לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2009, 21:53
  משתמש זכר yunikron yunikron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yunikron
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "באמת שתגובה מכוערת :\ לטעון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
באמת שתגובה מכוערת :\
לטעון שהחרדים הם רק אורחים במדינה והיא לא שייכת להם
מצטער לבשר לך, אבל המדינה שייכת לכל אזרחיה. לא טוב לך? חפש בית אחר..

לגבי הצפירה, אני בתור לא חרדי, מסכים עם הדעה שלהם ולא עומד בצפירה במקום שאין בו איש
אני עומד רק בפרהסיה, לא לזכר הנופלים, אלא כדי לא לפגוע באלו החיים
תקרא פה קצת, אולי תיכנס טיפת הגיון לקודקודך..

ובכן.. כמו שאמרתי מעטים אם בכלל מהחרדים ממלאים את החובות הנדרשות מאדם ע"מ שיוגדר כאזרח מדינת ישראל.
אתה בעצמך אמרת שהמדינה שייכת לאזרחים, והרי מי שלא אזרח ע"פ כל דין הוא בחזקת "אורח"...

לגבי הצפירה, שוב, כאשר את בפרטיותך תעשה מה שבא לך, ברבים עליך לכבד את מנהגי החברה שאתה חי בה.

תוספת: מרגיז אותי לשמוע את כל יפי הנפש שיורקים על כבוד מי שנהרגו כדי שהם יוכלו להסריח מול המחשב ולהוסיף לבזות אותם..

נערך לאחרונה ע"י yunikron בתאריך 08-08-2009 בשעה 21:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2009, 00:22
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yunikron שמתחילה ב "[QUOTE=ShoobyD]באמת שתגובה..."

ב-"חובות" אני משער שאתה מדבר על שירות צבאי, שע"פ חוק הם מקבלים דחיית גיוס כל עוד הם מקדישים עצמם ללימוד תורה
כל עוד החוק מאפשר להם זאת, אתה לא כול לטעון שהם לא ממלאים חובה הנדרשת מהם.
אתה לא קובע מי נחשב אזרח!

ושוב לגבי הצפירה, אילו ברשות הרבים לא הייתי עומד?
מי אתה שתקבע לי איך אני צריך לכבד את הנופלים??
למה יש לי הרגשה שלא עברת על האשכול שצירפתי.. :\

תוספת: מרגיז אותי לשמוע את כל יפי הנפש שעושים שימוש ציני בזכר הנופלים רק כדי לנגח אוכלוסיות מסויימות, מי שמדבר על לבזות..

ישן 10-08-2009, 01:54
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "זאת חובה מעצם היותך אזרח..."

אבל אתה לא קובע מה חובה ומה לא, המדינה קובעת, והיא קבעה בניגוד לדעתך
קראת בכלל משהו ממה שכתבתי?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
כנראה שאתה צריך לבדוק במילון תחת הערך השתמטות, אבל מה שהחרדים עושים לא מוגדר ככזו

אם מאדם מוצא רופא שיגיד שהוא לא יכול לשרת, בלי להונות אותו או לשחד אותו, אין פה שום השתמטות
אבל אם בנאדם בודה בעייה רפואית ומשקר ומקבל על זה פטור, הוא לא עושה זאת ע"פ חוק! זו מרמה!
זה ניצול של החוק למטרה לא חוקית!
בדוק את ההגדרות שלך...

ישן 10-08-2009, 04:02
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "למה? כי אתה לא מסכים עם החוק?..."

בטח שמותר להעליל, זאת אחת הדרכים היותר נפוצות להעביר מסר ולגנות מצב\ אדם.

על עשרות שרים נאמר שאנסו, אך אף אחד לא טען שהיה אונס במובן המלא שלו, מבחינה משפטית היו הטרדות מניות.
כמעט בכל כותרת או מאמר מפורסם תמצא העללה

אני כותב בהתאם לדעה אישית שלי לא כערך למאמר אינציקלופדי ששם מסויגים מכל דעה

בלי קשר, עד היום (ליתר דיוק אתמול, כבר זריחה עוד מעט) מעולם לא ביררתי מה ההגדרות השונות, מי שלא התגייס היה משתמט אם זה היה בגלל בעייה אמיתית לא הייתי זוקף זאת כנגדו אבל הוא עדיין השתמט.

ישן 10-08-2009, 07:05
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אין חיה כזו "משתמטים".
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "לא זכור לי שיש משהו לא חוקי..."

היחידים שעוברים על החוק הם העריקים או אלו המסרבים להתפנות, ולכן הם נכנסים למעצר או לכלא לתקופות שונות, כל שאר אלו שלא משרתים עושים זאת, לאחר שקיבלו פטור באופן חוקי למהדרין מצבא ההגנה לישראל, בין אם לאחר קבלת חו"ד רפואית (נפשית או רפואית) או מגורמים אחרים (כגון ת"ש).

הנסיון שלך להציג את החרדים כטובים יותר משאר הלא מתגיסים הוא פאתטי.

בנוגע להתארגנות, לא מדובר על דבר לא חוקי, אולם לא ניתן להציג את הציבור החרדי כנקי כפיים אשר "נאלץ" לקבל בהכנעה את הפטור לו הוא זוכה כיום, במיוחד לא לאחר שנבחרי ציבור זה עומלים ימים כלילות בנסיון להפעיל לחץ אשר אמור למנוע את שינוי חוק זה.

אם הם רוצים שירדו מהם בנושא הגיוס, שיקדמו, בראש ובראשונה, את שינוי החוק המקנה להם פטור. בנוגע להליך הגיוס, כמות החרדים שיגויסו וכו', זהו תהליך שיארך זמן. אף אחד לא יזרים למחרת שינוי החוק מאות אוטובוסים ויעמיס בחורי ישיבה אל לשכת הגיוס.

ישן 10-08-2009, 19:46
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אין חיה כזו "משתמטים"."

אין דבר כזה "משתמטים"?? אתה עושה צחוק?
אדם הבודה תסמיני מחלה ומקבל בעקבות זאת פטור, זה משתמט!
אדם הנכנס להסדר של תורתו אומנותו אך במקום ללמוד תורה כך וכך שעות שבועיות כנדרש הוא הולך לבלות בחוף הים, זה משתמט!
אדם הפועל בדרכים לא חוקיות כדי לתמרן את החוק, זו השתמטות! זו הונאה! וזו עבירה פלילית!
בלינק שניתן לעייל אני חושב שישנם עוד דוגמאות..

לטעון שאין דבר כזה "משתמטים" וכל נתינת פטור היא ע"פ חוק, זה כמו לטעון שאין דבר כזה כעבירות מס, שהרי אם בנאדם משקר לגבי הכנסותיו, המדינה פוטרת אותו מלשלם מס ע"פ חוק בהתאם להצהרות הכוזבות שלו.... :\

הנסיון שלך לעשות רעש מדברים שלא אמרתי הוא הפאתטי.
לא הצגתי את החרדים כצדיקים ולא הצגתי אותם כיותר טובים, ציינתי רק עובדה אחת, שאי-גיוסם מעוגן בחוק.
לא טענתי שהחוק מוצדק, לא טענתי שהוא הוגן, רק טענתי שאתה לא יכול להתווכח על כך שהוא חוקי (החוק חוקי, מעיין טאוטולוגיה כזו..)
אז יפה שניסית להעביר את הדיון מה-"מצוי" ל-"רצוי", כנראה שזה כי על המצב הקיים אין הרבה מה להתווכח.. :\

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 10-08-2009 בשעה 19:49.
ישן 10-08-2009, 20:43
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "לא מבחינה החוק. אם המדינה..."

אם אתה רוצה לשמוע מה ל"חוק" יש לומר על כך:
ב־11 במאי 2006 קבע בית המשפט העליון כי חוק טל סותר את כבוד האדם של המשרתים בצה"ל, והוא יושם באופן כושל שאינו מהווה "תכלית ראויה" המצדיקה את הפגיעה בזכויות המשרתים. אף על פי כן, קבע בית המשפט כי יש להותיר את החוק על כנו למשך שנה וחצי נוספת כדי לבחון האם יישומו ישתפר. שני שופטים היו בדעת מיעוט. השופט מישאל חשין קבע כי החוק פסול מיסודו וסותר כליל את ערכיה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. השופט אשר גרוניס פסק מנגד כי אל לו לבית המשפט העליון להתערב בהחלטת הכנסת, אלא אם היא פוגעת בזכויות המיעוט, ואילו במקרה זה הנפגע הוא הרוב, ועליו לדאוג בעצמו לזכויות שלו.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97... _.D7.98.D7.9C

גם אם בית המשפט העליון היה תומך בהשתמטות הזו, זה היה פשע חברתי.
כשנותנים לבן אדם אופציה חוקית להשתמט, הוא עדיין משתמט, וזה שקוף שאין כאן צדק.
למה דתיה שהולכת לבית ספר עם בנים, ועובדת עם בנים, צריכה להשתמט רק כי החוק מאפשר לה?

אני שוב מחזק את דבריו של שטרן.

ישן 11-08-2009, 18:01
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אני אנסח זאת אחרת, אין דבר..."

שימוש בחוק הקיים הזה על ידי אזרח, לא על ידי מחוקקים, הוא מעשה לא יאה.
על כך הדיון.

רשימה הנוגעת להמנעות והשתמטות, יש דרכים רבות, גם אלה החוקיות לא בהכרח לגיטימיות חברתית:
זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 11-08-2009 בשעה 18:04.
ישן 11-08-2009, 19:55
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אני שירשרתי לתגובה שלך לסטון...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אני שירשרתי לתגובה שלך לסטון.
לתגובה שלי, אז דבר על מה שאני מדבר.
במילים אחרות אתה מנסה לתפוס גל על סטונד שניסה לשנות נושא (כהרגלו בהתנגחויותיו במגזר החרדי)
תעשה טובה, תקרא את השרשור מההתחלה
הטענה של יוניקורן ברורה לחלוטין:
חרדים הם אורחים במדינה, חרדים לא אזרחים כי הם לא ממלאים את חובתם האזרחית
אני לא יודע איך אתה יכול להבין את דבריו אחרת.. (מעניין ש-Blood of Lambs דווקא הצליח להבין)
אני לא חזרתי לאחור בשום שלב, אני דיברתי כל העת על דבר אחד, שים לב שהמשנים נושא הם אלו שמגיבים אליי.....
כאילו, אתה רוצה לקבוע לי על מה אני מדבר....

ישן 10-08-2009, 14:43
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "[QUOTE=בן אור]אם תוספים גנב..."

ציטוט:
אז איפה פה ה-"גניבה"/"לקיחה" של המדינה?

בחלק שבו המדינה לוקחת מהגנב את המוצרים
ציטוט:
איך קשור לכאן "גונב מגנב"?

המדינה "גונבת" מגנב

ציטוט:
תגיד, אתה מסתובב סתם כדי לא להודות בכך שהתכוונת לדין ההלכתי "הגונב מגנב פטור.." שככל הנראה לא ידעת שהוא הלכתי?

לא מסתובב,
אם ההלכה אימצה (או יצרה) את זה אז ההלכה אימצה (או יצרה) את זה, המקור של דבר מסויים או התהליכים שהוא עבר לא משנים את איכותו

ישן 09-08-2009, 08:10
  asegal1993 asegal1993 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.07
בס"ד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asegal1993 שמתחילה ב "ב"ה"

יש לי שאלה אל כל האנשים שמתעקשים לעמוד בצפירה..

מה אתם עושים ביום הפטירה של קרוב משפחה שלכם?? עומדים דקה דומיה ?? אני מניח ש רוב הסיכויים שאתם עושים אזכרה אומרים קדיש קוראים תהילים לעילוי נשמתו של הנפטר כי זה מה שכל היהודים בכל העולם עושים ליהודים יש מספיק דרכים מועילות לזכור את הנפטרים בדרכים מועילות למה דווקא בצפירה חסרת תועלת.

יש סיפור על חייל שנהרג באחת ממלחמותינו והחליטו לעשות עליו סיאנס כדי לשאול אותו מה דעתו על הצפירה..

הוא ענה שאם יכול היה הוא היה לוקח גרזן והורג על זה את כולם כי זה לא מביא שום תועלת לנשמות לא רק שזה לא מביא תועלת אלא אנחנו נראים מגוחחים מלמעלה בשעת עמידתנו...
ישן 09-08-2009, 11:48
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי asegal1993 שמתחילה ב "בס"ד"

ציטוט:
תפסיקו עם שנאת החינם הכל כל המגפות בגלל שנאת חינם

איך שאני מת על הצדקות שכאלו שמקשרות דברים כל כך רחוקים זה מזה. (אלא אם כן זה פורום קונספירציות, בלי לפגוע לאנס)
את שנאת החינם הדת עושה טוב מאוד,
שנאה נגד מין (לא זכור לי שלנשים היו זכויות בתקופות שאתה כל כך רוצה לחזור אליהן).
שנאה נגד העדפה מינית (אני לא יכול לספור כמה חפרתם על כך שהומואים ולסביות צריכים למות, שהם פושעים נגד האל היקר שלכם).
שנאה נגד דת אחרת, סביב מה מתנהלת מלחמה בארץ? סביב האהבה בין היהדות לאיסלם או סביב השנאה שגרמתם אליה?

ואם תסתכל על המלחמות בעולם (500 השנה האחרונות לפחות) סביב מה היו כל המלחמות? לא על השטח, לא על מזון, על דת.
(האמת שהייתה "מלחמה" אחת שלא הייתה קשורה לדת נראה אם תצליח למצוא אותה, לא היו בה נפגעים)

נערך לאחרונה ע"י בן אור בתאריך 09-08-2009 בשעה 11:56.
ישן 09-08-2009, 12:46
  asegal1993 asegal1993 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.07
בס"ד
בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "שפעת החזירים כמו ששמה רומז..."

שפעת החזיריםאנגלית: Swine influenza או Swine flu) היא שפעת אנדמית לחזירים, העוברת מחזיר אחד למשנהו בדומה לשפעת אנושית. במקרים נדירים יכולה מחלה זו לעבור מחזירים לבני אדם, אולם הסכנה העיקרית לבני אדם היא יצירת זן חדש של שפעת אנושית שמורכב ממקטעים גנטיים של שפעת החזירים, העובר בצורה ישירה בין אדם לאדם. הנגיף התגלה לראשונה בארה"ב באפריל 2009. מקור שמו היה בשל דימיון בין חלק מהגנים שלו לשפעת המופיעה בחזירים בצפון אמריקה. בשפה המקצועית הוא נקרא "בן כלאים מרובע", כי התגלו בו גנים מחזירים מאירופה ומאסיה מעופות ומבני האדם.

בנוסף לכתוב שמעתי שבארה"ב במחסן שבו מאוחסנים הוירוסים נעלם וירוס אחד ולאחר מכן התחילה השפעת...... אתה לא מכיר עוד את העולם האנשים הם הגורם שגורם הכי הרבה בעיות לעצמם ולא אף אחד אחר .... ואיך תסביר את זה שכשאובאמה נסע למקסיקו ונפגש עם איש חשוב לאחר מכן הוא מת האיש הזה וממה מהשפעת של החזירים אז אגיד לך סוד הגורם הישיר של הוירוס הוא אובאמה.
ישן 09-08-2009, 13:01
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי asegal1993 שמתחילה ב "בס"ד"

זה כל כך מגוחך שעצוב לי לצחוק

אתה טוען שזה נוצר ממספר זנים של חזירים, אני לא יודע מספיק על הנושא אז אלך איתך.
עכשיו איך הפכת הרבעה של חזרים מיבשות שונות (שאני רואה כדבר מייצג אחדות בין אנשים רחוקים מאוד) לשנאת חינם? או לתוצאה שלה?

בשביל תאורית קונספירציה אתה צריך לפחות רמז של הוכחה.
מכיוון שהוכחה זה דבר שכנראה לא שמעת עליו בעולם הדתי שבו נאמר על כל דבר "סמוך עלי זה דבר אלוהים", אז הוכחה זה דבר מוחשי אמין שמחזק את הטיעון שלך (ההגדרה שלי די גרועה אז כך את של ויקיפידה http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94...%9B%D7%97%D7%94 שאומנם מדברת על הוכחה מתמטית אך הוכחה מתמטית מייצגת את ההוכחה האמינה ביותר), מילה אינה הוכחה (גם אם היא כתובה בספר ישן)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:12

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר