לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2009, 19:33
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "שיחות טלפון בחינם"

http://www.jajah.com

אם אתה רוצה תוכנה שמאפשרת לחייג לכל יעד בתשלום דרך האינטרנט - יש בשפע. כמו שהזכרת, יש את סקייפ. ואתה יכול להריץ בגוגל SIP Termination כדי לקבל רשימה עצומה של ספקים... קח בחשבון ש SIP זה פרוטוקול שמאוד לא אוהב לעבוד מאחורי NAT, אז אלא אם כן אין בראוטר שלך תמיכה ב SIP כחלק מהתמיכה ב NAT, זה לא יעבוד באופן שקוף, ותצטרך לעשות הגדרה ידנית של פורטים בלקוח ה SIP ואז להפנות את אותם פורטים בנתב לכיוון המחשב שממנו תעשה את השיחות. לחלופין יש ספקים שעושים IAX Termination - פרוטוקול שאין לו שום בעייה מאחורי NAT אבל יש פחות ספקים שעושים טרמינצייה בפרוטוקול הזה, והרבה פחות תוכנות טלפון גם כן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2009, 09:22
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
ספיקו זו רמאות סטיל פרמידה, מומלץ שלא להתקרב, אלא אם כן אתה ממש לא אוהב את החברים שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "שיחות טלפון בחינם"

הרעיון בספיקו שאתה מקבל מספר עם קידומת סלולרית ש"מחובר" לתוכנה שאתה מתקיןעל המחשב.
כאשר חברים שלך מתקשרים למספר ה"סלולרי" הם מגיעים אליך למחשב ומשלמים, מן הסתם, על שיחה לטלפון סלולרי. בגלל שהשיחה מבוצעת, בסופו של דבר אך ורק על קו ריגל ולא סלולרי, הפרש התשלום מועבר לחברת ספיקו וחלק ממנו מגיע אליך כזיכוי של דקות שיחה ליעדים אליהם אתה יכול להתקשר דרך התוכנה המותקנת במחשב.

הרעיון הוא שאם יש לך חברים פראיירים שיתקשרו אליך במחיר של שיחה סלולרית (למרות שברוב רובם של המקרים, היכן שיש מחשב עם חיבור לאינטרנט יש גם קו טלפון נייח), אתה יכול אח"כ לבצע שיחות על חשבונם.

בנוסף לשירותי JAJAH ששימי הציע, יש גם את שירות POKETALK שמציע שירות דומה, אתה מכניס טלפון לידו אתה נמצא, מכניס את טלפון היעד והאתר מקשר בינכם.

אני השתמשתי בו בארה"ב (שם ניתן לקבל שיחות לסלולרי, ולא רק לקווים נייחים כמו בארץ).
http://www.poketalk.com/index.php/pages_c/home_poketalk

ישן 06-09-2009, 07:56
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אתה פרייאר, אני קיבלתי Google..."

אני לא פראייר, אני פשוט לא חלמן/קמצן... גם חשבון ל-TorrentLeech קניתי בזמנו ב-eBay ואני בכלל משלם להם משהו כמו 15$ בחודש תרומה כדי שיעזבו אותי בשקט עם ה-ratio requirements שלהם. לי הנוחיות שווה כסף (אך לא יותר מדי).

לחכות עד שהייתי מקבל הזמנה משל עצמי ל-GV (לא נרשמתי כמוך כנראה לפני המון זמן) לא התחשק לי. רציתי מייד וקיבלתי מייד. חשבון אחד נתתי מתנה והשני אני גם הולך לתת מתנה. ככה אני - דואג לאנשים שמסביבי.

וכן אני יודע שאם יש לך סלולרי Wifi אתה יכול לעשות שיחות לארה"ב גם ללא מחשב בארץ. לא נראה לי שיש הרבה מפונקים כמוך. אפילו לי אין Wifi בסלולרי..ולעומת זאת יש לי אינטרנט סלולרי בלאפטופ ברכב (או על חוף הים) ושיחות חינם בסלולרי ללא הגבלה לכל ארה"ב ולארץ (בזק) ב-$60 בחודש

הזכרת פראייר משהו? חחחחח

ישן 06-09-2009, 08:06
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי "ר" שמתחילה ב "אני לא פראייר, אני פשוט לא..."

גם לא להיות מעודכן ולקבל הזמנה בזמן מגוגל בעצמם זה סוג של פרייאריות

בהחלט, WiFi בסלולרי... נדיר מאוד. בערך בכל טלפון נוקיה שתקנה היום.

יש לי אינטרנט בסלולרי ולפיכך בכל מחשב שאפשר לחבר לסלולרי, בין אם ב USB או ב BT... זה עוד קיים מלפני שהיה WiFi בסלולרים. לגבי שיחות מהסלולרי - אצלי זה קצת שונה - 0$ לחודש על הסלולר (אין תשלום על זמן אוויר), וכל השיחות בעלות קווית או דרך GV (לישראל עולה לי 7 אג' לדקה, לארה"ב חינם, וכו'). הזכרת פרייאר?

[האמת שהסיבה שהגבתי מלכתחילה בגלל שאני קם לי בבוקר ואני רואה הצפה מטורפת של הודעות, כולן מבנאדם אחד, רובן תגובה לאשכולות שכבר לא עדכניים, לרוב בלי הוספת מידע משמעותי - משום מה - זה מרגיז אותי לראות דברים כאלה על הבוקר...]

ישן 06-09-2009, 08:22
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "גם לא להיות מעודכן ולקבל..."

כל טלפון שתקנה היום של נוקיה יריץ מה בדיוק שעובד עם Google Voice? איזה softphone?

אתה מנסה להשוות איתי tethering עם EVDO ישיר ללאפטופ בארה"ב? חחחחחח מה ה-latency שלך שם ב-ms (או בטח ב-s חחח) ואיזה קצב אתה מקבל בלאפטופ שמחובר לסלולרי שלך תוך כדי תנועה ברכב/רכבת? נו בחייאת...

לגבי ההצפה - אני אוהב להגיב לדברים מעניינים כדי לחדש דיון או לפחות כדי שבפעם הבאה שמישהו יחפש או יעלה את הנושא לדיון המידע כבר יהיה שם נגיש. אם יש למישהו בעיה עם זה הוא מוזמן לקרוא את הדיסקליימר שלי להלן ולהגיש תלונה:

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר