לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2009, 09:35
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
האישום: השאירו את קרפ מדמם, והלכו לרקוד

ג'מיל עדס, עבד אל-רחמן עדס והנער שביקש מאריק קרפ "לסדר לו" את אשתו או בתו, הואשמו הבוקר ברצח בכוונה תחילה. הם היכו אתו, בעטו בו ודרכו עליו כשהיה מוטל על הקרקע חסר אונים, השאירו אותו מדמם ונסעו משם לשתות ולרקוד. ארבעה אחרים הואשמו בסעיף "לא תעמוד על דם רעך" אמנון מרנדה פורסם: 27.08.09, 08:50

"הנאשמים המטירו על קרפ סדרת אגרופים חזקים, אל עבר פניו, חלקי ראשו, פלג גופו העליון, ובעטו בו בעוצמה, בראשו ובצלעותיו. עקב כך נפל לאדמה. גם לאחר שנפל המשיכו הנאשמים בתקיפה ולא שעו לבקשתו לחדול מהמעשים".

כך מתאר כתב האישום שהוגש הבוקר (יום ה') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב נגד ג'מיל עדס (25), עבד אל-רחמן עדס (21) וקטין נוסף (17) ששמו אסור לפרסום, כולם תושבי ג'לג'וליה, בגין רצח אריק קרפ לפני כשבועיים בחוף תל-ברוך בצפון תל-אביב. כתב האישום שהגיש עו"ד מנחם מזרחי מפרקליטות תל-אביב מייחס לנאשמים עבירות של רצח בכוונה תחילה, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ותקיפה בנסיבות מחמירות. הפרקליטות תבקש להאריך את מעצרם של השלושה עד תום ההליכים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3767784,00.html

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 27-08-2009 בשעה 10:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2009, 14:47
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
הכל טוב ויפה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי reason שמתחילה ב "לפי דעתי צריך לשנות את החוק,..."

לפרסם את שמו ופרצופו של הרוצח מבלי להתחשב בגילו זה כל כך מתבקש!
מאיפה המחשבה המטומטמת הזאת בכלל שצריך לכבד איזו שהיא זכות של מנוול שכזה בכלל?....

הבעייה היא שבעוד הדברים הללו נכתבים, כנראה שכבר מנוסח היכן שהוא נוסח עסקת הטיעון הכל כך צפוייה...
מאוד מסקרן אותי לראות אילו ענשים יוטלו על הנבלות ואילו טיעונים מטופשים ישלפו עורכי הדין שאמורים לייצג אותם בהיכל הצדק המעוות של מדינת ישראל (שלמרות היותם כאלה מטופשים סביר כי הם בכל זאת יתקבלו על ידי השופטים)....
אהבתי כל כך לשמוע היום בגלי צה"ל את אברי גלעד וג'קי לוי כאשר הביעו את דעתם על עורכי הדין שמייצגים בלהיטות את כל אותם עבריינים ופושעים בארץ....

דברי טעם שכאלה כבר מזמן לא שמעתי ברדיו !

!!! SMRT ZA SMRT

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 27-08-2009 בשעה 14:49.
ישן 31-08-2009, 10:35
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "הבעתי את זעמי [b][u]זה שאתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
הבעתי את זעמי זה שאתה רוצה להפוך את זה למצגת פוליטית זהו דבר ידוע מראש,מזל שלא ביקשת ממני לשלוח לרוצחים פרחים גם ולאלה שעמדו סביבם ולא נקפו אצבע על הריגת אדם מתוך מטרה של רצח לשם רצח,צדיקים בעירך כנראה לא חסר.

התלהמות חסרת כל בסיס.

אתה כבר שמעת את דעותי לגבי ענישה, והן מתועדות בפורום, ולפיהן המקום היחיד ששלושת צריכים לשהות בו, זה בקצהו של חבל, לאחר שיורשעו.
יתר חבריהם שעמדו על הדם שם יבלו לשיטתי את יתרת חייהם בעבודות שירות במשרה מלאה, כשהם חיים מדמי ביטוח לאומי בלבד (אלא אם ימצאו להם משרה מפרנסת לאחר 9 שעות עבודות שירות ביום), עד יום מותם - כי גם זה לא יספיק להם למלא את חובם לחברה.

אתה בעצמך הפכת את נושא האלימות תחת השפעת אלכוהול לפוליטית, בהטלת כל כובד האחריות על מוצא אתני, כשהעדויות מוכיחות שגם בקרב האתנוס שלנו המצב נפוץ.

אז בנוסף לכך שהאשמת אותי בדעה שבאופן מוצהר ומתועד מנוגדת לעקרונותי, ושאני מעולם לא העלתי, ובדבר שאתה בעצמך עשית - מה נשאר ממהודעה שלך?

רק ההתלהמות.
איך אסימוב ניסח את זה פעם? האלימות היא מפלטם של חסרי היכולת.

ישן 29-08-2009, 11:06
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
חבל התליה מבטא את העונש הראוי לאנשים כאלה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "או התעוררת? ראית שכתבתי משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
או התעוררת? ראית שכתבתי משהו כאילו "חמור" ביותר והתעוררת? ומה עם התמונות של הסכין,חבל תלייה? הם פחות חמורים מהביטוי שאמרתי שמשקף אמת בלי להתחבא? שמח שראית את השם שלי שנתן לך אוכל פה באתר להראות שאתה קיים.

עונש שמקובל במדינות רבות בהן בני המיעוט היהודי היו זוכים בו, אילו ביצעו לינץ' כזה באזרח המדינה.
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

ישן 29-08-2009, 18:12
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בנות ישראל היקרות מוכרות את גופן תמורת בילוי
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "חבל תליה ו/או סכין עלול לסמל..."

קראתי בסוף שבוע זה מאמר באחד המקומונים בהם מרואיינים צעירים מכפרי המשולש.
התיאורים מסמרי שיער ביחס לקלות היחסית בו ניתן לקנות את גופן של צעירות יהודיות, חלקן ממעמד סוציו-אקונומי נמוך.

מן הסתם גם טובי בנינו נהנים מ"ההטבה" שהפרוטה מצויה בכיסם.

אלמלא פרשיית קארפ הי'ד לא היתה מגיעה לכותרות, מי מאיתנו היה נזעק לתופעה זאת ומי בעצם היה יודע שניתן להשיג הכל תמורת כסף ובזול.

מבחינת הצרכן, כל מקום שניתן לעשות בו "קופה" הרי זה משובח. לא חשוב אם מדובר ביהודי, בערבי או בפליט סודאני לצורך העניין.

מאחר והתופעה חרגה כבר מעל ומעבר לפרופורציות, אני תוהה עם אין הסכמה שבשתיקה של אותם הורים שבעצם לא מביעים התנגדות.

השאלה היא, איך מתמודדים עם תופעה כזאת?
ישן 30-08-2009, 18:55
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אתה יכול כן להכליל התופעה..."

אני שוב חוזר ואומר: אלמלא ההסכמה שבשתיקה של ההורים, לא היה קורה דבר כזה במחוזותינו.
לא ייתכן שהורה לא יבדוק עם ביתו עם מי היא נפגשת ומה מעשיה בשעות הלילה המאוחרות.
אם הורים כאלה אינם עושים דבר - אזי, או שאינם בדיוק כאלה שהדת או התקשרות לערבים חשובה להם במיוחד, העיקר ש"הבת שלנו תהיה מאושרת".
או שמלבד להביא ילדים לעולם מצטמצם תפקידם בחינוך.

אמנם במדינה דמוקרטית מותר לאדם לבחור את בן זוגו לחיים ואת אורח החיים שלו. אלא שיש כאן, לדעתי. תופעה שחורגת מגבולות חופש הפרט. אלא שבמקרה הזה מדובר בזנות לשמה. נערות מוכרות את גופן תמורת טובות הנאה ואין כאן קשר לבחירת בן זוג כלשהו.
זה מזכיר לי את מדינות העולם השלישי, שבהן נערות מתנהגות אותו דבר (לא אתפלא אם חלק מהכסף שעושות "מהצד" מגיע בסופו של דבר לאיזון תקציב המשפחה)

נדרשת כאן, התערבות של רשויות הרווחה ושלטונות החוק שיגדירו תופעה כזאת כמין תמורת אתנן (אתנן = כסף שנתקבל בתמורה למעשה זנות
ישן 27-08-2009, 14:03
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "האישום: השאירו את קרפ מדמם, והלכו לרקוד"

חבלים וסכינים הם לא פתרון הולם אבל אפשר להבין מאיפה זה בא. מילים אכן לא יכולות לתאר את הזעם, התסכול וגם האימה.*

גם לי לא ברורה מדיניות החופשות של השב״ס והסלחנות המופלגת של שופטי ישראל. המערכת חייבת להבין שהציבור בתהליך של אבדן אמון ביכולתה להגן על אזרחים שומרי חוק ולהביא לצדק ואוי לכולנו אם התהליך הזה יימשך.

גם משמעותו החוקית והמעשית של מושג הקטין לא ברורה לי. בחור בן 17 שמסתובב שתוי עם בני עשרים פלוס, זורק לאזרח בן 55 ש״יסדר״ לו את אישתו וביתו ובסופו של דבר מכה ובועט באזרח למוות הוא, לפחות מבחינת הסיכון שהוא מהווה לחברה, לא קטין.

נערך לאחרונה ע"י hamora בתאריך 27-08-2009 בשעה 14:05.
ישן 27-08-2009, 14:21
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
זה בא הרבה מעבר לתסכול וזעם - גם - אך לא בעיקר..
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "חבלים וסכינים הם לא פתרון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
חבלים וסכינים הם לא פתרון הולם אבל אפשר להבין מאיפה זה בא. מילים אכן לא יכולות לתאר את הזעם, התסכול וגם האימה.*

זה בא מתוך הגנה עצמית. את רואה לנגד עינייך את המעשה (המחריד כשלעצמו) אך לא את המניעים והמחשבות שמאחורי המעשה.

הבעת תסכול וזעם על "כביכול" אפליה הן אמתלה נואלת והסוואה (מושלמת אני חייב לציין - זה עובד על מרבית שכבות המדינה, בעיקר אלו האמונים על שיפוט וחקיקה) למניע האמיתי - והוא הרצון הכן והאמיתי שלהם לראות אותך המורה ואת כולנו כאן במים העמוקים של הים התיכון..
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

ישן 31-08-2009, 10:47
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Magimix שמתחילה ב "לאלו שיצאו נגד זה שאמר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Magimix
ולגביי הערבים שהשתתפו בלינץ' הזה אין לי ספק שיהודים "בני טובים" כמו שהגדירו את הערבים האלו

לא היו עושים דבר כזה ויותר מזה אם המשפחה של הנרצח הייתה משפחה ערבית אין לי ספק שהם לא

היו הורגים אותו .

שטות שאין כדוגמתה.
תריץ בכל מנוע חיפוש את הביטוי "בני טובים" והתוצאות שתקבל יהיו על שימוש בסמים, אלכוהול ועבירות אלימות.
אתה בטוח שאנחנו מתייחסים לאותה מדינה?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:14

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר