לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2009, 15:33
  Yakird Yakird אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.05
תלונה לגבי חסימה לא מוצדקת

ראשית לפני הכל יש לציין שניסתי לשלוח את ההודעה הזאת ב"צור קשר" אבל הוא רושם לי שגיאה ואיני מצליח למצוא את המנהלים הראשים באתר ולכן אני מפרסם פה לא מצאתי מקום מתאים יותר ובתווקה שזה יגיע למי שצריך , אין לי בעיה לנעול או למחוק את הנושא אחרי שזה יגיע לגורמים הרלוונטים .

שלום , היום בתאריך ה-7/9/09 נחסמתי מפורום צבא וביטחון על ידי המנהל יוסיפון.
בעקבות דיון באשכול הבא :
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=479608

הבעתי את דעתי האישית לגבי קרוב משפחתי , יוסיפון הגיב לי תגובה פוגעת ומעליבה תוך שימוש במילים ובנוסח לא ראוי כגון : "סתום את הפה ואל תכתוב פה!" משפט שפגע בי באופן אישי , גם אם לא הייתי צריך להביע את דעתי האישית כלפי קרוב משפחה שאני מכיר באופן אישי ללא הוכחות של דברי ( לא שקראתי בפורום שיש חוק שאני צריך לבסס את דעותי האישיות אבל מילא..) זה עדיין לא מצדיק את התגובה הפוגעת והבוטה של יוסיפון.

הבעתי את דעתי על הדיבור שלו וצורת ההתנהגות שלו כלפי ללא קללות וללא דיבור לא נאות , אבל היה חשוב לי לנסות ולהעביר מסר תקיף כלפיו כדי שיפסיק לפגוע כמו שהוא עושה לא מעט פעמים כלפי לא מעט משתמשים.
יוסיפון חסם אותי מסיבות אישיות , אני חושב שהחסימה שלו לא הייתה מוצדקת והוא רק ניסה "להתנקם" בי על זה שהבעתי את דעתי כלפי ההתנהגות הלא ראויה שלו , אני לא קיללתי ולא עברתי על חוקי הפורום , הבעתי את דעתי הלגיטימית זה הכול ואיני חושב שזה מצדיק חסימה !
אשמח לטיפול בנושא הזה ולביטול החסימה הלא מוצדקת שלי בפורום צבא וביטחון , אני משתמש משנת 05 ועד היום לא היה לי עימות אחד כלפי אחד המשתמשים / מנהלים בפורום , אני משתמש וותיק באתר אשר שומר על חוקי האתר ואני חושב שההתנהגות הלא ראויה של יוסיפון בתור מנהל מצריכה טיפול , ואני לא הראשון שמתלונן נגדו.

תודה מראש , יקיר דהן

חשוב להדגיש - אני לא מחפש פה תגובות של אף אחד , אז יהיה עדיף אם לא יגיבו פה , פשוט שזה יעבור לגורם המתאים וינעל.

נערך לאחרונה ע"י Yakird בתאריך 07-09-2009 בשעה 15:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר