לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2009, 07:37
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
כמעט כאסח בסניף דואר

חזרתי עכשיו מהסניף דואר. כשהגעתי היו שם 2 אנשים, נעמדתי אחריהם והתחלתי לקרוא עיתון. אחרי 10 דקות הגיעו 2 אנשים בשנות ה-50 שלהם ונעמדו בצד. כשהגיע קבוצת אנשים נוספת אחד מהם שאל "מי אחרון?" ואז אלו שבצד התנדבו להגיב ובין היתר טענו שהם לפני בתור. שאלתי אותם בטון הכי אדיב בתולדות האנושות למה הם אומרים שהם היו לפני ואחד מהם פלט "אתה, אתה תמשיך לקרוא עיתון" ונופף ביד לכיוון שלי כאילו שאני זבוב. הבלגתי.

אחרי חצי דקה הסיפור חזר על עצמו עם אנשים אחרים ושוב אותו אחד אמר לי "אתה תמשיך לקרוא עיתון". הפעם התפוצצתי והתחלתי לצעוק עליו. כולם מסביב נבהלו אבל האידיוט הזה המשיך לרדת עלי כאילו שהוא חבר שלי. המשכתי לצעוק עליו ואמרתי לו במילים כאלו ואחרות שמישהו אחר כבר היה מוריד אותו.

אלו מסביב שלא היו מפוחדים התחילו להגן על האידיוט ופתאום בא איזה מנקה ערס שניסה להתחיל איתי בטענה שככה לא מדברים למבוגרים. הוא התחיל לכת לכיוון שלי בצורה מאיימת אז כמובן שנאלצתי לעשות כמוהו וברגע שהיינו במרחק אפס אחד מהשני הרגשתי מהשפת גוף שלו שהוא לא מוכן ללכת עד הסוף אלא אם אני אתן את המכה הראשונה אז שיניתי פאזה ואמרתי לו שאם מישהו היה מדבר אליו בזילזול ואומר לו "אתה, אתה תמשיך לנקות בשקט" הייתי מגן עליו ולא היה לו מה לומר.

אחרי כל זה האידיוט ממקודם עדיין הרגיש חופשי לפתוח קצת פה ורק אחרי כמה ירידות על המראה החיצוני שלו הוא נרגע והשתתק.

אני אומר לכם: אנשים הם זבל. אתה חי את החיים שלך בשקט ובכח הם מתגרים בך. מגיע לי פרס על שהסיפור הזה לא נגמר אחרת בזכות האיפוק שלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2009, 13:56
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "א) כנופיות או ארגוני פשע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן אור
א) כנופיות או ארגוני פשע אחרים הרבה יותר מחושבים מהערס הממוצע ולכן הם לא יבואו ויתקפו על כלום (בניגוד לערס הממוצע)
אף אחד לא אמר שהחיים בארה"ב בטוחים, רק שם יש אבטחה יחסית (לישראל) כבדה בדואר וכנראה שלא בדואר יתקפו אותך.

ב) מי אמר שאני מפחד? סתם צייני עובדה שהחיים בישראל מסוכנים

בשורה התחתונה המציאות בארצות הברית הרבה יותר מסוכנת, כאשר כל אחד יכול להשיג נשק ולהשתמש בו-והם משתמשים. ותתפלא כמה קלה האצבע על ההדק (וגם יכלת לראות דוגמה מצויינת לזה ברצח רענן לוי, שעבריין שנחשב "כבד" פעל כמו ערס מהרחוב)

אם אתה לא יודע איזו אבטחה יש בארצות הברית אל תמציא נתונים.

החיים בישראל הם דבש וחממה לעומת חיים במקומות אחרים כדוגמת דרום אמריקה (ולא פעם אתה נתקל בסיפור על ישראלי שנרצח שם במהלך שוד על ידי כנופיה למרות ששיתף פעולה), אפריקה, המזרח התיכון ומדינות אפריקה. ותתפלא, גם ביחס לאירופה מצבנו טוב ואף טוב מאוד. אז זה הספורט הלאומי לקטר ולהתלונן, כמה התלונות תואמות את המציאות? לא בהרבה.
ישן 17-09-2009, 08:56
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "אין כמו בישראל, המדינה היחידה..."

כשאתה נמצא בתוך סיטואציה כזאת אתה עובר לאוטומט ומקסימום מידי פעם לוחץ על הבלמים כדי שהדברים לא ייצאו משליטה. רק אח"כ אתה מתחיל לומר לעצמך דברים בסגנון: "לערס היה יכול להיות סכין" או "האידיוט היה יכול להיות מאבטח איפושהו שפתאום ישלוף אקדח".

כשאני שומע בחדשות על חבר'ה צעירים שהורגים אחד את השני בגלל שטויות אני מבין טוב טוב איך דברים כאלה מתגלגלים. מספיק שמישהו אחד זורק מילה ומישהו אחר מאבד שליטה וזה נגמר בכלא וארון קבורה.

המצב בחוץ רק יילך ויחמיר. ככל שאנחנו נהיה יותר כמו ארה"ב תהיה פחות סולידריות חברתית בין האנשים וכשאין סולידריות אז אנשים זרים הם לא יותר מאנשים זרים. אתה לא מרגיש חלק מקהילה וכשזה קורה אז כל שכן או זר הוא אוייב פוטנציאלי שצריך להגיב נגדו בכח כנגד כל התרסה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר