לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2009, 18:41
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
גיטרה חשמלית ראשונה-ייעוץ

היי, אני מנגן כבר קצת יותר משנה על קלאסית, ובזמן האחרון עברתי לאקוסטית במקביל, אני לומד עם מורה. בכל מקרה אני מתכוון לקנות בקרוב-חודשים קרובים גיטרה חשמלית, התקציב הוא בסביבות ה4000 לגיטרה ומגבר ביחד. ממה שראיתי וגם ניגנתי על כלים בכלי זמר ובחנויות אחרות, אני בדילמה של האם להשקיע בגיטרה מסויימת את רוב הסכום וחלק קטן במגבר-מגבר 15 נניח, או שלקנות מגבר יותר חזק ולהתפשר על הגיטרה.
הגיטרה שאני רוצה היא הג'קסון הזאת: dk2m dinky
http://www.kley-zemer.co.il/default...0D-C9B0D85B847F}

ניגנתי עליה והיא לדעתי פשוט מדהימה ביופי(גם בצליל אבל בגלל שאין לי הרבה ניסיון אני לא יכול להשוות אותה לגיטרות אחרות ) העיניין הוא שאם אני קונה אותה אני יכול לקנות רק מגבר של 15. זה מספיק? לשימוש בייתי בלבד. אולי עדיף לי לקנות ג'קסון יותר יותר זולה או גיטרה אחרת יותר זולה ולקנות מגבר יותר טוב? בעיקרון אני מתכוון לנגן רוק ומטאל, לכן אני הולך על ג'קסון, למרות שהייתי מת לפנדר אמריקאית אם היה לי את הסכום. בכל מקרה גם אם נניח אני הולך על הגיטרה הזו ועל מגבר פשוט, איזה מגבר כדאי? 15 של פנדר? 15 של אייבנז? 15 של מרשל? איזה מהם מתאים לגיטרה של ג'קסון? אני יודע שבמגבר של איבנז יש דיסטורשן שאין בזה של פנדר, אבל בזה אני כבר ממש לא מבין.
בכל מקרה עשיתי חיפוש בפורום וקראתי את כל האשכולות בנושא, ככה שאין טעם לשלוח אותי לחיפוש, סליחה על החפירה ותודה רבה מראש.

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 21-09-2009 בשעה 18:44.
חזרה לפורום
ישן 08-10-2009, 23:58
מנהל פורום מתגייסים

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "באופן כללי זו גיטרה מעולה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
באופן כללי זו גיטרה מעולה, אבל מגבילה אותך רק למטאל.
אם אתה רוצה קצת יותר גיוון, הייתי מציע לך לשקול קניית Ibanez RG ואיזה פדאל דיסטורשן טוב.
בגדול המגבר של איבנז שדיברת עליו הוא בסדר למתחילים, בטוח שבסדר עבור שימוש ביתי.
יש בו גם אפשרות לחבר אזניות שזה די יתרון אם אתה רוצה לנגן כבד בבית.

תודה על התגובה..
אוזניות לא נראה לי מתאים כי זה פשוט לא נוח כל כך..(ככה לפחות נראה לי).ככה שזה לא משנה לי.
המגבר של מרשל פחות עדיף לי מהמגבר של אייבנז? כי אם אני הולך על איבנז RG נשאר לי כסף למגבר קצת יותר גדול(כיוון ה30 25) הRG מתאימה גם לרוק קל? ומה תיהיה הבעיה לנגן על הג'קסון רוק?
תודה רבה מראש.

חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 00:25
  vaja87 vaja87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "גיטרה חשמלית ראשונה-ייעוץ"

שמע אחי, בגדול, מצד אחד רוב האיכות של הצליל תצא לך מהמגבר, אבל קח בחשבון שהמגבר זה משהו שאתה תנגן בו בבית, הרי רוב הזמן שתתאמן נגיד עם להקה זה יהיה בחדרי חזרות ושם יש מגברים גדולים וחזקים ושם באמת משנה מה הגיטרה שלך שווה, מה גם שמגבר זה משהו שאתה יכול בכיף להחליף וגיטרה עדיף שתישרא איתך הרבה זמן אם אתה אוהב אותה, העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה לא ללכת לכלי זמר, ואם כן זה רק כדי לקבל כיוון של איזה גיטרה אתה רוצה (פנדר או ג'קסון או בכלל גיבסון) ומשם ללכת ולחפש בשוק היד שנייה, ההבדלים במחיר הם מפלצתיים, נגיד פנדר סטטוקסטר שנמכרת בכלי זמר בכמעט 4 אלף חבר טוב שלי מוכר ב2500, בגדול הדבר הכי טוב שאני יכול להמליץ לך זה אם יש מישהו קרוב אליך שנוסע בזמן הקרוב לארה"ב תבקש ממנו שיקנה לך שם גיטרה, תבדוק את הדגם שאתה רוצה פפה בארץ תנגן עליו בחנות תרשום בדיוק את פרטי הדגם ואז תזמין משם, הבדלי המחיר הם ענקיים(יותר מפי 2, בס מיוזיק מן שקניתי במיאמי לפני שנה ב1700 דולר שבזמנו היו שווים משהו כמו 5 וחצי אלף לפי שער דולר של 3.2 נמכרת במרום במשהו באיזור ה12 אלף שקל וככה גם המחירים של כלים אחרים בחנויות כמו כלי זמר וכאלה כך שבמחיר של אלף דולר שזה פלוס מינוס 4 אלף שקל אתה קונה בארה"ב פנדר אמריקאית או גיבסון טובה ברמה בינונית שבארץ רק יתחילו לדבר איתך מאיזור ה7-8 אלף שקל...

לגבי הגיטרה הספציפית הנ"ל כמ ושאמר מישהו מעליי, היא תגביל אותך קצת כי היא גיטרה כבדה ומתאימה למטאל וכאלה עדיף לך ללכת על משהו יותר ניטרלי כמו פנדר

לגבי מגבר, לדעתי אתה לא צריך משהו גדול, 15 וואט זה קצת קטן אז עדיף לך ללכת לכיוון ה25 יש לזה יותר ביצים...מגבר דווקא אני ממליץ לך לקנות חדש כי אתה עדיין לא יודע לבחור מגבר ולא יודע להבדיל בין מגבר במצב טוב לבין מגבר שנמצא בחרחורי גסיסה ותהיה טרף קל לכאלה שסתם רוצים להעיף חחתיכת פח...

נערך לאחרונה ע"י vaja87 בתאריך 11-10-2009 בשעה 00:28.
חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 01:13
מנהל פורום מתגייסים

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי vaja87 שמתחילה ב "שמע אחי, בגדול, מצד אחד רוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי vaja87
שמע אחי, בגדול, מצד אחד רוב האיכות של הצליל תצא לך מהמגבר, אבל קח בחשבון שהמגבר זה משהו שאתה תנגן בו בבית, הרי רוב הזמן שתתאמן נגיד עם להקה זה יהיה בחדרי חזרות ושם יש מגברים גדולים וחזקים ושם באמת משנה מה הגיטרה שלך שווה, מה גם שמגבר זה משהו שאתה יכול בכיף להחליף וגיטרה עדיף שתישרא איתך הרבה זמן אם אתה אוהב אותה, העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה לא ללכת לכלי זמר, ואם כן זה רק כדי לקבל כיוון של איזה גיטרה אתה רוצה (פנדר או ג'קסון או בכלל גיבסון) ומשם ללכת ולחפש בשוק היד שנייה, ההבדלים במחיר הם מפלצתיים, נגיד פנדר סטטוקסטר שנמכרת בכלי זמר בכמעט 4 אלף חבר טוב שלי מוכר ב2500, בגדול הדבר הכי טוב שאני יכול להמליץ לך זה אם יש מישהו קרוב אליך שנוסע בזמן הקרוב לארה"ב תבקש ממנו שיקנה לך שם גיטרה, תבדוק את הדגם שאתה רוצה פפה בארץ תנגן עליו בחנות תרשום בדיוק את פרטי הדגם ואז תזמין משם, הבדלי המחיר הם ענקיים(יותר מפי 2, בס מיוזיק מן שקניתי במיאמי לפני שנה ב1700 דולר שבזמנו היו שווים משהו כמו 5 וחצי אלף לפי שער דולר של 3.2 נמכרת במרום במשהו באיזור ה12 אלף שקל וככה גם המחירים של כלים אחרים בחנויות כמו כלי זמר וכאלה כך שבמחיר של אלף דולר שזה פלוס מינוס 4 אלף שקל אתה קונה בארה"ב פנדר אמריקאית או גיבסון טובה ברמה בינונית שבארץ רק יתחילו לדבר איתך מאיזור ה7-8 אלף שקל...

לגבי הגיטרה הספציפית הנ"ל כמ ושאמר מישהו מעליי, היא תגביל אותך קצת כי היא גיטרה כבדה ומתאימה למטאל וכאלה עדיף לך ללכת על משהו יותר ניטרלי כמו פנדר

לגבי מגבר, לדעתי אתה לא צריך משהו גדול, 15 וואט זה קצת קטן אז עדיף לך ללכת לכיוון ה25 יש לזה יותר ביצים...מגבר דווקא אני ממליץ לך לקנות חדש כי אתה עדיין לא יודע לבחור מגבר ולא יודע להבדיל בין מגבר במצב טוב לבין מגבר שנמצא בחרחורי גסיסה ותהיה טרף קל לכאלה שסתם רוצים להעיף חחתיכת פח...

היי, תודה על התגובה..
קודם כל, אני לא נוסע בקרוב לארה"ב ואני בהחלט מודע להבדל במחירים אבל אין ממש מה לעשות עם זה.. גם לפחות בארץ המורה שלי יכול לבוא איתי לחנות ולעזור לי בזה.
בעיקרון אני מתכוון לנגן רוק ומטאל, ככה שפנדר לא ממש ניטרלית-היא לא למטאל, וגם אין לי תקציב שמתאים לפנדר אמריקאית(מבלי להיכנס לאיזה דגם מהן).
אני מעדיף מגבר בינוני כי הדרך שלי ללהקה וחדרי חזרות היא ארוכה.. ניגנתי על המגבר 25 של פנדר, ואני לא יודע איך הוא בהשוואה למגבר 30TDX של איבנז-זה משנה אם אני רוצה מגבר לרוק ומטאל?
תודה מראש

חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 06:19
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "[QUOTE=vaja87]שמע אחי, בגדול,..."

בתור גיטרה חשמלית ראשונה, שוב, הייתי ממליץ לך לקנות גיטרה קצת יותר מגוונת ולהוסיף פדאל דיסטורשן.
לגבי מגברים, אם אתה מחפש מגבר שישמש אותך נטו לנגן בבית אז לך על 15 של איבנז. מספיק טוב עבור גיטרה ראשונה. הוא אמנם מגיע עם איזה דיסטורשן בילט אין אבל בכל מקרה תצטרך לקנות פדאל, אישית אני משתמש באחד של דיגיטק.

עבור לנגן בבית ואפילו לנגן עם איזו להקה מתחילה לא צריך גיטרה של ג'קסון. אם אתה נעול על הגיטרה אז אין מה לעשות, אבל אם אתה מחפש עצה, כמו ששנינו אמרנו לך עדיף ללכת על משהו שיאפשר לך גיוון גדול יותר, בעיקר לאור העובדה שאתה לומד לנגן.

לגבי גיטרות בחו"ל, שוב, בתור גיטרה ראשונה לא הייתי מציע לך להתעסק עם להביא גיטרות מחו"ל, לפחות לא כרגע.
לגבי גיטרות יד שניה, בגדול זה רעיון טוב אם אתה מחפש גיטרה איכותית ולא רוצה להוציא סכומים גדולים מדי.
לגבי המגברים שניסית, אם ניסית אותם בחנות קח בחשבון שיש בעיה גדולה לנגן בתוך הבית עם מגברים, לכן הייתי מציע לך ללכת על מגבר עם הספק נמוך יחסית.

חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 15:41
מנהל פורום מתגייסים

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "שים לב רק שלא תתבעס, כי אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
שים לב רק שלא תתבעס, כי אם אתה נעול על כיוון של רייסים ומטאל,
יכול להיות שהפנדר לא תייצר לך את הכח שאתה מחפש,
שווה לך לשחק קצת עם האיבנז RG מול פנדר בחנות, כדי לראות מה יותר עושה לך את זה,
אבל זה שוב, רק אם אתה ממש נעול על מה אתה רוצה ומתכוון לנגן - וגם קח בחשבון שגשר פלויד רוז כמו שיש לאיבנז זה חתיכת כאב ראש.

היי, קודם כל תודה על התגובה,
אני "נעול" על כיוון של רוק ומטאל כי זה פשוט מה שאני אוהב ומה שאני רוצה וארצה לנגן בעתיד.(אני לומד גם מוסיקה קלאסית ופריטות שונות בגיטרה הקלאסית שלי).
מראש שללתי את פנדר כי אין לי סכום שמספיק לפנדר אמריקאית, ובנוסף היא לא גיטרה למטאל. אני לא יכול לקנות פנדר לרוק ואז ג'קסון למטאל, אני צריך להחליט על גיטרה שתתאים לי ל2 הסגנונות.
למה הכוונה במה שאמרת על הגשר? אגב, לא הבנתי מה הבעיה בלנגן רוק בג'קסון המדוברת..

תודה רבה מראש על העזרה

חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 15:58
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "[QUOTE=Lance]שים לב רק שלא..."

גשר צף הוא בעייתי בכמה היבטים, הראשון הוא מוציא את הגיטרה מכיוון די מהר והשני, צריך להחליף מיתר מיתר כדי לשמור על המתח בגשר. גם ל-RG וגם לג'קסון יש גשר צף.
בעיקרון הגשר הצף מאפשר לך "למתוח" את המיתרים ולהוציא מהם צלילים מגוונים יותר.
בתור מתחיל, אתה צריך לדעת שבגדול, הגשר הצף מוציא לך את הגיטרה מכיוון והחלפת המיתרים היא בעייתית יותר.

ה-RG היא גיטרה טיפה יותר כללית מהג'קסון. היות שאתה לומד, אתה לא יכול לדעת לאן תרצה להתפתח, ובלי שום קשר, לא הייתי מציע לך לקנות גיטרה שמגבילה אותך מאוד מבחינה מוזיקלית בתור גיטרה יחידה.

לגבי המגבר, אני אומר לך שוב, לא הגודל קובע. במקרה של לנגן בבית, ה-Ibanez 15W הוא מצויין.
כסף שנשאר לך בתקציב צריך ללכת לאפקטים או גיטרה טובה יותר.
בכל מקרה אל תתבסס על אפקט דיסטורשן במגבר אלא קנה אפקט נפרד.

נערך לאחרונה ע"י Zed3 בתאריך 11-10-2009 בשעה 16:08.
חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 17:52
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "[font=Verdana]קודם כל תודה לך..."

רד מהקטע של האמריקאית, גם האיבנז שאתה מדבר עליה היא קוריאנית,
סטראט יש גם מקסיקנית או קורט שזו חלופה טובה - אמריקאית או לא, זה לא הנושא בכלל.
הנושא הוא הסטראט כמבנה של 3 סינגלים וצליל פעמוני, מול 2 האמבקרים עם יותר כח וגשר צף למתיחות.

לגבי סטראט, אתה לא חייב "פנדר", למעשה גם אתה לא צריך בשלב כזה מוקדם,
אתה יכול ללכת על סטראט עם האמבקר גשר של CORT, היא תתן לך צלצול טוב למטאל בגשר,
ואת המתיקות העצובה של סינגל צוואר למעלה - וככה למעשה תוכל להשיג מ 2 העולמות.
אם אתה מפחד להתחייב על האיבנז והגשר הצף, לך על סטראט של קורט שהיא "היברידית" מה שנקרא,
האמבק למטה בשביל לסחוב את המטאל, סינגל אמצעי בשביל פאנק\כללי וסינגל צוואר בשביל בלוז, סלואו whatever...

והנה כדי לאפס אותך לכיוון הנכון (כמו בימיי כמוכר גיטרות מלפני כמעט עשור )
אני מצרף לינק למועמדת טובה, שלדעתי תעשה לך טוב כמטאליסט מתחיל שלא סגור על עצמו

http://www.music-center.co.il/regul...productID=25876

אבללל, אם בא לך להתפנק טיפה יותר, אני במקומך הייתי בודק את ה HSS הזו,
לזאתי יש גוף ASH וגשר וילקינסון, שהוא סופר יציב וסופר נוח (לדעתי אפילו יותר משל הפנדר)
http://www.music-center.co.il/regul...productID=22366

ויש לי הרגשה שהיא מצלצלת משו משו (למרות שצריך לבוא ולשמוע),
אם כי יכול להיות שהיא תהיה לך יקרה מדי... אבל לך תבדוק,
לדבר אפשר המון - אבל בסוף מחליטים רק אחרי שעושים נסיעת מבחן בין הגיטרות שבמשוואה...

בהצלחה
חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 19:53
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "תודה רבה על התגובה הארוכה..."

אני אישית מאוד אוהב את הגיטרות של Ibanez, יש להן צוואר דק יחסית, פיקאפים ברירת מחדל טובים ונותנים יכולת נגינה די עשירה, עם נטייה לכוון הרוק.
RG הוא ליין מעולה לרוק/מטאל, בעיקר עם שילוב של דיסטורשן נכון, נניח Death Metal של דיגיטק.

אמנם ל-RG יש גשר צף אבל יש לה גם נעילה טובה יחסית. בכל מקרה, אני מציע לך לקנות טונר, במקרה שלך הוא יקל עליך מאוד.

אישית, לא הייתי הולך על Cort, אם הייתי צריך לבחור גיטרת מתחילים Low-End הייתי הולך על ימאה, אבל לא יצא לי לנגן על אחת.

ברגע שתבחר גיטרה חדשה, אל תשכח לקנות סטנד לגיטרה (בהנחה שיצא לך לנגן יחסית הרבה) ואישית הייתי ממליץ לקנות גם נרתיק מרופד (שווה בהחלט את ההוצאה הנוספת)

עריכה:
עכשיו ראיתי את התקציב.
RG בערך 2300
מגבר Ibanez 15 בערך 900
סטנד + נרתיק בערך 200-250
אפקט דיסטורשן : לא הייתי מוציא יותר מ-600 בתור התחלה

חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 20:38
מנהל פורום מתגייסים

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "אני אישית מאוד אוהב את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
ואישית הייתי ממליץ לקנות גם נרתיק מרופד (שווה בהחלט את ההוצאה הנוספת)

עריכה:
עכשיו ראיתי את התקציב.
RG בערך 2300
מגבר Ibanez 15 בערך 900
סטנד + נרתיק בערך 200-250
אפקט דיסטורשן : לא הייתי מוציא יותר מ-600 בתור התחלה

תודה על התגובה, לא עדיף קייס קשיח בתוספת של כסף או לנסות וללחוץ עליהם לתת לי כזה(כולל שימוש בקשרים של המורה שלי )?
לגבי המגבר לא כדאי לשדרג בפחות או יותר אותו סכום ל25 של פנדר?(אני יודע אני יודע, זה לא רלוונטי כל כך אבל בכל זאת..)
לגבי האפקט בכלל תכננתי לקנות את ה"HOT HEAD" של דיג'יטק שעולה בערך 300 אבל אני אנסה את הדת' מטאל..
תודה על התגובה והתשומת לב

חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 20:48
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "[QUOTE=Zed3] ואישית הייתי..."

בגדול ממש, אפקטים זה עניין של טעם.
לדיגיטק יש המון סוגים שונים של דיסטורשן, זה בכנות עניין של טעם (ותקציב)
קייס קשיח לא תקבל בחינם (גם מרופד לא).
קייסים קשיחים המיועדים לגיטרה מגיעים עם גיטרות יוקרתיות וקייס שלא מותאם לגיטרה הוא די מיותר.
קייס מרופד מאפשר לך (לדעתי) נוחות רבה יותר בנשיאה.

לגבי המגבר לא הייתי משדרג כי בכנות אין טעם. האיבנז 15W הוא מעולה למתחילים, זול יחסית ואמין. אם נשאר לך עודף תקנה טונר ותפנק את עצמך באיזו ארוחה. כסף על מגבר 25W פרווה לדעתי זה בזבוז של כסף, תן לינק לדגם הספציפי של ה-25W אם אתה רוצה התייחסות מעמיקה יותר (משום מה הלינקים שלך לא עובדים אז תן את הדגם המדוייק)
אם למורה שלך יש הסדר כזה או אחר עם חנות אז יכול להיות שתהיה הנחה מסויימת, זה משהו שעדיף לך לבדוק לפני.

חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 20:59
מנהל פורום מתגייסים

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "בגדול ממש, אפקטים זה עניין של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
בגדול ממש, אפקטים זה עניין של טעם.
לדיגיטק יש המון סוגים שונים של דיסטורשן, זה בכנות עניין של טעם (ותקציב)
קייס קשיח לא תקבל בחינם (גם מרופד לא).
קייסים קשיחים המיועדים לגיטרה מגיעים עם גיטרות יוקרתיות וקייס שלא מותאם לגיטרה הוא די מיותר.
קייס מרופד מאפשר לך (לדעתי) נוחות רבה יותר בנשיאה.

לגבי המגבר לא הייתי משדרג כי בכנות אין טעם. האיבנז 15W הוא מעולה למתחילים, זול יחסית ואמין. אם נשאר לך עודף תקנה טונר ותפנק את עצמך באיזו ארוחה. כסף על מגבר 25W פרווה לדעתי זה בזבוז של כסף, תן לינק לדגם הספציפי של ה-25W אם אתה רוצה התייחסות מעמיקה יותר (משום מה הלינקים שלך לא עובדים אז תן את הדגם המדוייק)
אם למורה שלך יש הסדר כזה או אחר עם חנות אז יכול להיות שתהיה הנחה מסויימת, זה משהו שעדיף לך לבדוק לפני.

טיונר עדיף שאני אקנה בכל מקרה לא?(כמה כבר עולה טיונר?) אני מתכוון שאני אקנה במקום ה15W של איבנז מגבר של פנדר FRONTMAN 25- שמעתי אותו אצל מישהו והוא נשמע ממש טוב, אני מניח שיחד עם אפקט הוא יעשה את העבודה לא?
תודה על העזרה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר