לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2009, 09:50
צלמית המשתמש של farky
  farky farky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Itayziv שמתחילה ב "[QUOTE=farky]זה לא כזה מלהיב..."

אני חושב שצריך לחלק את זה לכל מיני קטגוריות את כל הקטע של הופעה, נעליים ודברים כאלו

יש את הנהלים שכל יחידה מגדירה לעצמה וזה אך ורק בתוך המתחם של היחידה עצמה. שם היא יכולה לעשות מה שהיא רוצה
לדוגמא: אצלנו, מותר לנו (בינתיים) להתסובב על אזרחי במתחם של היחידה. אבל כשיוצאים החוצה חייבים הופעה תקינה לגמרי ובוא ונגיד שאפילו מידי פעם מחכה לנו הרס"ר לראות שאנחנו באמת תקינים
כשאני אומר שהם ממלאים את פקודות מטכ"ל ביותר צהיבות אני מתכוון שלכל בסיס יש את החוקים המטומטמים שלו, למשל ידעת ששייטת מחוייבים כל הזמן ללכת עם חולצת ב'?
עוקץ יכולים ללכת אך ורק עם החולצה של היחידה (ולא רק הם, יש עוד הרבה מקומות הבנתי).
אני בטוח שיש עוד מלא שטויות כאלה, אולי זה נראה לך סתמי, אבל זאת רק דוגמא לכל מיני חוקים שכל יחידה מביאה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2009, 01:02
  T@mer T@mer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי farky שמתחילה ב "מרץ 08 - שכבר הספיקו..."

Farky אחי איזה צוות אתה מהיחידה? (שלח לי בפרטי).

יש לי כל כך הרבה דברים להגיד על הקטע של נעלי הרים!!!
בואו נגיד ככה, בהתחלה זיני היה מאוד מאוד איתן בדעה שלו ונחרץ בקשר לנעלי הרים. אבל מהר מאוד הבין שבמתארים שהיחידה פועלת, נעל צבאית פשוט חרא של החרא! לא מספקת אחיזה בירידות מאוד תלולות ואתה רק מנסה לחשוב איך לא לשבור את הראש והקשר להליכה מבצעית הוא מקרי בהחלט (במיוחד שכל פעם נופלים וצועקים עד מתי חחחח - צוות מסויים מהיחידה שהמפק"ץ שלו נפצע). בכל אופן למרות שהוא הבין שזה נחוץ עדיין הוא לא מסכים, ואני יכול להגיד לכם שיש בחור עם בעיה רפואית (אלרגי לנעליים) והוא עדיין הולך איתם כי הוא לא מסכים לנעלי הרים! רופא ביחידה יש רק אחד והוא זיני. זה דיי אבסורד שהוא מוכן לוותר על חייל בגלל נעל מזורגגת.

והנעליים האמריקאיות חרא... חוץ מאחת מהן שהסוליה שלה היא vibram. הדבר היחיד שאפשר להתפשר עליו אלו נעלי חורף עם סוליית vibram שזה הדבר היחיד שמזכיר נעלי הרים. בכל אופן עד שהצבא לא יביא משהו יותר טוב מהבריל החרא שנשחקות מהר מדי ומחליקות מכל פיסה קטנה של אדמה עדיף שניהיה עם נעלי הרים.
ומי שאומר שאין הבדל בפן הרפואי - שיחפש אותי בצפון עם 80-60 אחוז משקל גוף!!! סעמק ערס...אין פיקה ואין סחוס, נשבר הגב! או פתרון אחר למי שלא מאמין - שילך לpubmed.com ויחפש את המחקרים שעשו בנוגע להבדל בין נעל צבאית בצבא הישראלי לנעלי הרים וימצא ממצאים מעניינים ביותר בנוגע לפיסת עור דמוי נעל הזאת שנקראת הנעל הצבאית של בריל.

נ.ב.
ומי שאמר שזה מפריע לגששים - חרטא. מצטער לא לפגוע או משהו אבל לא מעט פעמים אנשים הלכו עם נעלי חורף ונעליים קנדיות עם סוליות vibram למהדרין והם לא אמרו כלום. אותה סוליה שיש לי בraichle gravity 2 היפות והמיותמות שלי שמבקשות לחרוש קצת את ההרים והוואדיות...
ישן 20-09-2009, 14:44
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי T@mer שמתחילה ב "Farky אחי איזה צוות אתה..."

נעליים צבאיות אמריקאיות (תלוי בדגם) מתאימות הרבה יותר ללוחם מאשר רוב המוחלט של נעלי ההרים האזרחיות (שמיועדות כמעט באופן מוחלט למשקלים בלבד, ללא ריצה).

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:20

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר