לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2009, 06:01
  מתןן מתןן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
לוחמה פסיכולוגית

שלום כולם.

בחרתי לכתוב את הדבר הנ"ל דווקא פה , משום שלדעתי זה המקום הכי טוב לכתוב.
אם המנהלים חושבים שהדברים הנ"ל לא מתאימים לפה ראשית אני מצטער ואני מקווה שהמנהלים יעבירו לפורום המתאים.

אני נמצא כבר תקופה די ארוכה בחו"ל ואני רואה את התקשרות (או יותר נכון תשקורת) משדרת המון סרטונים של ערבים מוכים ומושפלים ע"י חיילים שלנו.
אני יודע שזה רק צד אחד של המצלמות שקולט את זה וזה לא נכון ולא מתאים לשדר רק צד אחד בסיפור.
התפלאתי גם שכמעט ואין צד ישראלי בעניין.
מובן לכולנו שלממשלת ישראל זה לא כ"כ אכפת , אבל אנחנו חייבים לעשות משהו בעניין.
אני קורא לכם , כל הממוקצעים שמבינים באינטרנט שתתחילו להפיץ סרטונים ולערוך תמונות שישפרו את תדמיתה של ישראל מול התקשורת העולמית ויעלו את זה לאתרים כגון youtube וכדומה..

אני בדיוק מתחיל לאסוף אנשים שמוכנים לעזור ולתרום מזמנם הפנוי כדי לשפר את תדמיתה של מדינת ישראל.

אם יש לכם סרטונים , תמונות או כל דבר אחר שיכול לעזור , אנא פנו אלי בפרטי או במייל ושלחו אלי חומר.

מי שרוצה לקחת חלק בקבוצה שיפנה אלי גם , כל עזרה תתקבל בברכה..

תודה ויום טוב.

מייל - tadmit.israel@gmail.com

"אנחנו תמיד נהיה בתוככם , אבל אף פעם לא נהיה חלק מכם..!"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2009, 20:39
  מתןן מתןן אינו מחובר  

סליחה ??
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ההסברה הערבית תנצח בגלל אנשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
ההסברה הערבית תנצח בגלל אנשים כמוך שמעוותים את האמת ויש להם מוסר כפול.

בגלל אנשים כמוני שמעוותים ויש להם מסר כפול ?

התחלקת על השכל או מה ?

תמונה של ערבי שמחזיק ילד בתור מגן אנושי זה עיוות ????

סרטון של שייח' ערבי (!!) שקורא לילדים שיבואו לזרוק אבנים וישמשו בתור מגן אנושי זה עיוות ?!?!?!?

תמונות/סרטונים של ערבים "פצועים" כתוצאה מפגיעה ישראלית זה עיוות ???

סרטון שראיתי במו עיניי של לוויה של ערבים "שמתו" ואח"כ קמים לתחייה זה עיוות ???

הערבים הם השחקנים הכי טובים בעולם..זה ידוע.. הם יודעים להשתמש בתקשורת לטובתם..

אבל אל תדליק אותי ותגיד שאני רוצה לעשות פרובוקציות !!!!

הגיע הזמן שגם אנחנו ניקח חלק בעניין ונראה לעולם איך הכל מתרחש מנקודם מבט של חייל ישראלי שמעדיף לספוג פציעות רק כדי לא לסכן "אזרחים תמימים".

ישן 31-07-2009, 08:20
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
חבל שאתה ממשיך להגיב מן המותן
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "יש לך אכבר מוסר כפול. תושבי..."

תקרא היטב את מכתבי. תנסה גם להבין את הכתוב ולמה הוא מתייחס.

במכתבי התייחסתי לנושא ההסברה לא לנושא הצדק. כאשר משווים תמונות משני הצדדים אין ספק שהתמונות מהצד השני חמורות יותר. אף אחד בעולם איננו שואל למה ומדוע. אף אחד בעולם איננו מתרגש מההפגזות עלינו, שבעובדה גרמו נזק קל יחסית. לא בגלל זה שלא התכוונו אלא בגלל שלא יכלו וגם לא יוכלו.

אף אחד בעולם איננו מתייחס לנסיבות שגרמו לצה"ל להגיע למימדי הרס שכאלו, הכולל פגיעה באזרחים. לא מענין אף אחד, שצה"ל נהג באיפוק מירבי, למעט מקרים מקומיים בודדים. התעמולה ניזונה מתמונות ולא ממילים. כמו שנאמר תמונה אחת שווה אלפי מילים.

הנכון הוא שלדעתי, לנו אסור לנהוג כארגון טרור. אנחנו מדינה רבונית ומה שאסור לארגוני הטרור הפסלטינאים לבטח אסור עלינו כמדינה רבונית.
ישן 31-07-2009, 07:06
  מתןן מתןן אינו מחובר  

סטיתם מן העיקר..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתןן שמתחילה ב "לוחמה פסיכולוגית"

אין בכוונתי להתחיל פה ויכוח פוליטי.. זה ויכוח שאין לו פתרון.
ימים יגידו על מה שעוד יקרה באיזור שלנו.

בינתיים אני רוצה לזרוק אבן קטנה בים שתעשה גלים.

אני יודע שלא נוכל לשנות את המציאות.. אבל להבא כשבין שני אנשים יתחיל סוג כזה של ויכוח אז אחד מהם יגיד דברים אמיתיים.. דברים שקורים במציאות ולא דברים כמו "הישראלים הכובשים האלה יורים בילד תמים וחסר אונים "שבמקרה" עבר בסביבה"
אני רוצה להביא לצופים בעולם (ניקח את המיקרה עם הילד לדוגמא) זווית ראיה למה הילד באמת מת.. עם כל הכאב בדבר..

או כמו המקרה המפורסם שכולכם ודאי מכירים ושמעו על אותה זקנה מסכנה שעבר במחסום ולפתע הגלאי מתכות התחיל לצפצף.. הזקנה כמובן התחילה לבכות והסבירה שיש לה "פלטינות" בגוף.. לאחר שהיא עברה את המחסום בגלל טוב ליבם של החיילים האנושיים שלנו היא התפוצצה עליהם.!

זאת הזווית ראיה שאני רוצה להראות לעולם..סיפורים כאלה ועוד אלפי אחרים..

אז בבקשה חאלס עם הויכוחים וקדימה לעבודה...
כל עזרה תתקבל בברכה..

ישן 31-07-2009, 07:55
  מתןן מתןן אינו מחובר  

צודק..
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "זה לא יעזור השנאה לישראל לא..."

אז בוא נוותר על המדינה המסכנה והקטנה שלנו.. כי גם ככה אנחנו נפסיד מראש..
פשוט נוותר על כל מה שבנינו והשגנו במשך 60 שנה ..
עדיף שנחזור לגטאות לא?
שם אירופה המוסלמית רוצה שנהיה כי הרי אנחנו נמצאים על אדמה שכבשנו לערבים המסכנים שאין להם עוד מדינה חוץ מישראל נכון?

הזכרתי את זה מקודם.. אבל אני יפשט את זה בשבילך..
זרקת פעם אבן קטן לתוך ים?
ראית איזה גלים גדולים האבן הקטנה עשתה ?

אם לא הבנת את פואנטה אז אני ישמח להסביר לך יותר מפורט..

נערך לאחרונה ע"י מתןן בתאריך 31-07-2009 בשעה 07:57.
ישן 31-07-2009, 08:36
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
ההיפך, הבה נחזק את מדינת ישראל הגאה והמפותחת
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי מתןן שמתחילה ב "צודק.."

לא נוותר על כל מה שבנינו והשגנו במשך 60 שנה . נחזק ונתחזק לא במובן השלילי שנותנים גופים מסויימים לנושא החוזק.

נחזק את מה שאנחנו מסוגלים לשלוט עליו לאורך ימים ולהיות בו רב שיקבע את סדר היום ואורחות החיים.. ללא הרפתקנות, של הבטחות שוא שונות, של ימי המשיח וכו'.

גטאות של יהודים אם בכלל ישארו יהודים יקומו בשטחי ארץ ישראל רק אם לא נשכיל להתכנס לתוך מדינת ישראל בגבולות קבועים ולא נבלע בתוך הערב רב ההולך וממלא את שטחי ארץ ישראל.

אני רוצה להזכיר לך שתור הזהב של היהודים היה בעת שלטון המוסלמים על חלקים נרחבים מאירופה, כולל ספרד. אינני משתוקק להיות תחת שלטון מוסלמי, אבל רק הפרדות מהפלסטינאים תמנע זאת.

ישן 31-07-2009, 21:35
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתןן שמתחילה ב "לוחמה פסיכולוגית"

צריך להתמקד בהסברה בין יהודים, ובייחוד בישראל.
ראשית, עליך לנטרל את ה"רווח החברתי" שיש בלאמץ עמדות שמאל קיצוני. את זה עושים בפעילות קהילתית פוליטית מוצהרת. במסיבות, פעולות, כנסים, בעזרה הדדית.

הדבר השני הוא מידע. מצגות פשוטות וקצרות. לאסוף ולפרסם עדויות נגד. פירסום גרילה ופירסום וויראלי. הפקת חוברות כיס, גרפיטי ומנשרים.

הדרך הכי קצרה עבורך, היא להצטרף לתנועות קיימות שעושות זאת ממילא ברמת הצלחה כזו או אחרת, ונסיון לתרום להם ושפר את ביצועיהן מבפנים.

נוער הליכוד, צעירי הליכוד, אם תרצו וכד'.

ישן 06-08-2009, 17:57
  amish amish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.09
אם ב"אמת" עסקינן...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "צריך פשוט שגוף ממלכתי חוץ צבאי בראשות של שופט יחקור את מעשי ותוצאות מעשי צה"ל"

הדבר הראשון שצריך לעשות, זה דווקא לנפץ את השקרים של האנטי-ציונים.

המערכה הרצינית היא לא בתמונות, כי אם בעלילות דם חזרות ונשנות, ואנטישמיות במסווה של אנטי-ציונות.

דוגמא אקטואלית: "פרידום האוס" הוריד את הדירוג של העיתונות בישראל מ"חופשית" ל"חופשית חלקית".

"פרידום האוס" הינו ארגון מכובד בעל מוניטין עולמי, אבל התחקיר שהוא ביצע אינו יותר מבדיחה עצובה.

לפרטים נוספים: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/925/150.html

"בצלם" מחזיק מסד נתונתים אדיר, ובו הוא פשוט משכתב את ההיסטוריה.
אנחנו מואשמים ברצח חוזר ונשנה של אזרחים תמימים. אז מה אם מדובר בפעילי טרור שמשגרים באופן עקבי קסאמים על ריכוזי אוכלוסין?

עשרות תחקירים ע"י יהונתן דחוח הלוי:
http://www.news1.co.il/blog/jdhalevi/

גם ה"עדויות" של "שוברים שתיקה" בע"מ (הם חברה פרטית למטרת רווח, לא עמותה מספר חברה: 513564724), אינם יותר מעלילת דם ע"י 56 חיילים-קרביים-אמיצים שמפחדים להיחשף (לא בטוח שיש שם 56, אולי זה אותם שלושת המייסדים... לא ניתן לדעת כשאין שום פרט מזהה).

מה לגבי פרשת "א-דורה"? גם שם הכל היה שקר אחד גדול. וזה אפילו מגובה בחלטת בית המשפט הצרפתי (שכידוע לא ניתן להחשידו באהבה יתירה לישראל). http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=555889

וכן הלאה והלאה. אם תחפשו באינטרנט מה כתוב בגמרא תקבלו שמוסלמים מלמדים אותנו שיהודי צריך להרוג גוי בידיו החשופות (ראיתי את זה ביוטיוב כסרט תגובה לסרט שחירט ווילדרס פרסם). עזבו את זה שזה שקר פתטי ועלוב, כי נורא פשוט לפתוח גמרא בעמוד שהם ציינו ולראות שאין דבר כזה. זה גם לא רלוונטי כי החילונים (ברובם) לא יודעים גמרא, ואפילו הדתיים לא נוהגים לפי הגמרא, כי אם לפי ההלכה, שלא נקבעת לפי איזשהו משפט יחיד בגמרא, אלא רק לפי דעת רוב הפוסקים.

אם תחפשו באינטרנט, תגלו שבן גוריון קרא להשמיד כל ערבי, שברק קרא להם קופים וחרגולים ובגין קרא להם מקקים.

יש כאן מפעל אדיר שמונהג ע"י האנטי ציונים (והכי גרועים הם היהודים מתוכנו שנותנים יד לשקרים הגסים והמעוותים הללו). אפילו אהרון ברק, נשיא ביהמ"ש העליון לשעבר, אומר שהיהודים רוצים לזרוק את הערבים לים. יש כאן סילוף ושקר של העובדות ושכתוב של ההיסטוריה.

קראו כמה ממחקריו ההשוואתיים של בן דרור ימיני, ותראו כמה שקרים הוא מנפץ. על כך שישראל היא מדינת אפרטהייד לערבים, או אפילו מפלה ערבים בצורה קיצונית (http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/571/620.html), על כך שישראלים מבצעים רצח עם בפלסטינים (http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/483/521.html) . על הפליטים הפלסטיניים שהם אינם אלא תוצאה של הגדרה שנובעת מכוח פוליטי (יש הגדרה אחת לפליטים שהם לא פלסטינים, ואחרת לפלסטינים), שקיומם אינו אלא כלי נשק להשמדת ישראל (http://www.solomonia.com/blog/archives/009518.shtml)

והכי גרוע (כי שקר זה נתפס כאמין), הטענה השקרית שחוזרת שוב ושוב ע"י חוגי השמאל, שישראל מבצעת בכוונת תחילה ובעקביות פשעי מלחמה. http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/459/499.html

חשוב לציין, כי בן דרור ימיני אינו ימני, אלא תומך בנסיגה מן השטחים, וסולד רבות מן המתנחלים.

ההסברה היהודית מתבססת על לוגיקה ואמת. ההסברה האנטי-ציונית מתבססת על שקר מופרך וגס מיסודו, על האשמות שווא לא מוכחות.

אבל מסתבר שבעולם היום, אתה קודם אשם כי מישהו אמר, ורק אם הוכח אחרת אתה זכאי.

או בשפת רחוב, לך תוכיח שאין לך אחות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר