לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2009, 13:35
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "לפני הגירת הציונים לישראל חיו..."

2000 שנה לפני זה יותר מדי זמן בשביל שישאר רלוונטי,
זה מקביל לילד שגורש מהכיסא שלו על ידי ילד גדול יותר.
עברו כמה שעות שבמהלכן הילד הגדול עזב והרבה אחרים ישבו על הכיסא
עכשיו הילד שגורש מקודם מגורש שוב ורוצה לחזור לכיסא הקודם שלו, לא בגלל שיש לו איזה קשר מעשי לכיסא הקודם אלא בגלל שזה הכיסא שלו והוא רוצה, אז למזלו הפעם הוא יותר חזק.

ציטוט:
ולגבי כל מני הפגנות ומצעדי גאווה:זהו מחיר החופש.

זה לא מחיר, זה הדבר שמקבלים

נערך לאחרונה ע"י בן אור בתאריך 25-09-2009 בשעה 13:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2009, 15:10
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "[QUOTE]שיש לנו זכות אבות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן אור
אני לא אומר שצריך לעזוב ולתת את ארץ ישראל לערבים, אבל נמאס לי מהצביעות שקובעת שמדינת ישראל שייכת ליהודים בגלל שלפני 2000 שנה חיו בה, היא שייכת ליהודים כי ליהודים יש יותר כוח.

אתה לא מודע לעובדות היסטוריות,אבל עובדות אלו אומרות,שגם לפני אלף שנה חיו פה יהודים וגם לפני 500 שנה וגם לפני 150.
כל מני בתי כנסת ושאריות ארכיאולוגיות,שמעניינות את התחת שלך,לעומת התענינותך באבותיהם של ערביי ישראל הקרואים פלסטינאים,שחיו פה לפני 60 שנה או 100 שנה.
והעובדה שכל תקופה זו לא היתה מדינה יהודית כאן קשורה בכיבושים הלא נגמרים של רומאים,ערבים,צלבנים,עות"מנים.וכל התקופה הזאת חיו פה יהודים.וכל התקופה הזאת קמו מדי כמה מאות שנים כל מני משיחי שקר בקרב יהודי התפוצות שניסו למרוד בשליט מקומי ובכל אופן-לחזור לארץ ישראל,מה ש,כמובן,לא צלח,עקב העובדה הידועה,שהשטח היה כבוש בכל מני פולשים.
את הסיפור הזה של 2000 שנה תספר לעצמך.

אלה שחיו לפני שבטי ישראל,כבר לא חיים יותר.אלא אם אתה מאמין בתיאוריה של כנעני-פלסטינאי.אז זה כבר לא אליי.

ישן 25-09-2009, 15:18
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=בן אור]אני לא אומר..."

במידה ויופיע עם שלכל העדויות חי כאן לפני התקופה התנכית וזה יוכח בצורה כזאת שגם אתה תודה בזאת.
אתה תסכים לתת לו את המדינה שלך? רק בגלל שהוא היה כאן לפניך?

כמובן שלא, כי אתה חי כאן עכשיו ולמרות זאת זה מה שדרשו מהערבים וטיענים כגון "אני הייתי קודם" פשוט לא רלוונטים.
הטיעון הרלוונטי הוא כוח, ליהודים יש יותר כוח מהערבים אז היהודים כאן

אם היו ישובים יהודיים קטנים במהלך ה 2000 שנה האלו זה לא רלוונטי, היהודים כעם לא חיו כאן עמים אחרים חיו כאן.

ישן 25-09-2009, 15:44
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "במידה ויופיע עם שלכל העדויות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן אור
במידה ויופיע עם שלכל העדויות חי כאן לפני התקופה התנכית וזה יוכח בצורה כזאת שגם אתה תודה בזאת.
אתה תסכים לתת לו את המדינה שלך? רק בגלל שהוא היה כאן לפניך?

כמובן שלא, כי אתה חי כאן עכשיו ולמרות זאת זה מה שדרשו מהערבים וטיענים כגון "אני הייתי קודם" פשוט לא רלוונטים.
הטיעון הרלוונטי הוא כוח, ליהודים יש יותר כוח מהערבים אז היהודים כאן

אם היו ישובים יהודיים קטנים במהלך ה 2000 שנה האלו זה לא רלוונטי, היהודים כעם לא חיו כאן עמים אחרים חיו כאן.

שמעת לאחרונה על כנענים שעברו בסביבה באלפיים שנים האחרונות או לפחות לפני 500 שנה?על יהודים שמעו גם לפני 2500 שנה,יש עדויות כתובות וארכיאולוגיות.כנענים לא חיו פה יחד עם יהודים,הם חיו לפניהם והתבוללו בהם בחלקם.אין יותר היום כנענים.

ציטוט:

וערבים כעם חיו כאן?או תורכים?או צלבנים?או רומאים?מי חי כאן כעם בתקופה שאחרי חורבן הבית השני?
ואתה יודע,לא היו פה מי יודע ישובים גדולים גם של ערבים ושאר עמים כובשים.

ישן 25-09-2009, 16:27
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=בן אור]במידה ויופיע עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי student1
שמעת לאחרונה על כנענים שעברו בסביבה באלפיים שנים האחרונות או לפחות לפני 500 שנה?על יהודים שמעו גם לפני 2500 שנה,יש עדויות כתובות וארכיאולוגיות.כנענים לא חיו פה יחד עם יהודים,הם חיו לפניהם והתבוללו בהם בחלקם.אין יותר היום כנענים.

אני לא יודע אם אתה יודע את זה אבל כאשר כותבים "במידה ו.." הכוונה למצב היפוטטי

ציטוט:
וערבים כעם חיו כאן?או תורכים?או צלבנים?או רומאים?מי חי כאן כעם בתקופה שאחרי חורבן הבית השני?
ואתה יודע,לא היו פה מי יודע ישובים גדולים גם של ערבים ושאר עמים כובשים.

האימפריה הפרסית (586 לפנה"ס - 332 לפנה"ס)
התקופה ההלניסטית (332 לפנה"ס - 167 לפנה"ס)
הממלכה החשמונאית (167 לפנה"ס - 37 לפנה"ס)
האימפריה הרומית (37 לפנה"ס - 324 לספירה)
האימפריה הביזנטית (324 - 638)
התקופה הערבית (638 - 1099)
ממלכת הצלבנים (1099 - 1260)
הממלוכים (1260 - 1517)
האימפריה העות'מאנית (1517 - 1917)

(לפחות על פי ויקיפדיה)

גם היהודים הם עם כובש

ישן 26-09-2009, 19:47
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "רק שים לב שמכל אותן תקופות..."

כאשר עם יותר גדול הוא צריך יותר שטח וחלק ממנו נהיה גם ישראל, ולמרות זאת האנשים שחיו בישראל חיו בישראל כל חייהם ולא יכולים לעבור, הסיבה היחידה שיהיה להם יותר קל לעבור היא בגלל שהם עדיין יחיו עם בני דתם אבל כל השאר השתנה בדיוק כמו אצל היהודים שחיו בישראל לפני 2000 שנה

אלו 2000 שנה לפני שהוריך\סביך היגרו לישראל לאף אחד מהם לא היה קשר ממשי לישראל רק סיפורים

כוח זה לא בהכרח כוח ממשי זה גם כוח שניתן על ידי גוף אחר

ישן 26-09-2009, 20:01
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "כאשר עם יותר גדול הוא צריך..."

אתה מזכיר את ה2000 שנה האלה בכל הודעה שלך. זה לא נכון, הישוב היהודי היה קיים בארץ שנים רבות לפני שהוקמה המדינה. היו פה כבר די הרבה יהודים שחיו לצד הערבים כשדנו באו"ם על האם להקים פה מדינה יהודית או לא. זה לא שבאנו משום מקום ולקחנו להם את המקום או שהעלייה החלה רק לאחר הכרזת המדינה. הציעו לנו מדינה לצד מדינה מפלסטינית מה שנראה לי הגיוני בהחלט, כי זאת פשוט הענקת אוטונומיה ליהודים שגם ככה חיו כאן. הרצף היהודי באזור היה קיים ולא נפסק מאותו רגע שבני ישראל היגרו לראשונה לכאן. אז מבחינתי זה קשר ממשי, לא יודעת מזה ממשי מבחינתך.

אם אתה לא יכול להבין את הסיבה לכך שאתה חי כאן מעבר ל"כי אנחנו חזקים יותר" שיהיה. אבל שוב, כוח הוא לא הלגיטימציה לכך שאנחנו כאן. כוח הוא רק הדרך להשיג את זה.

ישן 25-09-2009, 15:06
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo מנהל hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "קראת את ההודעה שלי? אמרתי..."

אבל אומרים לך שזה לא על מנת להכריז על דתיות!!
אולי אתה מסיק מכתיבת בס"ד שהבנאדם דתי, אבל הוא עצמו לא כותב בס"ד כדי שתבין שהוא דתי.
אני דתיה ואני לא כותבת בס"ד ולא לובשת חצאית ולא מתפללת כדי שכולם מסביבי יבינו שאני דתיה. לא אכפת לי בכלל. וכשאני פותחת אשכולות שבת שלום זה גם לא כדי לדחוף לך בפרצוף שאני דתיה, זה כדי לאחל לאנשים שבת שלום ותו לא.

אתה, לעומת דתיים שכותבים בס"ד, מנסה לדחוף לכולם בפרצוף שאתה אתאיסט עם הערות מזלזלות על הדת. במה יש לך להתגאות ולהראות לכל העולם שאתה אתאיסט? למי אכפת בכלל?
תהיה אתאיסט כמה שבא לך, באמת שאין צורך לכתוב את זה בכל מקום. זה לא מעניין אף אחד. מה גם שאתה עושה את זה על מנת לצחוק על הדת, שזה דיי טיפשי. אם אתה לא מאמין בדת אין לך מה להתעסק בזה יותר מדיי, פשוט אל תאמין וזהו.

ישן 24-09-2009, 12:54
  roeis01 roeis01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.06
כתבה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אתם צמים וכל זה ביום כיפור?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
תמיד אומרים שהיהודים בחו"ל מאוד שומרים .

יש לי סיפור שמסתובב ב"בטן"(צמים,לא?)הרבה זמן וזה המקום לספר אותו
סיפור אמיתי שקראתי בספר טיולים של דידי מנוסי:

דידי מטייל באיזה כפר נידח מאוד מאוד בפרו ותמיד בכל מקום שהוא הגיע -
שאל אם יש יהודים והלך לבקר אותם.

הוא מגיע לכפר שכמובן רחוק מציווליזציה ושואל אם יש יהודים.

אומרים לו :יש אחת שגרה בקצה הרחוב נשואה לאיזה גוי .

הוא מגיע לבית,נוקש בדלת והיא כמעט מתעלפת כשהוא אומר לה "שלום".
מדברים ביניהם והיא בנימוס אחרי כמה משפטים אומרת לו "בוא שב תאכל צהריים".
הוא בחיוך אומר לה: " אני לא יכול " והיא שואלת : "למה?"

הוא אומר - היום יום כיפור.!

היא מיד מקבלת פנים לבנות,ומתרגשת מאוד הוא נכנס ומדבר איתה והם צמים ביחד עד הערב.

לא זוכר את ההמשך - הסוף הוא סוף טוב -

כעבור מספר שנים נפגש איתה שוב כשהיא נשואה ליהודי בארץ.

נ.ב
כשפעם גוי שואל אותו מה אתה כזה מתרגש לראות יהודי פה?
אז הוא אמר לו שהוא לא מבין כלום ואצל יהודים זה שונה..
אז בסיפור מונחת התשובה - למה זה שונה אצלנו.ולמה אנחנו כולנו - יהודים.

:-)

יפה ,לא?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
בתגובה לכמה שאלות יפות כאן על למה לצום ועל מה -
הרעיון המרכזי ביום כיפור הוא לעשות תשובה ולהתפלל לה'.והצום הוא רק דרך ל"שבירת" הגוף
כדי להרגיש את הנשמה היהודית ביום הכי קדוש בשנה.
כשסתם צמים -זה כאילו סתם "מה קשור?".
מומלץ להתפלל מהסידור - ועוד יותר עדיף בבית כנסת.

נערך לאחרונה ע"י roeis01 בתאריך 24-09-2009 בשעה 13:02.
ישן 24-09-2009, 15:07
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אתם צמים וכל זה ביום כיפור?"

אני אנסה לצום (כמו תמיד, רק שתמיד אני מצליחה...), אבל אני בגדול עובדת, אז רק המחשבה על לבת בעבודה בלי לשתות עושה לי רע....

בכל מקרה, אני אנסה בכל זאת כדי לכפר על זה ששנה שעברה לא צמתי.
והנה סיפור מבדר לכבוד החג הבא אלינו לטובה

שנה שעברה את יום כיפור ביליתי להנאתי בסנטרל פארק המהמם בניו יורק (כמובן שלא צמתי... וגם מהסיבה שהסתובבתי עם יהודי גוי אוכל שרצים!). ביציאה מהפארק אני רואה בחור במוגר יושב עצוב על ספסל... ומי זה היה?!
ג'רי סטילר!
(אבא של בן סטילר באמת, אבא של הבחורה ממלך השכונה בכאילו,ואבא של קוסטנזה מסיינפלד בכאילו ).
הוא סיפר לנו שהוא צם וזה היה כבר כמה שעות לסוף הצום, אז ישבנו איתי, דיסקסנו על עינייני יהודים וישראל, על סתם שטויות... פתאום כבר נהייה מאוחר, הוא החליט שהגיע הזמן לחזור לבית כנסת, נפרדנו יפה והמשכנו הלאה..
היה כזה כיף! אין דברים אלה.. הוא כזה חמוווווודי
ישן 27-09-2009, 12:52
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 176 שנכתבה על ידי RoTeM <\3 שמתחילה ב "בטח שצמה. מגיל 12 צמתי,..."

חשבת אולי שבדתות אחרות למילה הזאת יש פשוט משמעות אחרת? אבל מה הם היו עושים בלעדייך, שתסבירי למה בדיוק הם מתכוונים. ומה היינו עושים בלעדייך שתחליטי למי מותר לשבת בארץ, ולמי אסור. כי יש אנשים שמשרתים את המדינה בצבא ומשלמים מיסים, אבל בגלל שיום כיפור הוא כמו כל יום אחר בשבילם, את החלטת שעדיף שיחיו במקום אחר, למרות זה שהארץ הזאת קדושה לחלקם בדיוק כמו שהיא קדושה לך.

לכתוב את דעתך זה סבבה והכל, אבל אני במקומך הייתי שמה לב באיזו טוטאליות אני מתבטאת. לא יקרה כלום אם תגידי את מה שאת חושבת, בלי שתפגעי בחלק לא קטן מחברייך לפורום.

גמר חתימה טובה.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 27-09-2009 בשעה 12:58.
ישן 27-09-2009, 13:14
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 178 שנכתבה על ידי RoTeM <\3 שמתחילה ב "טהורה שכמוך..."

אולי לא הייתה כוונה, אבל שימי לב שאם תמשיכי להתבטא ככה, אז אנשים כן עשויים להיפגע. את פשוט אמרת בניסוח שונה, שלי ולעוד אנשים שונים בפורום אין זכות להיות כאן. את במקומי לא היית נפגעת?
תתפלאי, אבל גם לי הרבה ממה שנאמר פה צרם. זה לא אומר שאת צריכה לצאת במתקפת נגד.
הקטע עם האמן צרם לי כי זה נכתב בצורה מאוד פרובוקטיבית שלא היה לה שום קשר לאשכול. עצוב לך, שיהיה, אבל כן זה הפריע לי, עכשיו גם אמן אסור לי לומר? לא הבנתי בכלל למה זה היה שייך, ולמה הרגשת צורך להזכיר את זה ביחס לאנשים שהם לא יהודים מאמינים.

אגב, אם יש לך איזשהו ספק בקשר לטוהר שלי בכתיבת ההודעות באשכול, אני אשמח שתראי לי הודעה שלי שנכתבה בצורה פוגעת.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 27-09-2009 בשעה 13:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:41

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר