לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2009, 23:53
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
מדבקות ברכבת: "ג'ובניקון, פנה מקום"

נוסעים ברכבת נתקלו בימים האחרונים במדבקות שהדביקו אלמונים, המנחות חיילים לפנות את מושבם לקרביים שביניהם, תחת הכותרת "והדרת פני לוחם". הפקחים - בעלי רקע קרבי - דווקא מתלהבים. הג'ובניקים נעלבו: "זו אפליה"

דניאל אדלסון
פורסם: 17.09.09, 23:38

הסטיקר שהוריד את הג'ובניקים מהפסים. נוסעי רכבת רבים הופתעו בימים האחרונים לגלות מדבקה חדשה המעטרת את קירות המעברים ברכבות ברחבי הארץ. על המדבקות נכתב "ג'ובניקון פנה מקום - והדרת פני לוחם", והן מסבירות באופן גרפי לחייל ה"ג'ובניק" שעליו לפנות את מקומו לטובת החייל הקרבי.

רונן, תושב בני ברק, נתקל במדבקה כזו. "רואים שם מין ילד כזה עם מדים ונעלי ספורט, שיושב על מושב ברכבת והחולצה שלו פתוחה, עם פס אדום שמייצג כאילו את הג'ובניקון", סיפר ל-ynet. "לצדו רואים חייל קרבי עם רובה ומעליו סימן וי. המדבקה מודבקת במעבר בין קרון לקרון, במקום ממש בולט לעין. זה פשוט מזעזע. זאת אפליה בין דם לדם. הייתי בשוק, זה בלתי יאמן בכלל. זאת פעם שנייה שאני נתקל בסטיקר, כבר ראיתי אותו לפני שבוע ברכבת אחרת".

להמשך קריאה בynet

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2009, 13:01
  yochaiTB yochaiTB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אוי, תעשה לי טובה. המילה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
אוי, תעשה לי טובה.
המילה "ג'ובניק" זו לא מילה גסה.
יש ג'ובניקים שטוחנים!
תכניסו את זה לראש שלכם.

חייל קרבי, כבודו במקומו מונח - וזה לא כולל שג'ובניק יפנה מקום בשבילו.
בלי הג'ובניקים, הקרביים לא היו מתפקדים. הן מבחינת אפסנאות, שלישות, ת"ש וכל שאר הירקות.
ואלו עוד הג'ובניקים שנמצאים בכל יחידה. לך תגיד לאנשי מודיעין (אלחוטנים וכל החברים שלהם) או לבסמ"חנים/ממר"מניקים שהם לא עושים תפקיד חשוב כמו הקרביים. - וזו רק דוגמא קטנה.

תזכור שבלי הג'ובניקים, סביר להניח שהקרביים היו נהרגים במלחמות.

וצאו מהסטיגמה הזו כבר.

את סותרת דברים שלא אמרתי.....
אני שאלתי שאלה פשוטה ואם את תעני עליה זה יהיה נחמד "אפסנאות, שלישות, ת"ש"
נחשבים לתומכי לחימה כאשר הם משרתים בבסיס לוחמים.
איזה ג'ובניקים את מכירה שסוגרים שבועים (ולא פעם ב....) אלה קבוע ולפעמים שלוש... שאין להם תנאים כמו בריכה, קולנוע(חיל האויר) פליסטיישן,מועדון עם מסך פלזמה בגודל קיר טיפוס שקרבים עושים במסלול וביליארד(8200,מודעין).
רק מידע כללי אני השמח לשמוע עליהם, לא אמרתי שום דבר בנושא הסטיקר או התרומה שלהם.

אני באופן אישי לא מכיר בכלל כאלה, סמבצי"ם זה ממש לא 1 לשבועים אולי בזמן מלחמה.

נערך לאחרונה ע"י yochaiTB בתאריך 18-09-2009 בשעה 13:06.
ישן 20-09-2009, 20:12
צלמית המשתמש של Kartman
  Kartman Kartman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.02
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yochaiTB שמתחילה ב "[QUOTE=RedBlossom]אוי, תעשה..."

תגיד לי, יא חצוף, מי אתה חושב שאתה שתכליל כל אחד שלא מסתובב עם נשק כג'ובניק שלא עושה כלום???
אז כן, אני חוזר (בדר''כ) כל יום הביתה.
וכן, אני משרת במקרה ב8200, וכן, יש לנו שם פלאזמה בגודל קיר טיפוס וביליארד. אה כן, ויש לנו 2 פלייסטיישן 3 (תאכל ת'לב).
ותתפלא, אני לא אפסנאי/מש''ק ת''ש/מש''ק חתולים.
אתה חושב שאנשים יוצאים מהמשרד שלהם ב11 בבוקר ודופקים משחק בפרו עד שהאצבעות יוצאות להם מהמקום???
אז תכיר, המועדון פתוח מ7 עד 11 בערב. לפני זה ואחרי זה עובדים. וגם בזמן שהמועדון פתוח עובדים.

אז אני אשאל רק שאלה אחת: מי אתה שתכליל ככה???? כנראה שהיית צריך לבקר במחלקה שלי
בעופרת יצוקה כדי לקבל את הוולה לפרצוף ולהיכנס לקצת פרופורציות..

שא ברכה.

כל העולם כולו מכבי חיפה!

נערך לאחרונה ע"י Kartman בתאריך 20-09-2009 בשעה 20:23.
ישן 24-09-2009, 05:20
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Kartman שמתחילה ב "תגיד לי, יא חצוף, מי אתה חושב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kartman
תגיד לי, יא חצוף, מי אתה חושב שאתה שתכליל כל אחד שלא מסתובב עם נשק כג'ובניק שלא עושה כלום???
אז כן, אני חוזר (בדר''כ) כל יום הביתה.
וכן, אני משרת במקרה ב8200, וכן, יש לנו שם פלאזמה בגודל קיר טיפוס וביליארד. אה כן, ויש לנו 2 פלייסטיישן 3 (תאכל ת'לב).
ותתפלא, אני לא אפסנאי/מש''ק ת''ש/מש''ק חתולים.
אתה חושב שאנשים יוצאים מהמשרד שלהם ב11 בבוקר ודופקים משחק בפרו עד שהאצבעות יוצאות להם מהמקום???
אז תכיר, המועדון פתוח מ7 עד 11 בערב. לפני זה ואחרי זה עובדים. וגם בזמן שהמועדון פתוח עובדים.

אז אני אשאל רק שאלה אחת: מי אתה שתכליל ככה???? כנראה שהיית צריך לבקר במחלקה שלי
בעופרת יצוקה כדי לקבל את הוולה לפרצוף ולהיכנס לקצת פרופורציות..

שא ברכה.

אני מבין שעבדתם קשה בעופרת יצוקה...
כנראה שהיית צריך לבקר בצוות שלי בעופרת יצוקה כדי לקבל את הRPG לפנים ולהכנס קצת לפורפורציות.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

ישן 24-09-2009, 16:45
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yochaiTB שמתחילה ב "[QUOTE=RedBlossom]אוי, תעשה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yochaiTB
איזה ג'ובניקים את מכירה שסוגרים שבועים (ולא פעם ב....) אלה קבוע ולפעמים שלוש... שאין להם תנאים כמו בריכה, קולנוע(חיל האויר) פליסטיישן,מועדון עם מסך פלזמה בגודל קיר טיפוס שקרבים עושים במסלול וביליארד(8200,מודעין).
רק מידע כללי אני השמח לשמוע עליהם, לא אמרתי שום דבר בנושא הסטיקר או התרומה שלהם.

אני באופן אישי לא מכיר בכלל כאלה, סמבצי"ם זה ממש לא 1 לשבועים אולי בזמן מלחמה.

מכיר באופן אישי וקרוב. "ג'ובניק" שטוחן שבועיים על בסיס קבוע, ואם הייתה לך טיפה של ידע של המערכת היית יודע שקיימים הרבה כאלה ולא היית קופץ כמו חמור בלי לדעת. ואגב, הם עושים עבודה לא פחות חשובה. ואני לא מדבר מהרעיון של "כולנו צבא אחד וכולנו ברגים" אלא מהעובדה שאנשים מסויימים במודיעין (אישית אני מכיר מודיעין, לא רוצה לדבר על מקומות אחרים) תורמים לא פחות (ושלא נגיד, אפילו יותר) מחיילים קרביים.
ישן 18-09-2009, 02:27
  כיסוי לאוטו כיסוי לאוטו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מדבקות ברכבת: "ג'ובניקון, פנה מקום""

בלי קשר, אותי שיגע שהייתי חייל, כשנסעתי באוטובוס מלא והייתי יושב בסוף, לראות קשישים עולים ואף ג'ובניק מקדימה לא היה חושב על בכלל לקום. ואני שיושב באמצע או בסוף צריך לסמן לקשיש שיקח את המקום שלי, לפעמים הם לא טרחו להגיע עד אליי ונשארו לעמוד מקדימה עד שאזרח קם.

פעם קרה לי, וזאת הייתה ממש חוצפה... שישבתי מקדימה, קמתי לכבוד קשישה, והיא אמרה תודה ולא רצתה להתיישב, וגם אני סירבתי לחזור לשבת. אז פשוט בא חייל אחר (ג'ובניק) וישב במקומי.

אז יש הבדל בתרבות נסיעה בתחבורה ציבורית אצל לוחמים וג'ובניקים, מהניסיון שלי.

ישן 18-09-2009, 03:08
  כיסוי לאוטו כיסוי לאוטו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "זה כבר טיעון לאשכול אחר, אבל..."

אולי השתמע מהדברים שלי שאני קורא לשלוח את כולם לחזית כמו ב47. לא לזה התכוונתי. הכוונה הייתה, שכיום יש אנשים שיכולים (בפרופיל, במצב הבריאותי) לעשות שירות קרבי אבל עושים הכל כדי להתחמק ממנו.

וחסרים לוחמים. היחידות הלוחמות לא עומדות במספר המשימות בהשוואה לכמות הלוחמים. אז המערך גיוס כנראה לא מתפקד.

אני לא טוען שלוחמים הם אנשים בעלי אופי מושלם, אין דבר כזה מושלם. אבל הבחירה של ילד בן18-19-20-21 לשים כרגע את הרצונות, הנוחות, השאיפות שלו בצד ל3 שנים, כי יש משהו יותר גדול וחשוב ממנו. זה כן מראה על אופי.

ולוחם, שיצא לג'וב מרצונו, אני לא מחשיב לוחם. גם אם הוא מחזיק בתעודה הנכספת.

ישן 18-09-2009, 03:17
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי כיסוי לאוטו שמתחילה ב "אולי השתמע מהדברים שלי שאני..."

הבחירה של ילד18 בן נובעת מהמון המון שיקולים. אל תשכח שהרבה לוחמים לא ממש בחרו לשים את הרצונות והנוחות בצד ל3 שנים כי יש משהו חשוב- אלה נהיו קרביים כי זה מה שהפרופיל שלהם החליט, ולא כולם הצליחו להילחם בזה, או שנהיו קרביים כי זאת הנורמה- מי שיכול-עושה!
זה לא אומר שיש להם אופי טוב יותר משל ג'ובניקים (במאמר מוסגר- אתה אפילו יכול להגיד שהם "הולכים עם העדר" או נגררים חברתית לנורמה של להיות קרבי . אבל אל תתפסו אותי במילה, זאת רק דוגמא לאופי לא טוב שיכול לגרום למישהו להיות לוחם. למזלה של מדינתנו, הרוב לא ככה ) זה פשוט אומר שהם מתאימים למקום אחד ולא למקום אחר, ממגוון סיבות (אולי הם פשוט לא חכמים מספיק בשביל תפקיד בממרם? אולא הם לא יפים מספיק בשביל להקה צבאית? אולי לא דוברים את השפה ולא יכולים להדריך?) ושם שיבצו אותם!

וסתם תוספת קטנה שלי- יש קרביים שעברו לג'וב דווקא כדי לתת יותר, לדוגמא במדורים שקשורים לחומר מקצועי, בדיקה שלו ושיפור.
ישן 18-09-2009, 05:01
  משתמש זכר AcidicJimmy. AcidicJimmy. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אתה צודק. לא רק שהם לא בהכרח..."

א. יש הרבה שמשרתים בתנאים נוחים מאוד (משרד ממוזג בקריה לדוגמא), יש הרבה שהשירות שלהם מסתכם בשנה וחצי נטו, ויש הרבה שהיציאות התכופות והשעות הנוחות מאפשרים להם לצאת לעבוד ולעשות הרבה יותר כסף מלוחמים.
ב. לא אמרתי שלא מגיע להם לשבת, אני גם לא מבקש מאף ג'ובניק שיקום לכבודי. אני רק אומר שצריך להשריש את הכבוד ללוחמים. אותי מכעיס לראות ג'ובניקים עושי יומיות מפוצצי פטורים על חצי א' דוחפים לוחמים בעליה לאוטובוס, או שמים רגליים על מושבים ברכבת ושומעים מוזיקה בקולי קולות בפלאפון. מעצבן אותי חוסר הכבוד הזה, שהוא בעקיפין גם למדים שהם לובשים איך וכשמתחשק להם ולאזרחים שסביבם.
אל מול ההתנהגות הזאת (שהיא אולי לא נחלת הכלל אבל בהחלט לא מחזה נדיר) הסטיקר הקטן והתמים הזה הוא לא יותר מקריאת התנגדות מתקבלת על הדעת.

ישן 18-09-2009, 10:52
  Didd Didd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.07
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי AcidicJimmy. שמתחילה ב "א. יש הרבה שמשרתים בתנאים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AcidicJimmy.
א. יש הרבה שמשרתים בתנאים נוחים מאוד (משרד ממוזג בקריה לדוגמא), יש הרבה שהשירות שלהם מסתכם בשנה וחצי נטו, ויש הרבה שהיציאות התכופות והשעות הנוחות מאפשרים להם לצאת לעבוד ולעשות הרבה יותר כסף מלוחמים.
ב. לא אמרתי שלא מגיע להם לשבת, אני גם לא מבקש מאף ג'ובניק שיקום לכבודי. אני רק אומר שצריך להשריש את הכבוד ללוחמים. אותי מכעיס לראות ג'ובניקים עושי יומיות מפוצצי פטורים על חצי א' דוחפים לוחמים בעליה לאוטובוס, או שמים רגליים על מושבים ברכבת ושומעים מוזיקה בקולי קולות בפלאפון. מעצבן אותי חוסר הכבוד הזה, שהוא בעקיפין גם למדים שהם לובשים איך וכשמתחשק להם ולאזרחים שסביבם.
אל מול ההתנהגות הזאת (שהיא אולי לא נחלת הכלל אבל בהחלט לא מחזה נדיר) הסטיקר הקטן והתמים הזה הוא לא יותר מקריאת התנגדות מתקבלת על הדעת.

כל מה שאתה עושה הוא המוטל עליך וחובתך, אף אחד לא צריך לתת לך פריוולגיות מיוחדות ברכבת/אוטובוס וכו' על זה שאתה בסופו של דבר עושה מה שמצופה ממך בתור לוחם.

ישן 18-09-2009, 05:14
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי AcidicJimmy. שמתחילה ב "אפליה? הגזמנו... יכול להיות..."

אני שירתתי בחיל-מודיעין ואני מתאר לעצמי שיש שיקראו לי ג'ובניק למרות שחלק מהשירות לא היה בסביבה ג'ובניקית (משרדית, עם מזגן ומחשב וכו'). בקרייה ביקרתי פעם אחת בתור בונוס שקיבלתי אחרי הקורס. יצאתי הביתה אחת ל-3 שבועות כמעט כל השירות וכל נסיעה לקחה בערך 3-4 שעות.
אני יודע בוודאות שמה שעשיתי הציל חיים של לא מעט לוחמים (ואזרחים) מצד אחד, ומצד שני דאג "לדלל" את השורות בקרב האויב. אף פעם לא הרגשתי צורך לחפש כבוד או הכרה אצל אף אחד, ואף אחד גם לא המציא סטיקרים או ססמאות בשבילי או בשביל החברים שלי ביחידה. בתחילת השירות הודיעו לי שסביר להניח שאף אחד לא ידע מה אני עושה ושאף אחד גם לא יגיד לי תודה, ושאם זה לא מתאים לי, כנראה שמקומי אינו שם.
אם מישהו עושה את מה שהוא עושה בשביל שיגידו לו תודה 3 פעמים ביום ויקומו בשבילו ברכבת, שיבושם לו, אבל הוא מפספס את העיקר. כנראה שזה באמת עניין של אופי.

ישן 24-09-2009, 13:19
  ש.צ. ש.צ. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.09
איזה קשוח שאתה שיש קצת שושו מסביב ליחידה שלך
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי AcidicJimmy. שמתחילה ב "לו ידעת מה אני עושה בצבא היית..."

יש לי מושג כללי מה עושים במורן. ולידיעתך יש יחידות (גם באגף מודיעין ) שלא משתמשים בהן בניגוד למורן, שתחום העיסוק הכללי שלהן הוא שו"ס, שקיום היחידות הוא שו"ס, ושכל פעילות בודדת שלהן היא שו"ס ואני לא מתכוון לסיירת מטכ"ל.

אז בבקשה שששצ.

בכיוון ש EKEK אמר כבוד זה משהו שמרוויחים ולא משהו שמקבלים. יפה לך שעברת גיבושון למורן וזה כן שווה משהו אבל עוד מיליון אנשים עבור עוד מיליון מיונים כאלה ואחרים כדי להגיע לאיפה שהם הגיעו. איזה כבוד חסר לך? יורקים עליך כשאתה הולך ברחוב? די עם הבכיינות.
יש אינסוף בעיות בצבא וגם חלוקה הנטל והמשימות לא בדיוק הוגנת אבל תאשימו את מי שצריך: יש זכויות שלך שנפגעות ( וגם הזכות לכבוד היא זכות מסוימת) אז תאשים את החלק הקובע במערכת שאחראי על זה. מה הקטע של לצאת על הג'ובניקים?

זה כל כך ברור שלוחמים נמצאים בסיכון הרבה יותר גבוה מג'ובניקים, אבל מה איך זה קשור למשהו? אנשי המוסד בחו"ל מסכנים הרבה יותר. מה נראה לך ולחברים שלך פה שאם אלי כהן היה חוזר מסוריה הוא היה מדביק סטיקרים "לוחמים! תקומו לי באוטובוס! אני סיכנתי יותר!" ?
זה פאתטי.

ששששששששששששששששששששששששצ.
ישן 18-09-2009, 06:41
  alex188 alex188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מדבקות ברכבת: "ג'ובניקון, פנה מקום""

אני ג'ובניק שחוזר הביתה פעם ב21 או 28 יום. כן מסתבר שיש גם חייה כזו. ובתור מש"ק שלישות אני שומע את הלוחמים כל היום בוכים על זה שהם לוחמים (מי אמר שהם בחרו בזה?) על זה שהתנאים שלהם לא טובים, שלא מורידים להם פרופיל, שלא נתונים אוכל מספיק טוב (ואני כן מקבל אוכל יותר טוב?). מעט מאוד לוחמים באמת גאים ושמחים להיות לוחמים. אז כל בלבולי מוח בקשר לכבוד ללוחמים שימו בצד - אני מכבד את כולם במידה לה הם ראויים להיות מכובדים.

אני באופן אישי לא מבין איך יבדלו בין חייל ג'ובניק לבין חייל לוחם, בגלל התיקים? (ואם הוא בטירונות 02). בגלל הנשק (ואם הוא חייל מהקריה שנוסע לאבטש באיזה בסיס- יש גם חייה כזו).

האפליה יוצרים הלוחמים עצמם בדרישה לקבל יחס מיוחד -כולם מכבדים אותכם, ומעריכים את העבודה שלכם. גם בין הלוחמים עצמם יש אפליה כאשר אלה טוענים שעושים יותר מאלה.

ציטוט:

1. שירות של שנה וחצי הוא למאבטחי מתקנים (בטוח אתה לא רוצה להיות באוכלוסיה הזו) או לחיילים בהסדר שירות מיוחד ובהתאם לסוג תנאי השירות שהוקצו להם מתוקף הבעיות הסוציואלית שלהם - למיטב ידעתי החיילים לוחמים בעלי הקלות בתנאי שירות כבר לא לוחמים.

2. באשר לטענה בקשר לשעות הנוחות והתכופות ראה את תחילת הפוסט הזה.

ציטוט:

הטענות שאתה מעלה לא עולות קנה אחת עם האמת. אתם מקבלים את הכבוד הראוי לכם הן בהטבות שלאחר תום שירות והן במהלכו לא אתחיל לפרט - מיותר לציין שאני לא רוצה לא חושב שמגיע לי חצי מה שמגיע לכם. לדרוש כבוד מאנשים תמורת העבודה שאתה חייב לבצע זה משהו שכן צריך לעקור. אם אתה מבקש לשרת ביחידת שדה לטובת זה שיגדו לך תודה רבה כמה פעמים ביום אולי אתה במקום הלא נכון.

באשר לטענה השנייה לגבי הפטורים, הפלאפון, רגליים על מושבים - צריך לעלות את הבעיה הזו ברמה הלאומית, בבתי הספר מול ההורים בחינוך ילדהם ולא מול הצבא.

אין לי צל של ספק שיש אמת בחלק מהדברים שלך ואני נתקל בה בעצמי יחד עם האמור הכול צריך להיות בטוב טעם. ולסטיקר הזה, במדינה הזו, במאה הזו, אין מקום.
ישן 18-09-2009, 11:54
  משתמש זכר AcidicJimmy. AcidicJimmy. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי alex188 שמתחילה ב "אני ג'ובניק שחוזר הביתה פעם..."

- אם כל הכבוד לשירות שלך, ואני באמת לא מזלזל, כמה אתה סוגר זה לא פרמטר. אפשר לסגור 21 ולישון במיטה ואפשר לישון על רצפה של פילבוקס, אפשר לשבת במשרד ואפשר לכבוש שכונה בעזה.
- אם אתה חושב שרוב הלוחמים לא גאים ולא שמחים להיות לוחמים אתה חי בסרט. זאת חרא עבודה בד"כ, ואנשים הם יצורים מתלוננים (לא משנה באיזה תפקיד הם) אבל אם מישהו לא רוצה להיות לוחם הוא גם לא יהיה כי לצאת יותר קל מאשר להישאר.
- לגבי הנקודות שמספרת בתור 1 ו-2, עד עכשיו השירות שלי היה מאוד מגוון ויצא לי לראות איך אנשים חיים בבסיסם שנותרים שוממים אחרי 5 אחה"צ. אם אתה מגיע לצבא ב-11 ויוצא ב-3, עושה חמשו"שים ולא סוגר שבתות כי הנפצת פטור- אתה משרת נטו 20 שעות בשבוע. לוחמים משרתים 24/7.
שוב, הלוואי שמי שבאמת צריך היה לקבל הקלות ת"ש היה מקבל אותם ולא סובל מציניות כי חצי עולם תופס על זה טרמפ ןמוציא אישורי עבודה ופטורים מסגירות כי בא לו.
- אני בחרתי (בצורה הכי ישירה של המילה) את התפקיד שבו אני משרת, ואם הייתי מבקש כבוד בטח לא הייתי הולך לשרת שם. אני רק אומר שלחשוב שאנשים עושים את מה שמוטל עליהם זו תמימות. המון עושים הרבה פחות מהמוטל עליהם והרבה מחפים על זה בהמון עשיה שהיא מעל ומעבר למה שקבוע בחוק היבש.
- אני מסכים שהכל מתחיל ומסתיים בחינוך, מה לעשות שלצערנו היום כבר לא מחנכים לערכים של הקרבה ותרומה למדינה כמו שעשו פעם. מה לעשות שהיום מנערים אנשים על ידי סטיקרים ופרובוקציות. אז אומנם זאת לא הדרך הכי יפה לעשות את זה אבל היא עובדת- עובדה שאנשים מסכימים ותומכים וחושבים שאולי יש משהו לא בסדר עם איך שדברים מתנהלים.

ישן 18-09-2009, 14:54
  alex188 alex188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי AcidicJimmy. שמתחילה ב "- אם כל הכבוד לשירות שלך,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AcidicJimmy.
- אם כל הכבוד לשירות שלך, ואני באמת לא מזלזל, כמה אתה סוגר זה לא פרמטר. אפשר לסגור 21 ולישון במיטה ואפשר לישון על רצפה של פילבוקס, אפשר לשבת במשרד ואפשר לכבוש שכונה בעזה.
- אם אתה חושב שרוב הלוחמים לא גאים ולא שמחים להיות לוחמים אתה חי בסרט. זאת חרא עבודה בד"כ, ואנשים הם יצורים מתלוננים (לא משנה באיזה תפקיד הם) אבל אם מישהו לא רוצה להיות לוחם הוא גם לא יהיה כי לצאת יותר קל מאשר להישאר.
- לגבי הנקודות שמספרת בתור 1 ו-2, עד עכשיו השירות שלי היה מאוד מגוון ויצא לי לראות איך אנשים חיים בבסיסם שנותרים שוממים אחרי 5 אחה"צ. אם אתה מגיע לצבא ב-11 ויוצא ב-3, עושה חמשו"שים ולא סוגר שבתות כי הנפצת פטור- אתה משרת נטו 20 שעות בשבוע. לוחמים משרתים 24/7.
שוב, הלוואי שמי שבאמת צריך היה לקבל הקלות ת"ש היה מקבל אותם ולא סובל מציניות כי חצי עולם תופס על זה טרמפ ןמוציא אישורי עבודה ופטורים מסגירות כי בא לו.
- אני בחרתי (בצורה הכי ישירה של המילה) את התפקיד שבו אני משרת, ואם הייתי מבקש כבוד בטח לא הייתי הולך לשרת שם. אני רק אומר שלחשוב שאנשים עושים את מה שמוטל עליהם זו תמימות. המון עושים הרבה פחות מהמוטל עליהם והרבה מחפים על זה בהמון עשיה שהיא מעל ומעבר למה שקבוע בחוק היבש.
- אני מסכים שהכל מתחיל ומסתיים בחינוך, מה לעשות שלצערנו היום כבר לא מחנכים לערכים של הקרבה ותרומה למדינה כמו שעשו פעם. מה לעשות שהיום מנערים אנשים על ידי סטיקרים ופרובוקציות. אז אומנם זאת לא הדרך הכי יפה לעשות את זה אבל היא עובדת- עובדה שאנשים מסכימים ותומכים וחושבים שאולי יש משהו לא בסדר עם איך שדברים מתנהלים.

אין צל של ספק שעבדותי קשה עד כמה שתהא לא משתווה לעבודה של לוחם. ואין פה ויכוח בכלל. עדיין לא ברור לי מה מטרת האשכול הזה. מדוע שחייל עורפי יקום אל מול לוחם ברכבת או באוטובוס?

אם באת לדרוש כבוד תמורת עבודתך אני יכול להבטיח לך שאת הכבוד הראוי לך אתה בוודאי מקבל מהחברים ומהאנשים היקרים לך וזה מה שבסופו של דבר קובע. בטח לא מה שאני חושב איזה נווד אבוד בפורום.

ציטוט:
"זה גימיק יפה", אומר אחד מהם. "רובנו יוצאי קרבי, וברור שלדעתנו צריך לתת לקרביים עדיפות על פני ג'ובניקים". פקח אחר מזכיר כי על פי ספר התקנות ברכבת, חיילים זכאים להעדפה בעלייה לרכבת (אם היא מלאה) או במקומות ישיבה. אבל מבחינתו, הדברים אמורים רק לגבי חיילים קרביים.

"ג'ובניקים מפונקים, הם עושים בלגן ברכבת, שמים רגליים על המושבים, מלכלכים ושמים מוזיקה בטלפון הנייד בקול רם", הוא טוען. "מבחינתנו עדיף שייסעו לבסיס במכוניות שלהם. קרביים, לעומת זאת, מכבדים את החוקים ברכבת. שלא לדבר על זה שהם מגיעים עם תיקים ענקיים אחרי שבוע או שבועיים בבסיס ולא יכולים לשבת בגלל הג'ובניקים ותיקי הצד שלהם".

ציטוט מתוך הכתבה שאמר פקח הרכבת.

לא יכול להיות מצב כזה, שעובד רכבת יתן דעה מהסוג הזה באופן פובמי. עדיין לא ברור לי על סמך מה יקבעו הפקחים מי לוחם ומי לא.

לנסוע במכונית שלי לבסיס? א. אין לי בכלל מוכנית. ב. אני לא בטוח שאני יודע אפילו איך להגיע למכונית איפה שאני משרת.

שיתוף פעולה עם "זה גימיק יפה" היא הפליה ברמה שלא תעלה על דעה שפויה. אם אנחנו יוצרים הפליה בצבא בקרוב מאוד שמאלנים יעלו מצד שמאל של הרכבת והימינים מצידה הימנית.

אין שום קשר בין מקומת ישיבה לבין הכבוד שנותנים לחיילים במדינה הזו.

בסופו של יום, הייתי רוצה להאמין שלך ולי, וגם לרמטכ"ל יש אותה מטרה. לספק ביטחון שוטף לאזרחי המדינה הזו. כל אחד עושה את עבודתו במסגרת האחריות שהוטלה עליו.
ישן 18-09-2009, 09:55
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06

לא שאני מצפה שג'ובניק יקום בשבילי, אבל הציור מצחיק אותי, כי בד"כ אני רואה את זה בעיניים שלוחמים יותר מקפידים על הופעה תקנית של חייל (מדים מסודרים עם חולצה בתוך המכנסיים, גומיות- גם אם הם נמוכות בצורה יוצאת דופן- בנעליים וגלח"צ ודסקית), והרבה מהג'ובניקים (לרוב הבנים, ייאמר לזכות הבנות שהם מסודרות) פשוט זורקים ז' אחד גדול על מה שהמדים מייצגים, חולצה בחוץ ופתוחה, שיער שנראה כאילו הוכן במיוחד למועדון שהם מתכוונים ללכת אליו הלילה, שרשרת שנראית כאילו הגיעה היישר מהאוסף על הצוואר של מיסטר T, נעלי ספורט (אלוהים יודע בשביל מה), ועוד מליון דברים שיכולים לגרום לרס"ר שלי לספח אותם לשלוש שנים אליו...
ישן 18-09-2009, 13:08
  משתמש זכר mp_phonix mp_phonix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06

מה שממרמר הרבה לוחמים בעניין של התחבורה הציבורית הוא לדוגמא, המצב שבו מחכים לאוטבוס, הלוחם שיש לו 37 תיקים כי הוא סוגר 428 צריך להכניס אותם לתא מטען קודם ובנתיים כל ה"ג'ובניקים" שעושים יומיות וכמובן אין להם תיקים שצריך לדחוף אותם לתא מטען קודם עולים (ויש גם כאלה שנדחפים לפניו, קרי בזמן שהוא מעלה את התיקים הם הולכים מסביב לאזור של העמסת המטען ופשוט עוקפים אותו).
ברכבת:
הלוחם שיש לו 37 תיקים כי הוא סוגר 428 נכנס לקרון - פונה ימינה או שמאלה ומה הוא רואה ? כל הכיסאות ברכבת בתפוסים - "אוף, טוב נשב" הוא אומר לעצמו - ואז הוא מתחיל להסתכל על האנשים שיושבים בכיסאות . . . ואז הוא רואה: חצי מהחיילים שיושבים בכיסאות (רובם ג'ובניקים) נראים כמו ה"ג'ובניקון" שבסטיקר - חצי א', נעלי ספורט, נראה כמו צ'יקמוקיונר וביזיון למדים.
לדעתי, זה חלק מהדברים שגורמים לתופעות כמו "קום והדרת פני לוחם"

*הדברים הנ"ל נכתבו בהקצנה על-מנת להעביר נקודה.

*גילוי נאות - הכותב הוא לוחם בעבר וג'ובניק בשיזפון בהווה.(חמשושים)
ישן 18-09-2009, 13:36
  משתמש זכר mp_phonix mp_phonix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "בתור ג 'ובניק בשיזפון בהווה,..."

אני חושב שיהיה מאוד נחמד אם אשב בנסיעה, אבל אין "מגיע" "לא מגיע".
אני לא חושב שתפקידך בצבא צריך להיות מדד לאם אתה זכאי למקום ישיבה או לא.

מה שיוצא בפועל, שקורה המון שכמו שציינתי, שלוחמים עומדים באוטבוס בגלל התיקים בזמן שהג'ובניקים יושבים - מצב שקורה ללוחמים בגלל שהם לוחמים.
אני חושב שאין דבר שיותר מעצבן אותי שאני צריך להעלות את התיקים קודם ואז עולה בין האחרונים לאוטבוס, עומד, ורואה כל מיני ג'ובניקים שיושבים ומתחילים להוריד חולצה וכו'. [אני חייב לציין שבד"כ שאני אומר ג'ובניקים הכוונה לאותם עושי יומיות שלא מקפידים על ההופעה שלהם ומבזים את הצה"ל]
אני די בתוך שבתור מדריכת שריון בשיזפון (אם אני לא מתבלבל בינך לבין מישהי אחרת פה בפורום) אני בטוח שאין דבר שעיצבן אותך יותר לעלות ל392 עם תיק ענק ולראות את אחד הטבחים של הבסיס או איזה מפח"טניק נמרח לו על המושב עם חצי א', לא מגולח בעליל ועוד שאר עבירות לבוש בזמן שאת עומדת בנסיעה (בגלל התיק), מדוגמת ותקנית כמו שהוראות הצבא מחייבות (בכל זאת מדריכת שריון )תופעה זו תעצבן כל אחד, אבל בגלל שיוצא ללוחמים . .לעמוד הרבה, אחת התגובות היא המדבקה הזאת.

*אני מקווה שהצלחתי להעביר את הנקודה שלי
ישן 18-09-2009, 13:39
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי mp_phonix שמתחילה ב "מה שממרמר הרבה לוחמים בעניין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mp_phonix
מה שממרמר הרבה לוחמים בעניין של התחבורה הציבורית הוא לדוגמא, המצב שבו מחכים לאוטבוס, הלוחם שיש לו 37 תיקים כי הוא סוגר 428 צריך להכניס אותם לתא מטען קודם ובנתיים כל ה"ג'ובניקים" שעושים יומיות וכמובן אין להם תיקים שצריך לדחוף אותם לתא מטען קודם עולים (ויש גם כאלה שנדחפים לפניו, קרי בזמן שהוא מעלה את התיקים הם הולכים מסביב לאזור של העמסת המטען ופשוט עוקפים אותו).

חחחחחח קרה לי מקרה שסגרתי 21 וקיבלתי לצאת חמשוש מאוחר, אני מגיע לתחנת אוטובוס בארלוזורוב, כשהתחנה שוממה מאדם לגמרי, אני היחיד והראשון שם, בתוך דקות התחנה התמלאה באנשים, ואז הגיע האוטובוס, אני בא לשים את התיק בתא מטען ולעלות לאוטובוס, אבל הפלא ופלא, אי אפשר, האוטובוס כבר מלא (ולא רק בג'ובניקים אלא גם באזרחים שנדחפו פנימה בצורה חזירית). טוב, אז מוציא את התיק וממתין לאוטובוס הבא וגם אז קורה לי בדיוק אותו מקרה, בפעם השלישית כבר התעצבנתי אז עליתי עם התיק, הנהג שאל אותי למה אני לא שם את התיק בתא מטען, אז אמרתי לו שלשם שינוי אני מעדיף לעלות על האוטובוס...
ישן 18-09-2009, 22:25
  primak primak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.08
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי tomer_g123 שמתחילה ב "נושא"

אומנם אני עוד לא חייל, אבל הולך להתגייס למערך הלחימה, אני חושב שהסטיקר הזה מבייש את המערך הלוחם לא פחות מאשר שאותו ג'ובניק בתמונה מבזה את צה"ל. לוחמים לא נשארים לוחמים בשביל הכרת התודה, לא בשביל שום הטבות - נכון שבמנטליות זה נשמע הגיוני לקום בשביל אדם ששומר שתוכל לישון בלילות, אבל זה מגוחך לחשוב שאותו לוחם ידרוש את מקומו באוטובוס או ברכבת, בטח ובטח מחייל אחר.

וכן, בנימה הזאת, זאת הבדלה בין דם לדם. חייל אחד לא שווה יותר מחייל אחר. כל אחד חיוני לתפקוד המערכת, אחרת המערכת הייתה פולטת אותו. אז אם אותו ג'ובניק מבזה את המערכת, זה בושה. אבל זה לא משנה את העובדה שהוא ככל הנראה ממלא תפקיד שמישהו צריך לעשות - אפילו אם התפקיד הזה זה קפה.
ישן 20-09-2009, 20:15
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "[size=3][color=Red][b]חברים -..."

אם היית מכירה אותי הייתה לך זכות להגיד עליי משו כזה.. לא חושבת ? את יודעת איזה לוחם אני בכלל ? את יודעת בכלל מה זה לוחם בכללי ? את רק מהללת פה ת'חברים הג'ובניקים שלך בלי בכלל לדעת כלום על אופי השירות שלנו באמת ובבעיות שאנחנו נתקלים בהם ביום יום.. כל התגובות שלך פה נגד לוחמים כאילו ג'ובניקים זה הצבא .. חח תאכלס מצחיק לראות את זה כאילו מה את יודעת על לוחמים בכלל ? בחיים שלך לא תתקלי ולא נתקלת בהתלבטויות ורגשות של לוחם ביום יום.
חג שמח ושנה טובה.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

נערך לאחרונה ע"י IsraelAtHeart בתאריך 20-09-2009 בשעה 20:20.
ישן 20-09-2009, 20:52
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי IsraelAtHeart שמתחילה ב "אם היית מכירה אותי הייתה לך..."

אני לא מהללת אף אחד. אני לא אומרת שאתה פחות טוב מג'ובניק.
אתה מזלזל בג'ובניקים כאילו הם כלום ואתה הכל - אז לא, אתה לא הכל.
אתה צריך ללמוד להעריך אנשים אחרים ולא רק את עצמך, תפסיק לחשוב שאתה מסכן.
עצם העובדה שכתבת:
ציטוט:
אבל עדיין כשהסטיקר יהיה לו מול הפרצוף ואני יעמוד לידו מתנדנד באוטובוס ומנסה שלא ידרכו לי על התיק, לפחות אני יוכל לצחוק לו בפנים חח.

ז"א שאתה מזלזל. ואתה לא צריך לזלזל, כי בלי הג'ובניקים לא היו לך החל ממדים ועד מודיעין טוב.
על מה תצחק לו בפנים??

תפסיק לזלזל, הצבא לא השפוט שלך, יש אנשים אחרים שמשקיעים לא פחות ממך.
אתה לא זקן ולא אשה בהריון, תגיד כל יום תודה שאתה עומד על הרגליים ואתה לא באמת צריך את המושב הזה. ושלשבת באוטובוס תהיה הדאגה האחרונה שלך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-09-2009, 00:33
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אני לא מהללת אף אחד. אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
ז"א שאתה מזלזל. ואתה לא צריך לזלזל, כי בלי הג'ובניקים לא היו לך החל ממדים ועד מודיעין טוב.
על מה תצחק לו בפנים??

אני די בטוח שאם היה צורך שלוחמים יחלקו מדים באפסנאות הם היו עושים את זה יותר טוב מהג'ובניקים האחראים על כך...
אני לא מחשיב בהגדרת הג'ובניקים את אנשי המודיעין הבאמת חשובים למדינה, אני מחשיב בהגדרה הזו את החיילים שנוסעים סך הכל 5 תחנות ברכבת עד לבית שלהם ועדיין טורחים לעבור לחצי א', להוציא את הגומיות בנעליים אם בכלל לא לעבור לקרוקס, ובכלל לא נדבר על השיער שלהם שמפוצץ ג'ל ונראה כאילו לא הסתפרו חודשים... (שאגב אני לא מבין איך מ"צים לא מבחינים בהם כל בוקר בכניסה לקריה???)

אנשים, כל מה שנאמר פה מהצד של הלוחמים לא היה בתור תמיכה במה שהסטיקר מייצג, אלא בסטירה שמוצגת שם שאגב, תצאו מהסרט שלכם ומההכחשות, היא נכונה לגמרי.

ואגב, לכל הג'ובניקים אכולי הסרטים שהם ג'ובניקים טוחנים ושהם יוצאים כל השירות שלהם 21\28 - אתם שקרנים. שבוע טוב.
ישן 18-09-2009, 23:23
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07

וואי וואי, לאיזה דיון אני נכנס...דעתי בנושא, לגביי הסטיקר,אם היו שואלים אותי את השאלה הזו לפני שנה או יותר בטוח שההיתי מסכים עם איתו במאה אחוז, אבל היום עברתי ולמדתי כמה דברים, ווואלה גיליתי שלא האופי שלך מכתיב לך איפה להיות בצבא, יש הרבה ג'בניקים שאני יושב מדבר איתם ואתה קולט שיש מולך בנאדם רציני עם ערכים שחולה על המדינה אבל מה לעשות צה"ל החליט שהוא יהיה מועיל יותר מול מחשב, וככה זה עובד גם הפוך..

אגב, לי יצא לראות ג'ובניקים שקמים לתת מקום למבוגר שנכנס לרכבת או לאוטובוס לא פעם, ויש לוחמים שאתה משתגע מאיך שהם מתנהגים..נכון שהאופי ה"מזלזל והפונק" קיים יותר אצל החיילים הג'בניקים, אבל שוב לא כולם, יש הרבה שההיתי נותן להם תפקידים הרבה יותר משמעותיים בצבא..

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

ישן 24-09-2009, 09:33
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
חיים בסרט

תגידו באיזה יום התעוררתם בבוקר במחשבה שהשמש זורחת לכם מהתחת??

גם אחרי שבוע מלחמה אופרטיבי עם 80% משקל גוף לא חשבתי לרגע אחד קטן שמישהו ולא משנה מי זה בעולם כולו צריך לקום בשבילי ברכבת...
אנחנו משרתים את העם ולא העם משרת אותנו.

למען האמת, השניה היחידה בשבוע שאני מרגיש גאווה היא אותה שניה שאני קם בשביל קשיש / קשישה ברכבת ומפנה לה את המקום שלי,
וגם אני שמתי לב שיש המון גובניקים שאפילו לא חושבים על לקום גם אם סבא רבא שלהם היה מתנדנד עם מקל הליכה, אבל יש גם המון לוחמים כאלה.
ותתפלאו, בתור אחד שרוב החברים שלו גובניקים, אני יכול להצביע לפחות על 2-3 חברים שלפני שהם נכנסים לאוטובוס הם מוודאים שכל המבוגרים יושבים, גם אם זו נסיעה של שעתיים.
ואם הייתי רואה את אחד החברים שלי נותן ללוחם את המקום שלו אני הייתי נעלב בשבילו, איפה אתם חיים?
איך אפשר בכלל לחשוב על דבר כזה??

ומה זה כבר שעתיים ברכבת בעמידה אחרי שבוע מסריח בשטח?

וזה מייצג בדיוק את מה שאתם צריכים להרתע ממנו...
את היציאות המסריחות, את הגובניקים ששמים זין, את הבחורות שמנפנפות...
הכל חרטה...
הרבה יותר כיף בבית אחרי שבוע בשטח, הגובניקים מעריכים וגם אם לא אז למי אכפת, ובחורות לעד יעדיפו את הבחור שנותן להם יותר ביטחון, פרויד בטח היה אומר שזה קשור לאמא חזקה ואבא חלש בבית....
ישן 24-09-2009, 15:25
  ש.צ. ש.צ. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.09
אתה צודק, אבל זה בדיוק העניין
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "רבותיי. אני מבקש שלא לגרור את..."

כל(*) חייל בצה"ל נותן 3 שנים מהחיים שלו כדי לשרת את המדינה.
חלק עושים את זה ביומיות, חלק יוצאים שושים, וחלק מגיעים הבייתה רק פעם בחודש.
חלק מסכנים את החיים שלהם, חלק כמעט שלא, ויש כאלה שיוצאים למשימות שהן כמעט התאבדות.

אבל כוווווולם נותנים את 3 השנים האלה, ובשלוש שנים האלה גם בבית, גם ברגילה, בכל מקום ובכל זמן אתה חייל בצבא, ויכולים לקרוא לך. ובתקווה כולם נותנים כמה שהם יכולים בשלוש שנים האלה.

ואז פתאום בא מישהו ואומר במילים שלך "אני עשיתי יותר" "לי מגיע יותר" "תקומו לכבודי ברכת".
נגיד שזה משעשע. ואז באים פה כל מיני טיפוסים ומצדיקים את זה.
אין ברירה. באש נלחמים באש.

(*) האמת שלא כולם. דוגמה קיצונית: ספורטאים מצטיינים עושים שירותי "סמלי" יחסית, אפשר להתווכח על גרעיני נח"ל ועל עוד אלף דברים, אבל אפשר לקוות שעדיין חלק יחסית גדול, באמת נותן 3 שנים אמיתיות.
ישן 04-02-2010, 18:11
  Alon2406 Alon2406 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.06
אני "ג'ובניק" גם כן .

ראיתי את המדבקה הזו לא פעם אחת ואני חייב לציין רתחתי מזעם על הדבר .
ישנם ג'ובניקים כמוני שלא יוצאים כל יום וגם אם כן , כל תפקיד חשוב בצה"ל !!!
ישנם אנשים רבים כמוני שרצו בשירות קרבי אך לא "זכו" לכך בשל פרופיל בריאותי נמוך .
ועוד משהו , הרבה "ג'ובניקים" עושים עבודה שכנראה עם כל הכבוד אליכם לוחמים
מצילה את חייכם , בין אם זה אנשי מודיעין שמלקטים מידע לפעולות שלכם או בין אם זה
אנשים שמקבלים תמונת מצב ממל"ט ומכוונים אותכם בבטחה למטרה שלכם .

בשורה התחתונה אנחנו לא צריכים את ההפרדה הזו של ג'ובניקים ולוחמים לא לכאן אנחנו מכוונים , אם לא נהיה מאוחדים אז איך ננצח ? האויב שלכם לא נמצא במושב הרכבת או האוטובוס ( אלא אם כן הוא מחבל ) .
בשורה התחתונה כולנו בשביל מטרה אחת -לשמור על המדינה מפני אלו שרוצים לפגוע בה .
גם אם זה טבח שבלעדיו היינו רעבים ובין אם זה לוחם שמסכן את נפשו בפעילויות מסוכנות .

לעניות דעתי , מדבקה לא לעניין שאני במקום יוצריה הייתי מתבייש בה .

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:12

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר