לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2009, 20:02
  maguse maguse אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.05
חיובים שלא כחוק באורנג' - עזרה.

לאחרונה נתקלתי במספר לא מועט של חיובים שלא כדין בחברת אורנג'. להלן חלקם:

1) אשתי שדרגה מכשיר ונאמר לה שמגיע לה ללא תשלום פאנטון לחודשיים וחבילת גלישה לחודש.
בפועל חייבו אותנו על שניהם ולאחר שהתקשרתי לשירות לקוחות והערתי להם על כך - זיכו אותנו.

2) אחותי שדרגה מסלול ומכשיר לידוע מראש, ובמסגרת המסלול משלמים על המכשיר,שיחות ועוד בתשלום אחד ידוע מראש. כמו כן גם לה נתנו פאנטון ללא תשלום.
בפועל חייבו אותה על המכשיר בנוסף למסלול הקבוע וגם על הפאנטון.
התקשרתי לשירות לקוחות - וזיכו אותה. (אני מחכה לראות אם בפועל זיכו..)

3) לאבי היה פעם מכשיר גם באוטו וחייבו אותו חודשים ארוכים על זה, למרות שהוא כבר ביטל את השירות ואין לו את המכשיר בכלל.
כשהוא התקשר אליהם, לבסוף זיכו אותו.

4) לי גם הגיעה חבילת גלישה לחודש חינם, ובמצב חשבון עדכני ראיתי שחייבו אותי על זה - לאחר שיחה עם נציגת שירות, היא האיזנה להקלטה של השיחה שבה נאמר לי שהגלישה ללא תשלום - והיא זיכתה אותי (אני מקווה אני מחכה לחשבונית לראות).

בכל המקרים הללו הייתי סבלני ורק הצגתי את העובדות וביקשתי זיכוי.

אבל הקש ששבר את גב הגמל הוא:
לאחי יש מסלול שליעדים רגילים הוא משלם בסביבות 80 אג' לדקה ולמשפחה בסביבות 20 אגו' לדקה.
היום לראשונה הורדתי פירוט שיחות למחשב (באקסל) ולתדהמתי הרבה ראיתי שרק חלק קטן מהשיחות למשפחה חוייבו בתעריף של משפחה ואילו רוב השיחות למשפחה חוייבו בתעריף הרגיל.
וכך לאורך חודשים ארוכים. (אני בדקתי חצי שנה..)

יש לציין שפעם אחת עקב איבוד כ. אשראי לא שולמה חשבונית אחת בזמן וחוייבתי על כך בקנס, בנוסף לתשלום המקורי כמובן...
(למרות שכשאיבדתי את הכרטיס ישר התקשרתי לאורנג' ושאלתי האם לתת להם מספר של כ. אשראי ונציגת השירות אמרה לי שאין צורך וכשאקבל את הכרטיס אתן להם את המספר החדש, ולכן גם על זה בסוף זיכו אותי..)

מילא פעם אחת או פעמיים, טעויות קורות, אבל אני רואה שזה שיטתי.
אני חושב שזה כבר לא עסק שוב לעבור את מסכת בקשת הזיכוי על חיובים שנעשו שלא כדין הרגילה..

מה אתם אומרים על המצב הזה? ומה אפשר לעשות?
הרי לא ייתכן שכל פעם מחדש הם יחייבו שלא כחוק, ורק במקרה שאני שם לב אז הם מואילים בטובם לזכות אותי..
(ומי יודע כמה אנשים שלא בודקים לעומק ולא שמים לב לכל פרט מחוייבים שלא כדין, וכמה כסף החברה עושה על גבי אותם אנשים שלא כחוק)

נערך לאחרונה ע"י maguse בתאריך 20-08-2009 בשעה 20:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2009, 20:08
צלמית המשתמש של asafdr
  משתמש זכר asafdr asafdr אינו מחובר  
מנהל פורום סלולרי והלוחות.

חבר מתאריך: 25.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל asafdr שלח הודעה דרך MSN אל asafdr
אז ככה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "חיובים שלא כחוק באורנג' - עזרה."

אני מבין שאינך שווא רצון מזה, יחד עם זה כל עוד הם זיכו אותך אז הכל תקין, יכולות להיות טעויות עקב אי עדכונים של דברים מסוימים וכ'ו, העיקר שזיכו אותך..
בגלל זה יש לך חשבוניות, הם הדרך תקשור של אורנג איתך.
לגבי המסלול של אחיך, יכול להיות שהיתה עליית תעריפים, או שהשיחות ליעדים מוגבלים לכמות שיחות מסוימות, תבדוק את זה.
לגבי זה שנאבד לך הכרטיס אשראי והחיוב חזר והם חיבו אותך בגין "קנס" על זה, זה תקין, היית צריך לדאוג שיהיה לך אמצעי תשלום תקין.
אם כל כך לא טוב לך באורנג, תעבור חברה, היום השוק פתוח..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר