לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מהי תוכנית המציאות של השנה לדעתכם?
המירוץ למליון 5 35.71%
השרדות איי הפנינה 2 14.29%
כוכב נולד 7 1 7.14%
האח הגדול 4 28.57%
האח הגדול VIP 2 14.29%
מצביעים: 14. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2009, 17:38
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "סיכום השנה תשס"ט-הצבעה לתוכנית המציאות של השנה"

לא אהבתי אף אחת מהתוכניות הללו... למה?
א, המירוץ למיליון היה חיקוי עלוב לגירסה של המקור.
ב, כוכב נולד היה חיקוי עלוב למקור שוב. כמו תמיד עזרו לאנשים כמו מיי להגיע לגמר...
ג, האח הגדול מה אפשר לומר אחרי החמש דקות הראשונות הפסקתי לראות אותו, אה ובגלל התוכנית הזאת יש לנו את הבולבילים "הגאונים" בערוץ שתיים וערוץ ביפ. האבא עוד בסדר, אך הבת היא אסון פשוט...
ד, האח הגדול VIP, מה אפשר לומר. רובם זמרים עם אלבום בדרך שהסוכן שלהם סידר להם פירסום שיזכרו שהם חיים עוד ולתת פירסום לאלבום החדש... כל השאר אנשים מפורסמים שרצו שיזכרו אותם בכלל... אה והזוכה שהיה האקס של אחת מהזמרות בתוכנית זכה להכרה שלא מגיעה לו עקב הציבור הישראלי הלא חכם ממש...
ה, הישרדות-איי הפנינה. עד פה עוד הייתי נחמד, הישרדות זאת התוכנית הכי גרועה שעלתה בישראל. למה? הכל מסודר מראש ודי ברור שהכוסיות והגברים שווים לא יודחו אחרת אחוזי הצפייה ירדו. אה ונכון ההפקה מתערבת בתוכנית חופשי חופשי והכל מסודר מראש.
אני אחכה ליום ראשון עם הקול שלי בסקר הזה, לראות אם הקול שלי ימנע מהישרדות לזכות.

רומק לא הכניס לפה את פרוייקט מסלול והדוגמניות. אך בכל זאת נדבר עליהן.
א, פרוייקט מסלול.
המנחה היא בית קברות ליופי. לא ברור לי כיצד בחורה כזאת נבחרה לתוכנית הזאת. בכל הנוגע לתוכנית עצמה בלוף של המקור. מי שמכיר את המקור בארה"ב יבין כמה ערוץ 2 מזייף.
ב, הדוגמניות.
השופטים הם בדיחה לא מצחיקה, רוב הבנות הללו נעלמות מעולם הדוגמנות בסופו של דבר.
רוב המתמודדות היפות באמת מודחות מהתוכנית. עוד שינוי ישראלי מהמקור בארה"ב לרעה.
הדבר היחיד שיש לגירסה הישראלית יתרון על המקור זאת המנחה כמובן גלית גוטמן, כל השאר התוכנית בלוף אחד גדול.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר