לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2009, 05:45
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "פרסומות רועשות בפרש - מאיפה מגיע צליל הטלפון?"

אם כבר הועלה אז יש גם איזו פרסומת עם אזעקה ואם מישהו חושב שאי פעם אני אפילו אחלום לקנות ולו קיסם שינים ממי שמקפיץ אותי כל פעם ועוד עם אחד הרעשים הכי פחות סימפטיים בעולם...

בנוסף, בד"כ, ומניסיון, אני נגד כל מיני אמירות (בד"כ שליליות) בנוסח "רק בישראל..." ו"במדינות מתוקנות..." (לדעתי אין כזה דבר בעולם, "מדינות מתוקנות") אבל את התופעה המעצבנת כל כך של פרסומות רועשות יוצא לי לראות כמעט רק באתרים בעברית. באתרים באנגלית פרסומות עם פס קול מופיעות אילמות ואם כפתור שמאפשר למשתמש לשמוע אם הוא רוצה בכך.

מתי כבר יבינו המפרסמים בישראל שלעצבן את הלקוחות זו אסטרטגית שיווק רעה!*

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2009, 00:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
המנהלים נתנו כאן תשובות ענייניות לשאלה, ואני אוסיף מעט ואבהיר כמה נקודות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "התעללות בגולשים, הפרסומות..."

אתר פרש הוא אתר עצמאי. לא עומד מאחורינו אף גוף בעל גב כלכלי ואין לנו עתודות הון מהבית.
האתר הזה ממומן במאה אחוז מפרסומות - לטוב ולרע.
לטוב - כיוון שבזכות הפרסומות נשמרת עצמאות מוחלטת של האתר, ואין לאף גורם יכולת להכתיב את
התכנים שהגולשים רואיפ.
לרע - כיוון שפרסומות יכולות לבוא בפורמטים מכבידים כאלה ואחרים.

אני יכול לומר באחריות מלאה שמיום הקמתנו אנחנו פועלים בכדי לוודא שהפרסומות אצלנו יהיו לא
מכבידות. זו הסיבה שבזמן שכל הארץ נשטפה בפופ-אפים למיניהם - בפרש לא היה דבר כזה. זו הסיבה
כשכל הארץ נשטפת בפרסומות שעולות בצורת דפים מקדימים לפני העמוד המבוקש, אצלנו הדברים הללו
לא נמצאים.
הפרסומות הרועשות ידועות כבעייתיות, והעניין נמצא בטיפול מול המפרסמים שמולם אנו עובדים. עם זאת,
לדבר על "התדרדרות האתר"/"התעללות בגולשים", זו הגזמה פראית, ואם יורשה לי, גם לא ממש הוגנת
כלפי אתר פרטי שבאמת עושה מאמצים מעל ומעבר להתחשב בגולשים.
ישן 19-10-2009, 15:52
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "אורי בוקר טוב, התיחסתי לאותם..."

מוזס,

זה נכון שהפרסומות המרעישות מעצבנות מאוד אבל אתה לא חושב ש״מסוכן ללב של חלק המגולשים״ זו הגזמה פרועה בהתחשב בעובדה שאנחנו לא חיים בבועה והעולם מסביב מלא ברעשים?

בנוגע לחווית הגלישה בפרש, האמת, ובלי להגזים, היא מעולה!

אתר פרש הוא מהאתרים היותר ספרטניים שניתקלתי בהם, בוודאי בהשוואה לאתר כמו תפוז (ברוטר שכולם מזכירים פה מעולם לא ביקרתי ואין לי אפילו מושג מה הכתובת). הספרטניות הזו היא דבר טוב, אפשר להתמקד בתוכן ללא כל מיני אפקטים שמשעשעים בפעם הראשונה, הופכים טרחניים בביקור השני ובפעם החמישית כבר גורמים לך לרצות לקחת את המחשב ולזרוק אותו דרך החלון.

הפרסומות, אם אתה רוצה אתר בחינם, הן בבחינת הרע במיעוטו ומבחינת אחוז שטח המסך ואיכותו כמו גם האגרסיביות שבהן לבד מעניין הרעש הן מהפחות מזיקות שראיתי, מטרידות למעשה הרבה פחות מהפרסומות באתרים כמו הסי אן אן או הניו יורק טיימס (רק הבי בי סי השכילו לשלב פרסומות באתר שלהם בצורה שכמעט לא מפריעה בכלל ואת הצד השני והרע מאוד של הסקאלה מייצג weather.com שהאגרסיביות של הפרסומות בו כבר משולה בעיני לאונס גולשים).

אישית רוב הזמן שיש לי לקרוא ולהגיב בפרש הוא בזמן נסיעה ברכבות דרך הסלולארי. כל מי שגלש על סלולארי יוכל לספר לך שחווית הגלישה אינה המממ... משובחת במיוחד. בזכות הפשטות העניינית שבו אתר פרש נסבל לחלוטין לגלישה ואינטראקציה סלולריות ובשבילי לפחות זה הרבה מאוד.

תודה רבה וכולי תקווה שלא תתקלקלו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר