לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #8  
ישן 14-09-2009, 10:09
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.08
הודעות: 701
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "סדרת השראה: המדענים לשלטון"

זה די הגיוני האמת, לאחר שהממשלה מיפתה את כל האוכלוסיה והיא יודעת מי זה מי בדיוק (גם ניסיון הקמת המאגר הביומטרי היה תורם לזה לטובתם) כעת כל שנותר להם זה לאמת (עצמאית מכל אזרח) איפה כל אחד באמת גר, כי הרי זה שאתה רשום שאתה הבן של אדון וגברת X לא אומר שאתה באמת גר אצלם, אולי אתה חייל קבע שמשכיר דירת שותפים או סטודנט ששוכר דירה עם החברה שלך? הם רוצים לדעת הכל עליך, הכל מהכל ובצורה עדכנית! חלילה שלא יקרה מצב שתעבור לת"א מחר והם לא ידעו עליך!

חולני, אך הגיוני! כי ארה"ב לא מזמן סיימה למפות כל בית ובית ברחבי כל ארה"ב בצורה דיגיטלית עם מידע מוחלט על רחובות, בתים ומי גר איפה. אז בארץ? המדינה הזו כ"כ קטנה שזה משחק ילדים. זכויות? מה זה?
_____________________________________

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #10  
ישן 17-09-2009, 16:35
  Lance Lance אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.04
הודעות: 21,076
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "חבריהם"

הבעיה העיקרית שלי עם המס השערורייתי הזה, היא שהכסף לא הולך לפתרון הבעיה,
אלא הולך במקום זה לקופת אוצר המדינה, ומשם מן הסתם לבזבזת שתעסוק בהכל חוץ מפתרון בעיית המים.
ככה למעשה ניתן להמשיך לחלוב אזרחים במשך שנים עם מס מיותר, מבלי שיהיה איך לפתור את הבעיה.

הבעיה המשנית, היא ההקצבה הקטנה מדי לנפש, כפי שמציין החוק,
מומחים קובעים שהכמות שהוקצבה ללא קנס, אינה מספיקה לנפש אחת למשך חודש.

עוד בעיה (אולי שולית יותר בעיניי אחרים) היא גם כאן, נושא הפרטיות,
בימים אלה נשלחו לאזרחי ישראל דף ובו נאלצו למלא את פרטי הדיירים החיים בבית,
לרבות שם שם משפחה ותעודת זהות - ומה למשל קורה אם אישה מוכה ברחה לגור אצל חברה ותיקה עם הילדים?
האם היא חייבת ליידע את חברת המים היכן מקום מסתורה הנוכחי?

אז יש כמה וכמה בעיות מאוד מאוד מהותיות ב"הטל" הזה, במיוחד כשרואים בחדשות,
את הכנסת מצפצפת על המצב, ומשקה את מדשאות הכנסת כאילו היינו שוויץ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #11  
ישן 20-09-2009, 12:40
  nowdot nowdot אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 15.09.09
הודעות: 280
סדרת השראה: המדענים לשלטון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "סדרת השראה: המדענים לשלטון"

אף אחד לא התייחס פה לכתבה "סדרת השראה: המדענים לשלטון" וזה חבל.
זו כתבה מטורפת אבל חשובה כי מתגלה בה הלך רוח מדאיג ביותר.


http://www.calcalist.co.il/local/ar...3360633,00.html

אביא כאן ציטוטים נבחרים הסימונים הם שלי :

ציטוט:
סדרת השראה: המדענים לשלטון
הדרך היחידה לתקן את העולם היא לתת למומחים להחליט. לוותר על הרצון החופשי ולהתמסר לממשל שמונחה על ידי תוצאות המחקרים והמלצות החוקרים. ג'יי.די טראוט אסף עשרות הוכחות לכך שהשיטה הזאת עובדת, וריכז אותן ברב מכר חדש. ממשל אובמה כבר הולך בכיוון הנכון


הכתבה נפתחת ב'הוכחות' הבאות:

ציטוט:
ועדת הביקורת החיצונית של בית החולים סידרס סיני בלוס אנג'לס דורשת שלפחות 90% מאנשי הצוות הרפואי ירחצו ידיים באופן שוטף. זו דרישה מתבקשת, אבל מנהלי בית החולים לא הצליחו לעמוד בה; לקראת ביקורה של ועדת הביקורת הם החליטו להגביר את המאמצים, והקדישו שבועות לעניין.

ועדיין, רק 80% שטפו ידיים. לבסוף, ימים ספורים לפני הביקור, החליפו המנהלים את כל שומרי המסך בכל המחשבים בבית החולים. על כל מסך מזדמן הוצגו איורים של ידי רופאים מכוסים תרביות חיידקים; שיעור שטיפת הידיים זינק מיד לכמעט 100%.


תשמעו! המדענים האלה ממש גאונים!! בו ניתן להם לתכנת את העולם - זה כל כך יעיל - שייוואווו !

ציטוט:
בצד השני של אמריקה, בברונקס שבניו יורק, התרחש מהפך אחר. קלסון פוינט, אחד השיכונים הגרועים בשכונה, עבר שיפוץ נרחב וזכה למדשאות חדשות, לגן משחקים ולגדרות דקורטיביות. במקביל הופחת מספר השבילים בין הבניינים. בתוך שנה ירד שיעור הפשיעה במתחם ב־50%


הפשיעה ירדה כי שיפצו וניקו את השיכונים - עוד לא נשמע כדבר הזה!

ציטוט:
עוד: חברות גדולות ברחבי ארצות הברית מציעות לעובדים את תוכנית "לחסוך יותר מחר": העובד יכול להחליט על הגדלת החיסכון הפנסיוני שלו, אבל שההפרשות יגדלו בפועל רק כעבור כמה חודשים; בתוך שנתיים זינקו ההפרשות לפנסיה בחברות הללו ב־300%. ובינתיים ביפן, כבישים מסוכנים מעוטרים בחצים המצוירים על האספלט, ויוצרים אשליה שהכביש נהיה צר; מספר התאונות בכבישים הללו ירד ב־40%


אלו הן הדוגמאות העלובות שניתנות בתחילת הכתבה ושבאות לבסס את הטענה כי:
"הדרך היחידה לתקן את העולם היא לתת למומחים להחליט. לוותר על הרצון החופשי ולהתמסר לממשל שמונחה על ידי תוצאות המחקרים והמלצות החוקרים."

וזה ממשיך:

ציטוט:
פרופ' ג'יי.די טראוט יכול להמשיך עם זה עוד ועוד - לעוד תחומים, לעוד מדינות, עד שהכל יסתדר. טראוט אינו ההוגה של כל הפטנטים הנ"ל, הוא רק מי שקיבץ אותם ברב־מכר חדש. אבל טראוט הוא מי שחתום על הגישה העקרונית שמשותפת לכל אלה: ההבנה שכדי לשנות את העולם, המוסדות חייבים לעזור לבני אדם לעשות את הדבר הנכון.
טראוט לא לבד, כמובן. כבר שנים שתחומי המחקר השונים עוסקים בקושי של בני אדם לעשות את הדבר הנכון. פסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית מתמקדים בזה, וכוכבים כגון דניאל כהנמן ודן אריאלי בנו מזה קריירה. בתקופה האחרונה הגישה הזו מחלחלת גם למקבלי ההחלטות, אפילו בדרגים הבכירים ביותר. אחד הסימנים הבולטים לכך הוא הספר "נאדג'", שממליץ לרשויות לדחוף בקלות את האזרחים לעבר ההחלטות הנכונות; אחד ממחברי הספר הוא בכיר בממשל אובמה, השני היה יועץ לנשיא.


אתם מבינים - למקבלי ההחלטות מחלחלת הגישה לדחוף את האזרחים לעבר "ההחלטות הנכונות!"
וזה ממשיך:
ציטוט:
המהלך של טראוט הוא כזה: מכיוון שאי אפשר לסמוך על הרצון החופשי של בני אדם, שאינו בהכרח מוביל אותם להחלטות הנכונות להם או לאחרים, יש להעביר חלק מכובד המשקל הזה לידי הרשויות; ומכיוון שאין שום סיבה להניח שברשויות - מהמחוקקים ועד הפקידים - יודעים לקבל החלטות נכונות, צריך להכניס לתמונה את המדענים. רק על סמך הידע שנצבר בתחומי המחקר השונים, טוען טראוט, באמת אפשר יהיה לגרום לבני אדם לשנות את העולם.

וממשיך:
ציטוט:
הקורבן הראשון של הממצאים המדעיים הוא הרצון החופשי. טראוט, כאמור, הוא חלק מזרם גובר של אנשי אקדמיה שמנפצים את האמונה האנושית המרכזית שאנחנו יודעים מה טוב לנו ופועלים בהתאם, כשלמעשה אנחנו בדרך כלל מובלים על ידי הנסיבות. הרצון החופשי, טוענים החוקרים, הוא בסופו של דבר עֶבֶד להטיות פסיכולוגיות שונות, כמו זו שדבקה בסביל ולא בפעיל. טראוט מביא אין־ספור דוגמאות לכך, עם מחירים משתנים. סוגיית החיסונים, למשל: כשמאפשרים להורים להחליט אם לחסן את ילדיהם בחיסון שסיכוי התמותה ממנו הוא 1 ל־20 אלף, הם יעדיפו לא לחסן אותם - גם אם סיכון התמותה מהמחלה כפול. בני אדם בדרך כלל מעדיפים להיות קורבנות סבילים מאשר לגרום למשהו רע באופן פעיל. מערך ההטיות מנצח את הרצון החופשי ומרחיק מההחלטה הראויה. "הדרך הנכונה לחשוב על הרצון החופשי שלנו", כותב טראוט בספרו, "היא כמו על כבשה. באמת יש שם חיה, אבל היא מאוד רזה אחרי שמורידים את כל הצמר שמסביב".

וממשיך:
ציטוט:
אבל את עיקר האחריות מבקש טראוט להטיל על הממשל, שיוביל את הציבור להחלטות הנכונות או יקבל אותן במקומו. כדי לוודא שהממשל מחליט נכון עליו להיעזר במדע, וליתר דיוק במדעי החברה. טראוט אינו טוען שלמדענים יש מונופול על ההחלטות הנכונות; הוא רק גורס שכשהמטרות ברורות ומשותפות לכולם - למשל, מיגור העוני בקרב ילדים - רק למדעי החברה יש הכלים להוביל אותנו לשם. כך שגם אם מדובר בתחום החשוף לביקורת, הספר של טראוט גדוש בהצעות לתיקון העולם בהתבסס על מדעי החברה.וזה וממשיך וממשיך,
נשמע כמעט בדיוק כמו פרויקט ונוס לא?
הקיצר כל האנשים, ה'אזרחים' הם עדר של כבשים אבל בכירי הממשל והמדענים, להם הידע המואר והחובה לנתב ותכנת אותנו כעדר כבשים או נמלים כי אחרת הדברים יוצאים 'משליטה'
כמובן שכל זה, התכנות החברתי וכו' - קורה כבר אלפי שנים , ותראו לאן היגענו...
בדיוק לאיפה שאותם שליטים רוצים -
כי עכשו הם משכנעים את האנשים ה'אזרחים' שכל החרא שקורה זה באשמתם -
וזהו התרוץ המושלם כדי לקחת לעצמם עוד שליטה, אולי שליטה אבסולוטית לפי הכתבה,
והמגמה המתבטאת באג'נדת הסדר העולמי החדש.

אפילו בטוקבקים ישנם אנשים שמהללים את ההצעות הנפלאות.
כמה נהדר להעביר ל'מומחים' את הרצון החופשי וכל דבר אחר - הם הרי יודעים הכי טוב - זה ' מוכח מדעית'.

.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #13  
ישן 25-09-2009, 23:32
  Relert Relert אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.06.09
הודעות: 62
זה לא ונוס
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי nowdot שמתחילה ב "סדרת השראה: המדענים לשלטון"

נכון שהרעיון המרכזי של פרוייקט וונוס הוא לתת למדענים את היכולת לקבל החלטות, אבל לא מדובר בשום אופן באליטה מדעית שתנהל אותנו.

הם לא יכתיבו את המדיניות ולא יהיה להם יתרון על פני אנשים אחרים. עבודתם תהיה להוציא לפועל את שחזור הסביבה למצב שיהיה קרוב ככל האפשר לתנאים טבעיים בים וביבשה. הם, בנוסף לכך, יתכננו את הדרכים היעלות ביותר לניהול תחבורה, חקלאות, תכנוני ערים וייצור. דבר זה גם יהיה בתהליך של שינוי ועדכון על מנת להתאים את הצרכים של הציביליזציה המתפתחת. אין גבולות סופיים וכל אדם יכול להיות חלק מאותה קבוצה גדולה מאוד שתכולל אלפים אם לא מליונים של מקבלי החלטות תהייה דינאמית ותשתנה כל הזמן בהתאם לאתגרים הניצבים בפני האנושות.

ובאשר להחלטות אף אחד לא יחליט אותן. ההחלטות מתקבלות עם הצגת טכנולוגיות חדשות יותר ועל פי כמות המשאבים הזמינים לנו. מחשבים יכולים לספק מידע זה באמצעות חיישנים אלקטרוניים שפרושים על פני כל המתחם הפיסי-תעשייתי.

כאשר המטרה הנצחית של עולם כזה היא ניצול השיטה המדעית לרווחת הציבור.

וכל זה נהייה אפשרי הודות לאספקט החשוב ביותר שפרוייקט וונוס מציע והוא ביטול הכסף, הרי הכסף הוא מקור ניצחי לשחיתות מכיוון שכל עוד יש סיכוי לקבל חתיכה שמנה יותר יהיה בן אדם שיקח אותה ויפגע באחר (או בהמון) תוך התחשבו ברצונותיו בלבד. ולכן לעולם לא יהיו לנו מנהיגים הגונים, והשמדתן של האליטות יובילו למצב בו הכסף יבנה לנו אליטות חדשות מהר מכפי שאתם יכולים לשער.

ומכאן חשוב לזכור שהאלטרנטיבה לעולם שאכן נראה "אוטופי" כמו פרוייקט וונוס היא ה – NWO שאתם יודעים מה זה.

ולמה זה נראה לנו אוטופי?

מכיוון שהדבר בו מותנה קיימו של פרוייקט וונוס ולא התממשותו של ה – NWO היא מעבר למעין תודעה חדשה. הנמנעת משובניזם גזעי, מיני ודתי והזנחת ה"אגו" שמקבל יותר מידי ניפוח מהתקשורת שמרעילה לנו את המוח ועושה אותנו אלימים. וכמובן שינוי המשמעות השגוייה של המושג "טבע האדם" שתמיד מקבל משמעות של טבע רע וחייתי, בבסיס המושג חייב להיות רעיון של אדם טוב, אוהב ויוצר. ודווקא בגלל התנאי הזה לי לפחות לא נראה שיצא לפועל משהו כמו פרוייקט וונוס, אדרבה מחכה לנו פה אושויץ גלובאלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:26

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר