לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2009, 23:08
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי israelma שמתחילה ב "קודם כל מברוק! כמה הערות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי israelma
קודם כל מברוק!

כמה הערות קטנטנות..

1. מישהו מעלי הזכיר את הTD בעליית האתר שלך, דווקא אהבתי את הרעיון, רק שהייתי ממליץ לך להוסיף איזשהו מד טעינה באחוזים בקטן איפשהו שם במקום מתאים, אחרת לא ממש ברור מה קורה שם..

2. במעבר מהעמוד הראשי לעמודים הפנימיים זה לא עובר לי חלק אלא מקרטע, יכול להיות שזו בעיה רק אצלי, אבל אם לא כדאי לשפר זאת.

3. בדוגמת הכרטיס ביקור שלך הייתי מחליף את הפונט אנגלית של המייל לטעמי הוא לא קשור טיפוגרפית לעיצוב עצמו, צרם לי אז ציינתי..

זהו זה, מעבר לזה הכל נפלא!

הרבה הצלחה!

היי, תודה על ההערות
1. זה פרילואודר זמני עד שיהיה לי זמן לתקן אותו (בכלל רציתי להוריד אותו ולשים מד ירוק.. )
2. נראה לי שזה רק אצלך, מכיוון שעשיתי פרילואודר, זה לא אמור לקרטע.. או שלפעמים יש בעיות בשרתים וכל מני דברים כאלו, הכל אפשרי.. מה שבטוח, זה לא קורה בכל מקום - הסיבה הפשוטה, יש פרילואודר
3. אני יודעת שהוא לא קשור כל כך, אבל להשתמש באותו פונט למייל זה היה נראה לי קצת גס ולא נעים, אולי אני אחפש פונט אחר, אבל דדי אהבתי אותו

תודה רבה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2009, 01:30
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי israelma שמתחילה ב "קודם כל מברוק! כמה הערות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי israelma
קודם כל מברוק!
2. במעבר מהעמוד הראשי לעמודים הפנימיים זה לא עובר לי חלק אלא מקרטע, יכול להיות שזו בעיה רק אצלי, אבל אם לא כדאי לשפר זאת.

ככל הנראה האתר כבד מדי למערכת שלך.
אצלי זה לא מקרטע, אבל אני רץ על מערכת די חזקה.
אני אצא מנקודת הנחה שטלי בדקה את האתר שלה על המערכת האישית שלה, שאמורה להיות חזקה ממחשב משפחתי ממוצע, במיוחד באיזור ה RAM, אשר גורם עיקרי לעבודה איטית במקרים כמו אלו.

אם תריץ את האתר מתוך מחשב חזק יותר, זה יעבוד לך טוב יותר.
נקודה למחשבה עבור טלי - לבדוק איך להתאים את האתר שיהיה מספיק קל גם עבור מחשבים מלפני יותר משלוש שנים (סביבות ה 512 מגה RAM על מעבד סלרון במהירות 2 ג'יגה-הרץ). אם זה ירוץ שם כמו שצריך - זה ירוץ גם על Core 2 Duo 3.0G ו 4 ג'יגה RAM כמו שצריך.

ישן 15-08-2009, 01:23
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "הפורטפוליו שלי עלה לאויר! מה אתם אומרים?"

1. תני אפשרות של בחירה בין תפריט מבוסס פלאש, לבין תפריט html. יש לי חוסם סקריפטים שסירב בתוקף לפתוח את האתר שלך. כיוון שעליך באופן אישי אני סומך, חרגתי ממנהגי ואישרתי לחוסם שהאתר שלך בטוח... לא בטוח שכולם יעשו כמוני (שלא לדבר על אנשים שמסיבות כלשהן לא יכולים להתקין פלאש).

2. האתר ממש כבד. לקח לי קרוב ל 15 שניות לטעון את הדף הראשי (לאחר שאישרתי אותו בחוסם). בשלב כלשהו, תהיתי האם קיבלתי timeout מהשרת וכי עלי לבצע ריפרוש... אתר צריך לקפוץ תוך שתי שניות... לתת לבנאדם לחכות (במיוחד כשאין סליידר של אחוזוני טעינה) זו התחלה לא טובה.

3. באודות, כדאי לשנות "אני עוסקת בזה כבר שלוש שנים..." ל "עוסקת בעיצוב גראפי מאז 2005...".
זה לא ידרוש ממך לעדכן את זה כל שתי שניות, וזה גם נראה יותר רשמי (;

4. הגלריה יפה. כמוכן, לשקול אפשרות של גלריה מבוססת html (סטייל php / asp וכו' - שווה לנסות).
קשה להתרשם מהאתר הראשון. שווה לתת לפחות תמונה גדולה שלו - אם לא לינק לאתר (כמו בשני האתרים לדוגמא המאוחסנים אצלך בגלריה).

5. בנוגע לאתר עיצובית - בלי קשר לעיצוב, יש שם בעיה עם הלינקים בתחתית העמוד של "צור קשר". כנראה שזה שכתבת אותם מחדש בדף הספציפי הזה (או בכל דף - מה שלא מומלץ לעשות) והמילה "עמוד" מתוך "עמוד הבית" מקשרת לגיבוי ה USB שלך שבכונן E.
ניסיתי לגשת לשם, אבל ללא הצלחה. המחשב שלי טוען נחרצות שאין לי תיקיה בשם "פרוייקט גמר" בתוך "גיבוי USB" שבכונן E.
כדאי לתקן P: י

6. בהתחלה האנימציה במעבר מדף לדף היתה מאוד חמודה, אבל אחרי קצת זמן זה די מתחיל להציק ולהכאיב בעיניים. כנראה שאני old fashion אבל אני אוהב תנועה מהירה ממקום למקום. אם יש אנימציה, הייתי מנסה משהו בסגנון של fade-in / fade-out כיוון שזה לא גורם לעיניים להתחיל לרוץ אלא משאיר אותן מפוקסות במקום, תוך כך שרק התוכן משתנה.
למשל - המעבר בין נושא לנושא, ובין תמונה לתמונה בגלריה מאוד מצא חן בעיני. קל, פשוט, לעניין - בלי משחקים אפקטים ושטויות.

7. האתר מעוצב ממש יפה, קליל, שמח, צבעוני... התפריטים פשוטים לחלוטין וקל מאוד להתמצא בו.

8. העבודות שיש באתר מקסימות ומראות על יצירתיות רבה.

שיהיה המון בהצלחה! (;

ישן 15-08-2009, 03:30
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "1. תני אפשרות של בחירה בין..."

תודה על ההערות והארות
1. חשבתי על העניין להעביר את זה גם לHTML, אבל זה יקח קצת זמן, במיוחד אחרי שסיימתי כבר תפרוייקט נכנסו הרבה דברים אחרים לסדר עדיפויות
2.לגבי הכובד, כתבתי שהוא מתחת לשני מגה.. יכול להיות שהורדת משהו.. או שהיתה בעיה עם השרת, כמובן כתבתי כבר שזה פרילואודר זמני ויהיה אחד יותר נורמלי עם אחוזים שלא תיהינה תהיות
3. רעיון טוב, קיבלתי
4. כן, אני מודעת לעניין שהאתר הראשון קטן מדי לפריוויו, כנראה אני אכין לו דף משלו להגדלה
5. לא ידעתי על זה, תודה חח
6. נראה לי שהHTML יפתור את העניין, הרי כל העניין זה מעברי האותיות וכל השטויות האלו.. למי שימאס שיעבור לHTML

וכל השאר תודה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר