לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2009, 09:06
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
יש פה בעיה רצינית...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ver_xux שמתחילה ב "כמה שאלות בנוגע לקצונה בתקשוב"

לא הבנתי מה המקצוע יסוד שלך אפילו.אם את בשלישות נמצאת תחת סימול 040-עובד כללי,זה אומר שאפילו לשייך אותך לחיל לא עשו.
איזה קורסים תקשוביים יש לך ברזומה?.
זה סיפור די רציני,אני מכיר בחורה שיצאה לקק"צ חודש לפני סוף הסדיר שלה,היא חתמה 3 שנים מראש וגם את הפן הזה צריך לקחת בחשבון.
אם את רוצה להצטרף למסלול,את צריכה ראיון עם מג"ד הקשר והמלצה שלו ליציאה לקק"צ,יום מיון בבה"ד 7 לקק"צ כשבמידה ותעברי אותו תסוכמי לראיון רע"ן מפקדים שם יוחלט יחד עם עוד כמה פלאפלים המשך דרכך.

קשר"ג זה וואחד תפקיד וצריך להבין את המשמעויות שלו,אם את הולכת לקראת משהו שהוא ברירת מחדל מבחינתך אז אל תלכי בכלל.
אני לא יודע אם תצורפי לאחד המסלולים ואם כן לקרבי או המערכתי.
אני מכיר והכרתי קשר"גים עם פערים בידע המקצועי אפילו קריטיים שהצליחו לתפקד,והם קיבלו לא פעם את השאגות של המג"ד כשלא ירדו לרשתות בזמן או לא העלו לפקודות את המסגרות.
קצין קשר גדודי-תפקיד שוחק שלא הרבה יודעים לעשות אותו,מצד אחד מחלקה וחיילים על הראש מצד שני כל נושא התקשוב של הגדוד גם בשגרה וגם בחירום.לא הרבה אנשים יודעים לתמרן בין להיות מ"מ ללהיות קצין אג"מי עוזר שיש לו מילה בהחלטות בשעת הקרב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:38

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר