לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2009, 22:38
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אני אזרתי אומץ פעמיים לבקש..."

את לא יודעת מה עושים?
תבקשי מגבר "מגודל" עם כמה שיותר שרירים וקול מפחיד או חייל עייף שישתיק אותם. מבטיח לך זה עובד שחף.

כמה ילדים דבילים לפני כמה שנים הרגיזו אותי עם ויכוח פעם באוטובוס וברגע שהפיוז שלי נשבר אני מגיב. הם הפסיקו לריב בואי נגיד ככה.
אתה רוצה להאזין למוזיקה קח אוזניות איתך! שנה וחצי נסעתי באוטובוסים. פעם חשבו שאני אולי מחבל באגד בחיפה בתחנה המרכזית הישנה (אז הייתה המרכזית) עקב הגודל והחוזק של האוזניות לא שמעתי את האבטחה אחרי חחח, אבל זה סיפור אחר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2009, 23:54

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "חחח, אם אתה רוצה לספר אני..."

היה חורף שיא החורף ובאותה עונה ירדו גשמים גשמים, כולל באותו יום והייתי צריך להגיע ללימודים יום יום. הייתי שנה א סטודנט טרי. לא היה לי אוטו פנוי אז היה לי חופשי חודשי של אגד, כמו סטודנטים רבים אחרים. יצאתי מהבית לבוש חם חם. חולצה קצרה ועליה ארוכה. על זה הייתי חייב תיק ללימודים לא? אז כסיתי אותו עם הכיסוי גשם שלו ותיק על הגב ועל הראש היו אוזניות ענקיות מחוברות לנגן cd, כאשר הן עובדות בשיא הכוח.
כאשר הן עובדות בשיא הכוח, אתה מבודד מהעולם ולא שומע כלום, לא משאית ולא רמקול כריזה ואת הראש והאוזניות כיסיתי בכובע ראש מחמם לאוזניים. את הנגן הכנסתי לתיק צד נוסף שהרצועה שלו על כל שאר השכבות כולל התיק ללימודים. על כל זה לבשתי מעיל דובון חם ונעים כאשר הרוכסן וכפתורים של הדובון סגורים לגמרי והכובע ראש של הדובון עליי. עליתי לאוטובוס כמו כל יום, כאשר אני מציג את החופשי חודשי. הנהג לא אמר כלום. ירדתי במרכזית בחיפה מהאוטובוס כאשר המעיל היה סגור כובע ראש של הדובון על הראש ובליטה של התיק לימודים. אני יודע מתי האוטובוס עובר ואני יודע, שאין לי הרבה זמן להגיע לאוטובוס אז התחלתי לרוץ למסוף של האוטובוסים. אחד המאבטחים ראה משהו עם דובון ובליטה על הגב שרץ וקרא לי. אני כמובן לא רואה אותו בגלל הכובע ראש של הדובון ולא שומע אותו עקב האוזניות שעובדות בשיא הכוח. ליד המדרגות אני מרגיש משהו נוגע לי במעיל. אני עוצר ולא מבין מי מה... מזיז את הראש לצד ורואה מאבטח של אגד. הוא מסמן לי עם היד להוריד את האוזניות.
אני כמו אזרח טוב מתחיל להוריד את האוזניות.
מוריד את הכובע ראש של הדובון, אחרי זה את הכובע ראש לחימום האוזניים אחרי זה את האוזניות רק אז שמעתי אותו בכלל. הוא שאל אותי לאיפה אני נוסע ות.ז. אמרתי לו אני נוסע לרחוב x בחיפה ות.ז תן לי רק לפתוח את המעיל. התחלתי לפתוח את המעיל קודם הכפתורים ואז הרוכסן עד שהדובון נפתח ואז פתחתי את התיק צד. ואז צריך להזיז את הנגן cd כדי להגיע לארנק עם הת.ז. ראה תעודה מזהה, אמר תמשיך.
בקיצור בחורף בתחנה המרכזית של אגד אם אתם לובשים בגדים חמים סגורים אל תרוצו אחרת יחשדו בכם שאתם מחבלים.

בן דוד שלי שבר את כל השיאים, פעם כיוונו עליו עוזי בבית המשפט העליון מאבטח של בית העליון, שהיה נער צעיר חחח. זה בכלל היה קורע מצחוק. לא מצא על איזו חומה לטפס!!! על החומה של בית המשפט העליון בירושלים חחח להחזיר את הכדורגל בו שיחק בגן ליד עם בן דוד אחר שלי. מי מביא את הכדורים? כמובן אותו בן דוד שלי
היה לו כושר טיפוס על עצים וחומות מדהים פשוט! ראיתי חומות אימונים בצה"ל של לוחמים, הוא היה מטפס עליהן וחומות אחרות ועצים כמו חתול בלי שום אימון ולא כלום. האבטחה של בית משפט העליון יותר טובה משל אגד זה בטוח.

כל פעם שהיינו משחקים כדורגל במקום כל שהוא עם חומות והכדור היה עף, היינו אומרים לו להביא את הכדור חחח שהיינו צעירים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 29-07-2009, 00:13
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "היה חורף שיא החורף ובאותה..."

שלי דומה לבן דוד שלך:
בתקופת הפיגועים של 2002-2003 נסעתי באוטובוס מחיפה, עברנו בכביש עכו כרמיאל, לא הרבה זמן אחרי הפיגוע ב-361, בו הואשמו בני משפחת בכרי בסיוע. המשטרה באזור היתה עצבנית מתמיד. יחידת יואב (יחידה שהיתה פעם לאבטחת תחבורה ציבורית) ביצעה מחסומי פתע בכביש. באחד המחסומים הללו נעצר האוטובוס שלנו, עלה שוטר עם מג"ל (רובה גליל קצר קליבר 0.3) וסרק את האוטובוס עם קנה מלווה מבט. התביית עליו כשישבתי די בסוף, היה לי שיער ארוך יחסית משוח בג'ל, זקן עבות ובכלל חזות מזרחית. תוך שאני קצת חולם פתאום התקרב אלי והצמיד את הנשק לראש שלי. נראה לי שאם הייתי זז לא הייתי פה היום. הוא ראה שאני לא עושה תנועות חשודות, הנמיך את הקנה, הסתכל עלי שוב והלך.

ישן 29-07-2009, 00:26

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שלי דומה לבן דוד שלך: בתקופת..."

תשמע בשנות ה 90 היינו תמימים. זה לא היה מה שיש היום.
באיזור חיפה בכלל מי שמע על אבטחה או המשטרה? שהייתי נוסע לדוד שלי בירושלים, הייתי עולה לאוטובוס חופשי בתחנה המרכזית הישנה בחיפה בלי שום בדיקה לפני שנכנסת בכלל לתחנה המרכזית בירושלים לא עברת בדיקה.
התמימות הזאת קצת חסרה לי למען האמת. היום כל מקום בארץ כולל ישראלים בודקים את כולם. ערבים בכלל מפרקים להם את התיקים לגמרי בכניסה לאגד או כל מקום אחר, אפילו שיש להם ת.ז ישראלית. בצדק עושים זאת, אך אובדן התמימות נותן טעם מר בפה למי שלא גדל במרכז בשנות ה 90 וה 80.

ישן 29-07-2009, 00:13
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "נהגים כן מורידים אנשים כאלה..."

הכוונה היא לא להתפרעות מטורפת, אלא לנער (אפילו אחד יחיד) ששומע מוזיקה בווליום במקום באוזניות. (או, הגירסה הפי-700 יותר נוראית: משחק עם הצלצולים בפלאפון שלו!!)

אגב, פעם נסעתי באוטובוס האחרון מירושלים לבית שמש. הוא היה מפוצץ והמון אנשים עמדו, אבל למזלי אני ישבתי וכבר ביציאה מהעיר חרפתי עמוקות. עד שבתחנה של הכניסה לעיר התעוררתי מצווחות של חבורת נערים ונערות, אני כבר לא זוכרת על מה, שפטפטו וצרחו בקול, ובין השאר העלו משהו באש מתוך שעמום (בתוך האוטובוס).ביציאה מהעיר אחת מהן גם ירדה בצווחות מהאוטובוס כיח היא שכחה משהו בתחנה המרכזית. בקיצור, היה בלאגן. כל הנוסעים צרחו עליהם שיסתמו את הפה, אבל זה היה בסוף האוטובוס ומלא אנשים עמדו במעבר, אז הנהג לא עשה כלום. זה היה מעיק.
ישן 29-07-2009, 09:09
צלמית המשתמש של סנאי
  משתמש זכר סנאי סנאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile
אם זה לא מסר אז מה כן?
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "סנאי, חשבתי שדיברו על זה -..."

בין הסורגים
עופר לוי

יושב אני וחושב
ראשי כבד ונופל
נסחף עמוק לתוכך
לא אשכח את יופיך
רוצה תמיד את ליבך
לא אפגע בכבודך
עם רק עליי תחשבי
יבוא עוד יום תוותרי
יבוא עוד יום תחזרי
עם עלי רק תחשבי
יבוא עוד יום תוותרי
יבוא עוד יום תחזרי

האביב כל כך ירוק נראה רחוק
רוצה אותך נחניאל והדרור
האביב כל כך ירוק נראה רחוק
רוצה אותך נחניאל והדרור
אלוהי אני קורא לך
השיבי לי על נערה
תתני לי שוב אהבה
אלוהי אני קורא לך
השיבי לי על נערה
תתני לי שוב אהבה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.quotez.org/quotez3.gif]

תואר בהנדסה זה כמו כוכבת פורנו. בסוף יש כסף טוב אבל בדרך עושים אותך מאחורה...

ישן 31-07-2009, 05:02
  משתמש זכר Yanky Yanky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל Yanky שלח הודעה דרך MSN אל Yanky Facebook profile
נו נו, אם כבר סורגים
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי סנאי שמתחילה ב "אם זה לא מסר אז מה כן?"

אז לך על איכות!
השיר שכל מי שעשה טירונות קרבית שמע באוהל..

בכלא הצבאי
נוריאל
יושב אני בין סורגים, כבול אני באזיקים
מתחנן לאלוקים, שימותו מלשינים
יום ראשון של מעצר, השופט עלי גזר
עשרים ושמונה יום מחבוש, ואני תופס ת'ראש
יום שני של ביקורים
לקחו את כל האסירים
ואני לבד בתא
אלי לא באה חברה

אולי מצאה בחור, שהוא חופשי ולא סגור
אותה הוא לי לקח
אני לבד, והוא איתך
הוא עוד יחזור לתא, לגועל נפש של מיטה
הוא יחזור לתא

החוקרים הבני זונות, פתחו עלי בחקירות
רק חכו אצא בחוץ, יעשה ממכם קצוץ
המשתפ"ים חוגגים, רק חופשות הם מקבלים
אני לא מניאק כמו כולם, יש מצפון לבני אדם
המשתפ"ים חוגגים
רק חופשות הם מקבלים
אני לא מניאק כמו כולם
יש מצפון לבני אדם

קחו את המדים, שהרסו לי ת'חיים
קחו את הכומתה, שבגללה אני בתא
קחו את החוגר, לא רוצה אותו יותר
קחו את הדיסקית

אני רוצה קב"ן, שיוציא אותי מכאן
אני רוצה רופא, שיוציא אותי מזה
קחו לי ת'גרביים, שהסריחו לי במים
קחו אותי מכאן...

כמובן שצריך לציין את העובדה שזה מתלווה לסירחון ושביזות שסוררים דרך קבע באוהל הטירונים, אחח.. ימים טובים!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:13

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר