לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2012, 21:52
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אם היה לי את הרובאי, הייתי הולך לאבטחת ספינות טיולים בחו"ל מבלי לחשוב פעמיים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
הקצ' הוא שאתה נעלם מהארץ לשנה אבל השכר מצוין ואתה זוכה לראות עולם בחינם עם עבודה מעניינת. אם יש לך את הרובאי המתאים שקול את זה ברצינות.

אז זהו, שלא...
השכר הוא דיי גרוע (סביב ה1200$).
כאשר חלק ממנו אתה מבזבז ביציאות, וחלק חוסך.

התנאים על האוניות הם דיי טובים (אחרי הכל אתה "קצין ביטחון", ושאר העובדים דיי חוששים ממך, ואתה מקבל כבוד משאר הקצינים באוניה).

ולמעשה הכל תלוי ביחסים שלך עם הראש צוות.

יש המון פוליטיקה, ואם אתה לא יודע לא יודע להתקמבן, אתה מהר מאוד תמצא את עצמך במצב לא נעים.

אני עבדתי כמאבטח על גבי אונית נופש איטלקית.

ואם יורשה לי לומר, האיטלקים עצמם הם עם מאוד מאוד טיפש.

אין בכלל מה להשוות בין איכות קציני הים שלנו, לשלהם (הבדל של שמיים וארץ).

נ.ב

שכחתי לומר:

יש שחיקה דיי רצינית אחרי מספר חודשים.

אתה מגיע למצב שאתה עושה סבב של מדינות, וכבר נשבר לך הזין מהן, אז אתה אפילו לא יורד לחוף.

וחוץ מזה, לעיתים קרובות יוצא שהאוניה עוגנת בארצות איסלאמיות (מרוקו / טוניסיה / מצרים), ואז בכלל אין אישור לירידה לנמל.

בקיצר - החיים לא דבש שם כמו שאתה חושב.

ואם אתה בקטע של לחסוך, אז יש עבודות הרבה יותר משתלמות בארץ.

אם אתה בקטע של לטייל, אז אוליי העבודה הזו תתאים ללך, אבל קח בחשבון שלא כל הנוצץ זהב.

ואני בעצמי ראיתי מאבטחים שפשוט התייאשו אחרי מספר חודשים, חזרו לארץ, ונקנסו באלפי שקלים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2012, 08:26
  חובש ותיק חובש ותיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.11
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=-TsAcHi -]הקצ' הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אז זהו, שלא...
השכר הוא דיי גרוע (סביב ה1200$).
כאשר חלק ממנו אתה מבזבז ביציאות, וחלק חוסך.

התנאים על האוניות הם דיי טובים (אחרי הכל אתה "קצין ביטחון", ושאר העובדים דיי חוששים ממך, ואתה מקבל כבוד משאר הקצינים באוניה).

ולמעשה הכל תלוי ביחסים שלך עם הראש צוות.

יש המון פוליטיקה, ואם אתה לא יודע לא יודע להתקמבן, אתה מהר מאוד תמצא את עצמך במצב לא נעים.

אני עבדתי כמאבטח על גבי אונית נופש איטלקית.

ואם יורשה לי לומר, האיטלקים עצמם הם עם מאוד מאוד טיפש.

אין בכלל מה להשוות בין איכות קציני הים שלנו, לשלהם (הבדל של שמיים וארץ).

נ.ב

שכחתי לומר:

יש שחיקה דיי רצינית אחרי מספר חודשים.

אתה מגיע למצב שאתה עושה סבב של מדינות, וכבר נשבר לך הזין מהן, אז אתה אפילו לא יורד לחוף.

וחוץ מזה, לעיתים קרובות יוצא שהאוניה עוגנת בארצות איסלאמיות (מרוקו / טוניסיה / מצרים), ואז בכלל אין אישור לירידה לנמל.

בקיצר - החיים לא דבש שם כמו שאתה חושב.

ואם אתה בקטע של לחסוך, אז יש עבודות הרבה יותר משתלמות בארץ.

אם אתה בקטע של לטייל, אז אוליי העבודה הזו תתאים ללך, אבל קח בחשבון שלא כל הנוצץ זהב.

ואני בעצמי ראיתי מאבטחים שפשוט התייאשו אחרי מספר חודשים, חזרו לארץ, ונקנסו באלפי שקלים.

אתה יכול לפרט קצת יותר :
מה זאת אומרת להתקמבן?
מה הקנס שאתה משלם אם אתה עוזב באמצע , וכמובן מה ההגדרה של התפקיד(שומר?)
ישן 02-07-2012, 20:11
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי חובש ותיק שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]אז זהו,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חובש ותיק
אתה יכול לפרט קצת יותר :
מה זאת אומרת להתקמבן?
מה הקנס שאתה משלם אם אתה עוזב באמצע , וכמובן מה ההגדרה של התפקיד(שומר?)

להתקמבן, זה אומר להיות ביחסים טובים עם הרב שפים, כדי שיפנק אותך באוכל טוב מתי שתרצה.
להתקמבן זה אומר להיות ביחסים טובים עם המנהל מלון, כדי שיסדר חדרים טובים למאבטחים כשאין תפוסה מלאה.
להתקמבן זה ללקק קצת לרב חבל או לסגן, כדי שאם מישהו עושה פאשלה, אז הם יוכלו להחליק את זה.

ועוד...

בזמני - הקנס היה 6,000 ש"ח.

ההגדרה?

וואלה, אין ממש הגדרה.

אתה פשוט הסמכות הביטחונית של האוניה, התפקיד זה להגן על הנוסעים, וגם על הצוות, כשמגיעים לנמל חדש, אתה סורק את הרציף, ורק לאחר מכן נוסעים רשאים לרדת.

אתה מבצע בידוק לכל מי שנכנס ויוצא, כולל צוות.

ותאמין לי שזה לא כייף כשאתה מוצב על אוניה עם למעלה מ5,000 נוסעים ואנשי צוות.

במיוחד לאור העובדה, שאסור להם להכניס אלכוהול, או כלי נשק קר.

כך יצא, שבתוניסיה, ומרוקו, פשוט היינו סובלים למוות, כל תייר שני היה חוזר עם חרב של אלדין.

ישן 03-07-2012, 09:01

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=חובש ותיק]אתה יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
להתקמבן, זה אומר להיות ביחסים טובים עם הרב שפים, כדי שיפנק אותך באוכל טוב מתי שתרצה.
להתקמבן זה אומר להיות ביחסים טובים עם המנהל מלון, כדי שיסדר חדרים טובים למאבטחים כשאין תפוסה מלאה.
להתקמבן זה ללקק קצת לרב חבל או לסגן, כדי שאם מישהו עושה פאשלה, אז הם יוכלו להחליק את זה.

ועוד...

בזמני - הקנס היה 6,000 ש"ח.

ההגדרה?

וואלה, אין ממש הגדרה.

אתה פשוט הסמכות הביטחונית של האוניה, התפקיד זה להגן על הנוסעים, וגם על הצוות, כשמגיעים לנמל חדש, אתה סורק את הרציף, ורק לאחר מכן נוסעים רשאים לרדת.

אתה מבצע בידוק לכל מי שנכנס ויוצא, כולל צוות.

ותאמין לי שזה לא כייף כשאתה מוצב על אוניה עם למעלה מ5,000 נוסעים ואנשי צוות.

במיוחד לאור העובדה, שאסור להם להכניס אלכוהול, או כלי נשק קר.

כך יצא, שבתוניסיה, ומרוקו, פשוט היינו סובלים למוות, כל תייר שני היה חוזר עם חרב של אלדין.

אז הקנס הוא בגובה משכורת?
בכול מקרה מה אתה עושה בהפלגה עצמה? איך התנאים הרגילים (חדר כושר בריכה זמן עבודה ביום וכוי)
ישן 03-07-2012, 11:55
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי חובש ותיק שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]להתקמבן, זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חובש ותיק
אז הקנס הוא בגובה משכורת?
בכול מקרה מה אתה עושה בהפלגה עצמה? איך התנאים הרגילים (חדר כושר בריכה זמן עבודה ביום וכוי)

כן, הקנס הוא בגובה משכורת.

בהפלגה עצמה, או שאתה נזרק במועדון קצינים וצופה בTV, או מנסה להתחבר לסקייפ עם האינטרנט המאעפן של האוניה (שאגב עולה כסף, אלה אם כן אתה מצליח להתקמבן על סיסמאות בחינם).
או שאתה עולה לקזינו ורואה איך אנשים מפסידים כסף, או שאתה במועדון בוחן כוסיות.
או שאתה שוכב עם החברה או לחילופין מביא ביד (מי שלא הסתדר, או גם כאלה שכן...)

בקיצר, לא חסר מה לעשות.

אין מה לומר, לעבוד על אוניה ענקית, זה כייף - הזמן עובר מאוד מהר.
הבאסה זה כשמגיעים לנמלים, כשאתה עושה הפלגה עם 3000 גרמנים שחוזרים אדומים ומזיעים, ומתים לעבור אותך כבר, בא לך למות.
במיוחד עם כל הזקנות ה******** ששמות את הכרטיס המגנטי בתוך הפאקינג חזיה שלהן, ומוציאות לך את זה מול העינים.

בעניין החדר כושר:

שוב, גם פה נכנס עניין של ההתקמבנות, אם הר"צ שלך תותח, הוא יסדר לצוות שלו להתאמן בחדר כושר של הנוסעים (שהוא ברמה של חדר כושר שלא קיים אפילו בארץ).
אם הר"צ שלך הוא ****** (מה שקורה רוב הפעמים), אז הוא לא ידע לקמבן שום דבר, ואתה תצטרך להתאמן בחדר כושר של העובדים - שלרוב הוא דיי מעאפן, אבל עדיין אפשר להתאמן שם על ריצה, ומשקולות.

בעניין בריכה - אתה יכול לשכוח מזה.

בעניין אוכל - האוכל מדהים, בתור קב"ט, אתה אוכל בחדר אוכל קצינים, וגם אם אתה לא מבסוט מהמנות שיש בחדר אוכל, אתה יכול לבקש מהמלצר שיביא לך מנות מיוחדות (פסטות בשרים, מה שבא לך).
וגם יש אופציה להזמין שולחן מראש בחדר אוכל נוסעים, וכאן כל מילה נוספת מיותרת.

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 03-07-2012 בשעה 18:38. סיבה: מחיקת שימוש בשפה גסה
ישן 17-11-2010, 16:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי azaz12 שמתחילה ב "המלצה על חברת אבטחת טיולים"

תלוי איזה רובאי יש לך, אם היית גובניק "דובדבן" תתאים לך, כי הם מגייסים גם רובאים של 02 בלבד והם משלמים לפי חוק ונותנים החזרי נסיעות, אבל אל תחשוב, שזאת עבודה קלה!

אין תמיד הסעות מסודרות ויש ימים, שתהיה חייב ללכת כמה קילומטרים להגיע ליעד או שלא תראה את הבית כל השבוע וכו... ויש התחייבות בגלל הקורסים, שתהיה חייב לעבור. (אחי עובד אצלם)

ככה שתחשוב היטב, אם כדאי לך ללכת לעבוד בעבודה כזאת, כי לא כל אחד מתאים אליה והיא עבודה קשה ולא תגיע לשכר הרצוי, שאתה רוצה ויש חודשיים בעיקר בחורף, שאין הרבה עבודה ותהיה בבית רוב החודש ותקבל שכר נמוך מאוד אותו חודש.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 17-11-2010 בשעה 16:37.
ישן 01-07-2012, 21:41

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי azaz12 שמתחילה ב "המלצה על חברת אבטחת טיולים"

אני יודע שהאשכול מאוד ישן אבל אני בטוח שהרבה מחפשים תשובות בנושא.

עבדתי כמה חודשים בתחום - מי שאוהל לטייל , רוצה קצת שקט מהבית ולעשות כסף סביר זה התחום בשבילי.

לרוב עובדים בעבוד חצי שנה - או אחרי גיוס או אחרי פסיכומטרי.

יש לך רובאי 02? אתה תוכל להתקבל לעבודה לא דרוש רובאי או ליות קרבי (טיילתי גם עם מתכנת ממרם שעשה קורס מערים.

בגדול כול מי שעושה טירונות בצבא עובר קורס מערים לא שזה שווה הרבה החברה מעבירה לכם קורס של איזה 30 שעות (לא באמת 30 שעות יותר לכיוון חצי יום).
חובשים מקבלים 20 שקל יותר לטיול .

היום המחירים זה בסביבות 300 שקל לטיול ליום עם שינה (חצי יום? 200 וקצת). חברה שמשלמת יותר זה לרוב חברה שיש לה פחות טיולים כלומר בגדול כולם עושים אותו שכר.

הממוצע השנתי בשכר הוא 5 5 וחצי (תלוי חובש או מע"ר) יש חודשים שתעשי 30 יום ותעשי 9 אלף , ויש חודש שתגרדו את ה3...

עד כאן נשמע טוב מה החיסרונות? יש הרבה מאוד חברות עם חרא בוסים (אני מעדיף לא לרשום) קרה לי כמה פעמים שעוד לא הספקתי לחזור מטיול וכבר התקשרו ואמרו שאני חייב לצאת לטיול שטח של 5 ימים כי אין חובש אחר שיעשה את זה , פעם אחת הכריחו אותי לצאת לטיול בשבת לא אמרו לי שחובש צריך להישאר עד 3 בבוקר וכמובן שב7 בבוקר היתי צריך להתייצב באשדוד (מלטרון לאשדוד ) אתם מתארים לכם באיזה מצב הייתי , ועוד היתי צריך לעלות את מצדה....

הקטע בתחום הזה שאתם יכולים לישון יום אחד במלון(לא קורה הרבה רק בתגליות או במשלחות וזה גם לא תמיד) ויום אחר שבוע שטח בטיול נודד לחיות כמו טירון בשיזפון....

כמובן שכמו כולהתחום יש מארגני טיול שיתנהגו אליכם יפה ויש כאלה שיתיחסו אליכם כמו לכלב... (שוב תלוי איפה נפלתם).
בשביל לאבטח טיולים צריך לעשות קורס מאבטחי טיולים לרוב מתקיים בצפון (לחברה מהמרכז יש אפשרות לעשות בכפ"ס להתעקש על זה!!) הקורס עול בסביבות ה2000 שקל קצת פחות.
יש אפשרות שחברה תשלם ואז מתחייבים ל100 ימי טיולים או חצי שנה אם עוזבים באמצע צריך לשלם הפרש ותיהיו בטוחים שיורידו לכם יותר ולך תרדוף אחרי הבוס , סיפור אישי בהמשך....
כמובן שיש אפשרות לשלם את הקורס ולא להיות חייב שום דבר לאף אחד (אפשר לעבור בקלות בין חברות)
חברה שעוברים קורס מערים זה גם עולה (לא זוכר כמה , אני חובש) וגם על זה מתחייבים לעוד כמה ימים או משלמים...

מבחינת טיולים - כול חברה עובדת עם חברות מסויימות (היום ביהס הולך לחברה שהיא מארגנת לו את הטיול מא' ועד ת' ) מ טוב בזה? אתם מכירים את כול המדריכים הם אחלה אנשים!!!! מצד שני לא כיף לעלות את מצדה 3 פעמים בשבוע (טיולי ביהס) , יש משלחות ותגליות שזה נחשב הטיולים הכי טובים , וכמובן טיולי שטח (לא רע בכלל , במיוחד אם נפלתם עם מאבטחים טובים ומארגני טיול נחמדים).
אישית עשיתי את חנוכה דרום של הצופים - תחשבו שכול הצופים יורדים לדרום לעשות טיול שטח של שבוע . אפילו שהיה קר רצח ושמרנו כמו כלבים כי היה פאשלה עם שומרי לילה מאוד מאוד נהנתי!!! היה חוויה מטורפת.

תגליות אין הרבה מה לפרט 10 ימים עם אמריקאיות ואמריקאים - מבחינתם אתה אלוהים כי הם חושבים שישראל זה כמו עיראק במקרה הטוב , כסף בן זונה (4 אלף לא כולל שעות נוספות ואם אוהבים אותכם טיפ של עד 200 דולר!!).

עכשיו הסיפור האישי : חודש אחרי השחרור (לוחם) רציתי מאוד לעשות שביל ישראל אבל מה לעשות שהיתי להתחיל לחסוך כסף להרבה דברים אז הלכתי ללווה טיולים. בהתחלה היה חבל על הזמן , אבל אחרי כמה חודשים זה נמאס (היה הרבה פאשלות מבחינת החברה - חרא של אירגון מתקשרים יום לפני לחייב אותך לצאת לטיול ואם אתה לא יוצא אז המנהל מתקשר לזיין את המוח) . החברה עבדה עם חברה שעושה טיולים בצפון לכן 99 אחוז מהטיולים שעשיתי היו באזור הנגב מצדה וירושלים.
בגלל שהיתי חובש כמעט יחיד במרכז לא עשיתי משלחות או תגליות(קצת ביאוס) ופירקו אותי עם טיולי שטח (אשכרה החזירו אותי לצבא).

עכשיו הסברתי למנהל שאם הוא מביא לי לוז ביום חמישי ולא נותן לי בלתמים כול שני וחמישי (אי אפשר לחיות ככה!!!!) אז אני לא יכול להמשיך הוא מצידו אמר שזה ככה בכול חברה (נכון אבל לא ברמה כזאת ויש לי הרבה חברים שעובדים בכמה חברות גדולות וקטנות בשוק).
אחרי שהתפטרתי (חייבים להודיע שבועיים מראש) עשו לי קטע עם המשכורת (שילמו לי אחרי 14 יום!!!) וכמובן שבגלל ששילמתי את הקורס לא היתי חייב כלום - אחרי שבועיים קיבלתי במקום 3 אלף , ציק על סה"כ 500 שקל (חייבו אותי על הקורס ועל ביגוד והתיק פעמים) דוגרי את המשכורת המלאה קיבלתי רק אחרי שהגעתי למשרד והקמתי צעקות...
תחשבו טוב טוב איפה אתם הולכים לעבוד

מי שרוצה עוד מידע או טיפים שישלח הודעה פרטית

והכי חשוב תהנו
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר