לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2009, 11:32
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
אני מתנתק מהוט. רגע היסטורי מבחינתי

אני לקוח הוט שנים ארוכות ואם אני מסוגל להתנתק אז כל אחד יכול.

יש לי בסיס+סרטים+בידור+מוזיקה ובהוט מתעקשים להעלות את המחיר מ 205 ש"ח ל 215 ש"ח ואת קנס העזיבה מ 10 ש"ח לחודש ל 50 ש"ח לחודש (מצטבר בכל חודש!).

אמרתי למוקדנית שלהם שאין מצב שאני אסכים לזה. אמרתי לה שאני מוכן לוותר על חבילת המוזיקה אבל היא אמרה שזה לא ישפיע מבחינתם על המחירים.

דפקתי לה נאום בו הסברתי שבפועל אני מעוניין במספר קטן מאוד של ערוצים, 9 בלבד, אבל מה שהוט עושים זה לאנוס אותך לרכוש ים של ערוצים בחבילת בסיס שלא מעניינים אותך בכלל ועל זה לקנות עוד חבילות כי בחבילות מסתתרים, בין עוד ערוצים שאתה לא רוצה, כמה בודדים שאתה כן רוצה.

אז, מה היא אמרה לי? מה היא אמרה לי?? מה היא אמרה לי???

היא אמרה לי: "אתה צודק".

אז אני מתנתק מהם . בקשתי בטלפון ניתוק באמצע שבוע שעבר והם מתעלמים אז נכנסתי לאתר המועצה לשידורי כבלים ולווין וממליצים לשלוח פקס אז עשיתי את זה. הדגשתי שאני לא מעוניין בפנייה ממחלקת שימור לקוחות שלהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2009, 17:08
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "סוניק מתכוון להורדה של סדרות..."

יש גם סדרות לצפייה חוקית ברשת שהזכויות עליהן לא פגו
כמו מקגייוור שסוניק ציין, או בוורלי הילס 90210, שניהם אפשר לצפות בחסות הערוץ של CBS ביוטיוב (רק צריך IP של ארה"ב..)

יש גם את ה-אתר (ב-ה' הידיעה) לצפייה חוקית ברשת, הולו, יש שם הכל! סדרות חדשות גם
אבל המעצבנים האלה מנעו לפני זמן מה גישה אליהם משרתי פרוקסי למיניהם :\

ואם כבר אז עוד דבר שמעטים האנשים היודעים עליו, גם IMDB מספק למספר סרטים אפשרות צפייה ישירה בחינם! (שוב צריך IP של ארה"ב)

ישן 31-08-2009, 00:40
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "למה?"

עדיין יקר מדי רומק הממיר הזה לדעתי, יחסית לתוכן שהוא נותן לך.
99-אין מה לראות.
33-נדיר שיש משהו מעניין.
1-נדיר שיש משהו מעניין.
10-רוב השידורים זבל ועוד יותר זבל... כמובן שנסלי המהממת היא הדבר היחיד שגורם לי לצפות בערוץ הזה מדי פעם. אם נותנים לה זמן אויר בכלל.
22-רוב השידורים זבל...
הדברים היחידים שיש לראות בערוץ 2, זה אחד מול מאה (נגמרה עוד עונה.), מועדון לילה, מסודרים (נגמרה גם כן העונה.),רמזור, כולבוטק עם רפי גינת וזהו שאר התוכניות אפשר להגיד זבל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 03-09-2009, 10:22

בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אווץ כואב. תמיד תוכל להציב..."

הממיר מג'יק שקניתי התפגר לחלוטין די מהר (פשוט נהיה מת).

התקשרתי להגיד להם מה קרה ותוך כמה ימים עד שבוע הביאו לי ממיר אחר שהיה ארוז בקופסא כמו חדש. כעבור זמן קצר המג'יק התחיל לכבות את עצמו (כאילו מישהו מוציא את החוט מהחשמל ומחזיר אותו חזרה) ככה שהיית צופה בתוכנית וכל 3-10 דקות הממיר היה נכבה מעצמו. גם במצב של השהייה הוא היה עושה את זה ככה שאי אפשר היה לעשות הקלטות תקינות.

בנקודה הזאתי בהוט החליטו להפיל לי על הראש "נוהל סיירת". זה אומר שמתאמים לך טכנאי רגיל ואחרי זה טכנאי בכיר ואחרי זה טכנאי סיירת. הטכנאי הרגיל שיחק עם הממיר, הטכנאי הבכיר החליף את השקע בקיר והטכנאי סיירת הביא לי מג'יק חדש. אני חושב שהרעיון של הנוהל הוא להוציא לך את הנשמה כדי שלא תעשה קריאות שווא.

היום אני כבר במג'יק השלישי שלי. יש לו בעיות (הסאונד הולך כאילו לחצו על מיוט בשלט ותוכניות מוקלטות מריצות את עצמן קדימה כאילו לחצו על FF בשלט) אבל זה גן עדן לעומת ממיר שלא עובד וממיר שמכבה את עצמו כל כמה דקות.

הטכנאי סיירת המליץ לי לכבות את הפונקציה של הקלטת השידור החי כי כשהממיר מקליט כל הזמן אז הוא עובד קשה. עשיתי את זה אבל זה עיצבן אותי כי חלק מהפואנטה של ממיר מקליט זה שהוא מקליט את הערוץ בו אתה צופה ככה שאפשר לחזור אחורה.

ישן 07-09-2009, 11:43

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני מתנתק מהוט. רגע היסטורי מבחינתי"

טוב... אה... בסוף אני נשאר בהוט

הייתי יום אחד עם ערוצים 11 ו- 22 וזה הספיק לי. שנתיים לא ראיתי כ"כ הרבה פרסומות. אללה יסטור - טחנו לי ת'מוח עם "רותי מהדיוטי פרי" והדיזיין של אקי אבני.

גם מה יש לראות? ב'אמא מחליפה' היו אבא-דוס-בארון ואמא שכאילו-מקבלת-הומואים ו'בשש שעורים לאושר' (או משהו כזה) רואים את מיקי רוזנטל והפסיכולוג מערוץ 8 טוחנים במוח מה בן אדם עושה במהלך 80 שנות חיים כשהשיחה ביניהם מתוסרטת אבל כאילו לא מתוסרטת.

נורא גירד לי ביד לזפזפ ולא היה לאן לברוח.

אז האם זה שווה לשלם להוט 2,400 ש"ח בשנה? וואלה לא, אבל החיים שלי כרגע לא כאלה מסעירים ומבדרים (אפילו די מחורבנים) ככה שאני צריך שיבדרו אותי.

חוץ מזה, בסיס+3 חבילות וממיר מג'יק ב 200 ש"ח זה פחות גרוע ממה שמשלמים לקוחות אחרים. בינתיים הם הצליחו לשמר אותי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר