לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2009, 21:53
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
אולי קצת באיחור משאר העולם: אבל היום קבלתי הוט מג'יק :)

קראתי פה כמה אשכולות מ-2007 ו-2008 על המג'יק, רציתי לדעת גם את המינוסים.

בזמן שידור חיי אפשר לעצור את הצפיה והממיר ממשיך להקליט, אפשר להקליט סרטים שבוחרים, אפשר להקליט סדרות (שכול שבוע הסדרה תוקלט באופן אוטומטי)
בטח שמעתם את כול הסיפורים, בקיצור, אני מבסוט.

סיפור רקע שלא יועיל לכם יותר מידי:
העלו את המחריים בהוט ואמא שלי התקשרה אליהם, שילמנו 250 שקל בחודש על 2 ממירים + כמה חבילות שאני לא זוכר מה הם
אז הציעו לנו הוט מג'יק + עוד 11 חבילות (שלא נראה לי שפתחו לי אותם עדיין, ואני גם לא יודע איזה) ב-250 שקל לחודש ולהתחייב ל-36 חודשים, שזה אומר 3 שנים.
לעבור מהוט בזמן הקרוב לא יקרה, והמחיר דווקה סבבה, קצת שיגעתי אותם אז גם החליפו לי את הממיר בסלון (ADB רגיל) לטומפסון משהו (לא דוקסיס)
ככה שגם להורים שלי עכשיו בדחר יש ממיר סוף סוף, בסלון יש ממיר טוב, בחדר שלי יש מג'יק, שזה בעצם הכי חשוב, כי אני זה מה שמעניין פה בעצם.

וזהו, הממיר נראה בדיוק כמו הדוקסים הרגיל של ADB.

יש למישהו פה איזה ממיר מקליט? (מקס/מג'יק?) כי ממה שהבנתי זה עדיין לא יותר מידי נפוץ, אני מכיר רק מישהו אחר שיש לו את המקס (חבר שלי) ויותר מיזה, לא מצאתי אנשים כאלה.

נערך לאחרונה ע"י Sonic ReLoaDeD בתאריך 10-08-2009 בשעה 21:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2009, 09:43
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "כי כשאתה מסמן תכנית זה מקליט..."

חחח..

כל התוכניות משובצות בשעות מסויימות אבל יש תוכניות (כמו שידורים חיים של משחקי כדורסל) שאתה לא יכול לסמוך על זה שהשעות שקבעו מראש יהיו נכונות כי משחקים יכולים להסתיים במועד מאוחר מזה ששוער ואז ההקלטה יוצאת חלקית (וזה מבאס כשההקלטה נפסקת במהלך הארכה).

ההקלטה הידנית שימושית מאוד כשיש סבירות מסויימת שהתוכנית לא תתחיל ותסתיים במסגרת הזמן שהוגדרה לה מראש. אם למשל יש שידור מסויים שמסגרת הזמן שלו היא מ- 21:00 עד 23:00 וקיים חשש שתהיה סטייה אז אפשר לעשות הקלטה ידנית מ- 08:30 עד 00:00 (או כל שעה אחרת. זה כמו לתכנת וידאו מראש רק יותר פשוט).

ישן 15-08-2009, 13:04
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אם זה מנחם אותך אז אני לא קיבלתי את זה מעולם ואין לי כל כוונה לקבל :)"

אתה צודק.
היום יש מלא ערוצים בלי פואנטה, במקום שיהיה קצת אבל טובים, דבר שיהיה עדיף על כולם לדעתי.
אבל היום זה לא משנה איזה תכנים, זה חשוב להם כמה תכנים, ויש להם הרבה, זה כאילו יש להם Zין יותר גדול אבל שלא מתפקד.

ועוד משהו רומק
בכללי לא הייתי בן אדם של טלווזיה יותר מידי, כי יש את המקום האחר בשביל לראות דברים, זה שאסור לדבר עליו פה.
אז עכשיו עם המג'ק אמרתי שנראה את הדברים הרגילים בטלווזיה בחוקי (שבוע סוף מועדון לילה לדוגמא) אבל חוץ מיזה? פאק, אין מה לראות אשכרה, רציתי לשים לי כמה סרטים בהקלטה שיהיה בממיר, אבל הכול על הפנים, כול הזמן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר