לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2009, 17:22
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagar_krispin שמתחילה ב "רק דברים טובים 16-22/8/09"

בגלל שהאשכול לא מתפתח אני ארשה לעצמי לכתוב על השבועיים האחרונים.

שנה הבאה אני צריך לעשות מעורבות חברתית בשביל מלגה - התקבלתי למקום שבאמת רציתי להגיע אליו, והקטע היפה הוא שהיו הרבה מועמדים ולא חשבתי שיהיה לי סיכוי, השבוע הייתה הכשרה וזה רק עשה לי יותר חשק להיות שם.

בנוסף אח שלי טס לדרום אמריקה (אני יודע לפרגן גם לו), והחלק הטוב ביותר הוא שבארבעה חודשים הקרובים יש לי אוטו - החיים שלי קלים הרבה יותר פתאום.

חבר הכי טוב התחתן, החתונה הייתה מעולה, המסיבת רווקים הייתה מטורפת... היה מעולה.

קיבלתי את המפתחות לדירה החדשה שאני משכיר, ושאני אומר חדשה אני מתכוון חדשה, אמנם הביניין בן כמה שנים (לא הרבה) אבל אני הראשון שנכנס לדירה, ואני מקבל גם ריהוט ומקרר חדשים חדשים.

בקיצור - היו שבועיים טובים, אסור להתרגל לזה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2009, 23:25
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
איך אפשר להנות בחתונות?????
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "היינו במקרה באותה חתונה? :)"

כל העולם, אשתו והפרה (לפני שעושים ממנה אנטריקוט אם היא לא האמא של הכלה..) מציקים עם ה"בקרוב אצלך"
המוזיקה המתנגנת קובי פרץ,שרית חדד,אייל גולן עם הטקסטים שאלתרמן היה מתהפך בקבר אם היה שומע
ואז מגיע הקיטש-הסלואו הראשון עם איזה שיר מעפן של סלין דיון שמשתנה פתאום ל... קובי פרץ,שרית חדד,אייל גולן
ואז מגיעים חבורה לא מזוהה שמנסה לחטוף אותי לרחבת הריקודים (אין לי מושג אם הם משפחה או חברים-בשלב הזה אני אחרי כמה בירות כבר)
והכי גרוע זה שמתארחים אצל הזוג המאושר ורואים את הסרט
משום מה היה חשוב להם להשאיר את השנייה וחצי שהחלטתי לחטט באף ובדיוק עובר הצלם וקולט
אז איך אפשר להנות בחתונות?

ישן 28-08-2009, 01:15
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "איך אפשר להנות בחתונות?????"

אמרתי בדיוק את אותו דבר כי עד היום מסתבר שהייתי רק בחתונות של המשפחה...
כשאתה בא לחתונה מכיר בה אף אחד חוץ מהחתן וה10 חברים שבאו איתך ואתה חבר מצויין שלהם מהבסיס וממש התגעגעת איזה 3 שנים, - אז שמח!!!!!!!!!!!!!!!

אף אחד לא בא אלי סתם ודיבר איתי, בטח לא האמא של מישהו (אין לי מושג מי מכל הרוקדות הייתה האמא של אחד מהם... אני לא מכירה )

המוזיקה הייתה רק רק רק שמחה (אני שונאת מזרחית. מאוד- אבל מסתבר שהיא שמחה... עובדה שרקדתי...) ולא היו שירים איטיים בכלל... הכל היה "להיטים" שוסיים במיוחד...

לא שתיתי הרבה (מישהו צריך לנהוג) ואפילו לא שמתי לב לקינוחים (נו רקדתי! באמת שלא ראיתי!!!).
והשוס הכי טוב- חתן חצי שיכור. "אני אוהב אותך.... באמת"(נשיקה חיבוק). " רק שתדעי- אני כל כך שמח שבאת" (נשיקה חיבוק). "תדעי לך- שאני אוהב אותך" (נשיקה חיבוק)... אם הוא היה אומר את זה כל הזמן רק לי עוד הייתימחוששת...

חוץ מזה- אין דבר יותר מצחיק מללוות את החתן לשירותים כי אתה לא בטוח שהוא יצליח לגיע לבד...

בקיצור, מ"שונאת שמחות, שונאת ריקודים, שונאת אנשים"- אני אשכרה מחכה לחתונה הבאה של חברה!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:31

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר