לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2009, 12:01
  Y.S.I Y.S.I אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "הגיע הזמן להכיר! - אשכול ההכרות של פורום מו"ס"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chatulim
אוקיי, האשכול הקודם לא נחל הצלחה רבה וגם לא יכולנו לעגן אותו לתקופה ארוכה, אבל באשכול הזה אנחנו ממסדים את הענין טיפה יותר..
כל אחד מכם יותר ממוזמן לענות על השאלון כדי שנוכל להכיר אתכם טיפה יותר. השאלון חסר סממנים מזהים למעט גילכם ותפקידכם בצה"ל.

להלן השאלון:
  1. גיל 18
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת אוקטובר 09
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת מתגייס לקורס חובלים (עדין לא יודע איזו מגמה)
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה תמיד רציתי להיות קצין קרבי אבל אף פעם לא חשבתי על חובל. אחרי שהתקבלתי ביררתי קצת על התפקיד ונראה לי מעניין.
  5. רוצה קצונה- כן/ לא כן
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי עברתי מיונים לגדנע חובלים ועברתי גיבוש. נפלתי בירפא א'.
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) בינתיים אני רואה את עצמי ב-7 שנים של המינימום לחובלים. משם אם אני ארצה והצבא ירצה אני אמשיך.
אז יאללה, בואו נבנה קהילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2009, 13:28
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
זה אני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "הגיע הזמן להכיר! - אשכול ההכרות של פורום מו"ס"

ציטוט:
  1. גיל- 27
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת- נובמבר 2000
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת- תותחנים, בגדודים אייל, רשף, דרקון. במילואים: גדוד קרדום (מפקד צוות).
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה- ככה יצא.
  5. רוצה קצונה- כן/ לא- לפני הגיוס רציתי, במהלך השירות הסדיר לא, היום אני לפעמים מצטער שלא יצאתי.
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי- הייתי כמעט בכל מקום. כמעט בטיס, כמעט בחובלים, כמעט בצנחנים, כמעט במורן.
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?)- 3 שנים בסדיר והרבה יותר מדי מילואים. את שנת 2009 פתחתי עם 27 ימים, ויש עוד אימון בקרוב.

ישן 04-08-2009, 18:14
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06

1. גיל- 27

2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת- התגייסתי ביולי 2000

3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת- שירתתי כמאבחנת פסיכוטכנית בלשכת גיוס י-ם

4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה- כבר שירתתי

5. רוצה קצונה- כן/ לא- בהתחלה רציתי, אבל לצערי לא היו תקנים. המדור השאיר אותי במילואים בתנאי קבע למשך 3 חודשים נוספים לשירות הסדיר שלי.

6. גיבושים/ מיונים שעברתי- מיון למודיעין, עד לשלבים המתקדמים שלו, ואז היתה מלחמה עקובה מדם בין המדור הפסיכוטכני למודיעין...

7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?)- שירתתי שנתיים (בזמני שירות חובה לבנות היה קצר משנתיים)

ישן 06-08-2009, 14:19
צלמית המשתמש של hellspawned
  hellspawned hellspawned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07

ציטוט:
אוקיי, האשכול הקודם לא נחל הצלחה רבה וגם לא יכולנו לעגן אותו לתקופה ארוכה, אבל באשכול הזה אנחנו ממסדים את הענין טיפה יותר..
כל אחד מכם יותר ממוזמן לענות על השאלון כדי שנוכל להכיר אתכם טיפה יותר. השאלון חסר סממנים מזהים למעט גילכם ותפקידכם בצה"ל.

להלן השאלון:

1. גיל 20
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת מרץ 07
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת הייתי בטיס, נפלתי, עכשיו בשריון בהשלמה חילית
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה טנקים זה מגניב
  5. רוצה קצונה- כן/ לא אם אני כבר בהשלמה חילית, אז כנראה שכן...
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי מיונים לטיס - עברתי, כמה מסלולים בשחקים, סיירי אוויר, ראיונות לצנחנים, ימ"ס, יהל"מ, פלס"ר שריון, 504, מורן, עוקץ ואולי עוד כמה
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) בינתיים אני כבר חתום שנה ו-4, נראה אחרי זה מה יהיה
יאללה :-)

ישן 06-08-2009, 15:21
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05

ציטוט:

להלן השאלון:
  1. גיל-20
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת -נוב 07
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת-מודיעין
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה-מעניין,מאתגר,חיל איכותי
  5. רוצה קצונה- כן/ לא-מתחיל בה"ד 1 בקרוב
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי-גדנ"ע שייטת13
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?)-חתום שנה וחצי..נראה מה יהיה הלאה

נוב 07.

ישן 06-08-2009, 19:57
צלמית המשתמש של Algorithm
  משתמש זכר Algorithm Algorithm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.06

1. גיל- 19 באוקטובר.

2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת- מאי-יוני \ ינואר תלוי במיונים.
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת- נכון לעכשיו עתיד לשרת בתקשוב, במידה ואתקבל לקורס טיס אז כמובן שם. רוצה לשרת ללא ספק בתור טיס אבל חלק מהעניין כבר לא תלוי בי

4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה- כי התחום מאוד מושך ומעניין אותי.

5. רוצה קצונה- כן.
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי- בינתיים אני בירפ"א ב' ודי מטרידים אותי עם בדיקות נוספות ועוד נוספות, מקווה שיעבירו אותי לגיבוש הקרוב.

7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?)- במידה וזה יהיה תפקיד מעניין ואני ארגיש שאני ממצא את היכולות וכן תורם, אני לא רואה סיבה לא להמשיך לקצונה וכן קריירה צבאית, מצד שני אם זה סתם טכנאי בתקשוב אני לא ממש מעוניין להישאר לקרייה בצבא, כפי שאמרתי, תלוי בתפקיד

ישן 11-06-2010, 17:53
  מתגייסת טריה מתגייסת טריה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.10
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "[list=1] [*][b]גיל-..."

1. גיל- 19 באוקטובר.

2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת- מאי-יוני \ ינואר תלוי במיונים.
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת- נכון לעכשיו עתיד לשרת בתקשוב, במידה ואתקבל לקורס טיס אז כמובן שם. רוצה לשרת ללא ספק בתור טיס אבל חלק מהעניין כבר לא תלוי בי

4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה- כי התחום מאוד מושך ומעניין אותי.

5. רוצה קצונה- כן.
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי- בינתיים אני בירפ"א ב' ודי מטרידים אותי עם בדיקות נוספות ועוד נוספות, מקווה שיעבירו אותי לגיבוש הקרוב.

7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?)- במידה וזה יהיה תפקיד מעניין ואני ארגיש שאני ממצא את היכולות וכן תורם, אני לא רואה סיבה לא להמשיך לקצונה וכן קריירה צבאית, מצד שני אם זה סתם טכנאי בתקשוב אני לא ממש מעוניין להישאר לקרייה בצבא, כפי שאמרתי, תלוי בתפקיד
אז ככה אצלי הכל אבל הכל ממש אותו דבר!!!!!
גיל 19 בספטמבר!
מתגייסת גם~ תלוי במיונים...
היכן רוצה לשרת~ בקורס טייס~ טייסת קרב, מסק"ר , נווטת קרב..
רוצה לשרת במיוחד שם בגלל שאני מרגישה שאני יכולה לתרום מעצמי הכי הרבה, כמו כן אהבתי הרבה לתחום!!!
רוצה קצונה~ כן ברור!!!!
גיבושים מיונים שעברתי~ צוות אוויר, ראיון לוחמה, ירפא א, כרגע בירפא ב ברפואי בבלאגנים שם.... בתקווה לגיבוש~
כמה זמן~ אם קורס טייס אז באמת קריירה צבאית אם בתור אלקטרונאית בתקשוב אז מי יודע...
ישן 06-08-2009, 20:01
  משתמש זכר אושרי ארביב אושרי ארביב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.08

1. גיל- 19
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת- התגייסתי במרץ 09.
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת- מתאם פעילות הממשלה בשטחים
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה- כי לכאן שלחו אותי, אבל אני לא מאוכזב.
  5. רוצה קצונה- כן.
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי- ...
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?)- כמו שנראה כרגע, אצא לקצונה, אך מסופקני אם אשאר בקבע יותר מהשנה המנדטורית

ישן 06-08-2009, 21:12
  משתמש זכר קרנפון קרנפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.09

ציטוט:

להלן השאלון:

1. גיל 21
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת מרץ 07
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת משרת בגאווה בחיל האויר. מוכן לתרום מהידע שלי במה שקשור לחיל (במסגרת בטחון מידע כמובן).
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה מעניין, מאתגר, מספק.
  5. רוצה קצונה- כן/ לא כן
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי קצת מהכל. חלק קצת יותר חלק קצת פחות.
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) יותר מרוב האנשים.

ישן 06-08-2009, 23:28
  E.A.R.L. E.A.R.L. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל E.A.R.L. שלח הודעה דרך MSN אל E.A.R.L.

1. גיל 20
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת 12.08.08
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת גדוד 50 נח"ל כרגע בקורס מכי"ם רוצה להיות מ"כ בבא"ח (טירונים או אימון מתקדם)
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה וואלה שאלה קשה אבל אולי קצת אידיולוגיה וערכים ורצון לתרום
  5. רוצה קצונה- כן/ לא אולי
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי מיונים למדריך כושר קרבי (התקבלתי)\מיונים לתומכ"ל במטכ"ל (וויתרתי) וגיבוש צנחנים (גם כן וויתרתי)
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) אם ירצו שאני אצא לקצונה אז כבר נראה אבל כרגע 3 שנים יספיקו לי

ישן 07-08-2009, 04:30
  מתןן מתןן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05

ציטוט:

להלן השאלון:

1. גיל - 23 (בספטמבר)

2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת - אוג' 05 (לאחר עתודה)

3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת - שירתי במג"ב / מילואים בגדוד חי"ר בחטיבה הצפונית / רציתי דובדבן

4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה - במילה אחת : אנדרנלין !

5. רוצה קצונה- כן/ לא - כן ולא.. מסובך..ח

6. גיבושים/ מיונים שעברתי , יום סיירות -> דובדבן -> מד"צ (מדריך צניחה) -> מג"ב (ימ"ס)

7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) - השתחררתי הייתי בחו"ל כמה חודשים ואז חזרתי לחצי שנה קבע (לא יודע מה עבר לי בראש)

"אנחנו תמיד נהיה בתוככם , אבל אף פעם לא נהיה חלק מכם..!"

ישן 08-08-2009, 15:36
  Oren3211 Oren3211 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
גם אני רוצה :D

1. גיל בדצמבר אהיה בן 18
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת כרגע יש עוד שנה (יולי 2010) אבל בטוח ישתנה.
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת יש גיבוש שייטת באוק' נקווה שלשייטת
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה אתגר, תרומה, ערכים, האיכות של האנשים.
  5. רוצה קצונה- כן/ לא נחיה ונראה:]
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי גדנ"ע צלילה ובאוק' גיבוש :] נקווה לטוב:]
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) 3 שנים +
אחלה פוסט :]

ישן 08-08-2009, 20:43
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04

1. גיל -29

2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת - 3/2000

3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת - קצין חימוש בגדוד חי"ר מיל'/ אותו דבר בשנים הקרובות/ רציתי מסלול חי"ר, אבל לאחר שנתיים להעלאת הפרופיל עד 97 היה כבר מאוחר מידי.

4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה - ברירת מחדל של המסלול בו הייתי והאפשרויות שנותרו לי

5. רוצה קצונה- כן/ לא - מאוחר מידי להחזיר...

6. גיבושים/ מיונים שעברתי - כלום, פרופיל 21 לפני הצבא ולבסוף גיוס במצב של כמעט פסול קורסים. בהמשך מכ"ים חילי וקק"ץ.

7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) 4 שנים בסדיר וחמש במילואים מאז. לפחות עוד חמש-עשרה שנות שירות במילואים.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 08-08-2009, 20:51
צלמית המשתמש של vodka4us
  vodka4us vodka4us אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל vodka4us

ציטוט:

להלן השאלון:
  1. גיל - 21
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת - נובמבר 06
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת - עורב גולני
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה - רציתי להיות לוחם כמה שיותר גבוה ולזה הגעתי
  5. רוצה קצונה- כן/ לא - פחחחחחחחח
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי - גביוש שייטת , ראיון שלדג לפני גבוש , ראיון צנחנים
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) - עוד חודשיים

ישן 08-08-2009, 21:34
צלמית המשתמש של dudib
  משתמש זכר dudib dudib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.08

ממ...איך לא שמתי לב לאשכול הזה לפני כןן..?!?
  1. גיל: 17
  2. מתי מתגייס: כרגע - 22.10.2010
  3. רוצה לשרת: טיס !! 3> 'חיל האויר אצלי בנשמה'
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה: ממ..אני טס מגיל שנה כל שנה לחו"ל אז האהבה למטוסים התפתחה אצלי טבעית ומאז שאני זוכר את עצמי כ מה שרציתי להיות זה טייס - בהיבטיו השונים ,אך כבר מגיל צעיר התגבשה אצלי הדעה (האמת בעיקר בשנים האחרונות) להיות טייס קרב בח"א - על כל היבטיי המקצוע.
  5. רוצה קצונה- כן ברור!
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי: מממ באסה =עדיין לא...
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא: כן אני רוצה קצונה בעיקר בח"א ואם בע"ה יתגשם חלומי להיות טייס בח"א אני רואה את עצמי משרת ומפתח קריירה ארוכה בח"א.

ישן 08-08-2009, 23:06
  משתמשת נקבה רעות:) רעות:) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.09
שלח הודעה דרך MSN אל רעות:)

ציטוט:

להלן השאלון:
  1. גיל
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה
  5. רוצה קצונה- כן/ לא
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?)

תשובות:
1. 18 וחצי.
2. ב27 לאוקטובר 2009 (יש עוד מישהו שמתגייס בתאריך הזה? נראה כאילו אני לבד..)
3. מודיעין בחיל האוויר.
4. לא יודעת. לא מכירה. התקבלתי לשם וזהו..
5. לא יודעת, לא חשבתי על זה עדיין.
6. מיונים לתפקיד בעתיד, גיבוש סנפיר ומיונים לחיל החינוך.
7. קודם כל שירות חובה.. אם אני אוהב את מה שאני עושה אני בשמחה אחתום לעוד כמה שנים..
ישן 12-08-2009, 16:48
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05

ציטוט:

להלן השאלון:

1. גיל 20
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת מרץ8
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת לוחם בגדסר גבעתי
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה רציתי להיות לוחם
  5. רוצה קצונה- כן/ לא לא סגור על עצמי
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי גיבוש מטכל, ראיון מגלן וגיבוש חובלים
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) לא יודע

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

ישן 14-08-2009, 18:00
  Shiraz:) Shiraz:) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.09

1. גיל 17
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת נכון לעכשיו 15.7.2011
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת תלמידה עדיין, בינתיים עתידה לשרת באחד מהדברים אליהם אני מתמיינת כרגע- חובלים\טיס\תלפיות אך אני חותרת בינתיים לשירות בטיס.
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה תפקידים מאתגרים פיזית ונפשית עם משימות יוצאות דופן של יכולות פיקודיות,הנהגתיות וכמובן לשמור על הארץ על כל רבדיה וכמובן להביא עצמי לידי ביטוי בקרבי על הצד הטוב ביותר!
  5. רוצה קצונה- כן/ לא כן
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי גדנ"ע חובלים\ירפ"א א' \תלפיות
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) תלוי לאן אגיע בסוף,כאמור הכיוון כרגע הוא טיס אז כן,אשאר בקבע בשמחה!<לא שוללת חלילה את חובלים ותלפיות שגם שם אעשה קבע...>
ישן 20-08-2009, 08:30
  הכנף השבור הכנף השבור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09
סקר השאלון

1. גיל:

2. 19

3. מתי מתגייס/ מתי התגייסת:
  4. כנראה נוב09

5. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת:
  6. (רוצה)מודיעין, שרוף על החיל. אבל הם לא שרופים עלי, אני כנראה אלך לגולני או תותחנים, תלוי בפרופיל.

7. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה:

8. (לגבי מודיעין) אני מאמין שפני המערכה השתנו ללא היכר. אני חושב שבמודיעין דרושים אנשים עם יצירתיות ומוטיבציה גבוהה, ולטעמי בשדה הקרב של היום זהו שירות יותר משמעותי ומספק.

9. רוצה קצונה- כן/ לא:

10. כן, גם בגולני, בתותחנים אולי

11. גיבושים/ מיונים שעברתי:

12. גיובוש טייס, לא רוצה להיות טייס סנוב.

13. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?):

14. תלוי, חברה שלי כנראה תחתום קצונה, אז יש עוד זמן.

נערך לאחרונה ע"י הכנף השבור בתאריך 20-08-2009 בשעה 08:32.
ישן 21-08-2009, 12:12
  משתמש זכר חטאב מת חטאב מת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06

1. גיל : 21
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת : אוג 07
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת : חופל טירונים בבט'ר זיקים
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה : תמיד רציתי להיות חובש, וככה התגלגלו להם העניינים.
  5. רוצה קצונה- כן/ לא לא.
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי מיוני גאמא, יום סיירות.
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) אולי להשאר בקבע רק הקב'ה יודע
נורא אשירה, לך אכבירה, שיר מהללי
לך אתנה מנת חבלי
בכלל זמן עזור אל נורא, גזע אברהם, נצר תפארה,
אתה אל חי נותן תורה

ישן 28-08-2009, 20:48
  tejas tejas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל tejas שלח הודעה דרך AIM אל tejas שלח הודעה דרך MSN אל tejas

ציטוט:

להלן השאלון:

1. גיל 21
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת לפני המוווון זמן (:
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת פרח טיס לשעבר, כרגע שלדג
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה
  5. רוצה קצונה- כן/ לא לא
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי טיס, שייטת(גדנע צלילה) , מטכל\שלדג
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) לא עוד הרבה

ישן 02-09-2009, 16:12
צלמית המשתמש של jonaman
  משתמש זכר jonaman jonaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.09

ציטוט:

להלן השאלון:
  1. גיל 15
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת עוד המון המון זמן
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת מגלן
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה אקשן, תרומה,חישול
  5. רוצה קצונה- כן/ לא לא יודע
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי צו ראשון לא קיבלתי חח
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) כמה שצריך
ישן 26-09-2009, 19:24
  meijin meijin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05

ציטוט:

1. גיל 23
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת 22/11/05
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת טען בחטיבה 7, בסוף השירות תקן קמב"ץ בגדוד, במילואים בגדוד הסדיר שלי (אל תשאלו מה התפקיד שלי, כי אין לי מושג)
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה לא רציתי, צורכי הצבא וכו'
  5. רוצה קצונה- כן/ לא רציתי לפני, לא רציתי תוך כדי, קצת מתחרט עכשיו
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי גדנ"ע חובלים - לא עברתי תגיבוש, גיבוש צוללות - לא עברתי, גיבוש פלס"ר שריון - לא עברתי.
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) 3 שנים וחודש דפוק.
אז יאללה, בואו נבנה קהילה יאללה.

ישן 24-01-2010, 19:58
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07

להלן השאלון:
  1. גיל:19+
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת: מרץ 10 אי"ה
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת כנראה צנחנים/ רציתי טיס או סיירות אבל העיניים ל איפשרו לי...
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה: אידיאל, ערכים, קרבי זה הכי הכי אחי.
  5. רוצה קצונה- כן/ לא כן
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי דברים שאסור לגלות, מיוני מודיעין -נפילה משפילה, גיבוש חובלים - נפילה מצחיקה, גיבוש צנחנים- נפילה שלא הייתה.
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?)3 שנים (הסדר) כנראה.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 19-03-2010, 18:41
  idanmag idanmag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07

ציטוט:

להלן השאלון:

1. גיל - 20
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת - נוב 8
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת - חובש קרבי בשיריון
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה - לא רציתי שיריון.. אבל עכשיו אני מסתדר עם הטנקים עם חובשים יש לי אותה בעיה , אני פשוט שונא הנפצות ובמקצוע שלי יש הרבה(זה יעבור עד שאני יחזור לפלוגה)
  5. רוצה קצונה- כן/ לא - אני מעדיף לחתום על צוואה במקום...
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי גאמא , פלסר שיריון
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) שלוש שנים בדיוק!!!!!! (תורידו את החפשש כמובן)
ישן 27-05-2010, 19:20
  TBU89 TBU89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.08
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי idanmag שמתחילה ב "[QUOTE=chatulim]אוקיי, האשכול..."

להלן השאלון:

1. גיל - 20
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת - נוב 7
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת - חובש קרבי בגדוד קרן של התותחנים
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה - לא רציתי להישאר תותחן אחרי המסלול אז יצאתי לחובשים. חוץ מהעובדה שבמקרה חירום עוד לא ממש נתקלתי אני נהנה מהשירות בתור חובש וזה תמיד עניין אותי ואפילו יש מצב שאני אלך ללמוד רפואה.
  5. רוצה קצונה- כן/ לא - מאוד רציתי, חיל הרפואה קצת פחות אבל אם היו מציעים לי היום הייתי יוצא.
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי נאדה
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) אני חושב על לחתום קבע ואולי משם לנסות לצאת שוב לקצונה, אני רואה את עצמי בצה"ל עוד כמה שנים.
ישן 09-06-2010, 13:42
  משתמשת נקבה MeitarTewel MeitarTewel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.10
שלח הודעה דרך MSN אל MeitarTewel

1. גיל - 18
  2. מתי מתגייסת - מתחילה קד"צ ב-24 בנוב' 2010
  3. היכן עתיד לשרת - פראמדיקים
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה - מקצוע מטורף, לא? חשוב לי שהתפקיד שלי יהיה משמעותי, מאתגר ובסביבה לוחמת. פראמדיקית עונה על הדרישות האלה.
  5. רוצה קצונה- יכול להיות, נראה איך אני ארגיש בתוך המסגרת הצבאית.
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי - ירפ"א א' (חתמתי ויתור), מודיעין שפות לועזיות (חתמתי ויתור), וכמובן פראמדיקים.
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) - השירות שלי כפראמדיקית יהיה ארוך מהרגיל (4 חודשים קד"צ + 3 שנים בסדיר, ומילואים לנצח); אולי אצא לקצונה.
נעים להכיר!
ישן 10-06-2010, 19:22
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
טוב נו

יש חצי שעה לשרוף עד לשיעור הבא...

1. גיל-26(או איך שאני קורא לזה "4 שנים להיות בן "30)...
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת- שנה של מכד"צ (מה שאני מאוד ממליץ לאחרים לעשות, ושגם נתן לי שנה כדי להילחם בביוקרטיה הצבאית) וגיוס אוג 02.
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת- אני נדדתי לאורך השירות... הייתי מיועד ליחידה לוחמת, אך עקב בעיה אישית נפסלתי משירות. לאחר שנה במכד"צ (בידיעה שאני בכלל לא מתגייס) המשכתי על בסיס שבועי וכמעט יומי לשגע את לשכות הגיוס, לראות מומחים וכל דבר שיכול לעזור לי להתגייס. בסופו של דבר הצבא "עשה לי טובה" וגייס אותי בפרופיל 45 ....התחלחתי את השירות בתור מאבטח מתקנים בחור שומם בדרום הארץ שהנוף היה לרוב עיזים ובדואים, וגרם לי תחושת אכזבה אדירה.

לאחר לחימה עיקשת, ועדות, 55 על בסיס כמעט יומי, עלה הפרופיל ובזמן המתאים התחלתי מסלול לוחם ביחידה מקבילה לזאת שיועדתי בחיל האויר. לאחר טירונות יחידה עקב שינויים ביחידה פורק הצוות ורובנו עברנו ליחידות לוחמות אחרות כאשר אני המשכתי ל 2 יחידות לוחמות (פלס"ר חי"ר ומודיעין) עד שהגוף נכנע לפציעות (2 פריצות דיסק, קריעת ACL, ועוד שלל דברים כיפיים) ומשם התעסקתי בתחום מודיעין ואמל"ח בתחום הלוט"ר.
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה- היה חשוב לי להיות ביחידה ובתפקיד שאני יכול לממש את עצמי. דלתות נפתחו בפני and went with the flow...
  5. רוצה קצונה- כן/ לא- חשבתי על כך....
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי- גדנ"ע צלילה / שייטת, שלדג, שפות זרות, מודיעין
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?)- כנראה שהייתי ממשיך עוד שנה/שנתיים אם לא הייתי נפצע על בסיס חודשי....
אני כותבתי את כל זה בתקווה שיש מלש"ב או מגוייס/ת טרי שיקראו את מה שאני כותב, ולא יאבדו תקווה- תהוי סבלניים, ואם יש משהו שאתם באמת רוצים ומאמינים בו, תמשיכו להילחם ועל תתנו לגורמים צבאיים לעייף אותכם או לשבור אתכם, ובסופו של דבר תצליחו.
על תהיו פזיזים, תחשבו טוב על מה שאתם רוצים ועל תרדפו אחרי מה שאחרים מצפים מכם ותהיו רמבו מבחוץ אבל קרמבו מבולבל ועצוב מבפנים- יש יותר לשירות מסיכות על החזה ואמצעים על הנשק. תעשו את מה שנכון לעצמכם ובכך תשתלבו בצורה הטובה ביותר, תמצאו את עצמכם וגם אתם והצבא תפיקו מכך.

אני הייתי בתחתית התחתית מבחינת יחידה ותפקיד בתחילת השירות שלי, ובעזרת סבלנות, עקשנות ונחישות שלא ידעתי שיש לי , הצלחתי; הסבלנות והנחישות משתלמת ומנצחת. זה פתח בפני דלתות בצבא שרק יכלתי לחלום עליהם או שבכלל לא הייתי מודע לקיומם, וגם פתח לי דלתות באזרחות בעבודה בארץ ובחו"ל.

מכל התעודות שלי על הקיר, התעודה שהכי יקרה לי היא זאת שמאשרת את בקשתי להעלת פרופיל, וטופס 55 שמאשר את המעבר ליחידה לוחמת ששם התחלתי את המסלול שלי.

אם אני הצלחתי, גם אתם יכולים. בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י Gevaldic Man בתאריך 10-06-2010 בשעה 19:33.
ישן 20-11-2010, 15:53
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09

ציטוט:
  1. גיל - 23
  2. מתי מתגייס/ מתי התגייסת 09/04/06
  3. היכן משרת/ היכן עתיד לשרת/ היכן רוצה לשרת - שרתתי כתוכניתן(ממר"מ) ביחידה טכנולוגית מובחרת של חיל המודעין ו\או בגבעת חלפון בתור עובד כללי. תלוי באיזה מצב רוח הייתי כששאלו אותי...
  4. למה אני רוצה לשרת במקצוע הספציפי הזה - לא יודע לשם שלחו אותי אז זרמתי וגם מחשבים נשמע לי נחמד...
  5. רוצה קצונה- כן/ לא - כשהייתי ממש צעיר רציתי, מה שהשתנה מאוד מהר.
  6. גיבושים/ מיונים שעברתי - חובלים, צוללות, מודיעין, בסמ"ח
  7. כמה זמן אני רואה את עצמי משרת בצבא (האם תצא לקצונה? תשאר בקבע?) - חתמתי על 2.5 שנים קבע לפני שהתחלתי את הקד"צ, ושיחררו אותי בסוף בסוף השרות חובה. ביקשתי ממש ממש יפה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:59

הדף נוצר ב 0.34 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר