לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2009, 14:58
צלמית המשתמש של Judo1
  משתמש זכר Judo1 Judo1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.08
שלח הודעה דרך MSN אל Judo1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "..."

סמולוויל- חבל שהפסקת לצפות, אם הגעת לעונה חמישית אז תראה כבר עד הסוף- העונות האחרונות ממש טובות! רק תראה מה אתה מפסיד:

על טבעי- סדרה פשוט ענקית!

תקציר: הסדרה מגוללת את סיפורם של שני אחים: דין וסאם וינצ'יסטר, אשר חוו את מותם של אימם (שנהרגה על ידי שד) מול עיניהם.
לאחר מותה, אביהם השבור של סאם ודין יוצא למסע בעקבות השד, כדי לחסלו, אך נעלם. כעת בעזרת יומנו של אביהם, שני האחים עוברים את ארצות הברית לאורכה ולרוחבה באימפלה,
כדי לחקור תופעות על-טבעיות, כגון: שדים, רוחות, ערפדים, זומבים וכדומה ובדרך מנסים למצוא את אביהם שנעדר.

קטעים מתוך הסדרה:

שואה גרעינית- שוב חבל שהפסקת לראות. הפרקים הראשונים של הסדרה באמת לא משהו אבל מפרק לפרק זה נעשה מותח יותר ואני ממליץ לך לצפות בהמשך, מה יש לך להפסיד? כולה 29 פרקים

קוראים לי ארל-

ארל היקי, המגולם על ידי ג'ייסון לי, הוא נוכל בריון שזוכה ב-100,000 דולר בהגרלת הלוטו ומיד לאחר מכן נפגע ממכונית, מאבד את הכרתו וגם את כרטיס הלוטו. בזמן שהוא שוכב בבית החולים, מפתח ארל אמונה בקארמה. ארל מחליט לשנות את חייו מקצה לקצה ומכין רשימה של כל הדברים הרעים שאי פעם עשה. כאשר כרטיס הלוטו מגיע חזרה לידיו של ארל הוא רואה זאת כאות ומחליט לעשות מעשים טובים כדי לכפר על כל המעשים הרעים שעשה בעברו, ובכך למחוק אחד אחר השני את כל הדברים הרעים אותם כתב ברשימתו.

בין שחקני הסדרה נמנים גם השחקנים ג'יימי פרסלי כג'וי - גרושתו של ארל, אית'ן סופלי כרנדי - אחיו רפה השכל התמים של ארל (שמשמש כסיידקיק של ארל), נדין ולסקז כקטלינה - העוזרת במלון שארל ורנדי מתגוררים בו וחשפנית לעת מצוא, ואדי סטיפלס - כדרנל "איש הסרטנים" טרנר, בעלה החדש של ג'וי (שילדה לו ילד שחור בזמן שהייתה נשואה לארל הלבן) והטבח (בין השאר של הסרטנים האהובים על ארל) בבאר שכולם מסתובבים בו.

טריילר: קוראים לי ארל - עונה 1

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-09-2009, 22:06
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "תן לי לנחש, אתה מאלה שנקרעים..."

בכלל לא, בשבוע סוף יש דברים נדירים שאני נהנה מהם, ואני לא רואה בכלל צחוק מעבודה.
אבל אני לא מתבייש להגיד שכן, אני מאוד נהנה ממועדון לילה ורמזור.

ושמע, אני רואה את עצמי בעל טעם בסדרות, אבל אני לא אוהב הכול, כמו שלא אהבתי את הסדרה עם הבן אדם המבוגר שמתחיל להיות סוחר סמים, או המשחק שראיתי את כול עונה ראשונה.

24, לוסט, (אני מתבייש להגיד אבל) פריזן, פלאשפוינט, ורוניקה מארס, ניפ/טאק, האוס,המגן, איך פגשתי את אמא, חברים, סאות'פארק, שנות ה-70, חיים (life) הסופרנוס... ובטח יש עוד ששחכתי, אבל רשימה מכובדת של סדרות איכותיות.

נערך לאחרונה ע"י Sonic ReLoaDeD בתאריך 07-09-2009 בשעה 22:13.
ישן 24-09-2009, 20:38
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
יש מלא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "צריך המלצה לסדרה טובה, יש למישהו?"

לאחרונה ראיתי כמה במקביל, כולן היו מצוינות-
samantha who? עם כריסטינה אפלגייט, סדרה מצחיקה על בחורה שעברה תאונה ואיבדה את הזיכרון שלה וכל פרק היא מגלה דברים חדשים על עצמה. משעשע בטירוף במיוחד המשחק המצוין של אפלגייט.
charmed עם הולי מארי קומבס ואליסה מילאנו, פשוט סדרה מעולה. כל 8 העונות.
desperate housewives עם איווה לנגוריה ועוד כמה טובות. דרמה קומית משעשת במיוחד, מה שכן- מסובכת קצת.. העלילה מסתבכת ומסתבכת..
what i like about you עם אמנדה ביינס וג'יני גארת' סדרה קומית משעשת במיוחד על 2 אחיות שעוברות לגור ביחד...

סדרה שראיתי פעמיים מרוב שהיא טובה- grey's anatomy.
אין לי מילה רעה להגיד על הסדרה הזאת, מצחיקה בטירוף, דרמתית, מעניינת בלי סוף.
ממש גרמתי לעצמי לראות אותה בפעם ה-3.

והאחרונה, כנראה שלא ממש תעניין אותך, יותר סדרה לבנות אבל בעיניי מאוד טובה- related.
על 4 אחיות ועל הקשרים ביניהן ועם האבא.

מקווה שעזרתי במשהו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:00

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר