לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2009, 09:02
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Cmptrdemolisher שמתחילה ב "ניסיתי בעזרת שרת FTP המהירות..."

העובדה ששני פרוטוקולים "רוכבים" על IP לא אומרת ששניהם יעילים באותה מידה. CIFS (פרוטוקול שיתוף הקבצים של חלונות) הוא כנראה הפרוטוקול הכי לא יעיל להעברת קבצים הידוע לאנושות...

בכל אופן... אם גם ב FTP זה ככה... אני הייתי מהמר שהבעייה היא פשוט... ויסטה. אם תוכל לנסות מול מחשב אחר שמריץ XP, ולראות מה הביצועים... (שים לב שאמרתי XP ולא משהו כמו 7 - אני חושד ב 7 בדיוק כפי שאני חושד בויסטה לענייני אי-יעילות...)

זה לעניין בעיות תוכנה. כמובן, ייתכן שאחד מכרטיסי הרשת שלך תקולים, שכבל הרשת לא תקין, שיש הפרעה רצינית על הכבל (למשל משדר חזק שנמצא בסמוך אליו) - וכו'. ייתכן שהדבר מגביל אותך מלעבוד בגיגה וגורם ל Ethernet Link "לרעוד". הייתי מנסה לעשות FORCE בשני כרטיסי הרשת ל 100Mbps Full Duplex כדי לראות מה קורה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2009, 10:38

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Cmptrdemolisher שמתחילה ב "קודם כל תרשה לי לברך אותך על..."

לגבי ה FTP - לא יודע, זו כבר לא ממש שאלה ברשתות, אלא יותר במערכות הפעלה (אם יש תכונה כזו בחלונות) או בתוכנה (אם יש תוכנה שהופכת FTP ל"כונן רשת"). אפשרות נוספת היא לעבוד עם פרוטוקול שיתוף הקבצים של עולם היוניקס, העונה לשם NFS. לחלונות אין תמיכה מובנית בו, אבל אולי אפשר לארגן עם Unix Services for Windows. זה פרוטוקול הרבה יותר יעיל, וכנראה הכי יעיל, לגישה למערכת קבצים מרוחקת. (אל תשכח שלא כל דבר שאפשר לעשות במערכת קבצים, אפשר גם לממש ב FTP...)

לעניין הסוויצ', לא, הוא לא אמור לשפר לך שום דבר. רק אם הוא מהיר מאוד ובא להוות סוג של repeater (כלומר, יש הפרעות בדרך, ואתה חותך את הכבל לשניים, ושם את הסוויצ' באמצע - אז הוא בעצם קולט ומשדר את הסיגנל מחדש, מה שעשוי להתגבר על ההפרעות - כמובן שהוא בעצמו, בממשקים שלו, צריך להיות רגיש כמו כרטיסי הרשת שלך...).

אם כבר אתה רוצה שיפור ביצועים, עדיף להשתמש בכרטיסי רשת רציניים, שמיועדים בד"כ לשוק השרתים (אבל גם עולים בהתאם...), שתומכים בדברים כמו TCP Offloading

בברכת שנה טובה ומלאת רוחב פס...

ישן 21-09-2009, 16:43
  עורפ עורפ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.03
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Cmptrdemolisher שמתחילה ב "טוב המסקנה היא ש ג'יגהביט LAN..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cmptrdemolisher
טוב המסקנה היא ש ג'יגהביט LAN לא מספק לצרכים שלי.
יש לכם רעיונות איך אני יכול לחבר בין מחשבים כדי לקבל מהירות מספקת?

הבעיה כנראה ממערכת ההפעלה:

1. כנס אל הדרייבר בשני המחשבים ושנה מ AUTO למהירות שבה אתה רוצה לעבוד
2. הורד את הסימונים בהגדרות ה LAN מעל QOS ו FILE SHARING
3. הורד FIREWALL בשני הצדדים ורצוי גם אנטי וירוס
4. חפש באינטרנט את CABLENUT הורד והכנס ל REGISTRY במחשב ה XP את ההגדרות של FAST CABLE

אחרי כל זה, בדוק.

עוד דבר: אם הגדרת ידנית IP , האם הגדרת GATEWAY ? אם כן איזה?

נערך לאחרונה ע"י עורפ בתאריך 21-09-2009 בשעה 16:49.
ישן 21-09-2009, 23:31

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Cmptrdemolisher שמתחילה ב "[QUOTE=עורפ]הבעיה כנראה..."

ו 70 זה לא פחות מ 125 ?

בכל מקרה, אני לא שולל שלא תצטרך להשתמש ב Jumbo Frames כדי להמנע מהמגבלות של TCP (והאיטיות המזעזעת של חלונות בטיפול בכמויות גדולות של מידע יכולה לגרום לכל הפרוייקט לנחול כשלון ללא שום קשר לכמה תהיה חזקה החומרה שלך...) - אבל רשת במהירות 1 גיגה הוא הפתרון הכי cost effective הקיים כיום. הפתרונות המהירים יותר כבר ממש לא בסדר גודל של התקציב שלך. אולי link aggregation בין מספר כרטיסי רשת כדי להכפיל רוחב פס (802.3ad) - אבל תצטרך "סביבה תומכת" לעניין, וכרטיסי רשת יוקרתיים יחסית בשביל להוציא מזה משהו מועיל - מה שגם, לדעתי, יעבור את התקציב שהקצית לעניין...

ישן 22-09-2009, 11:32

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Cmptrdemolisher שמתחילה ב "אני מודע לאופציה של הסיבים..."

סיבים אופטיים שיתנו לך יותר מ 1Gbps כפתרון לא ממש יקר? אנא, האר את עיני...

לסיב אופטי אין יתרונות על כבל רשת למעט היכולת לעבור מרחקים ארוכים יותר, וחסינות מהפרעות א"מ - כשלעצמו הוא לא מהיר יותר ממה שאתה יכול להגיע על CAT6/7 (גם ב copper יש היום כרטיסי 10Gbps...)

Jumbo Frames דורש כרטיסי רשת מתאימים עם דרייבר תומך בשני הצדדים, ושכל התקני הרשת שמחוברים לרשת המכילה Jumbo Frames, ידעו לקבל אותם (ולעשות פרגמנטציה במידת הצורך אם צריך להעביר מידע לרשת חיצונית - תפקידו של הראוטר בד"כ)... המדובר הוא על סוויצ'ים וכל המחשבים שיתקשרו עם המחשבים שפועלים ב JF. שים לב שאין סטנדרט בדבר, וכל יצרן תומך בגדלים שונים של פריימים, החל מאיזור 9000 בתים ועד ל 11000 בתים אם אני לא טועה. עדיף לבחור 9000 בהגדרות כרטיס הרשת כדי להיות "on the safe side"... אבל אין בעייה לקנות כרטיסי רשת שתומכים בפריימים גדולים יותר.

כמובן שאני חוזר ואומר - אם אתה לא מצליח להגיע למלוא רוחב הפס של התשתית שלך כיום בגלל סיבות אחרות (למשל - מערכת הפעלה חסרת יכולת...) - הרחבת רוחב הפס לא תעזור לך גם אם יהיה לך קישור של 1Tbps בין שני המחשבים...

ִJumbo Frames מורידים מהעומס על המעבד ועל ציוד הרשת, כיוון שיש פחות פריימים ופאקטים לטפל בהם עבור אותה כמות מידע המועבר ברשת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:26

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר