לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2009, 14:50
  MishuLi7 MishuLi7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.09
התאהבתי ואני לא יודעת מה עכשיו ?

הייתי מאוהבת אבל רציתי לשכוח והייתי מדוכאת כל הזמן ..
ונמאס לי לחיות ככה . . \=

וכשהגיע החופש והתחלתי לעבוד בחנות של דודה שלי [חנות בגדים] .. ובהמשך יש אולם אירועים ..
וכשהיה יום אחד אירוע .. ראיתי איזה ילד אחד בהתחלה לא הכרתי אותו אבל בדרך לבית , בדיוק עברתי שם ליד האולם והוא יצא מהאולם וככה הכרנו ..
לא יודעת זה היה כמו אהבה ממבט ראשון כזה ....
ואז השגתי את האייסי שלו ויום אחד בערב יצאנו עם בת-דודה שלי [בגילי] ועם עוד חבר שלו בערב לפארק .. סתם ישבנו ודיברנו .. הרדשתי שהוא הסתכל עליי ולא פעם אחת .. אבל אני לא יודעת מה לחשוב S=
ואחרי זה התחלנו להתכתב באייסי ולצאת עם חברים בחוץ לפעמים בערבים ..
התאהבתי בו .. ואני לא יודעת מה הוא חש כלפיי ואני לא יודעת מה עוד לחשוב ..
אני כל היום חושבת עליו ושומעת שירי אהבה בלי סוף , אבל אני לא בטוחה שהוא מרגיש כך כלפיי ..
ואני לא יודעת איך בדיוק להתחיל איתו ..
אני רוצה ליהיות חברה שלו .. אבל אני לא יודעת מה לעשות S =

אני אשמח אם תעזרו ותתנו עצות .. (=

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2009, 15:55
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יש כמה אפשרויות
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MishuLi7 שמתחילה ב "וגם כל הזמן כשאני מנסה להשיג..."

או יותר נכון דרכים לפעול
1. להיות ישירה ולהגיד לו מצאת חן בעיניי ואשמח להפגש ואולי לראות מה קורה בינינו אם אתה מעונין ואז או שתקבלי תשובה חיובית והחיים יפים או שתקבלי תשובה שלילית והחיים יהיו יותר פשוטים כי תדעי איפה את עומדת (והם עדיין יהיו יפים )
2. להשאיר לו הודעה שחיפשת אותו ותשמחי להיות איתו בקשר ואם הוא לא עונה להסיק מסקנות
3. לנסות לברר דרך בת דודה שלך מה דעתו ואם יש סיכוי וזה כמובן בתנאי שאין לך בעיה לשתף את בת דודה שלך

והרבה פעמים אנחנו מתאהבים או רוצים מישהו או משהו שלא ניתן להשגה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 05-08-2009, 21:15

אני חושבת ...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "יש כמה אפשרויות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
או יותר נכון דרכים לפעול
1. להיות ישירה ולהגיד לו מצאת חן בעיניי ואשמח להפגש ואולי לראות מה קורה בינינו אם אתה מעונין ואז או שתקבלי תשובה חיובית והחיים יפים או שתקבלי תשובה שלילית והחיים יהיו יותר פשוטים כי תדעי איפה את עומדת (והם עדיין יהיו יפים )
2. להשאיר לו הודעה שחיפשת אותו ותשמחי להיות איתו בקשר ואם הוא לא עונה להסיק מסקנות
3. לנסות לברר דרך בת דודה שלך מה דעתו ואם יש סיכוי וזה כמובן בתנאי שאין לך בעיה לשתף את בת דודה שלך

והרבה פעמים אנחנו מתאהבים או רוצים מישהו או משהו שלא ניתן להשגה

אתה צודק בהחלט ..
ואני חושבת ללכת להגיד לו שוהא מוצא חן בעיניי ולראות מה הולך הלאה ..
ואני משתפת את בת דודה שלי .. היא יודעת שאני מאוהבת בו .. אבל היא אף פעם לא נותנת לי עצות למרות שביקשתי ממנה היא אומרת לי שהיא לא יודעת לייעץ ..

אני פשוט מחפשת הזדמנות שהוא יהיה לבד כדי שאני אוכל לדבר איתו .. הבעיה היא שהוא כל הזמן עם חברים ואני לא מוצאת מתי לדבר איתו ..

ישן 10-08-2009, 15:35

אני פשוט לא מאמינה .. 0-0
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MishuLi7 שמתחילה ב "התאהבתי ואני לא יודעת מה עכשיו ?"

משלשום דודה שלי אמרה לי שהיא צריכה להגיד לי משהו מאוד חשוב וזה מאוד דחווף .. אז דיברתי איתה אתמול באייסיקיו והיא אמרה לי שהיא לא יכולה להגיד לי את זה ככה היא צריכה להגיד לי את זה פנים מול פנים ..
אז קבעתי איתה פגישה להיום בבוקר .. וניפגשנו ..
היא אמרה לי באייסי שזה קשור אליו ..
כבר ניחשתי במוחי שאולי הוא הציע לה חברות או משהו כזה ..
בדרך לבית שלה אחרי שניפגשנו ניסיתי להוציא את זה ממנה אבל היא אמרה לי שהיא תגיד לי רק כשנגיע לחדר שלה ..
לפני שהיא אמרה לי את זה התיישבתי על המיטה שלה והיא אמרה שזה קשה להגיד לי את זה ..
אח"כ היא אמרה לי "סתם דוגמא" אם הייתי מתנשקת עם איזה ילד שהיא אוהבת והוא היה מציע לי לצאת איתו ואז מה הייתי אומרת ... ?!!
הבנתי שזה הרמז ושאלתי אותה "התשקתם?" היא ניסתה שוב לחזור ל"דוגמא" הזאת ושאלה אותי מה הייתי עונה ..
שאלתי אותה שוב .. בסוף היא אמרה לי שערב אחד שיצאנו אני, היא , הוא ועוד חבר שלו .. הם ליוו אותי ואז הם המשיכו ללוות אותה כי הם גרים באותה השכונה אז היא אמרה לי שבאותו הערב הם התנשקו, שהוא נישק אותה ואמר לה שאחרי כל נשיקה ניהים חברים ושאל אותה אם היא רוצה לצאת איתו ..
כמובן הרגשתי כאילו תוקעים לי סכין בגב .. כעסתי !
אמרתי לה שניצא בחוץ .. יצאנו וישבנו בחוץ מתחת לעץ, והיא ביקשה ממני לייעץ לה .. ושאלה אותי לדוגמא אם הם יהיו חברים ויגידו לי לצאת איתם אז איך אני ארגיש עם זה אמרתי לה שאני לא אצא איתם פשוט כי זה לא נעים לי ..
ואמרתי לה שתעשה מה שבראש שלה .. לא מתערבת יותר ..
קמתי ופשוט אמרתי לה שאני הולכת "לאן?" "לבית" "אני אלווה אותך" היא ליוותה אותי ואז שפשוט אמרה לי "ביי" גם אני אמרתי לה אבל לא יכולתי יותר להחזיק את זה בתוכי אמרתי לה "מקווה שנהנית" והלכתי אפילו לא הסתכלתי עלייה .. הרגשתי ממש נורא . הדמעות חנקו את גרוני !

שיהיה להם בהצלחה מה אני עוד יכולה להגיד ??
= \\\

אני, כבר לא מעניין אותי .. פשוט מגעיל אותי היחס שלה ..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר