לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2009, 09:42
  לירן_83 לירן_83 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל לירן_83
קצת מחלוקת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי karinl שמתחילה ב "כרטיס ביקור שלי"

לדעתי זה כרטיס ביקור מעולה ולא שיגרתי ...אם נניח אני עובר ברחוב ורואה כרטיס כזה על הריצפה כמעט במליון אחוז אני מרים אותו....יש מצב שבצד האחורי הוא טיפה באמת ריק ואולי כדאי להוסיף עוד טיפה מידע (לדעתי בצד האחרוי אין צורך לשים אימג' זה רק יהרוס)

ומשהו הזכיר פה שהילדה מפריחה בלונים ולא יוצאים בלונים ובלה בלה בלה ....
לדעתי זה מעולה שלא יוצאים בלונים כי בלונים זה שיגרתי מידי ....הכרטיס ניראה מעולה לגמרי ....מה שגם אני בטוח שכמעט כל אחד שיראה אותו על הריצפה או בתיבת דואר או בכל מקום אחר יתעניין.....בגלל הציבעוניות....

להוסיף עוד טיפה מחשבה איך לגרום לחלק האחורי להראות לא ריק והכרטיס מושלם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2009, 16:16
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי karinl שמתחילה ב "כרטיס ביקור שלי"

באמת ובתמים הכרטיס הכי חמוד שראיתי בזמן האחרון...
מצטרף לתגובות שהבועות הטיפוגרפיות משהו מצויינות! נהדר שהשתמשת בסימני פיסוק ולא בבועות נקודות פסיקים ואיפה שצרים להיות שקוף צמד סוגריים - רעיון שאני מרשה לעצמי להגיד גאוני...

אבל כמובן שאני רוצה לציין גם כמה דברים שיש לשנות או לשפר..

רקע לבן הוא נהדר נותן הרבה אוויר ואור ומדגיש את הצבעים, והעובדה שלא השתמשת ביותר מידיי אלמנטים באמת עושה את הכל קליל וברור אבל - חסר לי כאן הקונטרסט.. כשיש כל כך הרבה לבן צריך לתת גם משהו בשחור בשביל ליצור קונטרסט משמעותי וזה מציק לי שהכל בהיר מידיי...
נסי להחליף צבע לטקסט שלך - לשחור...
תסי את הכל ואחרי זה ניסיונות רק על שורה אחת או שתיים אוליי רק המייל והטלפון לדעתי זה ידגיש בהרבה את הצבעים וגם את הניקיון של הרקע הלבן והצבעים ה"טהורים"...
כמו שכשמכינים קרם לעוגות לא חשוב אם הוא משמנת, ביצים או שוקולד מוסיפים המון סוכר אבל טיפה מלח - בכדי לחדד את הטעמים גם כאן צריך להכניס טיפה ממשהו הפוך כדי שיחדד את הכל...

הצבעים שהשתמשת בהם שקראתי להם טהורים בגלל שזה 100 אחוז מג'נטה הציאן הכחול הוא 70 אחוז ציאן בלבד ולכן לא מרגישים שיש עליו כמעט 30 אחוז מג'נטה הוא עדיין נראה בהיר מידיי...
היחיד שטיפה מלוכלך פה הוא הכתום שהוא 100 אחוז צהוב עם 50 אחוז תוספת של אדום ממה שאני רואה בעין... - לפעמים זה עובד טוב כמו אצלך בכרטיס ולפעמים הצבעים שאין בהם טיפה "לכלוך" לא נראים יפה על הדף בעיקר כשכל הרקע הוא לבן... נסי להדפיס את זה ותראי למה אני מתכוון - לפעמים שווה טיפה ללכלך את הכחול ציאן עם טיפה שחור או אוליי טיפה מג'נטה שיתן לו נטייה קלילה לכחול עמוק יותר אותו דבר עם המג'נטה - בדיוק כמו שעשית לצהוב שנראה לימוני כשהוא נקי אז הוספת לו אדום בכדי לתת לו עומק...

הגודל של הפונט פנטסטי לא גדול מידיי ולא קטן מידיי אבל הצועה הכתומה שיושבת מתחתיו בתוך הגבול של הסוגריים מציקה מאוד בעין נסי להוריד אותו יותר למטה ואת הסוגריים שמקיפים את הטקסט שווה להוציא יותר מאיזון שהשמאלי ירד כלפי מטה לפחות בחצי סנטימטר ואת הטקסט לסדר אחרי זה בגובה ביניהם.

לגבי הילדה היא מאוד מאוד מופשטת והייתי רוצה לראות משהו טיפה יותר עם פרטים טיפה פרופיל של הפנים אוליי להרים לה רגל אחת ל90 מעלות (כמו במשחק הקלאס) ככה שהרגליים יצרו את הספרה 4 הפוכה במקרה הזה...
אוליי כדאי לצלם ילדה (אחות או קרובת משפחה שכנה וכו'...) על רקע קיר לבן ולצרוב מהצילום את הילדה ואז לסגנן לפי זה משהו ווקטורי...

לגבי הצד האחורי לכולם הייתה בעייה איתו בגלל סיבה אחת פשוטה - בצד הקידמי לא פחדת להגדיל בועה אחת בשביל הטקסט ומאחורה הכל קטן מידיי תצרי אפילו צד אחד של סוגריים ותגדילי אותו לגודל של 800 פונקט או יותר ותציבי אותו במקום שהכי נראה לך ואז תסדרי את שאר ה"בועות" בהתאם לא צריך להוסיף עוד או להוריד רק לסדר מחדש... כל הבועות שנחתכות מחוץ לשולי הכרטיס נחתכות בחצי תני להן לצאת יותר וגם פחות.. שלא תהיה אחידות בכל - יותר משחק וזרימה ואוליי לצבוע את הצורה הגדולה בצבע אחד חדש למשל ירוק בהיר (100 אחוז צהוב ו40 או 50 אחוז ציאן)

תני לנו לראות שינויים וזה באמת כרטיס נהדר.. ברגע שיתוקן יהיה מדהים לדעתי...

נערך לאחרונה ע"י nox2 בתאריך 06-08-2009 בשעה 16:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:38

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר