לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2009, 19:46
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Relert שמתחילה ב "תגובה שלא הולמת מנהל פורום..."

חוץ מזה שאני מנהל, אני גם בן אדם,
וזכותי כבן אדם להחליט מה אני רוצה לדעת ומה לא.
אני לא מונע ממך מידע שיש לי, פשוט אין לי מידע כזה לחלוק איתך,
כיווני המידע שהיו לי, היו מלפני שנתיים בשיטה של "לינק רודף לינק",
לא שמרתי כלום, ואת הכיוונים שהיו לי אז אני כבר לא זוכר כיצד לשחזר,
אבל המידע קיים ברשת, פשוט צריך להגיע אליו דרך המון המון קריאה.
אני פשוט לא יודע כיצד להכווין אותך בתור התחלה, אתה יכול אולי לנסות להתחיל מהקשרים
של משפחות המונרכיה האנגלית, רוטשילד ואחרות לגרמניה לאחר מלחה"ע ה I,
אני זוכר שאצלי זה היה דילוגים בין פורומים באירופה, ספריות אינטרנטיות, ביביליוגרפיות מסרטים כמו זייגייסט,
שהייתי למשל מצליב מידעים מאותם מקורות, כמו שם המחבר, או נושא אחר שמשותף, וככה התחלתי להגיע לאט לאט לכיוון...

אבל שוב, זה לא עניין של ראש פתוח - יש לי ראש פתוח,
אני לטובתי האישית, בחרתי לא לפתוח יותר מדי את הנושא הספציפי של ישראל,
יש דברים שאני כבר הספקתי לגלות על ישראל שהעדפתי לא לדעת, וזו בחירה שלי,
מי שרוצה ללמוד ולהכנס לתוך הפינות האלה, אדרבא, שיהיה לו לבריאות, והוא גם מוזמן לשתף את הפורום,
כל עוד הוא מסייג את דבריו בהתאם לחוקים כדי לפטור אותנו מאחריות משפטית, ומביא סימוכין מוצק כדי לבסס את הדברים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2009, 20:23
  Relert Relert אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "דייויד הייק מפיץ תורה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NWORESISTER
דייויד הייק מפיץ תורה גזענית,הרסנית,ולא נכונה בגרוש. אני אישית הייתי תומך במאסרו ואני רציני

כאלה שטויות ודברים לא נכונים על כך שיהודים שולטים בעולם ולהפיל הכל הכל על הציונות.

ואחר כך אנשים מאמינים לזה. בפורום אחר עוד קישרו את מה שאמרתי לאנטישמים האלה. זו התדמית שנבנית ופוגעת בכולם

אני לא חושב שיש משהו שאפשר להגיד עליו "שטויות" בפורום תאוריות קשר.

ועל גופתו של היטלר הגרסה הרישמית אומרת כי אחרי שהוא התאבד הגרמנים שרפו אותו, אחר כך ההרוסים קברו אותו במקום לא מסומן, ואחר כך הקג"ב הוציא אותו מהקבר והשמיד את הגופה ושמר רק חלקים מהגולגולת. אבל לא ברור האם כל הגולגולת נישמרה או רק חלקים ממנה.

כמו כן הגופות של אווה בראון ושל היטלר נישרפו ביחד, אך השאלה האם הם נקברו יחד.

ובכלל כל ההתעסקו הזו אם הגופה, פעמיים השמדה וקבורה משאירה הרבה מקום לבילבול, הרי אלפים אז היו קבורים מתחת לאדמה ואלוהים יודע את הם הוציאו.

נערך לאחרונה ע"י Relert בתאריך 30-09-2009 בשעה 20:31.
ישן 08-10-2009, 17:24
  Relert Relert אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.09
ועוד דבר
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Relert שמתחילה ב "[QUOTE=NWORESISTER]דייויד..."

בתמונות האלה קל לשים לב ליידיו של היטלר, הוא נותן סימון אם ידיו. סימון זה של שני אצבעות אמציעות צמודות היוצרות את האות "M" הוא סימון של אחוות סודיות למיניה, פרוש הסימן כנראה MASON בונה חופשי.... כך שאולי היטלר היה בונה חופשי או שייך לאחווה סודית כל שהיא.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

באתר הזה ניתן לראות גם דמויות אחרות נותנות את הסימון. דמויות ידועות לרבות מלכי אנגליה, ניוטון, קולומבוס ועוד רבים. http://www.scribd.com/doc/3289775/F...emasons-Exposed
חשוב להוסיף לכל זה את העובדה שצ'רצ'יל גם הוא היה בונה חופשי וחבר במסדרים שונים, וכי הוא עלה לראשות הממשלה הבריטית לפני שצ'מברלין סיים את הקדנציה שלו (צ'מברלין התפטר), אם מצע ברור של מלחמה נגד בריטניה כנגד המצע של צ'מברלין שרצה שלום.

נערך לאחרונה ע"י Relert בתאריך 08-10-2009 בשעה 17:29.
ישן 20-10-2009, 15:48
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Relert שמתחילה ב "ועוד דבר"

שאלה לגבי היטלר - אם הוא אכן השתייך לחברה סודית מסויימת, נניח הבונים החופשיים.. מדוע היטלר צד וחיסל גם אנשי חברות סודיות כמו הבונים החופשיים בעצמם? הרי גם הם שייכים ל NWO גם! לא?

לגבי הנאצים בכלל - אם הם אכן היו שלוחה של הNWO והיו המבחן הראשוני שלהם להשלטת סדר עולמי וממשלה עולמית אחת, מדוע הם נקטלו ונעצרו בסוף? מה הסיבה לדעת רבים בנושא והאם יש ראיות לכך?

ולגבי הבונים החופשיים - יש סרט קולנוע מסויים בשם "מלחמת אחים" סרט קצת דפוק אבל טרחתי לראות לפני כמה חודשים למרות שהאיכות הייתה זוועה, אבל מתוך אינטרס מאחר והתקציר שקראתי נראה מעניין, בתקציר מסופר על קצין נאצי שנופל בשבי הסובייטי ביחד עם קצין אנגלי ומסופר שם איך היותם חברים בבונים החופשיים הציל אותם וכל הסרט עסוק בלייחצן את האגודה הסודית הזו, סמלים, טקסים וכל החרטע הזה.. מסופר שם גם איך לאחר רדיפת הקומוניסטים, היהודים וכל הקבוצות האלו נשלחו הנאצים גם לחסל את חברי האגודות הסודיות.. קצת סותר לא?

אשמח לתשובות בנושא.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר