לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2009, 18:04
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
ערסים, ריח של זיעה ודומינו זקנות (או: דברים שאני אוהב ושונא באוטובוס)

מי מאיתנו התפרנים לא נאלץ לשרך דרכו באוטובוסים של דן ואגד, או כל מיני חברות אחרות, והתרעם על הכל? על הערסים עם המוזיקה בנייד, על ריח הזיעה של 50 איש שעומדים צפוף אליך בלחות של תל אביב, בשלוש בצהרים? האח הידד, יש כמה דברים טובים באוטובוס:

כשהוא דופק ברקס, כל הזקנות נופלות, כמו דומינו ראלי שהמציא אדם רע במיוחד. די מחמם את הלב אחרי יום ארוך בעבודה.

הפרחות שלובשות חשוף בדרכן לים, בדר"כ עם מכנס קצר מעל הביקיני ובלי חולצה על החלק העליון של הביקיני. נעים לראות, פחד אלוהים לדבר...

הנוף. כשלוקחים אוטובוס לצפון, פעם בכמה שבועות, וככל שהדרך מתארכת יש יותר ירוק בחוץ ופחות פיח באוויר.

מישהו?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2009, 02:10
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אותי הכי מרגיז שחיילים לא..."

ולחשוב שכשהייתי ילדה שאלתי את אבא שלי אם אני צריכה לקום לחייל באוטובוס.

שונאת:
* מזגנים על 0 מעלות!!!!!111 למה אני צריכה להסתובב עם שלושה סוודרים + טרנינג + מגפיים באמצע אוגוסט? בעעע.
* מוזיקה של ערסים
* שהחברות המעאפנות לא פותחות מספיק קווים, אז אנשים צריכים לעמוד. איך אתם בכלל מדברים על חיילים שלא קמים לזקנות וכו'? זה לא אשמת אף אחד, רק אשמת חברת התחבורה! הם מעדיפים להרוויח את הכסף על הכרטיסים שלנו בלי שיצטרכו לבזבז את חלקו על נהג ודלק. צריך להרוג אותם.
* אוטובוסים מאחרים / מקדימים / לא עוצרים בתחנה
* יש עוד.

אוהבת:
* לישווווןןןןן. עדיף ליד חלון בלי הבלוטה המעאפנה שמפריע להשעין את הראש (עוד משהו שאני שונאת באוטובוסים).
* נופים
* הכי הכי: את כל האנשים. להקשיב לשיחות (), להסתכל על מחוות גוף, דרכי התנהגות וכו'. זה ממש כיף. אני אוהבת להסתכל על בני אדם.
* ילדים מתוקים. מלא מלא ילדים מתוקים. אני רוצה אחיינים!!!!!1
ישן 08-08-2009, 21:12
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני שונא שיושבים לידי..."

אז למה אתה משרשר את זה אלי? אני לא כתבתי שאני שונאת שיושבים לידי. אני כמובן מעדיפה לשבת לבד, במיוחד כשיש לי תיק כבד, אבל אין לי התנגדות לכך שישבו לידי (אם לא מציקים לי).
להיפך, אני לא מחבבת אנשים כמוך שיושבים לבד כשיש אנשים מסביב שעומדים.

אגב, באוטובוסים החרדים שלפעמים אני ניאלצת לנסוע בהם, יש תופעה מעניינת. באופן טבעי, בנים יושבים שם ליד בנים, ובנות ליד בנות. אין לי התנגדות לזה, ואני אפילו מעדיפה שבן לא מוכר לא יתיישב לידי. הבעיה מתחילה כשהבנים החביבים מתיישבים כל אחד לבד, וכשאני עולה לאוטובוס (אחרי הרבה תחנות העלאה), יש המוני "מושבי בנים" ובין אפס לכמה בודדים (ולא נוחים) מושבי בנות. עד עכשיו מצאתי לעצמי מקומות, אבל אני לא יכולה לחכות ליום בו לא יהיה לי מקום, ואני אכריח שי גברים לעבור אחד ליד השני, באיום שאני אשב לידם אם לא יעשו את זה.
ישן 08-08-2009, 22:23
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אז למה אתה משרשר את זה אלי?..."

ציטוט:
אגב, באוטובוסים החרדים שלפעמים אני ניאלצת לנסוע בהם, יש תופעה מעניינת. באופן טבעי, בנים יושבים שם ליד בנים, ובנות ליד בנות. אין לי התנגדות לזה, ואני אפילו מעדיפה שבן לא מוכר לא יתיישב לידי. הבעיה מתחילה כשהבנים החביבים מתיישבים כל אחד לבד, וכשאני עולה לאוטובוס (אחרי הרבה תחנות העלאה), יש המוני "מושבי בנים" ובין אפס לכמה בודדים (ולא נוחים) מושבי בנות. עד עכשיו מצאתי לעצמי מקומות, אבל אני לא יכולה לחכות ליום בו לא יהיה לי מקום, ואני אכריח שי גברים לעבור אחד ליד השני, באיום שאני אשב לידם אם לא יעשו את זה.

את שמה עליהם?אם לפנאטים אלה יש בעיות עם המין השני,שישבו זה ליד זה ולא יגיעו למצב,שאיזה אחד כמוני יתישב ליד אישה,או אישה-ליד גבר.אמא שלי,כאשר אין מקומות אחרים,מתישבת ליד גבר(שב 90% מהמקרים זהו גבר חרדי),וההוא צריך לעזוב את המושב.
ההיפך הוא לא נכון:כשאני מצליח פעם-פעמיים בשבוע למצא מקום ליד חלון,ונכנסת אישה,שמבקשת ממני לעבור לשבת ליד גבר,אני-בזמן האחרון-שולל את זה.שתילך תחפש שומרי מצוות אחרים שימלאו אחר בקשותיה.

ישן 09-08-2009, 13:05
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE]אגב, באוטובוסים החרדים..."

אין לי בעיה עם הרצון של החרדים (שי שי, אל תגידי "דתיים". אני דתיה, ואת ואני מדברות כרגע על חרדים. ההבדל: חרדים זה אלה שלובשים שחור, או חולצה לבנה ומכנסיים שחורים ביום חול. דתיים זה אלה עם הכיפה הסרוגה <יש כאן הכללה, אבל זה הסבר מספק לתנאים האלה>) לשבת רק ליד בני אותו המין. אני מכבדת את זה, כנראה מאחר ואני דתייה ומבינה מאיפה בא הצורך שלהם.
אני אכבד את זה, ואשב רק ליד בנות. אבל אם יש מקום לשני בנים לשבת אחד ליד השני - אני אציע להם בנימוס לעבור אחד ליד השני, ואם לא יעשו את זה - אשב ליד אחד מהם (ואם זה לא יהיה איום מספיק, אני אגיד שחצי נסיעה אני אשב ליד אחד מהם, ובחצי השני ליד הבחור השני).

אבל מתוך כבוד לאמונה שלהם, אני כן אציע להם קודם לעבור לשבת אחד ליד השני. ואפילו, אם אני במצב רוח טוב, אז במקרה שבו אין בכלל מקום באוטובוס למעט מקום אחד בודד ליד בחור (שאין לו מקום לשבת ליד בן אחר, כי אין עוד מקומות פנויים), יש מצב שאני אמשיך לעמוד ולא אשב לידו. תלוי כמה אני עייפה, ואם הוא נראה נחמד. כי אני יודעת שברגע שאני אתיישב הוא כנראה יהיה חייב לעמוד, ואם אני לא עייפה, ואני מרגישה בסדר עם לעמוד - למה שאני לא אפרגן לו את הישיבה?
ישן 09-08-2009, 20:03
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אין לי בעיה עם הרצון של..."

ציטוט:
אין לי בעיה עם הרצון של החרדים (...) לשבת רק ליד בני אותו המין. אני מכבדת את זה, כנראה מאחר ואני דתייה ומבינה מאיפה בא הצורך שלהם.

גם לי אין,כשזה לא על חשבוני.אני לא דתי,אך גם מבין בערך,מאיפה זה בא.

ציטוט:
אני אכבד את זה, ואשב רק ליד בנות.

גם אני קודם כל אבחר מקום זכרי ולא אדחף בכוונה למושב ליד בת\אישה.זהו היגיון פשוט ובריא.

ציטוט:
..אני אציע להם בנימוס לעבור אחד ליד השני..

עצם ההתישבות שלי ליד אישה חרדית כבר יכולה להיתפרש כהצעה לעבור למקום נשי.

ציטוט:
אז במקרה שבו אין בכלל מקום באוטובוס למעט מקום אחד בודד ליד בחור (שאין לו מקום לשבת ליד בן אחר, כי אין עוד מקומות פנויים), יש מצב שאני אמשיך לעמוד ולא אשב לידו.

זה עניינך ואני לא יכול לשפוט אותך על כך.
אני אשב בכל הזדמנות שאני אמצא לנכון.בנסיעה מבית שמש לירושלים ולהיפך קורה לפעמים שאני עומד,וקורה לפעמים שאני מתישב ליד מישהו ולא ליד החלון(אחרי שאני מתישב ליד החלון,כבר לא אכפת לי,אם מתישבים לידי).אני משלם על כרטיס ועל כן זכותי לשבת,ברגע שיש מקום ישיבה.
אם אישה רוצה לעמוד ולא לשבת לידי-שתעמוד.
אם אני כבר יושב ליד החלון,אין הרבה סיכוי,שאני אעבור כיסא רק בגלל כל מני "זבובים באף" שיש לחרדים.שתמצא יהודי שומר מצוות שימלא אחר בקשותיה ולא תשב ליד יהודי מתיוון(בהקשר ידוע).

ציטוט:
..ואם הוא נראה נחמד.

בשביל בחורה נחמדה לא קורבן גדול גם לעמוד עד אילת.אין לזה קשר לנושא.

ישן 04-08-2009, 20:37
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ערסים, ריח של זיעה ודומינו זקנות (או: דברים שאני אוהב ושונא באוטובוס)"

מה שאני באמת שונא באוטובוסים זה,כאשר אין מקום לשבת ליד החלון.אולי עדיין לא יצאתי מילדות,אבל אני תמיד אוהב לראות את הדרך,העצים,האנשים,הבנייה הנצחית בצדי הכביש(דרך תל אביב-בירה).
עוד אני שונא ילדים קטנים וצעקנים,בני כמה חודשים.נכון שזה נשמע לא טוב,אך כך גם הצעקות שלהם.

לא סובל את האיטיים,שבירידה מהאוטובוס כאילו חושבים פעמיים:לרדת או לא לרדת.

מה אני אוהב?את המזגן על הראש ואת הבחורות.

ישן 05-08-2009, 00:50
צלמית המשתמש של Deneb
  משתמש זכר Deneb Deneb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל Deneb
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ערסים, ריח של זיעה ודומינו זקנות (או: דברים שאני אוהב ושונא באוטובוס)"

אוהב - אין דבר כזה.

שונא
-
  • הכוסית תמיד תעלה לקו השני כשהאוטובוס שלך מגיע לתחנה.
  • כשהכוסית סוף סוף מתגרה בגורל וכן עולה לאוטובוס, במידה ואחד מהמקומות של הזקנים מקדימה פנויים, היא תמיד תתיישב שם, תכין את הכסף ורק אז תלך ותשלם לנהג, ותחזור לשבת שם. עוד לא מצאתי הסבר מדעי לתופעה.
  • המזגן לא ממזגן, גם כשיש אנשים, גם כשאין.
  • נהגים שלא מדליקים מזגן, או כאלה שמכבים רק בגלל איזה מ*דיין שהחליט שהוא קופא.
  • קווים (--/\--), להוריד ת'חברה הזו מכבישי ישראל. The sooner, the better.
  • ערסים/פרחות המפגינים את נוכחותם בכל האמצעים הכשרים - ניידים, השרשרת החדשה מהחבר/ה, מזמזמים בקול את הדרעק החדש של יוסי עדן.
  • כשנוסעת חוטפת התקף אפילפסיה, כל האוטובוס מנסה לעזור, חוץ מערס צעצוע פסיכופט שצועק עד השמים ומכניס סתם את כולם לפאניקה. כאילו, אני יכול למות, הוא זה שיעשה ת'צעקות. - אני לא בטוח שהסעיף הזה כשר, אבל צריך לגרום לזה להיראות כאילו כתבתי הרבה, אז סבבה.

ישן 05-08-2009, 05:55
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile

ציטוט:
מי מאיתנו התפרנים

גיליתי שזה לא עניין של תפרנות, אלא סדר עדיפויות.
אתה יכול להיות הומלס, אבל אם אתה לא מסוגל לסוע באוטובוס
אז אתה לא תאכל חצי חודש, אבל ראבק יהיו לך 4 גלגלים משלך

בימים ש*כן הייתי משתמש בתחבורה הציבורית הבזויה,
בתור תיכוניסט וחייל, הדברים שהיו מוציאים אותי מדעתי היו:

כסאות רטובים בחורף
דחיסות יתר (אוטובוס לא עוצב להכיל 400 איש בעמידה!!)
קו שמאחר וזולג לזמן הגעה של הקו הבא, ואז שניהם באים ביחד כמו זוג שמוקים חסרי תועלת.
נהג שדופק ברקס כמו חולרע באמצע שאנשים מבוגרים עומדים, והוא מתפנן לו על כסא הקפיצים שלו
מושבים לא מרופדים (כן היה דבר כזה פעם באוטובוסים למי שלא יודע)
חוסר פרטיות (אין דבר יותר מעצבן מלהיות מוסע בעיר עם אלף פרצופים מסביבך)
אנשים מסריחים\שמנים שבוחרים לשבת דווקא לידך:הזקנה עם ריח של מלאך המוות שמתקרב ובא,
הגרוזיני המובטל עם הז'קט טריינינג וריח של זיעה, אותו גורילה במשקל כבד, שמוחץ אותך למוות אל תוך החלון, וכו'...
ואפרופו חלונות, מי זה הגאון הזה שהחליט להגביל את רוחב פתיחת החלון,
ועוד על חלונות, עימותי חלון באוטובוס - אתם נהנים מהבריזה, ואיזה זבל מאחוריכם סוגר לכם אותו.

בקיצור עולם של כיף ואושר, התחבורה הציבורית - מתגעגע? לא ממש...
ישן 05-08-2009, 12:17
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]מי מאיתנו..."

ציטוט:
אותו גורילה במשקל כבד, שמוחץ אותך למוות אל תוך החלון

למה יש לי תחושה שנפגשנו כבר?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 05-08-2009, 08:12
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06

אוהב:
- ביום חם, אחרי התבשלות ממושכת - להיכנס לאוטובוס קר, לשבת מתחת למזגן מקפיא וללכת לישון עם מוזיקה.
- זמינים יותר מרכבות (למשל: יש כנס משתחררים, 500 חיילים הולכים לקנות כרטיסים במכונות ובקופה, ואף אזרח לא יכול לחלום על לקנות כרטיס, לא שחיילים יכולים אבל בטח לחכמים יש ספייר).

שונא:
- מגיעים בשעות לא מדויקות, ואין דרך חד משמעית לדעת אם הגיע אוטובוס X ומתי יגיע הבא, אלא אם יש מישהו בתחנה ואותו מישהו ראה.
- כשאוטובוסים לא מקוררים אין שום סיבה שיסע בישראל אוטובוס לא מקורר, שיפעילו מזגן לפני שהאוטובוס מתחיל את הסיבובים שלו, ואם אין מזגן תקין ומעולה - שישביתו את האוטובוס.
- עם כל הכבוד לזכות השמנים לתחבורה ציבורית - אין להם זכות לפגוע בחווית הנסיעה של אחרים, ולכן הם מוזמנים להשתמש בתחבורה ציבורית אחרי הרזיה לגודל של מושב אחד.
- מוזיקה בפלאפונים.

ישן 07-08-2009, 09:05
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

אוהב - כלום! פשוט כלום!

שונא -
  • חוסר תיאום בין אוטובוסים לאוטובוסי המשך או בין רכבות לאוטובוסים.
  • אם מישהו מתיישב לידך, אין שום מקום לרגליים.
  • אנשים מסריחים! צריך להוציא אותם להורג
  • אנשים שצועקים כל הדרך! צריך להוציא אותם להורג
  • ערסים! צריך...
  • ג'ובניקים שעולים בלי תיק ותופסים את המקום ללוחמים שנאלצים לשים את התיק בתא המטען.
  • נהגים שלא מחזיקים כרטיסיות, ולא מבינים למה אתה מתלונן שזה גורם לך להוציא יותר כסף.
  • שבגלל שעון קיץ האוטובוסים בשבת יוצאים הרבה יותר מאוחר, התחנות מתמלאות לגמרי, ואגד הסתומים האלו מוציאים אוטובוס עירוני שעוצר רק ב3 תחנות ראשונות כי לאחר מכן הוא מפוצץ לגמרי.
  • נהגים שחושבים שהם על אופנוע ולא על אוטובוס.
  • הנחת סטודנט עובדת רק ממחיר מסויים של נסיעה, למרות שאני צריך 2 קווים אני מקבל הנחה רק על אחד, מה שאומר שבחישוב הסופי אחוז ההנחה שלי לכל נסיעה הוא נמוך הרבה יותר.
  • ייחס מזלזל מצד אגד לחיילים (אני יכול לכתוב ספר על מה שעברתי בצבא מהחברה הנוראית הזאת), התייחסות כאילו הם אזרחים סוג ז'.
  • נסיעה מכפר סבא לתל אביב לוקחת 50-80 דקות לנסיעה שהייתה לוקחת 20-40 דקות באוטו, נסיעה מתל אביב לשדרות לוקחת שעה וחצי בקו המהיר (נסיעה של שעה באוטו) ומעל שעתיים בקו הלא ישיר (!!), שלא נדבר על כך שנסיעה באוטו מכפר סבא לשדרות לא דרך תל אביב לוקחת שעה וקצת בלבד.
  • אוטובוסים שלא יוצאים בשעה המיועדת, ואז אחרי זה הקו הבא מפוצץ לגמרי.
ועכשיו למשהו שאני לא מתלונן עליו, אבל הוא חוק מרפי מעצבן - במטרופולין יש wifi חינם בחלק מהאוטובוסים, חלק מהאוטובוסים זה מילה נרדפת לאוטובוס שחונה ליד האוטובוס שלידי, ולא לאוטובוס שאני נוסע בו. בפעם הייחידה שעליתי על אוטובוס עם אינטרנט זה פשוט לא עבד.

ישן 07-08-2009, 13:43
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...

אוהב-
*שאני עולה לאוטובוס (כמובן, בלי לשלם כי יש לי חינם) והאוטובוס כמעט ריק, אני מרגיש כמו איזה שיח סעודי שהולך ובוחר לו איפה לשבת, אני לוקח את הזמן, מתלבט, במושב שאחרי הדלת האחורית? לא, יש שם שמש בשעות האלה, במושב ליד הדלת אחורי? בצד של החלון? חח
*לשבת במושבים הבודדים, שבצד שמאל, פשוט תענוג לשבת שם
*לשבת, אבל העיקר לשמוע מוזיקה, כי בלי מוזיקה, אוטובוס זה זין.

שונא-
*שהייתי חייל הייתי מחכה לאוטובוס איזה 40 דקות בבוקר, למה בבוקר לא מוציאים עוד אוטובוסים?! כולה אוטובוס אחד לבסיס שצריך לחכות לו 40 דקות. (קו 11 של ראשון למי שמכיר)
*שאני עולה לאוטובוס ואין איפה לשבת, ויותר גרוע מיזה, בקושי יש איפה לעמוד!! במצבים שכאלה, אני יורד מהאוטובוס, אין לי עצבים.
*שאני ישוב לי בכיף שלי, ומתיישב לידי איזה שמן, ובגלל שהוא שמן הוא כאילו דוחף אותי לפינה, אני בדרך כלל מפעיל קצת לחץ שלא יחשוב שאם הוא ירצה הוא גם יעשה בי מעשים מגונים
*שיושב לידי מסריח, בדרך כלל זה "זקן מסריח", זקן שאני מניח שבמעמד הפועלים, מסריח מאוד, מתישב לידי, פשוט דוחה, לרוב אני קם מהמקום, כי אני לא בעונש, אני נושא בואוטובוס, לא צריך לסבול גם ריח של אנשים.

יש עוד, אבל אני חושב שזה מספיק, גם ככה לא יותר מידי אנשים יקראו את זה.

ישן 07-08-2009, 19:19
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07

טוב אני מניח שאני עומד להיות הרשע התורן

כששאלתי את אבא שלי בנוגע להאם לקום כשזקן בא לשבת
הוא אמר לי שבגלל שפעם התחבורה הציבורית לא הייתה מפותחת כמו היום ובאמת לא היה מקום באוטובוסים ובכלל לא היו הרבה אוטובוסים, היית צריך לקום כשזקן בא לשבת

היום יש תחבורה ציבורית מפותחת, ולזקנים לא חסר כסף, לכן שיקחו מונית ויפסיקו להתלונן

הכי נמאס לי וזה קורה לי המון...פשוט המון
כשיש אוטובוס כמעט ריק וממש כמעט ריק, נכנסת זקנה לאוטובוס ובוחרת להתיישב דווקא לידי

חבל שיש לי אישיות כזאת מקסימה =(
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 07-08-2009, 20:44
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב ""חבל שיש לי אישיות כזאת מקסימה =(""

תמיד אבל תמיד כשאני עם תיק, אפילו הצ'ימידן
אני שם אותו על הברכיים שלי
מה ששנוא עליי אני לא עושה לאחרים
נמאס לי מאנשים שתופסים עם תיק מושב שלם
הם רוצים עוד מושב? שישלמו תשלום כפול
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:22

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר