לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2009, 13:45
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
אירוח בפורום עיתונאים חדשים בפרש

אתר פרש זכה היום למעמד של אתר מדיה ע"י לשכת העיתונות הממשלתית, כאשר תעודת עיתונאי הוענקה לרכזת האתר בדימוס, סיון כהן (chatulim).

צעד זה מדגיש את המחוייבות שלנו, צוות אתר פרש, לתכנים שנוצרים ע"י הגולשים באתר. אנחנו מצדנו מנסים לתת את הבמה, האמצעים וההכרה. בנוסף, אנו מקווים כי צעד זה (ודומים לו בעתיד), יתרמו לצביון המיוחד של אתר פרש, ואולי אף לשדרוגו של האתר בהמשך.

אנו מקווים כי בזכות המעמד החדש, נוכל לסקר נושאים מקרוב יותר ולהחשף למידע מדוייק יותר. כך נוכל לשרת הן את גולשי הפורומים הותיקים, והן גולשים מזדמנים אשר צמאים למידע עדכני וייחודי.

סיון כהן הצטרפה לשורות אתר פרש בתחילת שנת 2006, ומאז כותבת על תחומים שונים, בינהם חדשות היום, צבא ובטחון, פנאי והווי, תיירות ומחנאות וכו'. במשך הזמן, ניהלה סיון פורומים רבים באתר ובשלב מסויים אף הייתה אמונה על כלל מערכת הפורומים עת מונתה לרכזית.

מעתה, הודעות בעלות נופך חדשותי אשר ייכתבו ע"י סיון, תופענה גם בעמוד המבזקים של אתר פרש.

אנחנו עתידים לבחון אפשרות להעניק תעודות נוספות לטובת סיקורים בתחומים נוספים. הודעה תבוא על כך בעתיד.

כמו-כן, מעתה - אנו מחוייבים לסטנדרטים של אתרי התוכן הגדולים, ולכן - נצרף כתובת מערכת למשלוח חומר וליצירת קשר מחוץ לרשת האינטרנט.

כתובתנו למשלוח מכתבים:
מערכת אתר פרש
ת"ד 4062
פארק המדע ע"ש ויצמן
נס ציונה 74140

ע"מ לשלוח חומר לסיון כהן, נא לציין "לידי: סיון כהן" על המעטפה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-09-2009, 08:44
צלמית המשתמש של Humbug
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי yochaiTB שמתחילה ב "כל הכבוד למרות שאני לא ראיתי..."

בקיצור, כל מה שמעניין אותך זו הרכילות מאחורי האתר?

הויכוחים עם רוטר נגמרו ביום שפרש קם. המשיכו התנצחויות הדדיות, שגם אנחנו לא גאים בהן. כנראה זה היה חלק בלתי נפרד מתהליך התבגרות הדדי של שני האתרים, ושל הרבה אנשים (בני נוער ומבוגרים כאחד).
היום, אין לנו דבר וחצי דבר נגד אתר רוטר ומפעילו, ואני יכול רק לקוות שזה הדדי.

האנשים שעברו מאיפה לאיפה? האינטרנט הוא מקום חופשי. גולש יכול לכתוב בכמה אתרים שבא לו במקביל. אין לאף אחד מהגולשים שלנו (וגם המנהלים) מחוייבות או בלעדיות מול אתר פרש. הן הגולשים והן המנהלים עושים עבודתם בהתנדבות וזוכים למלוא ההערכה על כך. היה ויחליטו לכתוב בעוד אתר במקביל, אני אהיה האחרון שיתנגד. יתרה מזאת, אני עצמי כותב בעוד מערכות פורומים בארץ ובחו"ל.

העזיבה ב2005? אני מניח שאתה מדבר על גולשים מ20 פלוס וסקופים? אם כן, אני מחזיר אותך לסעיף הקודם ולהודעת הפתיחה שלי באשכול הזה. האינטרנט הוא מקום חופשי. מאידך, פרש אינו מקום חופשי. יש לנו תקנון, ואנחנו אוכפים אותו. מי שלא נוח לו עם זה, יעזוב את האתר מיוזמתו או מיוזמתנו. בנוסף, זה לא סוד שאתר פרש מופעל ע"י אנשים.. היי... אפילו אני אחד כזה. מכאן, שיש לנו גם, רחמנא לצלאן, דעות. חלקנו שומרים את דעותיהם לעצמם.. חלקנו כותבים אותם בריש גלי.. דבר שיוצר לעתים ויכוחים בין גולשים לגולשים, גולשים ומנהלים, מנהלים ואדמינים ואדמינים וגולשים. לצערי, לעתים הויכוחים גוררים גם מריבות... שנגמרות בפרישה של אחד הצדדים...
אני לא בטוח שזו הפרישה שאתה מדבר עליה מ2005, אבל זו היחידה שאני זוכר...

מימון האתר? אני מבטיח לך שביום שננפיק את החברה, נספק דין וחשבון עפ"י חוק. כרגע, אנחנו שומרים את הדו"חות הכספיים שלנו ביננו לבין רשויות המס של מדינת ישראל.

ישן 07-09-2009, 18:08
  yochaiTB yochaiTB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.05
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Humbug שמתחילה ב "בקיצור, כל מה שמעניין אותך זו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Humbug
בקיצור, כל מה שמעניין אותך זו הרכילות מאחורי האתר?

הויכוחים עם רוטר נגמרו ביום שפרש קם. המשיכו התנצחויות הדדיות, שגם אנחנו לא גאים בהן. כנראה זה היה חלק בלתי נפרד מתהליך התבגרות הדדי של שני האתרים, ושל הרבה אנשים (בני נוער ומבוגרים כאחד).
היום, אין לנו דבר וחצי דבר נגד אתר רוטר ומפעילו, ואני יכול רק לקוות שזה הדדי.

האנשים שעברו מאיפה לאיפה? האינטרנט הוא מקום חופשי. גולש יכול לכתוב בכמה אתרים שבא לו במקביל. אין לאף אחד מהגולשים שלנו (וגם המנהלים) מחוייבות או בלעדיות מול אתר פרש. הן הגולשים והן המנהלים עושים עבודתם בהתנדבות וזוכים למלוא ההערכה על כך. היה ויחליטו לכתוב בעוד אתר במקביל, אני אהיה האחרון שיתנגד. יתרה מזאת, אני עצמי כותב בעוד מערכות פורומים בארץ ובחו"ל.

העזיבה ב2005? אני מניח שאתה מדבר על גולשים מ20 פלוס וסקופים? אם כן, אני מחזיר אותך לסעיף הקודם ולהודעת הפתיחה שלי באשכול הזה. האינטרנט הוא מקום חופשי. מאידך, פרש אינו מקום חופשי. יש לנו תקנון, ואנחנו אוכפים אותו. מי שלא נוח לו עם זה, יעזוב את האתר מיוזמתו או מיוזמתנו. בנוסף, זה לא סוד שאתר פרש מופעל ע"י אנשים.. היי... אפילו אני אחד כזה. מכאן, שיש לנו גם, רחמנא לצלאן, דעות. חלקנו שומרים את דעותיהם לעצמם.. חלקנו כותבים אותם בריש גלי.. דבר שיוצר לעתים ויכוחים בין גולשים לגולשים, גולשים ומנהלים, מנהלים ואדמינים ואדמינים וגולשים. לצערי, לעתים הויכוחים גוררים גם מריבות... שנגמרות בפרישה של אחד הצדדים...
אני לא בטוח שזו הפרישה שאתה מדבר עליה מ2005, אבל זו היחידה שאני זוכר...

מימון האתר? אני מבטיח לך שביום שננפיק את החברה, נספק דין וחשבון עפ"י חוק. כרגע, אנחנו שומרים את הדו"חות הכספיים שלנו ביננו לבין רשויות המס של מדינת ישראל.

ממש לא אני חובב היסטוריה ובתור אחד אני סקרן...
השאלות ששאלתי ממש לא קשורות לרכילות אלה להיסטוריה הכללית של הפורום, כי בכל זאת זה נראה לי חריג להגיע להישגים האלה דרך יזמות פרטית. רציתי לראות אם יש כאן איזה סוד להצלחה
*ואני יוסיף שמבחינת הפורומים "הרב תחומים" שביקרתי בהם, זה הרשים אותי לטובה בגלל הממוצע הגבוה של הרמה בכלל הפורומים.
ישן 07-09-2009, 18:26
צלמית המשתמש של Humbug
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי yochaiTB שמתחילה ב "[QUOTE=Humbug]בקיצור, כל מה..."

מעבר למידע כלכלי אודות האתר, שכאמור - אנחנו חולקים רק עם מי שאנחנו מחוייבים לחלוק, שאר המידע זמין ברשת האינטנט ולא הסתרנו אותו מעולם.

ההישגים של האתר הם לא בסעיפים שאתה פרטת... ולכן ייתכן והייתי מעט תוקפני, מתנצל.
ההישגים שלנו הם בדיוק הודעות כמו זו שפותחת את האשכול הזה. מה סוד ההצלחה שלנו, אתה שואל? התשובה שלי - הצלחנו?
פרש הוא תחביב של הרבה אנשים. אם הוא הצליח/מצליח/יצליח, זה תלוי בהם (אני יודע שזה ממש נשמע פלצני, אבל באמת שזה המצב).

היות וזו לא מטרת האשכול, אם תרצה מידע נוסף אודותינו לצורך עריכת הערך בוויקפדיה - נשמח לספק אותו. פנה אלי באופן פרטי או ע"ג פורום משוב.

ישן 13-09-2009, 17:27
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Humbug שמתחילה ב "עיתונאים חדשים בפרש"

עצוב ומטופש...
האתר הינו אתר כיפי וחביבי, אני בהחלט נהנה לגלוש כאן..
כשזה נאמר, אין כאן לא ידיעות חדשותיות (והנה נוסף גם עוגן שמבקש בפירוש לא לכתוב ידיעות חדשותיות, אלא רק למחזר ידיעות שכבר הופיעו במקום אחר) וגם לא ידע מקצועי רציני.
ישנם כמה גולשים בודדים שהינם מקצועיים ורצינים בתחומם בהחלט, אבל הרוב הגדול של המידע הנכתב כאן הינו ברמת הטוקבק הממוצע...
לא מבין מה נותן לנו כגולשים התעודה הזו של המדינה, ובוודאי לא מבין מההמדינה רוצה מאיתנו גולשי האתר.
עכשיו שלסיון יש תעודה האם היא תוכל לסקר עבורנו ארועים ספציפים ולכתוב עליהם בצורה רשמית בעוד לנו אסור לפי הוראה כתובה, שחור על גבי ירוק לכתוב ידיעות חדשותיות?...זה האתר של המנהלים או שזה אתר של הגולשים? אני לא מבין...
אוהב מאוד את האתר, והאמת שגם את סיון...אבל זה צעד בכיוון מטופש, חבל.
מה בדיוק המטרה כאן בפורום? שהגולשים יחליפו מידע ויהנו או שהמנהלים יטפחו לעצמם על השכם ויכריזו שזהו אתר מדיה רשמי? אם זה אתר מדיה רשמי למה אסור לי לכתוב ידיעות חדשותיות לפני שהן התפרסמו במקום אחר?....
GET YOUR ACT TOGETHER.....נא החזירו את האתר לגולשים, תודה.

ישן 17-09-2009, 09:05
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "מי שאוהב צבא "מסתובב" בצבא..וזה בסדר גמור"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looopy
"רד לי מהגב".. את הקלישאה הזאת שמעתי ממך אינספור פעמים..נדוש וממש לא מפתיע...
כשאתה כותב "פורום מגוחך", אתה מטיל דופי בכל הגולשים ובכל המנהלים.
החלטת לא להשתתף בפורום סקופים לאחר "עונה לא מוצלחת" שלך..סבבה.
אז מה בעצם קרה שלא רק שאינך מפרגן, אתה אפילו תוקף?

בתחילה העברתי ביקורת על ההחלטה שלכם ועל הרמה הממוצעת בפורום, ציינתי גם שיש חריגים לטובה, לכן הטיעון שלך שהטלתי דופי בכולם..הינו שגוי..
אתה הפכת זאת זאת לאישי וגם לשקרי, אתה יודע היטב שאני לא טייס של כדור פורח אז לא ברור לי הרמה שאליה אתה מכוון (הרמה הממוצעת כאן אני מבין..)
פורומי האקטואליה אכן מגוחכים, גם אם יש בהם כמה גולשים בודדים שהינם רציניים (הנה..לא הטלתי דופי בכולם...מרוצה?)
עכשיו, אתה רוצה להתייחס להערה שלי באופן עניני או שאתה רוצה להמשיך בשקרים הקטנים שלך ולכנות טייס אף-16 טייס כדור פורח רק כי הוא לא חושב כמוך?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:58

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר