לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2009, 02:46
  NWORESISTER NWORESISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "הבונים החופשיים בישראל נחשפים"

זה אתר של מכוניות בכלל. מה הקשר?

הם לא ממש מסתירים את עצמם. יש להם אתר רישמי שנותנים לו לינק אליו בערך בויקיפידה של הבונים החופשיים

הם גם לא בדיוק מתביישים לפאר את כל הארגון בויקיפדיה ולקרוא לכל מי שאומר אחרת עליהם משוגע ומטורף בעל דמיון רב. אבל עזוב באמת. זה לא ממש חשוב.

זה כבר העניין הרוחני יותר אני מציע לך לא להיכנס לדברים האלה עם כל הסמלים. והפירושים של זה וכל הסיפורים האלה כי זה מסובך מאוד. אני גם לא ממש אוהב להיכנס לכל העניין הדתי והרוחני והחלק שלו בNWO

צריך להתעסק יותר במידע בקטע המעשי באליטות עצמם. ובתוכניות שלהם לממשלה עולמית אחת. זו כבר לא קונספירציה כי מודיעים על כך בגלוי בכל כלי התקשורת. שזו המטרה. אובמה אומר בנאום שצריך NWO . גורדון בראון אומר את זה. הם כבר מודים בכך ולא מסתירים כלום.

הקטע של הבונים החופשיים והסמלים שלהם וכל זה סתם חפירה שלו מביאה אותך לשום מקום.

נערך לאחרונה ע"י NWORESISTER בתאריך 17-09-2009 בשעה 03:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2009, 22:40
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אולי אולי אולי היו 2..."

סתם טיפ קטן ובריא לחיים לאנס. תשמור מידע לא סתם אני שומר כל קבלה של אשראי, מכתב מקופת חולים,בית חולים, ביטוח לאומי, משרד הפנים, משרד הרישוי, חברת הסלולאר , כל פתק מהבנק וכו...
שווה לשמור מידע כזה.
לכן כל מידע שעובר לי על המחשב אני שומר אותו על כונן קשיח שנמצא בצד ועל כמה די וי די. (העתקים.)

פעם אחת זה אפילו השתלם, שלחו לי חשבון מקופת חולים תשלום על בדיקה של מחלקת עיניים משהו כזה. במקום 13 ש"ח הוסיפו על זה ריבית וזה הגיע ל 400 ש"ח בערך. (עקב זה שעברו 4 שנים) לרוע מזלם אני שומר הכל והייתה לי קבלה של מחלקת עיניים של אותו חודש/ריבעון. בו נגיד ככה הם לא שלחו תשובה חזרה ולא שלחו עוד בקשה לתשלום נוסף.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 18-09-2009, 03:06
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
רק מימי הביניים?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "שני נשיאים של ארה"ב, אם אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אני יודע שהם קיימים מימי הביניים והותיקן עצמו נתן להם זכויות יתר

הם קיימים עוד מהתקופה שכוכב תיאמת הושמד מעל כדוה"א, ו"ניצנים" ראשוניים של האנושות החלו ללבלב.

אבל מה שאני אומר זה בטח כמו סינית עבורך, אז זה בסדר

אבל חשוב שתדע (ובכלל, כולם פה), שההיסטוריה שלהם עתיקה מאוד, ושיש כוח אחד שמניע הכל (לטוב ולרע).
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 17-09-2009, 17:43
  VersitasVosLiberabit VersitasVosLiberabit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.09
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "כן מעניין"

אמליץ לך לראות סרטים עליהם בYoutube
יש המון!

מה שהכי קל לזהות זה את הסימליות שלהם
המספרים 13 , 33 מאוד חשובים להם
אפשר לשים לב לזה בהמון מקומות, כגון שטר הדולר (ראה תמונה למטה)
או אפילו בסמל ישראל לצידי המנורה עלי הזית מונים 13 עלים
33.3 מעלות זה גם מיקום ישראל על פני כל המסה של העולם - נקודת המרכז בדיוק
לא בדיוק ישראל - יותר לכיוון הפרמידות של גיזה.
הפרמידות הם גם מוטיב של הבונים החופשיים.

הנה כמה תמונות שיסבירו איך מערכת הדירוג שלהם עובדת

דרגות הבונים:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

סימבוליזם על השטר של הדולר

אגב למי שלא יודע - הכיתוב בלטינית מעל העין-רואה-הכל אומר Our enterprise is a success
ולמטה - A new world order
Annuit Coeptis - Novus ordos seclorum

אני ממליץ לקהילה פה להתעניין מאוד בבונים החופשיים
אחרי הכל - הם מבוססים על היהדות, וזה ידוע בין הגבוהים שבהם - שאנחנו היהודים התחלנו את האגודה הזאת.

הבונים החופשיים גם כרתו ברית עם הבריטים בעת המנדט בארץ ויש הטוענים שזה למה קוראים להם הבריטים (ברית איש Brittish) בימנו - לפני זאת היו קוראים לעצמם פשוט האנגלים.

תחקרו את הנושא חברים זה הדבר שהכי קרוב לNWO בארץ שלנו. חוץ מבנק ישראל כמובן שפועל בדיוק כמו הFederal reserve
ישן 17-09-2009, 18:18

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "טוב לפחות אותי לא חשפת בגלל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
טוב לפחות אותי לא חשפת בגלל שאני קטנטן,אבל יאמר לזכותך שאתה משום מה מאוד נהנה לעשות את החשיפות האלה.

נהנה?

כן - אני מוצא סיפוק בלמצוא ולחלוק את האמת, בללמוד על משהו ולדעת מעל כל ספק שזאת האמת אחרי ששאלתי את עצמי שאלות ופקפקתי בזה ובחנתי את זה מכל כיוון.
אני מוצא סיפוק בלגרום לאנשים לראות דרך הבולשיט
אני מוצא סיפוק בלחשוף אנשים שלא מאמינים שכולנו שווים

מערכת של אליטיזם לא מתאימה למין האנושי.
בבסיסנו אנחנו אנשים טובים עם אותו דם זורם בעורקים,
והפרמידה הזאת שמה כל אדם בתפקיד אחר וגורמת לו לחשוב שהוא עושה משהו טוב ותמים ועוזר לכלכלה ולאוכלוסייה, כשבעצם החיבור של כל האנשים האלה יוצר זדוניות כי מי שעומד בפסגה מכוון אותנו למקומות מאוד אפלים.

הייתי אומר ש10 השנים האחרונות היו התקופה השחורה ובאותו הזמן הנאורה ביותר במין האנושי.

אבל אני לא חושב שמותר לנו לקרוא לעצמנו בני אדם עד שלא נתנתק מכל המוסדות המזוייפים האלה שאנחנו מאמינים בהם כאילו זה חקוק בסלע - דת, כסף ופוליטקה. זאת לא הדרך שהדברים אמורים להיות.
ישן 22-09-2009, 14:26
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "[QUOTE=נוסטור]טוב לפחות אותי..."

אתה אולי נחוש לחולל שינוי אבל הבעיה לצערך ולצער כולנו היא שהם נמצאים בכל מקום והם הרבה יותר חזקים ממך, מאיתנו ואפילו מאלכס ג'ונס... מבחינתם אנחנו רק תולעים קטנים שלא משנה כמה נברבר ונחפור לא נצליח לחולל שום שינוי וההיסטוריה רק מוכיחה את זה... אתה חושב שלא היו אנשים שניסו לשים סוף לכל המעמדות, לכל החברות הסודיות, לאליטות, לאריסטוקרטים, למשפחות מלוכה, לרוזנים, לאצילים, לאוליגרכים וכל אותם האנשים שאי פעם כל שאיפתם הייתה לכוון לחברה כזו שבה הם יהיו בצמרת והחברה תשועבד להם...
זה לא חדש, לא המצאת את הגלגל ולצערנו גם ניסו לפנייך. נכון זה יהיה יותר חכם לפרק אותם מבפנים יותר מבחוץ אבל לדעתי זה חסר סיכוי כי לפי מה שידוע לי הלחצים המופעלים עלייהם מבפנים יותר חזקים מכל ניסיון שלך לפקוח את עינייהם... מעטים הם האנשים שרואים בעצמם אינדיבידואל ולא קולקטיב, בסופו של דבר כל אותם "החיילים הקטנים" בחברות סודיות או בכל גוף \ תאגיד גדול שמשרת אנשים בעלי אג'נדה מעוותת לכולם יש מכנה משותף - או שיש להם נשמה של עבדים והם נהנים להשתעבד, או שהם ממש תמימים וטיפשים ולא מודעים לזה ועושים זאת רק בגלל שהחברה מכתיבה כך, הרי אנחנו חיים בחברה שמכתיבה שכסף, דת , מעמדות זה מה שחשוב , אז כרגע זה מה יש, הלוואי והינו יכולים לחיות בצורה אחרת אבל להעיר את העדר ולהגיד להם שכל תכתיבי החברה האלה זה פסול ולא נכון יגרום להם לשוק ולזלזול, כי זה מה שהם מכירים! לך תנסה להעיר איזה בור בעם הארץ או איזה "ערס" ולהגיד לו שכסף זה לא חשוב, אפילו התת רמה הזה יצחק לך בפנים.

בקיצור, כוונתך טובה אבל לצערנו זה כמו להלחם בטחנות רוח...

ישן 17-09-2009, 18:11

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי VersitasVosLiberabit שמתחילה ב "הבונים החופשיים בישראל נחשפים"

מה שאני הכי לא מבין אבל...

זה למה אנשים לא מתקוממים!
למה אתם מחכים? שיובילו אותנו כמו צאן לטבח כמו בשואה? רק שבמקום מספרים על היד
יהיה שבב, ובמקום להעביד אותנו בכוח, אנחנו נסכים לעבדות הזאת!
שה"גרמנים" האלה בשם ה NWO יתחילו ליישם את התוכניות השטניות שלהם?
ואנחנו סה"כ נאמר - היי זה לא בסדר מה שהם עושים שם...

אנשים צריכים להתקומם!!!!!
אם הייתי אמריקאי, הייתי הולך ומתחיל שריפות, ונדליזם ולא יודע מה.
הייתי מקומם מהפכה אם זאת הייתה המדינה שאני חיי בה.
וברגע שהדברים האלה יתיישמו פה בארץ זה בדיוק מה שאעשה!
הייתי הולך לפגישות של האנשים האלה עם מגהפון וצועק להם מבחוץ שהם לא יצליחו!
שאנחנו לא עבדים!

ברגע שהמאגר הביומטרי הזה לדוגמה יתחיל להכנס לעניינים.

אני מבחינתי מתחיל לגייס את כל מי שיצטרף אלי באש ובמיים. אמות לפני שאתן להם ליישם את המאגר הביומטרי.

אני לא מבין למה אנשים פשוט יושבים בשקט בבית ואומרים יהיה טוב.

המהפכה הייתה צריכה להתחיל עוד ב2001. אבל אי אפשר לצפות להרבה מהאמריקאים הם עברו שטיפת מוח קשה הרבה יותר מאיתנו.

There are none more hoplessly enslaved then those who falsly believe they are free.
ישן 17-09-2009, 21:19

רובנו מסכימים איתך בדיעות

העניין הוא דרכי הפעולה שלך. עם אתה בעד ונדליזם ושריפות ואלימות אתה בעצם רק מזיק לעצמך ולכולם.

עם אנשים ישתמשו באלימות תהיה להם הצדקה להפוך את המתנגדים לטרוריסטים.

צריך לזכור שמצבנו לא גרוע כל כך כמו באמריקה. עם אני הייתי אזרח אמריקאי. לא הייתי הולך ושורף דברים. אלה הייתי נלחם אבל בדרכים דיפלומטיות.

אנחנו עוד רחוקים מזה. עוד לא הכריזו פה על משטר צבאי מה ששם יקרה בקרוב מאוד. הם הודו בכך בחדשות שהיה משטר צבאי שישתלט על כל העניין של שפעת החזירים בארה''ב.

ברגע שמתנגדי הNWO. ינקטו בפעולות אלימות אפשר להגיד שזה הסוף בשביל כולם.

אני רק מקווה שאתה לא לוקח את כל העניין ומקשר הכל ליהודים וציונים מרושעים כמו הרבה מאוד מהאנשים ביוטוב. הרוב למעשה וזה מה שמצער מאמינים שיהודים וציונים מרושעים שולטים בכל העניין. וזאת אנטישמיות ובורות מוחלטת

ישן 17-09-2009, 22:20

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "רובנו מסכימים איתך..."

קודם כל אני לא חושב שיש שום דבר מרושע ביהודים ובציונות, רק ציינתי את הקשר בין הבונים ליהדות, אני לא יודע בדיוק באיזה אספקטים זה משתמע אבל אני יודע שיש קשר כלשהו.
זה לא אומר שאנחנו נוראיים כי אנחנו יהודים, זה אומר שיש ביננו כאלה שהם בדיוק כמו בארה"ב באנגליה ובמקומות אחרים - זוממים לסדר עולמי חדש.
אני נגד דת בכללי כי אני מאמין שזה אשלייה מוחלטת.
אבל אני גם מאמין שכל בני אדם הם אחים (במובן הסוציולוגי), ואני מאוד נגד כל סוג של שנאה.

אני מבין למה אתה מתכוון כשאתה אומר שאלימות היא לא הדרך.
אבל ברגע שהמצב הזה יתדרדר מספיק, אנו ניהיה חייבים להגיע לזה!
תחשוב על זה - לא משנה כמה נרים את הקול שלנו, הדברים לא ישתנו, האנשים האלה לא ישנו את הדרכים שלהם, הם פשוט ימציאו דרכים חדשות לשטוף לנו ולילדינו את המוח.

אתה חושב שאכפת להם שכמה אלפי אנשים הולכים ברחוב עם שלטים?
זה קורה כרגע!! מיליוני אנשים מפגינים נגד הNWO!
סקרים באמריקה מראים ש 70 אחוז מהאוכלוסיה בטוחים שיש משהו דפוק מאחורי 9/11

אתה צריך לעקור את המחלה מהשורש עכשיו! כל עוד הם לא השיגו את המטרות שלהם, הם לא שללו את הזכויות שלנו עדיין.

אני לא אומר ללכת ולהרוג אנשים... שוב, אני מאוד נגד כל סוג של חוסר צדק או שנאת בורות.

אבל להלחם - לכל כיוון שזה משתמע. אם זה אומר להעמיד את האנשים האלה לדין או אם זה אומר להשתמש באותם טריקים שהם משתמשים נגדם, ולגרום לתקשורת להראות את האמת, או אפילו אם זה אומר ללכת ולשרוף להם את המשרדים שהם יושבים בהם כל יום וזוממים.

אבל בשלב כלשהו ניהיה חייבים להתקומם! אם נשב בשקט ונגיד "זה לא בסדר" איך זה ישנה משהו?
אתה באמת חושב שהNWO יגיד "וואי יש ים אנשים שאומרים שאנחנו לא בסדר, הם יודעים מה אנחנו מתכננים, אולי כדאי שנעלם?" - חד משמעית לא! הם פשוט ימצאו דרך חדשה לעוור או להשחית אותנו.

מה אתה תעשה ברגע שיבואו אלייך שוטרים הביתה לעצור אותך, כי סרבת לציית לחוק המאגר הביומטרי?
מה תעשה אז?

צריך לגלות את האמת המלאה דבר ראשון, ולחשוף אותה ברבים! להשתלט על המדיה והתקשורת ולהקרין את האמת ברחבי העולם!
לבטל את הדבר שנקרא "כסף" ולעבור לכלכלה מבוססת משאבים, לבטל את האופצייה לשחיתות, שלא יהיה אף גורם אפשרי להשחית בן אדם. לתת בסיס בו כולם שווים.

אם כולנו נמשוך מחר את הכסף שלנו מהבנקים בעולם (אני מדבר על לפחות 60-70 אחוז מהממון העולמי) אז הבנקים המרכזיים ברחבי העולם יקרסו, הכלכלה תקרוס ברחבי העולם, כסף יהיה חסר ערך - ומשם הפעולות שלי ושלך באמת יהיו משמעותיות, וזה יהיה אפילו אפשרי ללא אלימות בכלל, כי ללא כסף, אין לאנשים האלה מאחורי הקלעים שום קמצוץ של כוח מלבד הרוח של העבר.

נערך לאחרונה ע"י VersitasVosLiberabit בתאריך 17-09-2009 בשעה 22:24.
ישן 17-09-2009, 23:25

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי DeePee שמתחילה ב "..."

זה לא קומוניזם בכלל

במשטרים של סטאלין כולם היו שווים בעניותם. והמשטר הוא פאשיסטי מובהק

אין שום קשר בין קומוניזם לשיוויון. והעובדה שזה מה שקופץ לך לראש שאתה שומע ''כולם שווים'' רק מראה כמה שטוף מוח אתה. וגם ההודעות האחרות שלך מעידות על כך. שאתה אומר ''לדלל ילדים זה טוב לכלכלה'' שאתה לא יודע בכלל מה זה הכלכלה ומי שולט בה.

הוא מדבר על משטר דמוקרטי אמיתי שבו כולם שווים אבל לא שווים בכך שהם כולם עניים מרודים שעומדים בתור ללחם. אלה שווים בחיים טובים.

ואתה בכלל לא יודע למי צריך להתנגד אז למה נכנסת לפורום הזה עם אתה לא יודע מי האנשים מאחורי הקלעים של העולם הזה?

ישן 17-09-2009, 23:40

קטע שאני מאוד אוהב של הווארד ביאל שרציתי לחלוק עם מי שלא מכיר את זה:

I don't have to tell you things are bad. Everybody knows things are bad. It's a depression. Everybody's out of work or scared of losing their job. The dollar buys a nickel's work, banks are going bust, shopkeepers keep a gun under the counter. Punks are running wild in the street and there's nobody anywhere who seems to know what to do, and there's no end to it. We know the air is unfit to breathe and our food is unfit to eat, and we sit watching our TV's while some local newscaster tells us that today we had fifteen homicides and sixty-three violent crimes, as if that's the way it's supposed to be. We know things are bad - worse than bad. They're crazy. It's like everything everywhere is going crazy, so we don't go out anymore. We sit in the house, and slowly the world we are living in is getting smaller, and all we say is, 'Please, at least leave us alone in our living rooms. Let me have my toaster and my TV and my steel-belted radials and I won't say anything. Just leave us alone.' Well, I'm not gonna leave you alone. I want you to get mad! I don't want you to protest. I don't want you to riot - I don't want you to write to your congressman because I wouldn't know what to tell you to write. I don't know what to do about the depression and the inflation and the Russians and the crime in the street. All I know is that first you've got to get mad. You've got to say, 'I'm a HUMAN BEING, Goddamnit! My life has VALUE!'"

הנה זה ביוטיוב אם אין לכם כוח לקרוא

http://youtube.com/watch?v=dib2-HBsF08
ישן 22-09-2009, 18:32
צלמית המשתמש של idanmo
  משתמש זכר idanmo idanmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל idanmo שלח הודעה דרך MSN אל idanmo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לפי הדברים שלך, זה נראה שממש..."

לפי הדברים שלכם, איך זה יכול להיות בכלל שבראש המעצמה מספר 1 בעולם, עומד נשיא שוחר שלום...

* אובאמה ביטל את הצבת הטילים במזרח אירופה.
* אובאמה ביחד עם שאר מדינות המערב, בניהם צרפת, רוסיה , גרמניה (והרשימה עוד ארוכה) מדברים בתקיפות יחסית נגד איראן, ולא לאט מתגבשת נגדם קואליציה בין-לאומית.
* יהיו פחות חולים בארה"ב אם יצליח אובאמה להעביר את ביטוח הבריאות.
* יחל גם צימצום הנוכחות הצבאית בעיראק ובאפגניסטן.

תסתכלו מה קורה בעולם, אז נכון היה משבר כלכלי גדול, אבל העולם -להוציא איראן- פונה לכיוון של יציבות בכל המגדרים.
לירוני ((: אומר/ת:
ואי אתה פרוייקט כזה טוב בפסיכולוגיה.
עידן משה אומר/ת:
אמרתי לך.

ישן 22-09-2009, 19:28
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי idanmo שמתחילה ב "לפי הדברים שלכם, איך זה יכול..."

* סנקציות בין לאומיות היו גם על צפון קוריאה ואנחנו יודעים כיצד זה נגמר.
*רפורמת הבריאות תעלה למשלם המיסים כמה מיליארדי דולרים, תהפוך מידע פרטי לנפיץ לכל (רישומי מסים יעברו בין משרדים ממשלתים, על אף שהIRS אינו אמור לחלוק אותם) ותהרוס את מערכת הבריאות על ידי כך שמס' נמוך של רופאים אמור לטפל בעוד 50 מיליון מבוטחים.
*אפגניסטן תיפול לידי הטאליבן אם כוחות נאט"ו יצאו ממנה, הממשל המרכזי בפקיסטן ממשיך להיאבק בכוחות טאליבן, עירק תתפרק אם הקואלציה תצא וצפון קוריאה ממשיכה בשטויות שלה.

אז אמור לי- כיצד התאוריה שהעולם בדרך לאבדון נהרסת? כי אפילו בלי להכיר קונספירציות אני לא צופה טובות להמשך הדרך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:37

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר