לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2009, 10:17
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
מגעיל שרותי הטלפוניה אסורים, בגלל האינטרנט

רכשתם את שרותי הטלפוניה המוזלים של "הוט" או "012 סמייל"? מהיום, "וועד הרבנים לענייני תקשורת" אוסר זאת באיסור גורף, משום שהם מחוברים באמצעות מודם אינטרנטי. מגעים להכשרת קווי הטלפון בחסימת ההתקשרות ל"טלפונים שליליים". כל הפרטים (חרדים)
"וועד הרבנים לענייני תקשורת" מחריף את המאבק בחברות התקשורת השונות, המשווקות קווי טלפונים נייחים עם חיבור אינטרנטי.
מדובר בשרותי הטלפוניה של החברות "הוט", "012 סמייל" ו"בזק בינלאומי" המועברות באמצעות מודם וחיבור אינטרנטי תואם. התחרות בשוק הטלפוניה הישראלי הביאה להוזלה משמעותית במחירים בשנים האחרונות.

הבוקר מפציע איסור חדש מבית היוצר של "וועד רבנים": במודעות שהופצו בריכוזים החרדיים, כמו בעיתונים השונים, אוסר הוועד רכישת קו טלפון כזה משום שהוא מחובר לאינטרנט.

בנקודה הזאת ראוי לציין כי למרות חיבור המודם, לא ניתן להשתמש בו לגלישה באינטרנט ללא רכישת מנוי מספק ומהחברה המספקת את התשתית.

הוועד אוסר גם על העיתונים לפרסם את השרותים המוצעים על-ידי החברות הנ"ל, ומציין כי אנשיו נמצאים במגעים עם החברות כדי לאפשר חיבור לשרותי הטלפוניה מבלי לעשות שימוש בשרותי האינטרנט. המגעים עוסקים גם בחסימת "תקשורת לטלפונים שליליים".

גם במודעה הזאת, ממליצים אנשי הוועד להתחבר אך ורק לשרות ה"קו ונקי" של בזק, איתם עם עובדים בשיתוף פעולה הדוק.

על המכתב חתומים חברי הוועד, הרה"ג הרב עמרם אופמן, הרה"ג הרב צבי פרידמן, הרה"ג הרב ישראל פישביין, הרה"ג הרב ברוך שרגא והרה"ג הרב יוסף בניימין וואזנר.
http://www.kikar.net/article.php?id=5934

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 15-09-2009 בשעה 10:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2009, 12:08
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
מעניין, איפה כבודו חי!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "מעניין, מה כל כך מפריע לכם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moozes
מעניין, מה כל כך מפריע לכם אמונתם של אנשים אחרים ?
איפה כל הסובלנות והפתגמים "איש איש בדרכו יחיה" ?
נאורות ? איפה ?
השמאלנים הם הכי פחות סובלנים לדת היהודית, מעניין למה, יותר סובלנות אתם מגלים לדתות אחרות ולמוזרויות גם של חילונים.

ובכלל, האם מישהו מכם חרדי שהעניין נוגע לחייו ?

כן, ועוד איך!
עגלות אשפה הפוכות, הפגנות בחניוני השבת בירושלים, התערבות בחיי הפרט בכל פריט ופריט מחיינו, מהרגע שחותכים לנו ועד לרגע שעוטפים אותנו.
על מה אתה מדבר?
זאת הלכה וזאת דת?
יושבת מועצת הזויי תורה וחושבת כיצד אפשר עוד להציק עם הלכות שונות ומשונות.

האם ראית חילוני שאיכפת לו איך אתה כדתי אוכל את הצ'ולנט שלך בשבת ומה התוצאות שלו לאיכות האוויר באיזור המרכז?

ובהזדמנות זאת אולי סוף סוף תסביר לי כדי שאבין, מה הקשר לשמאל ולעניין?
ישן 15-09-2009, 14:13
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "איך השמאל קשור ? מי מוביל את..."

צר לי להגיד לך, שכימני (חילוניות לאומית)- אני מתנגד לכפית אורח חיים לא רצוי על אנשים במדינה הזאת.
הרוב רוצה פה מדינה יהודית,לכן תהיה פה מדינה יהודית, אבל אין לכפות על אנשים דברים כמו שמירת שבת בכפייה,אין לחפש ילדים חילונים אחרי שהם יוצאים מבי"ס כדי להחזיר אותם בתשובה ללא ידיעת הוריהם, אין לקלל חיילי צה"ל (המרן עובדיה יוסף ההזוי) או מורי ישראל.
אני יהודי שמאמין שכל אדם יחיה כטוב בעיניו,אך יהודי שגר במדינה הזאת חייב לעבור חינוך אחיד השואף לציונות ולמצוינות.

ישראל מדינה יהודית דמוקרטית,אלחם לשמור אותה יהודית,אלחם באותה מידה לשמור אותה דמוקרטית.
ולא,חיסול נושא הליבה זה האקט הכי לא דמוקרטי שקיים.

ישן 16-09-2009, 15:06
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

ההגדרה "פגיעה בדת" היא מאוד הפכפכה ולא ברורה ונוטה, במקרים רבים, להשתמש באותו מונח
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "כפי שכתבתי, הצלחנו כעם ומדינה..."

שקרי "פגיעה ברגשות הדתיים".

פגיעה בדת, לדעתי, היא מסוג העוולות שנעשו לנו בגולה, קרי, איסור לימוד תורה, איסור תפילה, מניעת זכויות בגלל היות אותו אדם יהודי וכו'.

בישראל לא היתה וכולי תקווה שלא תהיה אף פעם פגיעה בדת.
אולם, כאשר משתמשים במונח השקרי "פגיעה ברגשות הדתיים", והרי יש דתיים שעצם המחשבה שיש יהודים העוברים על אי אלו מצוות דתיות פוגעת בהם, הרי שבלתי נמנע מלפגוע "ברגשותיהם הדתיים", ואסור לה למדינה לנסות ולהתגמש בתחום זה.

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 16-09-2009 בשעה 15:08.
ישן 19-09-2009, 00:33
  ad99 ad99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.03
הם מזיקים לנו לכיס ולנטל השירות הצבאי
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "אני אסביר את זה כך, כאשר..."

קודם כל החניוקעס האלה על בטלנותם הפרזיטית עולים לנו ים של כסף. שנית הם עולים לכל אזרח שכן ממלא את חובתו בהרבה ימי מילואים. מצדי, שיותרו גם על הטכנולוגיה כי הרי הם בזים למדע.
הבעייה שהם רצים לרופאים שצוברים את הכשרתם בשיטות שהם נלחמים בהם כמו נתיחת גופות ובגלל חוק הבריאות הממלכתי מקבלים עדיפות כי התקצוב הולך לפי מספר מבוטחים, מייצרים ילדים בלי לייצר הכנסות ואנחנו מממנים להם את לימודי הבטלנות וכשהם פרים ורבים ומשריצים הם גם צוברים כח פוליטי שבתורו מעוות את סדר העדיפויות הלאומי בתיקצוב שרובו בא מכספי החילונים העובדים. ואם לא די בכך, הם מאורגנים כמו מאפיה לכל דבר. הם לא הורגים (בדרך כלל) אבל המימסד החרדי יודע להפחיד את צאן מרעיתו עד מוות באיומים על עולם הזה ועולם הבא ויתר ההבלים. וכל התארגנות הזוייה כזאת נגד חברות נותנות שירותים כמו חברות אוטובוסים ותקשורת שסוחטת מהם ויתורים כאלה או אחרים באה על חשבון הכלל. אז אל תאמר שהם לא מזיקים. הם מזיקים ועוד איך ומכרסמים בכושר עמידתה של המדינה.

"אל כובשי כנען בסופה - ואסרוהו ברצועות של תפילין.."
טשרניחובסקי, אל מול פסל אפולו

ישן 15-09-2009, 22:55
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
מה כ'פת לך?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "שרותי הטלפוניה אסורים, בגלל האינטרנט"

אתה חרדי?
אתה מייצג את הוט?

אתה נכנס לאתרים חרדיים רק כדי לתקוף אותם?
מילא זה היה משהו מהותי וראוי לדיון כמו שירות צבאי למשל.
אבל סתם להעליל עלילות על גבול האנטישמיות נוסח "בזק משחדת את הרבנים"?
כמו כן הקטנת לעשות כאשר הוספת או רימזת שתמורת הסכום המתאים הם יכשירו את הכבלים.

זה אמנם לא ראוי לתגובה עמוקה (בגלל הניתוח הרדוד שלך ושל כל המחרים מחזיקים אחריך כולל מנהלת בפורום) אבל רק כדי להוציא אותך קצת מהחשיבה האנטישמית להלן סיפור אישי:

אני בקשר עם רב חרדי כבר כמה שנים לצורך פסיקת הלכה בנושא מסויים.
עם הזמן נהיינו מיודדים ומששמע שאני איש מחשבים הוא שאל אותי שאלה:
"האם אפשר לעשות חיבור אינטרנט שדרכו אפשר לשלוח רק מייל לצורך שליחת מאמרים"?
עניתי לו שאברר לו את העניין.
לאחר שביררתי הסתבר שכדי לעשות זאת צריך לשלם לספק+אינטרנט רימון כאשר הסכום מגיע כמעט ל100 ש"ח בחודש (עקב הסינון שעליו הוא יצטרך לשלם סכום נוסף).
הוא כמובן די נרתע מהעניין משום שלא יכל לממן סכום כזה.
כאשר נפגשנו בפעם הבאה הצעתי לו לעשות אינטרנט רגיל עם ראוטר אלחוטי כאשר בתוך הראוטר אגביל את הפרוטוקולים המאושרים לדואר יוצא + נכנס בלבד. כאשר כל העסק מוגן ע"י סיסמא.
הוא שאל אותי - "ואני אדע את הסיסמא"?
עניתי לו שכן ואז הוא השיב שאיננו רוצה.

אתה מבין יקירי - אותו רב (שנחשב לרב די גדול בציבור שלו) לא רצה חיבור שרק הוא יודע את הסיסמא שלו!

האנשים האלה שומרים על עצמם מכל משמר.
ועכשיו אתה בא ומלכלך כך?

אישית יש לי ביקורת על תופעות אחרות בציבור זה, אבל את השמירה הרוחנית שלהם אני מעריך ביותר.

ישן 15-09-2009, 23:26
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
הכל עניין של שליטה
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "מה כ'פת לך?"

הבאת דוגמא יפה שלא כל כך הבנתי אותה לצערי, אם רק הוא יודע את הסיסמה ולא אחרים, זה אומר שבעצם הרשת מוגנת, אבל נמצאת בשליטתו.
וממה בדיוק הוא חושש "שלא תביאני לדבר עבירה".

הבעייה עם העולם החרדי היא שהם נמצאים כל הזמן בדריכות ועל המשמר. הם לא סומכים על צאן מרעיתם שלא יצאו לתרבות רעה ועל כל כל רב מתהדר בתילי תילים של הלכות, איסורים וחרמות ובלבד שתלמידיו לא יצאו לתרבות רעה.
ואני שואל, כמו ששאלתי בהיותי בעולם ההוא - בשביל מה צריך כל כך הרבה הלכות. אם אתה מחנך אותי ללכת בדרך הישר, אתה סומך עלי שאני אדע לבחור בין טוב לרע.
אם אתה לא סומך עלי - אז מה אתה מעמיס עלי עוד ועוד?
מה שקורה הוא שאתה הופך ציבור לציבור חרד ומבולבל.

דוגמא אחת כדי שתמחיש לך למה הכוונה: בפסח יש איסור לאכול קטניות. הספרדי אוכל, האשכנזי לא.
אז מה עושים אם רוצים לקיים את מצוות החג ובני הזוג משתייכים לעדות שונות?
זה מראה לך במידה מסויימת את הבלבול שקיים בעולם הדתי.

זאת הסיבה שכל רב מתהדר בכמות ההלכות והאיסורים שהוא מטיל. ככל שיטיל יותר הוא יוכיח את גדולתו בתורה. ולפעמים ההלכות מעוררות גיחוך, בעיקר אצל זרמים אחרים ביהדות.
האינטרנט מלא בדוגמאות כאלה
ישן 15-09-2009, 23:55

הדוגמא שהבאתי מסקנתה:
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "הכל עניין של שליטה"

נאה דורש נאה מקיים.
1. הרב לא סמך על עצמו מפני שהוא יודע שההלכה היא שהוא אינו יכול לסמוך על עצמו.
"אין אפוטרופוס לעריות".
2. אל תעשה סלט - יש נושאים בהם ניתן לסמוך ויש נושאים (כמו זה) בהם אף אחד כמעט אינו יכול לסמוך על עצמו (הכמעט היה משום שישנם אנשים מאד מיוחדים בהיסטוריה שכן יכלו לסמוך על עצמם).
3. הבחירה בין טוב לרע כוללת פרטים רבים ומשום כך גם ישנן הרבה הלכות.
4. אתה מתעסק בקטנות , סליחה, בקטניות: ספציפית לבעיה שהעלית - יש פתרון.
אם האשכנזי מתארח אצל הספרדי - אם הקטניות לא ניכרות בתבשיל ניתן לאכול.
חוץ מזה - תמיד אפשר שיאכלו ביחד - כל אחד את האוכל שבישל בעצמו.
5. בעניין החינוך והסמיכה על התלמיד - כך לדעתי נוהג הזרם הדתי לאומי (כמו שאמרת). אבל ספציפית בנושא זה הזהירות גדולה כמו אצל החרדים (אינטרנט רימון וכו').

ישן 16-09-2009, 07:23
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

דוגמא חביבה אך שגויה מלכתחילה.
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "מה כ'פת לך?"

כאשר אתה מחובר לטלפוניה של הוט, אתה מקבל מכשיר המתחבר ישירות לכבל האנטנה מצד אחד, ולמכישר הטלפון מצד שני.

אין כאן שום אלמנט של אינטרנט, מדובר בתת רשת שונה, ואין שום אפשרות להשתמש במכשיר זה על מנת להגיע אל הרשת המשוקצת.

כך שיש שתי אפשרויות במקרה זה:
א) וועדת הרבנים שקבעה שאסור להשתמש בטלפוניה של הוט עשתה עבודת תחקיר גרועה, וזה דבר חמור.
ב) וועדת הרבנים עתשה תחקיר טוב, יודעת שלא ניתן להתחבר דרך מכשיר הטלפוניה לאינטרנט ובכל זאת פסקה שאסור להשתמש בשירות זה עד להסדרת האיתנן, דבר חמור שבעתיים.

לגבי אותו רב, שאימייל לשלוח חשב, יש פתרונות רבים בנוסף למה שנכתב:
א) יש (או לפחות היה) שירות שנקרא נטו-מייל ב-014. מדובר בחיבור DIALUP פשוט, וכאשר אתה מחובר דרכו אתה יכול להגיע אך ורק לשרתי הדואר של ספקית היאנטרנט. משמע, אתה לא יכול לעשות כלום חוץ מאשר להפעיל את ה-OUTLOOK על מנת לקבל ולשלוח דברי דואר.
ב) לקחת ראוטר דרך ספקית האינטרנט, ניתן לבקש שכל ניהול הראוטר יעשה מרחוק על ידי נציג התמיכה מבלי שללקוח עצמו תהיה את סיסמת הגישה, כך שכבוד הרב לא יתפתא, רמנה לצילן, לגלוש לאתרים עם בחורות הנראות טוב לגילן.

ומדוע איכפת לי?
כי אני לקוח הוט, ולכל פעולה כזו יש השלכה על החברה, ומכאן הדבר משליך עלי.
אם הציבור החרדי היה מתעסק אך ורק בדברים הקשורים ישירות לסוג השירות ואיכותו, אני האחרון שהיה פוצה פה בעניין. להם יש דרישות (הן הלכתיות, והן צרכניות), לספק השירות יש או אין אפשרות לספק את השירות ובסופו של מצב מוצאים את קו השווה.

הבעיה מתחילה כאשר שיקולים זרים נכנסים, כגון תשלום עבור "תהליך ההכשרה", מתן חסות לארוע תרבות שאינו עולה בקנה מידה עם השקפת הציבור החרדי, תכנים המשודרים בטלויזיה בכבלים, או שיתברר, רחמנא לצילן, שהוט נמצאת בבעלות חברה אחרת שהיא גם בעלת רשת לממכר מוצרי טריפה.

ואל תגיד שאני סתם מדמיין, כי כל הדברים הללו כבר קרו בעבר.

ישן 16-09-2009, 09:26

אוקיי כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "דוגמא חביבה אך שגויה מלכתחילה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
כאשר אתה מחובר לטלפוניה של הוט, אתה מקבל מכשיר המתחבר ישירות לכבל האנטנה מצד אחד, ולמכישר הטלפון מצד שני.

אין כאן שום אלמנט של אינטרנט, מדובר בתת רשת שונה, ואין שום אפשרות להשתמש במכשיר זה על מנת להגיע אל הרשת המשוקצת.
.

נכון - אך מה בדבר האנטנה עצמה?
אתה יכול לקלוט דרכה כשלושה ערוצים (ממה ששמעתי מחבר בעבודה).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
כך שיש שתי אפשרויות במקרה זה:
א) וועדת הרבנים שקבעה שאסור להשתמש בטלפוניה של הוט עשתה עבודת תחקיר גרועה, וזה דבר חמור.
ב) וועדת הרבנים עתשה תחקיר טוב, יודעת שלא ניתן להתחבר דרך מכשיר הטלפוניה לאינטרנט ובכל זאת פסקה שאסור להשתמש בשירות זה עד להסדרת האיתנן, דבר חמור שבעתיים.
.

בנוסף למה שעניתי -
הדרך לחיבור לאינטרנט יותר קצרה במשרה זה משום שלאחר שיש לך מודם- כל מה שנותר הוא להרים טלפון להוט והופ יש לך אינטרנט. במקרה של בזק זה יותר מסובך (צריך להזמין מודם, צריך לשנות את מסלול ההתקשרות עם בזק, צריך להתקין פילטרים של ADSL).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned

לגבי אותו רב, שאימייל לשלוח חשב, יש פתרונות רבים בנוסף למה שנכתב:
א) יש (או לפחות היה) שירות שנקרא נטו-מייל ב-014. מדובר בחיבור DIALUP פשוט, וכאשר אתה מחובר דרכו אתה יכול להגיע אך ורק לשרתי הדואר של ספקית היאנטרנט. משמע, אתה לא יכול לעשות כלום חוץ מאשר להפעיל את ה-OUTLOOK על מנת לקבל ולשלוח דברי דואר.
.

תודה החכמתי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
ב) לקחת ראוטר דרך ספקית האינטרנט, ניתן לבקש שכל ניהול הראוטר יעשה מרחוק על ידי נציג התמיכה מבלי שללקוח עצמו תהיה את סיסמת הגישה, כך שכבוד הרב לא יתפתא, רמנה לצילן, לגלוש לאתרים עם בחורות הנראות טוב לגילן.
.

שקוף שידעתי שזה יהיה סוג התגובה שלך ובאמת שקלתי משום כך האם לכתוב לך מה שכתבתי. אם אינך בוגר מספיק להבין את מה שכתבתי (או את רוח הדברים) אני מצטער שהעליתי את הסיפור מראש.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
ומדוע איכפת לי?
כי אני לקוח הוט, ולכל פעולה כזו יש השלכה על החברה, ומכאן הדבר משליך עלי.
אם הציבור החרדי היה מתעסק אך ורק בדברים הקשורים ישירות לסוג השירות ואיכותו, אני האחרון שהיה פוצה פה בעניין. להם יש דרישות (הן הלכתיות, והן צרכניות), לספק השירות יש או אין אפשרות לספק את השירות ובסופו של מצב מוצאים את קו השווה.
.

תגובה מגוכחת מכמה סיבות אך בעיקר משום ש-
כידוע לך יקירי מבחינה טכנית, ככל שיש פחות לקוחות על רשת הכבלים כך הלקוחות הקיימים נהנים מביצועים טובים יותר.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
הבעיה מתחילה כאשר שיקולים זרים נכנסים, כגון תשלום עבור "תהליך ההכשרה", מתן חסות לארוע תרבות שאינו עולה בקנה מידה עם השקפת הציבור החרדי, תכנים המשודרים בטלויזיה בכבלים, או שיתברר, רחמנא לצילן, שהוט נמצאת בבעלות חברה אחרת שהיא גם בעלת רשת לממכר מוצרי טריפה.

ואל תגיד שאני סתם מדמיין, כי כל הדברים הללו כבר קרו בעבר.

אין בעיה תקים קבוצת צרכנים נגדית במקרים אלה, אבל אין לך לזעוק על קבוצת צרכנים שלהם אינטרסים המתנגשים לפעמים עם שלך. להם יש זכות בדיוק כמו לך.
וכמו שאמרתי קודם - במקרה הספציפי הזה האינטרסים שלך ושלהם משותפים מפני שאתה לקוח של הוט.

ישן 16-09-2009, 10:02
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

דבריך לא מדוייקים בלשון המעטה.
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אוקיי כמה דברים"

ה"אנטנה" עם שלושת הערוצים עליה חברך מדבר היא, ככל הנראה, מתיחסת בכלל לשידורים הדיגיטלים המועברים באוויר, ואין לה קשר לכבלים.

אמנם בכבלים ישנה אפשרות, אם יש לך תשתית, לקלוט ערוצי טלויזיה אנלוגים (וגם זה זמנית, הוט פועלת על מנת לחסל לחלוטין את השידורים האנלוגים), אולם:
א) עצם ביצוע המעשה כאשר אין לך מנוי לטלויזיה בכבלים מהווה עבירה על החוק. האם אתה טוען שבקרב הציבור החרדי יש כמות גדולה של אנשים אשר עלולים לעבור על חוקי המדינה?
ב) החיבור לא מתאימים. כבל אנטנה רגיל של טלויזיה אינו מתאים לחיבור הנ"ל ואתה צריך להשיג כבל עם הברגה מתאימה, מה גם שניתן מראש לבקש כי יתקינו את הנקודה אליה מחובר מתאם הטלפוניה באזור המרוחק ממקלט הטלויזיה (שהחבאתם בארון ), כך שלא יהיה חשש שמא מישהו יתאמץ להעביר כבל על מנת לצפות בשידורים אסורים במכשיר טלויזיה שבכלל אסור שיהיה לו.
ג) אפשר לבקש להתקין פילטר שחוסם תדרים. הפילטר מותקן בארון התקשורת הנמצא מחוץ לדירה, ותפקידו לסנן ולחסום את התדרים המשמים לערוצי טלויזיה ולאפשר תדרים המשמשים את מתאם הטלפון.

ציטוט:
בנוסף למה שעניתי -
הדרך לחיבור לאינטרנט יותר קצרה במשרה זה משום שלאחר שיש לך מודם- כל מה שנותר הוא להרים טלפון להוט והופ יש לך אינטרנט. במקרה של בזק זה יותר מסובך (צריך להזמין מודם, צריך לשנות את מסלול ההתקשרות עם בזק, צריך להתקין פילטרים של ADSL).

ממש לא נכון. מכשיר הטלפוניה לא משמש בתור מודם אינטרנט, והוא אינו מתחבר למודם שכזה.
אתה מקבל מכשיר שמצד אחד מחובר לאנטנה, מצד שני למכשיר הטלפון.
אתה לא יכול לגלוש דרכו (ולא משנה כמה תתאמץ), ואתה לא זקוק להפעלתו למכשיר נוסף המתפקד בתור מודם.
כדי להוסיף יכולת גלישה אתה צריך להתקשר להוט, לחכות שיבוא טכנאי, יתקין מכשיר נוסף (מודם), יבצע לו אקטיביזציה, ורק אז תוכל לחבר אותו למחשב ולגלוש.

ציטוט:
תגובה מגוכחת מכמה סיבות אך בעיקר משום ש-
כידוע לך יקירי מבחינה טכנית, ככל שיש פחות לקוחות על רשת הכבלים כך הלקוחות הקיימים נהנים מביצועים טובים יותר.

אוי, הבורות, הבורות.
הדבר נכון רק כאשר מדובר על שכנים לאותה תשתית המחוברים לאותה תשתית על לקודת הפיצול הקרובה.
חבל שאתה מפגין את חוסר ההבנה הטכני שלך (שמתבסס ברובו, לדעתי, על הפרסומת המשעשעת של בזק נגד הכבלים).

ציטוט:
אין בעיה תקים קבוצת צרכנים נגדית במקרים אלה, אבל אין לך לזעוק על קבוצת צרכנים שלהם אינטרסים המתנגשים לפעמים עם שלך. להם יש זכות בדיוק כמו לך.
וכמו שאמרתי קודם - במקרה הספציפי הזה האינטרסים שלך ושלהם משותפים מפני שאתה לקוח של הוט.

ברגע שתוקם קבוצה צרכנית אשר תתנגש עם האינטרסים של החרדים הם יאשימו אותה באנטישמיות (ע"ע קבוצה פוליטית שניסתה והצליחה למנוע את הסחטנות החרדית בכנסת ישראל).

אם מדובר בקבוצה צרכנית אשר אמורה להשיג דילים טובים יותר לקהילה החרדית, תמיגו אותה בצורה כזו ואל תערבו את הדת. ברגע שמערבים את המושג "כשר" בעניין והופכים את הדת למועדון לקוחות, אתם מתפלאים מדוע היחס של הרוב השפוי במדינה אל כאל מסחרה בשוק הכרמל?

ישן 18-09-2009, 16:37
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
קשה לעקוב אחר הדיון בינכם במיוחד לאור רבוי המושגים הטכניים.
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אוקיי כמה דברים"

אז אומר משהו 'מחוץ לדיון': ארשה לעצמי לנחש כי נסיון הלחץ לא יצלח מטעמי חוסר יכולת הצבור לעמוד בדבר. העלויות של 077 זולות יותר וקשה יהיה למשפחה לעמוד בעלויות ניתוק חיבור מה עוד שחלק מהמשפחות סוחבות חוב לספק זה או אחר.

האינטרנט כבר מזמן נמצא בתוככי ביתו של חלק לא קטן מהציבור הליטאי ובודאי שהספרדי.
המחשב ועימו האינטרנט הם כלי עבודה ברבים מן המקצועות ומי שרוצה להתפרנס לא יוכל להתנזר ממנו.

אין חזיר כשר [לשמחת החזיר כמובן] ואין אינטרנט כשר ולכן הכל תלוי במשתמש.

תהיה זו כמובן סוגיה סוציולוגית מענינת. לראשונה לאחר מספר מאות שנים תצטרך הנהגת הצבור החרדי להוביל ללא סיוע גדרות פיזיות. אני מניח כי מהר מאוד יתגלה כי השד אינו נורא וכולם יצאו נשכרים מהדבר.

ישן 16-09-2009, 07:40
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

לא טענתי שהחרדים מפגרים, ובמיוחד לא באשכול זה.
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "אפשר לשאול בשביל מה זה בא?"

הטענה היחידה שלי היתה בנוגע לאי כשרות הטלפון של הוט בגלל שהוא כולל "אינטרנט" לדברי הרבנים.

לכך עלולות להיות שתי סיבות: אי חקירת הנושא לעומק על ידי אותם רבנים, ומכאן כיצד ניתן לסמוך עליהם שיפסקו בכל תחום אחר, או שהם יודעים שאין שום "אינטרנט" בטלפון של הוט, אך בכל זאת הוציאו את החלטתם, דבר שיש בו ניחוח לא נעים של שחיתות.

מוזר שאתה יוצא כנגד הבעת הביקורת בגלל שמדובר בתקופת ראש השנה אבל לא יוצא כנגד הדבר שבגללו הושמעה הביקורת. האם כוונת המשורר כי ניתן לעשות מעישם רעים בתקופה זו ולהיות חף מביקורת, בשם האחדות?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:55

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר