לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2009, 23:31
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "למי יש אינטרס לעשות את..."

כמה סטריאוטיפים בהודעה אחת?
חרדים - לא מעט שירתו בצבא, בנוסף ישנם גם חוזרים בתשובה, שדווקא שם יש נטייה גדולה יותר לקיצוניות (בידיוק כמו במקרה ההפוך, רוב החוזרים בשאלה שאני מכיר הם קצוניים מאוד בדעותיהם)

דתים לאומיים - זה נכון שהם לא נוהגים לכפות דעות, אך בהחלט ייתכן מישהו שחושב שזאת הדרך לתקן את העולם, בידיוק באותה מידה זה יכול להיות חילוני גמור או אדם מסורתי עם ראיית עולם מעוותת

מילואימניק - מילואימניק הוא סך הכל עוד אזרח, אם הוא החליט לעשות מעשה יכול להיות שהוא חיכה לרגע שיהיה לו נשק.

בכל מקרה אני בדעה של לוקלוק, הירי הוא מכוון ואני לא מאמין שמדובר במקרה, הסיבה לא ברורה לחלוטין ולא כדאי לקפוץ למסקנות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2009, 23:11
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "עשרה פצועים בתקרית ירי במרכז תל אביב"

דבר ראשון לא הסקתי מסקנות- אמרתי "אם"-מילת מפתח.
דבר שני לפי העדויות המקום לא היה פאב פתוח אלא מקום סגור בתוך מרתף לילדים שחיפשו מקלט-נקודה.
כדי לדעת שיש שם פאב או משוה בסגנון אתה צריך להכיר את המקום ובמה הוא עוסק מלכת תחילה-לא מדובר במועדון.

אני חושב שזה די ברור ששמו להם למטרה את הקהילה ההומו-לסבית-וזאת חציית גבול,שלא לדבר על כך שמדובר ביומיים אחרי ט' באב-אירוני. מדובר בפשע שנאה.

עוד פעם,גם אם לא מדובר בחרדים,זהו פשע שנאה,ואם יתברר שאני שוגה אני אחזור מדבריי ואתנצל!

ישן 01-08-2009, 23:19
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
האמת שאם מתייחסים לכל העובדות אין כרגע הנחה הגיונית.
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי crazygamer שמתחילה ב "דבר ראשון לא הסקתי מסקנות-..."

מצד אחד, מדובר במישהו שכיוון את הירי לקהילה ההומו לסבית, ידע שיש במרתף הבניין מועדון וירד במיוחד לשם. זה לא נשמע כמו פיגוע לאומני , כפי שטוען לאנס מכיוון שמחבל פלסטיני לא היה טורח עד כדי כך להגיע דווקא למיקום הזה

מצד שני, זה גם לא נשמע כמו חרדי . מכיוון שהוא היה לבוש בג'ינס וחולצה שחורה (לא חליפה שחורה) והייתה לו מסיכת ססקי - לא בדיוק חרדי אותנטי. גם אם מדובר בחרדי מתוחכם שלמד היטב את האזור ולבש בגדים "חילוניים" - כיצד הוא ציפה להמלט רגלית מלב תל אביב? ולאן הוא מצפה להגיע ? הרי בני ברק רחוקה.

סתם פשע שנאה? חוץ מחרדים קיצונים (שעד היום הרגו בדיוק הומו אחד) אני לא מכיר עוד מישהו שההומואים מעוררים אצלו כאלה אמוציות עד כדי רצח.

אני מציע שלא לשלול גם רצח על רקע רומנטי. אבל כרגע שום דבר לא מצביע על סיבה ברורה לרצח הזה.
ישן 01-08-2009, 23:27
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "האמת שאם מתייחסים לכל העובדות אין כרגע הנחה הגיונית."

כמו שאמרת,זה לא נשמע כמו פיגוע לאומני מכיוון שהמרתף היה מקום יחסית מרוחק ולא מטרה "נחשקת" מבחינת ארגוני הטרור.
אי אפשר לשלול שום דבר ,אבל לפי דעתי הסיכוי לרקע רומנטי קלוש מהסיבה הפשוטה שהיורה לא כיוון על מטרה מסוימת אלא רוקן מחסנית על כל החדר(12 נפגעים).

חוץ מגורמים חרדיים קיצוניים (או איסלאמיים),הסיבה הנוספת היחידה שאני יכול לחשוב עליה הוא קרוב משפחה זועם (המקום היווה מקלט לילדים כנראה גם מפני המשפחות שלהם)

ישן 02-08-2009, 00:26
  ad99 ad99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.03
ההימור שלי: עבריין ש"חזר בתשובה"
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה מתכוון לחרדי מיומן בנשק...."

חרדים "אורגינליים" אין להם נשק חם ורובם גם לא מיומנים בשימוש בו. לדעתי - בהנחה שזה פשע שנאה- הפרופיל המתאים הוא של עבריין ש"חזר בתשובה" בהשפעת הרבנים והמוסדות של ש"ס (האשכנזים לא מתעסקים בזה למעט חב"ד), עם נגישות למקורות של נשק ומיומנות בשימוש.

שמעתי לא מעט חברים חרדים שלי שאין להם כבר כח ל"חוזרים בתשובה" שמתאמצים לעקוף את אלה שגדלו ככה ב"אדיקות" שלהם ובקנאות שלהם. רב כלשהו הסית בתקופת "תשעת הימים" בלי להבין שבין קהל שומעיו יהיה מי שיקח את הדברים כפשוטם ויוציא אותם אל הפועל..ראינו דברים כאלה עם ערבים שיצאו מהדרשה במסגד והתחילו לטבוח ביהודים.

"אל כובשי כנען בסופה - ואסרוהו ברצועות של תפילין.."
טשרניחובסקי, אל מול פסל אפולו

ישן 02-08-2009, 06:56
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לא הרשעתי איש - אני שם מבטחי בכוחות הבטחון שיעשו את העבודה
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "אתה כבר הרשעת קבוצה שלמה ?..."

כתבתי כנגד המסיתים כנגד הקהיליה ההומו-לסבית. הסתה העשויה להפעיל מטורפים ו/או שטופי מוח וכבר היינו בסרט הזה.

השמאל כשמאל, למעט בודדים שמחוץ למסגרת, לא הסית לעולם כנגד המדינה. לא קרה להכחדתה ולא ערער על הלגיטימיות שלה. בקורת כנגד מעשים לא ראויים איננה בגדר הסתה - היא לגיטימית ביותר. כולל ביקורת על נוהל חיים, שאינו מקובל ע"י המבקר.

למי אתה מתכוון אתם. אני זה לא אתם ואינני אחראי למעשי אחרים למעט מעשי, דעותי ורעיונותי.
השמאל כשמאל מנסה ככל יכולתו לקדם סובלנות ופיום - הוא איננו אגרסיבי, איננו מחולל מהומות. על זאת הוא אפילו מואשם כאוהב אדם, אפילו אם הוא ערבי. סובלנות ופיוס.

ציפורי הטרף החגות מעל, ירדו אל הקרקע אל טרפם. כמו ציפורי הטרף התלויות במעופן בזרמים המתחוללים מן האדמה כן הרוצח המתועב ניזון מזרמי הבאושים שנוצרו במוחם הקודח של בני אדם החיים בהזיות ובחלומות שעבר זמנם.
ישן 02-08-2009, 09:11
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לא הרשעתי איש - אני שם מבטחי בכוחות הבטחון שיעשו את העבודה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
כתבתי כנגד המסיתים כנגד הקהיליה ההומו-לסבית. הסתה העשויה להפעיל מטורפים ו/או שטופי מוח וכבר היינו בסרט הזה.

מה שעשית זה האשמת קבוצה, אתה קישרת באופן אוטומטי את המקרה לאותה קבוצה, וללא כל הוכחה.

ציטוט:
השמאל כשמאל, למעט בודדים שמחוץ למסגרת, לא הסית לעולם כנגד המדינה. לא קרה להכחדתה ולא ערער על הלגיטימיות שלה. בקורת כנגד מעשים לא ראויים איננה בגדר הסתה - היא לגיטימית ביותר. כולל ביקורת על נוהל חיים, שאינו מקובל ע"י המבקר.

כל הפגנה שעשה השמאל כנגד "הכיבוש" זאת הסתה.

ציטוט:
למי אתה מתכוון אתם. אני זה לא אתם ואינני אחראי למעשי אחרים למעט מעשי, דעותי ורעיונותי.
השמאל כשמאל מנסה ככל יכולתו לקדם סובלנות ופיום - הוא איננו אגרסיבי, איננו מחולל מהומות. על זאת הוא אפילו מואשם כאוהב אדם, אפילו אם הוא ערבי. סובלנות ופיוס.

אתם, אני מתכוון לאנשי שמאל במגוון פעולותיהם לקידום מעמד הטרור הערבי,
וזה כולל מפגינים מכל קשת השמאל, כלי תקשורת שמאלנים, פוליטיקאים שמאלנים, בעלי פאבים שנועדו למטרה זאת בלבד.

פיוס עם האוייב על חשבון קרע פנימי בעם ?

יהיה זכר ההרוגים ברוך, החלמ לפצועים ושיתפסו את המבצע ויתלשו לו את ה..... לאט לאט.
ישן 02-08-2009, 16:15
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה נבל בלתי נלאה זורק אשמות שוא"

זה לא חדש שאתה לא מבין מה אנשים אחרים כותבים, אבל שלא תבין מה אתה כותב?
ציטוט:
לאחר הסתה מתמשכת ללא סייגים, מעל בימת הכנסת, בבתי תפילה ואולפנה ובפורום הזה (באשור מלא של המנהלים), אין פלא שיקום מטורף בשליחות ( ? ) ויעשה מעשה.

בהתחלה חשבתי שההאשמה הזו נכתבה "בעידנא דריתחא", אבל עכשיו מסתבר שאתה לא רק שקרן מדופלם אלא גם חסר הבנה בסיסית בהבנת הנקרא (או הנכתב במקרה שלך). זו לא בושה להתנצל בטח אחרי שהאשמת פה גולשים בהסתה לרצח.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 02-08-2009 בשעה 16:17.
ישן 02-08-2009, 21:44
  אלביגרן1 אלביגרן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.09
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "עוד מנהל חופש המידע ואולי גם הדעה"

"ישראל היפה" אני לא חושב שהשאלה: "ככה אתה מעודד את חופש הדעה?" הינה שאלה רלוונטית, הרי אמרת שיש בפורום הסתה "לאחר הסתה מתמשכת ללא סייגים, מעל בימת הכנסת, בבתי תפילה ואולפנה ובפורום הזה (באשור מלא של המנהלים), אין פלא שיקום מטורף בשליחות ( ? ) ויעשה מעשה.

אני מאד מקווה, שהפעם כוחות הבטחון יפעלו בנחישות וביעילות ויתפסו את בן הבליעל, את שותפיו הגלויים והסמויים ואת מניעיו. אדם זה אסור שיראה את אור היום וייושם בו הנוהל המלא של מפגע טרור."

לא מדויק איפה היה כאן אדם, בפורום, שהסית נגד הקהילה ההומוסקסואלית [אני לא ראיתי דבר כזה מעולם, אשמח אם תראה] ולא נחסם והתייחסו אליו בחומרה רבה... כאן, אני לא מאמין שזה יקרה. בימת הכנסת בבתי תפילה יש כאלה אני בטוח במיליון אחוז בפורום הזה לא..
אני לא אוהב שעושים על אנשים עליהום מנצלים רגע של הסקת מסקנות לא נכונה ותוקפים עוד ועוד ועוברים על אותם דברים, ומשפילים... די.. דיי... כמה העירו לו על זה.. הבנו.. חוק העדר ממש את עצמו שוב ושוב..
לLANCE אני חושב שהדבקת על "ישראל היפה" את הביטוי האינטרנטי "טרול" במהירות רבה והסקת מסקנות בצורה שגויה לחלוטין הביטוי הזה ..איך נאמר חופר ביותר ונמאס לי אישית ממנו... בפרט שנוהגים לקרוא לאנשים שיש להם מה לומר [ וזה יוצא לפעמים שגוי ולא מבוסס מתוך עצבים] מהר מדי בשם הזה... מספיק.. אין לשפוט אדם על פי כמה משפטים ממנו..או אף יותר...
התאוריה של ישראל היפה בהחלט נכונה אני מסכים איתה והעונש המוצא כמו כן דרוש...
אגיד עוד פעם רק בדבר אחד הוא טעה במה שכתב ...

ושתיקון אחרון.. יש פה בחורצ'יק שכתב: שהסתה נגד מישהו מאוד רחוקה מרצח של אותו אדם שמסיתים נגדו...
ממש ממש ממש לא נכון לטעמי... יש אנשים מאוד מפוקפקים,גמישים, אימפולסיבים!!... לא עושים 1+1 לפני שהם בוהלים במעשים נתעבים... שנענים לדברי אחרים גם להסתות ומסוגלים להגיע במהירות עד לרצח של אדם..
הסתה, שנאת חינם= רצח, פיגועים, משטמה, פוגרומים על יהודים כמו של אלה במזרח אירופה המקוללת בעבר [שאגב התקרית הזאת כמו פרעות קישינב, ופרעות בנגב ואחרים שנעשו בעיקר במזרח אירופה נעשו אך ורק על ידי דיבורים ומשנאת חינם של אנשים חסרי ידע קנאים, ושטניים שהתנקרו ליהודים בלא סיבה, אני רואה הקבלה של אחת לאחת למעשה הנתעב של אתמול לבין אלו שהתחוללו באירופה הדוחה בעברה, ודרך אגב עד היום הם מתמשכים]. טוב ניראה לי שחפרתי מספיק נסיים, ועכשיו באמת ב:

יהיה זכר הנרצחים ברוך...
אלבי-גרן.
ישן 02-08-2009, 22:27
  אלביגרן1 אלביגרן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.09
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מצטער, אתה לא מספיק מעניין..."

חחחחחחחח "חומד" נגמור את זה כאן ועכשיו... אתה גם לא מעניין אותי כל כך [בלי שום קשר רגשי ,אני אומר את זה על פי עובדות וידע]...
הייתי כאן בפורום עם שם אחר.. הרבה יותר זמן ממה שאתה חושב [שבוע זה היה?].. הסיבה ש"התנקיתי ונטשתי" את השם הקודם הוא שאנשים הדביקו עלי את המושג "טרול" מהר מדיי והעניין נמאס עלי משורשו... גם שחשבתי אלף פעמים לפני שאני מתקתק בחופזה וכותב את "דעתי"[לא הייתי קורא לזה דעה שלי בכל אופן] וניסיתי להיות הכי רציני, בלי שום שימוש באמצעיים רטוריים שידגישו דעה סובייקטיבית שלי.. ותתקבל דעה מוסכמת.. רצינית.. כתבו עלי שאני "טרול" ... יש אנשים שלא מפסיקים להעליב ולהשמיץ אי אפשר "לתקן" את הדרך שלך כאן... והדבר נמאס עלי.. יש כאן אדמינים, בחלקם[שאלו היו שענו לי] שלא מגיע להם להיות במקום שלהם.. פשוט לא מגיע...על מה הם אדמינים? בגלל שהיו כאן 4 שנים ...לא יודע...
עכשיו אין לי כוח להיות שנוא עוד פעם... ידביקו עלי מושגים שהמציאו כל מיני "מומחים רמי מעלה".. ישנאו את שמי הבדוי אינטרנטית... אני עד עכשיו ברוב תגובתי נתתי דעתי מספר ספור של פעמים אך ורק על נושא החד מיניות שמעניין אותי נורא, וגם אז הגבתי בזהירות רבה במיוחד... כל השאר אלו מחמאות ושאלה אחת בנושא לימודים...THATS ALL אני לא מגיב פה הרבה בפורום מחשש שינדו אותי עוד פעם אינטרנטית... כמו שנידו מישהו אחר פה...

ודרך אגב מה גורם לך שאני אתן לך קרדיט בגלל שהיית כאן הרבה שנים ואני הייתי "מעט מאוד"? בגלל שאתה אדמין? לא הבנתי את החלקיקון..
תודה, אלבי-גרן.

נערך לאחרונה ע"י אלביגרן1 בתאריך 02-08-2009 בשעה 22:30.
ישן 02-08-2009, 21:58
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "עוד מנהל חופש המידע ואולי גם הדעה"

אני קורא את הגיגיך לא מהיום, ואין זה מקרה שאיני נמנה על המגיבים להם,
לדעתי אתה טרול קטן ונברן, חופש דיעה הוא ערך עליון, אבל מה לעשות
אתה אדם קטן שמתחבא מאחורי ערכים גדולים כדי להצדיק את מעלליך,
שאין בהם מין הכוונה לנהל דיון ישר וכן, אלא לייצר מדון, ויכוח, ותשומת לב זולה אליך, או במילים אחרות - טרול.

אחרי 15 שנה של גלישה וניהול בקהילות ובפורומים שונים, אני כבר מריח אתכם מהמשפט הראשון,
לכן אני לא נוהג לעודד טרוליות, לכן גם לא הגבתי לך אלא לטלי, כמובן שאתה כטרול מחויב מתוקף תפקידך
להדחף לשיחתם של אחרים כדי ללבות יצרים, עליי זה לא עובד, זה היה עובד שהייתי בחור צעיר, היום לא.

לכן ההמלצה שלי לכל המנהלים והגולשים, ולכל אלה שיודעים ש"ישראל היפה" זה גולש עם אג'נדה ליצור סערות בכוס מים,
היא פשוט להתעלם, מה שקורה לטרולים כשמתעלמים מהם מספיק זמן, זה שהם מתייאשים ונודדים למקומות אחרים להפיץ את מרכולתם.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 02-08-2009 בשעה 22:03.
ישן 02-08-2009, 14:12
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה מתפלא ?"

אתה מייצג פלח חלש אופי מהעם הזה לצערי ואתה קובע עובדות בלי סימוכין שקרובים יותר להוצאת דיבה מאשר לרשמיות של הוכחות,ממליץ לך בחום להתחיל לשחרר את הראש שלך מהמנטרה המטורפת שאתה אוחז בה בגלל הצד המעוות הפוליטי שאתה חבר בו,אל תדון כאן אחרים לפני שתדון את עצמך.

אישית אינני מאמין שזה מטורף כל עוד לא הוצג לי אחרת מכך,הייתי נוטה להאמין שמה שקרה שם הוא מעשה של נקמה או סגירת חשבון וכנראה מי יודע אולי פיגוע חבלני שנועד לגרום לתגובות כאלה כמו של השמאל התשקורתי ההזוי שכבר קבע עובדות שונות בשטח,כל עוד היורה לא נתפס וחקירה לא מובילה לשום כיוון אסור לעורר ספקולציות שנועדו לפגוע בחלק אחר מן העם אבל זה לא מובן לתשקורת הפלסטינאית השמאלנית העלובה עד רפש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:48

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר