לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2009, 18:08
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי andav שמתחילה ב "כאשר אני פותח אשכול חדש"

כי הדף לא נטען עד הסוף.
יש פקודה (כפי שאני מבין) שאומרת לסמן לרדת לגוף ההודעה. רק שהפקודה הזו מתקיימת כאשר הדף נטען לגמרי. אם אתה מתחיל לכתוב בכותרת לפני שהדף נטען, אתה תמצא את עצמך ממשיך לכתוב בגוף ההודעה כי איפה שהוא באמצע - הפקודה הורידה את הסמן לשם.

אני מניח שאפשר לשנות את זה ולבטל את הפקודה לחלוטין, אבל אני לא מוצא את זה כל כך קריטי.
בד"כ, כפי שאסף אמר - יותר כותבים בגוף ההודעה מאשר בכותרת שלה.. מכאן, שהגיוני שהסמן ירד אוטומטית לגוף ההודעה.
בתקופה שלפני התגובה המהירה, היית תמיד חייב ללחוץ על "תגובה" או "ציטוט" ואז היית מקבל את המסך שאתה משתמש בו (מסיבה לא ברורה) ומגיב שם. לא היית חייב למלא את הכותרת (כפי שאתה נוהג לעשות תמיד) ואני אישית מעולם לא כתבתי כותרות להודעות שלי... תמיד התחלתי לכתוב בגוף ההודעה וזהו.

עכשיו כשיש תגובה מהירה, בכלל אני לא רואה את המסך הזה של מילוי הנושא... אני גם לא מבין למה להשתמש בו... הוא מעמיס על הגלישה באתר (מבחינת האתר ומבחינת התוכנה שלך שצריכה לטעון דף חדש). אם חסרות לך אפשרויות בתגובה המהירה, נסה את התוספים של ShoobyD. הוא הוסיף מלא כפתורים מאוד שימושיים שעושים את התגובה המהירה לכלי אופטימלי לגמרי (דורש פיירפוקס ותוסף גריסמונקי).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר