לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2009, 21:44
  djnush djnush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.07
מידע שאלה לגבי תיאוריות קשר - לחברי הפורום

- אני יודע שזה לא תיאורית קשר - רק שאלה לחברי הפורום. ( אבקש מהמנהלים לא למחוק ).

כאשר ה"הם" ( לא נוקט בשמות ) רואים ש"אנחנו" היודעים בוודאות מה עומד מאחורי "צירופי מקרים" ו"הפתעות שונות" או לפחות עולים על זה, חושפים את האמת או לפחות מתקרבים לפתחה, ומנסים להעביר את הידע הזה, ללמד, לפתוח את העיניים, "הם" נסוגים ?! ( ברמה עולמית ), כאילו אומרים לעצמם : "וואלה בוא נעביר את זה, עולים עלינו, ונתכונן לקונספירציה הבאה...", ואז כביכול יוצא ש"אנחנו" יצאנו מסלפים וכל דברינו הם כמו "לכתוב על הקרח" ?

ואז כל גולש/ת, אזרח/ית שהגיע לפורום הזה או דומה לו, או נתקל בשוטטות באינטרנט במקרים של תיאוריות קשר, וחושב לעצמו "וואלה...יכול להיות...", "החבר'ה האלה מהפורום צודקים..." עכשיו אחרי שה"הם" משנים כיוון, מחזירים הכל למצב שהאזרח הפשוט מכיר ויודע, אז אותם/ן גולשי/ות, אותם/ן אזרחים/יות חושבים לעצמם "מה הם מדברים שטויות..." "איזו קונספירציה..."

ואז יוצא ש"הם" שוב הצליחו לערום על הציבור. ו"אנחנו" יצאנו "טמבלים".

האם יכול להיות ?!

נערך לאחרונה ע"י djnush בתאריך 04-09-2009 בשעה 21:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2009, 10:01
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי djnush שמתחילה ב "שאלה לגבי תיאוריות קשר - לחברי הפורום"

אני לא ממש הבנתי מה היתה השאלה שלך, אבל אני אנסה לענות בכל זאת.

יש החלטות שמתקבלות ברמה העולמית, ההחלטות האלה נעשו בסודיות מוחלטת עד לא מזמן,
ב 15 שנה האחרונות מאז שהאינטרנט תפס תאוצה, ובמיוחד ב 8 השנים שעברו מאז 11 בספטמבר,
המון מידע גועש החוצה, כמעט באופן בלעדי באינטרנט מסיבות מובנות.

ההחלטות על מדיניות גלובאלית נקבעות בכמה ועידות וארגונים שונים,
הבילדרברג, המועצה ליחסים זרים (CFR) מועדון רומא לסיעור מוחות וכו'...

כעת שהם מבינים שהמידע הולך ונהיה נפוץ (יש סקרים שמעידים על זה
שחצי מאזרחי ארה"ב לא קונים את המסקנות הרשמיות של 11 בספטמבר),
יש תהליך של "זירוז" התהליכים בדרך להשיג את המטרות שנקבעו מראש.

המאבק האמיתי של התאגידים הגדולים והגלובליסטים זה לא נגד אנשים, זה נגד זרימת המידע,
לכן השנה בבילדרברג הם שכרו 5 בתי מלון מסביב לבית המלון שלהם, רק כדי שיהיה שטח סטרילי ענק,
בגלל זה, גם נעצרו כמה וכמה עיתונאים בגלל שהעזו לצלם לכיוון בתי המלון בשטח ציבורי, מבלי שנכנסו למתחם שלהם.
בגלל זה עוברים עכשיו חוקים ורפורמות למסד את האינטרנט ולעקר אותו מהכח העצמאי שלו,
בגלל זה למשל בישראל, אי אפשר להוציא רשיון לתחנת רדיו או טלויזיה מבלי קשרים לממסד.
המטרה היתה ונשארה מידור האזרחים והמידע שיש להם, למנוע הפצת מידע.
בימים שלפני האינטרנט זה היה די פשוט, הם לא היו לעולם מגיעים לעיתונים או לחדשות,
ה"קונספירטור" היה תמיד הדמות המועדפת ללעג, כזה שהולך עם מבט מטורף וזקן, וזה עבד ועדיין עובד,
אבל האינטרנט עושה להם נזק אדיר, כי מה שקורה באינטרנט, זה שמעבר לטיעונים יש גם הוכחות,
עולים סירטונים, עולים מסמכים, עולים הקלטות - וזה הנזק הכי הרסני שיכול להיות,
גוגל וידאו ויוטיוב איפסו את מונה הצפיות של אלכס ג'ונס עשרות פעמים, כדי למנוע ממנו להופיע ראשון בחיפוש,
אבל זה לא עזר, אז פשוט מחקו לו את החשבון, כמובן שמיד נפתחו עשרות במקומו,
ומה שקורה, זה שהמידע מתפשט כמו וירוס, מישהו חשף אותי, אני חושף אחרים, האחרים האלה חושפים עוד,
וזה המטרה העיקרית שלהם כרגע, לבלום את המידע הבלתי פוסק הזה, במיוחד בתקופה הזו,
זו צומת מאוד חשובה בלוח הזמנים ההיסטורי, הצפי לאיחוד צפון אמריקאי מתקרב,
והם נתקלים בבעיות ליישם את זה בגלל המידע שדולף לאנשים - אז לשאלתך, לא הם לא יפסיקו,
הם פשוט יזרזו את התהליכים למניעת הפצת מידע ע"י ריסון האינטרנט, וכנראה (אני מאוד מקווה שלא)
ע"י אסון כלשהוא שמתוכנן כדי ליצור פאניקה ובלבול, שזה תמיד מצב אידיאלי לשינוי סטטוס קוו חוקתי חברתי ופוליטי.

אתר הדגל של אלכס ג'ונס נקרא INFO WARS, מלחמות מידע בעברית,
ז"א שכלי הנשק שאיתו אנחנו מנהלים מלחמה נגד תחנות הרוח הענקיות האלה,
שרק הולכות וגדלות מכל מיזוג ומיזוג בינהן - זה המידע, זה נשק יום הדין שלנו, המידע,
ורק ע"י הפצה, והסברה, והצגת הוכחות וסימוכין מבוסס - אפשר לנצח את הנזק המולד שנחקק באנשים,
להאמין באופן עיוור במערכות השלטון, בתקשורת התאגידית, ובכלל באיך שהעולם מתנהל.

מאוד מאוד דומה למטריקס, במיוחד בסצינה שניאו צריך לבחור בין הכדור הכחול לכדור האדום,
תסריט כזה, לא יכול להיות שנכתב סתם ככה - אני אישית, מאמין שהוא, כמו הרבה תסריטים דומים,
הקדים את זמנו, וניסה כנראה לרמוז במסגרת המגבלות של האולפנים הגדולים, על דברים אחרים לגמרי,
אם מבחינה אלגורית, נשים במקום הרובוטים והמכונות את התאגידים הגדולים
והאחוז הבודד של הגלובאליסטים שאוחז ב 90 אחוז מההון העולמי - אז אפשר להבין את המסר טוב יותר...
ישן 05-09-2009, 14:20
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אני לא ציוני גדול מדיי...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני לא ממש הבנתי מה היתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אני לא ממש הבנתי מה היתה השאלה שלך, אבל אני אנסה לענות בכל זאת.

יש החלטות שמתקבלות ברמה העולמית, ההחלטות האלה נעשו בסודיות מוחלטת עד לא מזמן,
ב 15 שנה האחרונות מאז שהאינטרנט תפס תאוצה, ובמיוחד ב 8 השנים שעברו מאז 11 בספטמבר,
המון מידע גועש החוצה, כמעט באופן בלעדי באינטרנט מסיבות מובנות.

ההחלטות על מדיניות גלובאלית נקבעות בכמה ועידות וארגונים שונים,
הבילדרברג, המועצה ליחסים זרים (CFR) מועדון רומא לסיעור מוחות וכו'...

כעת שהם מבינים שהמידע הולך ונהיה נפוץ (יש סקרים שמעידים על זה
שחצי מאזרחי ארה"ב לא קונים את המסקנות הרשמיות של 11 בספטמבר),
יש תהליך של "זירוז" התהליכים בדרך להשיג את המטרות שנקבעו מראש.

המאבק האמיתי של התאגידים הגדולים והגלובליסטים זה לא נגד אנשים, זה נגד זרימת המידע,
לכן השנה בבילדרברג הם שכרו 5 בתי מלון מסביב לבית המלון שלהם, רק כדי שיהיה שטח סטרילי ענק,
בגלל זה, גם נעצרו כמה וכמה עיתונאים בגלל שהעזו לצלם לכיוון בתי המלון בשטח ציבורי, מבלי שנכנסו למתחם שלהם.
בגלל זה עוברים עכשיו חוקים ורפורמות למסד את האינטרנט ולעקר אותו מהכח העצמאי שלו,
בגלל זה למשל בישראל, אי אפשר להוציא רשיון לתחנת רדיו או טלויזיה מבלי קשרים לממסד.
המטרה היתה ונשארה מידור האזרחים והמידע שיש להם, למנוע הפצת מידע.
בימים שלפני האינטרנט זה היה די פשוט, הם לא היו לעולם מגיעים לעיתונים או לחדשות,
ה"קונספירטור" היה תמיד הדמות המועדפת ללעג, כזה שהולך עם מבט מטורף וזקן, וזה עבד ועדיין עובד,
אבל האינטרנט עושה להם נזק אדיר, כי מה שקורה באינטרנט, זה שמעבר לטיעונים יש גם הוכחות,
עולים סירטונים, עולים מסמכים, עולים הקלטות - וזה הנזק הכי הרסני שיכול להיות,
גוגל וידאו ויוטיוב איפסו את מונה הצפיות של אלכס ג'ונס עשרות פעמים, כדי למנוע ממנו להופיע ראשון בחיפוש,
אבל זה לא עזר, אז פשוט מחקו לו את החשבון, כמובן שמיד נפתחו עשרות במקומו,
ומה שקורה, זה שהמידע מתפשט כמו וירוס, מישהו חשף אותי, אני חושף אחרים, האחרים האלה חושפים עוד,
וזה המטרה העיקרית שלהם כרגע, לבלום את המידע הבלתי פוסק הזה, במיוחד בתקופה הזו,
זו צומת מאוד חשובה בלוח הזמנים ההיסטורי, הצפי לאיחוד צפון אמריקאי מתקרב,
והם נתקלים בבעיות ליישם את זה בגלל המידע שדולף לאנשים - אז לשאלתך, לא הם לא יפסיקו,
הם פשוט יזרזו את התהליכים למניעת הפצת מידע ע"י ריסון האינטרנט, וכנראה (אני מאוד מקווה שלא)
ע"י אסון כלשהוא שמתוכנן כדי ליצור פאניקה ובלבול, שזה תמיד מצב אידיאלי לשינוי סטטוס קוו חוקתי חברתי ופוליטי.

אתר הדגל של אלכס ג'ונס נקרא INFO WARS, מלחמות מידע בעברית,
ז"א שכלי הנשק שאיתו אנחנו מנהלים מלחמה נגד תחנות הרוח הענקיות האלה,
שרק הולכות וגדלות מכל מיזוג ומיזוג בינהן - זה המידע, זה נשק יום הדין שלנו, המידע,
ורק ע"י הפצה, והסברה, והצגת הוכחות וסימוכין מבוסס - אפשר לנצח את הנזק המולד שנחקק באנשים,
להאמין באופן עיוור במערכות השלטון, בתקשורת התאגידית, ובכלל באיך שהעולם מתנהל.

מאוד מאוד דומה למטריקס, במיוחד בסצינה שניאו צריך לבחור בין הכדור הכחול לכדור האדום,
תסריט כזה, לא יכול להיות שנכתב סתם ככה - אני אישית, מאמין שהוא, כמו הרבה תסריטים דומים,
הקדים את זמנו, וניסה כנראה לרמוז במסגרת המגבלות של האולפנים הגדולים, על דברים אחרים לגמרי,
אם מבחינה אלגורית, נשים במקום הרובוטים והמכונות את התאגידים הגדולים
והאחוז הבודד של הגלובאליסטים שאוחז ב 90 אחוז מההון העולמי - אז אפשר להבין את המסר טוב יותר...

אבל בתור אחד שצפה בטרילוגיית המטריקס (המעולה), אתה לא זוכר את שמה של העיר החשובה ביותר?
השריד האחרון של המין האנושי, והתקווה היחידה לעתיד של כולם
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 05-09-2009, 15:02
  NWORESISTER NWORESISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני לא ממש הבנתי מה היתה..."

בוא לא ניסחף עם אלכס ג'ונס. הוא שקרן לא קטן ומלחיץ אנשים לשווא בהמון דברים.

אני לא ממש מעריץ אותו. אני מקשיב לו וכל דבר שהוא אומר אני בודק. והוא מספר המון שקרים. והוא מגזים המון גם כן.

הוא אמר שישראל ביצעה את הפיגועים פה ושהם הודו בזה בJERUSALEM POST הלכתי וחפרתי שם ולא מצאתי שום דבר כזה. מה שגם יש הוכחות מוצקות כמו למשל תמונות של המחבלים המתאבדים אחרי הפיגועים (יותר נכון מה שנשאר מהם) שראיתי .שמוכיחות שהוא טועה בניגוד לארה''ב שמטוסים צצים בשמיים ועפים לתוך בניינים משום מקום ופתאום זה אל קעידה ו''במקרה'' יש אנשים שמצלמים את הפגיעות של המטוסים.ועוד המון דברים לא אמינים בגרוש כאילו זה איזה סרט הוליוודי. אתה לא יכול על סמך ממשלה אחת להגיד שקר כמו שהטרור האיסלאמי לא קיים ולהציג את זה כאילו מדינות ערב הם מדינות טהורות ומסכנות. כי הם ממש לא כאלה. אני לא יודע מה לגבי הטרור האפגני עיראקי וכו'. אבל הטרור הפלסטיני חי קיים ומסוכן מאוד.

והוא טען שגם ביצענו פיגועים בספרד ובבריטניה וכל מיני כאלה וזה חרטא אחת גדולה לדעתי לפחות בעניין הזה. כי אני אמנם יכול לראות את תרמית ה911 שהיא ברורה לעין. אבל להמציא שקרים על ישראל בלי שום פיסת הוכחה זה טירוף.

נכון ברור שעשינו את זה. אנחנו גם מכינים מצות מדם של נוצרים זה ידוע שיש מפעל למצות שלוקחים ילדים נוצרים והורגים אותם ומכינים מהדם שלהם מצות.

בכלל אתה צריך לראות את השידור שלו בשנת 2000 שהוא אמר שרוסיה הולכת להפציץ את ארה''ב בכל רגע. מה שהוא עושה זה שהוא לוקח את האמת על הNWO והוא מגזים איתה ברמות. כמו למשל החיסון נגד שפעת החזירים שהוא מפחיד אנשים עד מוות שזה תוכנית דילול האוכלוסייה שכולם ימותו. הרופאים אמרו שהחיסון עלול להיות מסוכן הם לא אמרו שזה רעל ושכולם הולכים למות. בכל זאת מה שהוא עושה זה להפחיד את כולם שזהו כולם הולכים למות דילול אוכלוסייה ואנחנו בסוף. לדעתי החיסון לא נחוץ ואפילו מסוכן ולכן אין סיבה לקחת אותו. אבל אני גם לא חושב שאנחנו פתאום בסרט מדע בדיוני שכול העולם ימותו. בוא נהיה מציאותיים. עם הם היו רוצים להרוג את כולנו מיידית בשביל לדלל אוכלוסייה הם היו מכניסים רעל לאוכל וזהו.

הNWO חי וקיים אבל מה שאלכס ג'ונס עושה הוא לוקח את כל העניין ומגזים אותו בכוונה כדי למשוך עוד ועוד צופים ולמכור DVD והוא עושה מכל העניין כסף. ועם אתה ראית את השידור שהוא עשה עם הג'וקר שהוא השתגע ועשה מהכל קומדיה מפגרת כזאת פה הוא הסגיר את עצמו לגמרי. ואומרים שהתחנה GCN ממומנת בידי NBC. לדעתי הוא סתם תפס גב על כל העניין . הרי הוא לא באמת מציע פיתרון אמיתי. הוא סתם רוצה להתפרנס מהאמת. לדעתי פשוט שמו אותו שם בשביל לעשות כסף. ובשביל לקחת את האמת ולעוות אותה. בכלל בגלל שהוא משתגע כל הזמן כמו איזה פסיכי הוא בעצם עושה תדמית רעה מאוד לאנשים שמאמינים באמת. חושבים שהם משוגעים כי מסתכלים על אלכס ג'ונס.

שום דבר לא מתבצע פתאום אצל האנשים ששולטים. הם עושים את הכל בקצב איטי. ומחושב. אלכס ג'ונס כאילו חי על איזה טריפ שהוא צועק ''זה קורה עכשיו אנחנו בסוף כולנו נמות זהו''

נערך לאחרונה ע"י NWORESISTER בתאריך 05-09-2009 בשעה 15:08.
ישן 05-09-2009, 22:04
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "בוא לא ניסחף עם אלכס ג'ונס...."

אני גם לא ממש "מעריץ" אותו, אבל אני לא חושב שהוא שקרן,
אני חושב שהוא מושפע מבורות שסבבה אותו כנוצרי דרומי,
אני חושב שהוא מושפע מדיעה קדומה כלפי הישראלים אל מול הערבים,
ולכן הוא מסלף ומעוות דברים במודע או שלא במודע - דוגמא לכך זה
כתבה שהוא התרברב בה, ש"הארץ" מודה שישראל מביימת פיגועים,
הוא היה חוזר על זה כל כך הרבה פעמים, עד שהחלטתי לבדוק בעצמי על מה כל הרעש.
איתרתי את הכתבה ואחרי הפיסקה הראשונה, צקצקתי בשפתיי והמשכתי בענייני השוטפים.

מסתבר, שאתר הארץ באנגלית פירסם כתבה,
הכתבה מצטטת כתב פלסטיני לא מוכר (למיטב ידיעתי)
שטוען שזה הישראלים שעומדים מאחורי הפיגועים.
אתר העיתון, לא מודה ולא מצדד בדברים, הוא מצטט כתב פלסטיני, כמו שידיעות אחרונות
ומעריב ציטטו את העיתון השבדי שטען שצה"ל כורת איברי מחבלים בעבור כסף.

בשיטה הזו של ג'ונס, גם אפשר להגיד שידיעות אחרונות "הודה" שצה"ל סוחר באיברים.

ג'ונס גם טען שהיטלר עיצב בעצמו את הלוגו של האולימפיאדה, שזה עוד קשקוש לא מבוסס.

אז כמו שאני אומר פה כל הזמן, תמיד צריך לקחת הכל בערבון מוגבל, לבדוק באופן עצמאי,
ולהפריד את העיקר מן התפל - ג'ונס חוטא בטעויות, אך בנושאים השוליים יותר והפחות חשובים.
בנושאים המהותיים, הוא קולע פעם אחרי פעם, ואני בדקתי אותו על דבריו, ביותר ממקרה אחד.
ג'ונס ואנשי הקשר שלו בבילדרברג, ניבאו בדיוק רב לא מעט סוגיות, כמו גם בנושאים אחרים.

אז שאני שומע את התוכנית של ג'ונס, אני לא שומע אותו כי אני מעריץ שלו, האיש לא מעניין אותי,
אני שומע אותו, כי הוא מקור טוב להצלבת מידע, מקור טוב למידע שלא מדווח בשום מקום,
ובכלל מקור טוב לעידכונים בחזית ה NWO מכל הזוויות העולמיות - מה שאני צריך זה מידע,
כדי שאוכל לבסס אותו, להצליב אותו, לבדוק את אמינותו - ואז להשתמש בו להסברה, אלכס ג'ונס משרת את הצורך הזה.
ישן 08-09-2009, 16:27

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "כמו שאמרתי: [QUOTE]אלא שבשלב..."

אלכס ג'ונס כמו שאמרתי קודם הוא שדרן רדיו שעושה כסף. GCN היא רשת של NBC.

אלכס ג'ונס אוהב לקחת את התואריות והכל שהם פופולריות ולעשות מזה כסף. ולפרסם את עצמו. גלן בק היה כמוהו לפני שהוא הגיע לFOX. ועכשיו הוא עוד טמבל מהמיינסטרים. ג'ונס כנראה גם יהיה כזה עוד כמה שנים.

זה הכל. הרבה מהדברים נכונים אבל זה לא בגלל אלכס ג'ונס. יש אנשים שהרבה לפניו חקרו את הדברים. אלכס ג'ונס רק עלה על הגל הזה כדי לנצל את העניין למטרותיו האישיות.

לדעתי הוא סתם רוצה להאכיל את האנשים בעוד ועוד מידע כדי שימשיכו להקשיב לו ככה לסחוב עוד קצת ועוד קצת ועוד קצת ולגרום לאנשים לרדוף אחרי הזנב שלהם.

ישן 08-09-2009, 16:36
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "אלכס ג'ונס כמו שאמרתי קודם..."

GCN לא שייכת ל NBC, היא משתמשת בלווין של GE לשידורים שלה,
ויש לה כמה תחנות בת חברות (affiliates) ששיכות בעקיפין ל NBC שמשדרות את התוכניות שלה,
אבל היא ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא שייכת ל NBC, דע את העובדות שלך.

אלכס ג'ונס חי בדירה צנועה, ועובד 14 שעות ביום,
אני מבין שאתה מציע שהוא יעשה הכל גם בהתנדבות ויתן למשפחה שלו לרעוב ללחם?
הבן אדם הזה סופג כל כך הרבה מידע ועובד כל כך קשה 14 ו 16 שעות ביום,
כדי להעיר אנשים ולהפיץ מידע, ואז באים אנשים כמוך ואומרים שהמטרה שלו זה "לעשות כסף",
אני לא מבין אנשים כמוך, אני באמת לא מבין. במקום להגיד תודה שיש אנשים כאלה
עם מיליוני צופים, שמפיצים מידע ברמה העולמית, אתה עוד יושב ומתבכיין על זה שהוא מתפרנס מזה?

בוא אני אגיד לך משהו. אתה אוהב את הפורום הזה?
כי אם כן, אז תדע לך שבלי אלכס ג'ונס הוא לא היה קיים, נקודה.
ישן 08-09-2009, 17:10

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "GCN לא שייכת ל NBC, היא..."

אתה שמעת על בנאדם שנקרא ביל קופר? הבן האדם הזה היה ההפך הגמור מאלכס ג'ונס והוא חוסל. ואחר כך ג'ונס השמיץ אותו בלי הרף. הוא הוכיח עד כמה ג'ונס הוא שקרן עם השידור שלו שהוא אמר בשנת 2000 שרוסיה עומדת להפציץ את ארה''ב. ושהוא מפחיד אנשים בהרבה דברים. ביל קופר גם היה פעיל של האמת. והוא דיבר על אותם הדברים מלבד זה שהוא לא הגזים. ולא השתולל באמצע שידורים ולא עשה הצגות ומופעים כמו שרואים שאלכס ג'ונס עושה.והוא לא טען שהסוף קרוב. והוא לא היה מטיף לאמונה, והוא לא היה מלחיץ אנשים שהם הולכים למות בקרוב ושהולכים לדלל אוכלוסיות. המדענים אמרו שהחיסונים עלולים להיות מסוכנים מניסיון העבר שלהם עם חיסונים. הם לא אמרו אף אחד מהם שזו תוכנית לדילול אוכלוסין ושכולם ימותו. את זה ג'ונס אמר. לכן גם קשה להאמין שכולם יתחילו למות מהחיסונים פתאום. יכול להיות שזה יגרום נזק מסויים בעתיד. כמו שיודעים שהרבה תרופות עושות ובגלל זה לא כדאי לקחת את החיסון במיוחד שהנגיף לא מזיק. אבל מפה ועד זה ש90% מהאוכלוסייה ימותו זה שמיים וארץ.

ותאמין לי. אלכס ג'ונס הוא לא המושיע. האמת ידועה הרבה לפניו.והיא לא נבנתה על ידו או נחשפה על ידו. לכן אין שום סיבה שכל אחד פה יצטרך לאהוב את אלכס ג'ונס. אני מאמין באמת ואני לא הולך אחרי אף אחד ואגב כל מה שאמרת פה זה ציטוטים מבלי לפגוע ממך אני שמעתי את כל זה בתוכנית שלו מהפה שלו ככה שציטטת אותו פה. זה לא ממש הוכחות. אתה לא יכול לקבל מידע על המערכת מתוך המערכת עצמה. תמיד תידע את זה.

ג'ונס אוהב להגזים ולשקר בהרבה דברים כמו שכבר אמרתי. גם הפצת שקרים על ישראל שהיא תיכננה פיגועים בכל מיני מדינות שהוא טוען שהעיתונות הודתה בזה ובכלל זה היה איזה פלסטינאי שצוטטו אותו בהארץ. שבכלל יש הוכחות ברורות שהוא משקר כי יש תמונות של הגופות של המחבלים המתאבדים או לפחות מה שנשאר מהם . אני כבר מצאתי כמה מאלה אני לא רוצה להעלות לפה כי זה מתאים יותר לאתר ORGISH אז עזבו. הוא גם אוהב להזכיר את ילדי עזה המסכנים ולא להגיד מילה על התושבים בדרום שחטפו טילים 8 שנים. כאילו. לפחות שיהיה אובייקטיבי הבן אדם הזה.

תראה את הסרטון הזה למשל ותראה הרבה תגובות מה אנשים חושבים. אחד אומר שהוא פירסם משהו על כך שהריאון מבויים ומחקו את זה בפורום שלהם.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ישן 08-09-2009, 19:44
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "אתה שמעת על בנאדם שנקרא ביל..."

תשאל את עצמך, כמה אנשים נחשפו לביל קופר וכמה אנשים נחשפו לאלכס ג'ונס?
הכריזמה והגישה הצעקנית של ג'ונס, היא מה שהפכה אותו לכוכב כזה,
אם זה טוב או לא טוב, זה ממש ממש לא מזיז לי, הוא מביא תוצאות, הוא מביא חשיפה לנושאים,
ממש לא מעניין אותי מי הוא ומה הוא, ואני גם ממש לא אמרתי ולא רמזתי שהוא סוג של מושיע.

אלכס ג'ונס הוא אמצעי, אמצעי להפצת מידע, בדיוק כמונו, בדיוק כמו אמצעים אחרים,
אלכס ג'ונס הוא יעיל, כי הוא מושך פרסום, הוא שולט ברייטינג של הרשת והוא יודע להעביר את המסר.

מעבר לזה, האיש צריך לאכול ולשלם שכירות, אז הגיוני שהוא זקוק לפרנסה,
וזה גם אינטרס שלך כמתנגד ל NWO שהוא יעשה הרבה כסף, כי יותר כסף שיהיה לו,
אומר יותר שרתים, יותר שידורים, יותר כתבות, צוות יותר גדול - ובעקיפין, זה גם תועלת שעוזרת לנו.

אני לא מחבב את אלכס ג'ונס, אלכס ג'ונס שונא את המדינה שלי, ואת הציונות שהיא חלק מהזהות שלי,
אבל, אלכס ג'ונס הוא אמצעי שעזר לי לגלות מידע חדש, להוכיח מידע לאחרים,
אני נעזר ב 90 אחוז מהזמן באתריו של ג'ונס כדי להביא סימוכין מאתרי חדשות בעולם,
כי הוא והצוות שלו נותנים את העבודה הקשה בליקוט הפרסומים הזניחים האלה וריכוזם תחת קורת גג אחת,
כדי שאנשים כמוני, וכמו אתר קונספיל ופרויקט אמת אחרת, יוכלו לבוא לספקנים ולצעוק - הנה!! הנה!! תקרא!

אז אתה לא מת על אלכס ג'ונס? ביג דיל, גם אני לא, אני לא מת על אף אחד מהם,
רובם אנטי ישראלים ואנטי ציוניים במקרה הטוב - אבל הם באר של מידע, וזה האינטרס היחיד שלי בהם.
ישן 08-09-2009, 20:00

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "תשאל את עצמך, כמה אנשים נחשפו..."

LANCE

אני לא יודע עם אתה עוקב כמוני אחרי מה שקורה עכשיו. שאני שעתיים כבר צמוד למסך. זה הדבר הכי גדול שאני זוכר בכל הקשור לנושא. כל מעריציו של אלכס ג'ונס שונאים אותו. הוא נחשף כחלק מהNWO כאשר ניסה לבצע תרגיל מלוכלך מאוד. הסרטון הזה הוא כמו מבול של תגובות. כל כמה שניות עוד תגובה ועוד תגובה בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה ביוטוב. וכולם מדברים על כך שהוא רימה איתם. ושהוא שקרן אפילו המעריצים הכי גדולים שלו. הוא נחשף לגמרי.

הוא משדר ממש עכשיו והוא נחשף בטריק המלוכלך שלו עם הראיון הזה של צ'רלי שיין. בנוסף אנשים מדווחים שהם פתאום רואים את הסרטון שלו על הTOP NEWS של יוטוב שהוא בכלל אמר שהוא לא פרטנר שלהם והם מצנזרים אותו.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ישן 08-09-2009, 20:57
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "LANCE אני לא יודע עם אתה..."

אתה מוכן להרגע בבקשה? באמת, קח אספירין או משהו..
יש לאלכס ג'ונס הרבה שונאים, זה לא אומר שהם מעריצים,
ממתי אני אמור לייחס חשיבות כלשהיא לתגובות אלמוניות?

חוץ מזה שמערכת המידרוג של יוטיוב היא אוטומטית,
אחד האלמנטים שמקפיצים סרטון למקום הראשון זה כמות גדולה של תגובות ודירוג,
מעבר לכך, אני לא הבנתי ממה אתה נלהב כל כך, יושב שעתיים מול המסך? צא החוצה, שאף אוויר קצת.

אלכס ג'ונס הוא זונת רייטינג, אלא שבמקרה שלנו זה דבר חיובי,
כל האמצעים כשרים כדי להטות אזניים חדשות לנושאים החשובים שהוא עוסק בהם,
אתה מטיל דופי באמינות שלו? אוקי.. לגביי, 95 אחוז מכל מה שהוא חשף ושבדקתי עד היום, התגלה כנכון.
אפילו אם זה היה רק 50 אחוז אמת, זה עדיין הרבבבבה יותר ממה שאנחנו נקבל אי פעם בתקשורת ממסדית,
ואלכס ג'ונס שועט למטרה של להיות כח מדיה עם מספר צופים ומאזינים של גוף תקשורת ממסדי,
הוא כבר 20 שנה מטפס לשם, כמעט מכלום מאפס, ואם אתה מנסה להוציא ממני דברי תוכחה נגדו, אתה הולך להתאכזב.

בכל מקרה, הנושא מוצה מעל ומעבר, הנקודה שלך הובהרה,
ואני מבקש אותך לעצור בנקודה הזו, כי זה לא נושא הדיון ואינו רלוונטי אליו.
ישן 08-09-2009, 22:18

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אתה מוכן להרגע בבקשה? באמת,..."

אני רגוע לגמרי אתה זה שלא רגוע ומתעלם מכל מה שקורה.

נראה לי שאתה לא באמת עוקב. אני שעוקב אחריו יודע שזה לא סתם עוד סרטון. בדרך כלל יש תגובות בודדות של שנאה אתה לא מדבר פה על השונאים הרגילים. אני מדבר איתך על האנשים שמקשיבים לו המעריצים ששונאים איתו. ובדרך כלל עם אתה כותב תגובת שנאה לאלכס ג'ונס מדרגים אותך במינוס ביוטוב. מה שקרה זה שכל מי שהגן עליו קיבל מלא מינוסים וכל מי שדיבר נגדו קיבל פלוסים. וכל התגובות שיוצאות נגדו כמעט הם תגובות שנאה. ומה שקרה זה שכל ציבור מאזיניו כמעט גילה את רמאותו. פה כמעט כולם כותבים לו תגובות שונאות ובצדק. ושוב. אף פעם לא נראה דבר כזה באף אחד מהשידורים שלו.

הוא הכריז על כך שהוא עומד לתת הודעה ענקית הכי גדולה בחייו ועשה הייפ מטורף לכל העניין. אמר לכולם להפיץ את זה לחברים שלהם. ואנשים עשו את זה.

ומה שקרה זה שכל העניין היה מכתב מפוברק. מזוייף. של צ'רלי שיין לברק אובמה. מה שבעצם די חשף את החשדות נגדו כמישהו שנותן דיסאינפורמציה בכוונה מתוך כוונות מסוימות. כנראה כדי להפיל את התאוריות. להציג אותם כבדיחה לא רצינית. שזו המטרה כנראה של מפעיליו.

כי המכתב לא באמת נשלח. זו סתם פיקציה. שכתבו.

היו כמה תגובות של אנשים שכתבו באתר שלו על כך שבעצם ממשל אובמה רוצה לחשוף את 911 בכוונה ולהפיל את זה על ממשל בוש. זאת אומרת לשפוט את הבובות מהממשל ולסגור את העניין לפני שהאליטות יחשפו וככה עשו גם אחרי מלחמת העולם ה2. הממשל הנאצי נשפט והמממנים עברו צד. והתגובות האלה נמחקו שם לעומת זאת תגובות שבעד צ'רלי שיין וכל העניין לא נמחקו. ובאלכס ג'ונס יש הרבה יותר ממה שנראה לעין. ככה זה נראה לפחות שהוא משתמש בפסיכולוגיה הפוכה. בכוונה. כאשר מה שהוא עושה בעצם משרת אותם. צ'רלי שיין הצביע לאובמה בעצמו. הדימוי שלו כמטורף כי הרי הוא פרזנטור ככה אומרים לו להתנהג. ההתנהגות כמטורף כזה כדי להראות שכולם שקונספירטורים הם אנשים משוגעים ואנשים מבחוץ. שמסתכלים ככה מקבלים את הדימוי על כך. הוא לא אמין כי כולם יודעים שעם מישהו באמת אמין היה יוצא ככה נגדם הוא היה מחוסל מהר מאוד. ועם הם חיסלו את קנדי על נאום הם יכלו לחסל את אלכס ג'ונס בשנייה אבל הוא אחד מהם הוא עובד בשבילם ומשרת את המטרות שלהם ועושה את זה טוב מאוד.
ביל קופר היה באמת מסוכן להם מפני שהוא היה אמיתי. למרות שגם לו היו דעות רעות כנגד ישראל. הוא גילה את הבלוף של אלכס ג'ונס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר