לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2009, 21:35
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
wow, זו הידיעה החשובה של השנה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בפעם הבאה שתשמעו על דו"ח יהודית קרפ - תיזכרו ע"י מי נכתב:"

היא מלמדת אותנו המון ! ואני כותב את הדברים בלי טיפה של ציניות! ניתן ללמוד ממנה הרבה דברים!

א) שוב אנו למדים כי מי שמחזיק בהשקפות פוליטיות של השמאל הקיצוני הוא (בהכללה) גם אדם רע וחסר מוסר. עובדה שמי שעושה מעשי סדום בקטין (חסר מוסר) ואחר כך מבצע מספר רב של עבירות שונות זוכה להגנה

ב) יש כאן הוכחה, נוספת, בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים , שאנשי השמאל הקיצוני השתלטו על מערכת החוק במדינת ישראל ושהאידאולוגיה המטורפת שלהם מאפילה על שיקול דעתם ה"מקצועי" והם נכונים לסרס את החוק והמשפט לטובת הפלסטינאים ועוזריהם

ג) שימו לב ל"אנשי המקצוע" שנחלצו לעזרת הפושע נאווי.

ד) משנה ליועץ משפטי - מי שאמורה הייתה להיות אמונה על החוק והמשפט בישראל - שמוכנה להעיד עדות אופי למען מי שעשה מעשי סדום , הסיע שב"חים ותקף שוטרים.

ה) חוקרת מדעי היהדות באוניברסיטת תל אביב שטוענת שאין קשר בין שורת העבירות אותם ביצע נאווי לבין תקיפת השוטרים. חבל שהחוקרת במדעי היהדות לא ערכה הכרות עם המונח "שור מועד"

ו) מרצה ללימודי הודו שעיוורונו גרם לו להשוות את עזרא נאווי לגנדי - יש בינהם באמת דמיון רב , שניהם נקטו במחאה לא אלימה - חוץ מנאווי.

ז) מנהל מקצועי בעמותת שח"ל לנוער במצוקה - שסבר שיש "אנשים שראויים להערכה וכבוד על פעלם ושגם בעת קביעת העונש על עבירות שנעשו, צריך לקחת בחשבון את מכלול האישיות" - נו , אותו דווקא אפשר להבין . עזרא נאווי הכניס לפחות נער אחד למצוקה ובכך סיפק לו פרנסה..

ח) מרצה להיסטוריה של השואה הגדיר את נאווי "צדיק". היות ונאווי ידוע כמי שיש לו קשרים טובים עם החמאס, כבוד המרצה בוודאי בונה על זה שנאווי וחבריו יסדרו לו עוד שואה להרצות עליה. לעולם לא עוד 2.

ט) חוקרת ביוכימיה טענה שיש להקל בעונשו של נאווי מפני שהוא "נציג השמאל בשטח" ומאפשר לה ולחבריה לשבת בבית ולתכנן סיוע לפלסטינים. חוכמה שמעידה על בעליה. אולי החוקרת השתתפה בחגיגות הנרקוטיות של נאווי וכך חיברה ביו וכימיה..

י) ארגון "קול יהודי לשלום" באמצעות עו"ד אמילי שפר (שוב, עו"ד משפטנית) טענה שנאווי הוא ממגיני זכויות האדם הכי חשובים היום. ויזמה החתמת עשרות אלפי חתימות על עצומה לזכותו ברחבי העולם - באמצעות הצדיקים הידועים נעמי קליין (נו jews) נעם חומסקי (בלשן יודו אנטישמי) וידידנו ניב גורדון המחרים הידוע מהדרום.

פעילי ימין פנו ליועמ"ש על מנת לבטל את דו"ח קרפ על אכיפת החוק ביהודה ושומרון בנימוק שהגנתה על נאווי מעידה שהאיכפתיות שהיא מגלה כלפי האכיפה ביו"ש היא סלקטיבית. תמימים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2009, 17:15
צלמית המשתמש של Big Bad Joseph
  Big Bad Joseph Big Bad Joseph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.07.04
בוגי צודק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בפעם הבאה שתשמעו על דו"ח יהודית קרפ - תיזכרו ע"י מי נכתב:"

שמאןל הזוי ואבוד דרך.
כל האמצעים כשרים, כדי להיות בשמאל "הנאור".
לא תחדלו מהסיסמאות הריקות שלכם, עם מזרח תיכון חדש ועוד חוכמות, לעולם.
לא תודו בטעות הנפשעת של אוסלו
לא תודו בטעות הנפשעת של הבריחה מרצועת עזה.
אין לכם אומץ להודות.
אתם שקראתם להתנחלויות "סרטן", אתם יש לכם מה להלין?
הנאווי הזה הוא פושע
פושע מסוכן והוא צריך לשבת בכלא ולהרבה זמן.
עלוביי נפש עוד מסנגרים עליו.
בון טון, להיות שמאלן.
כאילו, מישהו חשב על מחסומים ומישהו חשב על חומה, לפני הפיגועים הרצחניים נגד נשים זקנים וטף, אצלנו?
מעניין

ישן 29-08-2009, 09:36
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
זה יותר מאיפא ואיפא
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "כל תוספת תבורך לכך שיש איפא..."

כל אלה הם יצירי כפיהם של גורמים הזויים ובזויים בתוך המערכת שלנו.

קח לדוגמא את ההילולה שעשו לדודו טופז - שבתוכה שכחו כי בעצם היו קורבנות שלא היו רחוקים מעונש מוות שהכריז עליהם (ואני לא בטוח שמשהו לא מת בתוכם אחרי מה שעברו).

אני מתפלץ כל פעם מחדש כשאני רואה את הסרסורים לענייני חוק, שלא עושים דבר,מלבד לבלוע מיקרופון שנתחב לפיהם והוא בלשון מצקצקת ובעיניים לשמיים ומסבירים לנו עד כמה "מרשו ו/או מרשתו" בעצם לא התכוונו להרע לאף אחד.

מזכיר לי את השיר הנפלא: אדוני השופט (חיים חפר וסשה ארגוב - בביצוע אריק אינשטיין)

פעם ראיתי מרפסת בלי אור
טיפסתי אליה לאורך צינור
רציתי רק לבדוק את מצב המנורה
לפתע מי מופיע?- המשטרה.

אדוני השופט! אדוני השופט!
זאת האמת וכל האמת!
אז למה אתה לי בית-סוהר רושם?
אינני אשם,אינני אשם…

לגברת אחת באוטובוס
פיניתי מקום מתוך נימוס
אבל מרוב צפיפות ומחנק-
הכנסתי לה את היד לתוך הארנק.

זאת האמת וכל האמת!
אינני אשם,אינני אשם…

יום אחד פוגש אני בתייר
שרצה להשקיע באיזה דבר,
אז מכרתי לו בית שלא היה שלי-
כי לא רציתי שיסע מפה עם יחס שלילי.

היה לי שכן נורא ואיום
שלא רצה לחיות איתי בשלום
כשחטבתי עצים בא פתאום המסכן
והכניס את הראש מתחת לגרזן

זאת האמת וכל האמת!
אינני אשם,אינני אשם…

אדוני השופט, אל תהיה כזה מין…
למה באדם אתה לא מאמין?
רק לא בית-סוהר, למען השם-
אינני אשם, אינני אשם

זאת האמת וכל האמת!
אינני אשם,אינני אשם
ישן 30-08-2009, 07:54
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
תיקון: זה אינו 'השמאל'. זוהי קבוצת מיעוט קולנית, מדושנת ובעלת עמדות שליטה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "זהו השמאל ואין להכחיש לא רק..."

שניכסה לעצמה את המושג 'שמאל'.

אין כל קשר בין בן גוריון, יגאל אלון והלאה גם עם פיחות הדורות מברק ועד פרץ לבין: תמיכה באלימות, הפחתה בחומרת בצוע מעשי סדום בקטינים ופעילות עקבית לשמיטת זכות הקיום מתחת לרגלי המדינה.

"שמאל' זהו מושג חברתי בעיקרו שלמרבה הצער אינו קיים כשם שליברליזם אינו ממש קיים בימי 'השוק החופשי'. ה'שמאל המדיני ציוני' משתרע מקדימה, דרך העבודה ועד רוב חלקי מרצ ולמעט איים של פרובוקטורים נואשים - אינו כולל את מה שאתה מכנה 'שמאל' כלומר את הרצון להפוך את ישראל לכאורה למדינת כל אזרחיה [ובעיקר הערבים שבהם], כל פליטיה [למעט היהודים שבהם], צרה, דלה וחלשה כצעד מכונן בדרך לחיסול המדינה היהודית.

לכן - כאשר תוקפים את המושג 'שמאל' פוגעים ברבים הקרובים הרבה יותר אליך מאשר למר נאווי. 'שולי השמאל הקיצון' או 'קבוצות אנארכיסטיות פוסט ציוניות' הם מושגים המשקפים נכונה גם את המנין וגם את המיקום ואינם פוגעים בכלל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר