לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2009, 18:35
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
רוסיה תספק לאיראן רק נשק הגנתי - מדבדב

מוסקבה, 21 בספטמבר. (ITAR-TASS). נשיא רוסיה דמיטרי מדבדב מבטיח שהפדרציה הרוסית תספק לאיראן רק נשק הגנתי, בהתאמה מוחלטת לנורמות בינלאומיות.

"אכן, יש לנו רכיב ביטחוני ביחסים שלנו עם איראן, ואנחנו חושבים שזאת צריכה להיות עבודה כזאת, אשר מתאימה באופן מלא להתחייבויות בינלאומיות גם מצידה של רוסיה וגם מצידה של איראן", אמר ראש המדינה ב-20 בספטמבר ברעיון שלו ל-CNN.

"אנחנו אף פעם לא סיפקנו לאיראן, וגם לא נספק בעתיד, את מה שנמצא מעבר לגבולות המערכת החוקית הבינלאומית הפועלת. אם אנחנו מספקים משהו, ונמשיך לספק, אלו תמיד יהיו מערכות הגנתיות, וזאת העמדה הברורה שלנו. ולפי העיקרון הזה אני אפעול כשאצטרך לקבל החלטות סופיות בכל החוזים הקיימים עם איראן", הצהיר מדבדב.

לפי דעתו, "הספקת סוגי אמל"ח כלשהם, במיוחד ההגנתיים שביניהם, אשר נועדו לצורכי הגנה, לא יכולים לעלות את המתח, אלא להפך, הם אמורים להוריד אותו". "ואם ישנם אנשים, אשר בכל זאת מתכננים זאת [כלומר התקפה על האיראן - .C], אז נראה לי שאלו הם שצריכים לחשוב על זה [כלומר זה אמור להדאיג אותם, ולא את רוסיה - .C]", הוסיף הנשיא.

הוא סבור שמטרתה של רוסיה היא "לא בחיזוק איראן והחלשתו של ישראל, או להפך, אלא בכך שבמזרח התיכון יהיה מצב נורמאלי ורגוע". מדבדב ציטט את דברי הנשיא הירשאלי, אשר לא מזמן הבטיח למנהיג הרוסי בסוצ'י "ישראל לא מתכוון לתקוף את איראן, אנחנו מדינה שוחרת שלום ואין בכוונתינו לעשות זאת".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-09-2009, 18:55

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "תיאורטית, כל מערכת היא הגנתית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NehemiaG
תיאורטית, כל מערכת היא הגנתית .

על פי הרוסים מערכות נ"מ הם נשק הגנתי, מערכות כמו טקק"ים - התקפי. אפשר לראות כאן הודעה על כך שאיראן תקבל את ה-S-300 שלהם יחד עם טילים. או שאפשר גם להבין שאיראן לא תקבל מרוסיה טקק"ים, טילי שיוט או מפציצים, למשל.

ציטוט:
לא ברור כל כך מה באמת הולך פה. לדעתי מתבשל משהו שייפגע לאט לאט ביכולות העתידיות שאיראן רוצה לייבא..

אני לא חושב שיש כאן חידוש. לדעתי אפשר לראות בכך שהיחס הרוסי לשאתה האיראנית לא השתנה, לא לכאן ולא לכאן, וגם שאינו צפוי להשתנות בעתיד הקרוב.

ישן 21-09-2009, 19:31

הנה משהו שתאהבו יותר מהידיעה הקודמת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "רוסיה תספק לאיראן רק נשק הגנתי - מדבדב"

איראן מהרהרת (או מערערת?) בשואה - רוסיה מהרהרת בדיאלוג עם איראן

21.09.2009, Arms-Expo via vpk.name.

לדברי הנציג הרשמי של משרד החוץ הרוסי, אנדרי נסטרנקו, הניסיונות של איראן להכחיש את השואה לא עוזרים ליצירת דיאלוג קונסטרוקטיבי בעניין השאלה האיראנית. כפי שמודיע ITAR-TASS, נשיא איראן מחמוד אחמדינג'אד שוב פיקפק ב-18 בספטמבר במעשה השמדה של יהודי אירופה, שכתוצאה מכך נהרגו קרוב ל-6 מיליון אנשים.

"התבטאויות מסוג זה, ולא משנה מה המקור שלהן, חוטאות נגד האמת, ואינן מקובלות בשום צורה. ניסיונות לפקפק בשואה, במיוחד בשנת ה-70 לתחילת מלחמת העולם השניה, פוגעות בזכרם של כל קורבנות המלחמה ושל אלו אשר לחמו נגד הפאשיזם [נציזם - .C]", מצוטט ערוץ טלוויזיה "ווסטי" את דברי א. נסטרנקו.

לדבריו, התבטאויות כאלה "לא תורמות ליצירה רוח בינלאומית מתאימה להסדר המצב ופיתוח דו-שיח קונסטרוקטיבי בשאלות הקשורות באיראן".

http://vpk.name/news/31948_iran_sta...g_s_iranom.html

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר