לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2009, 15:16
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "בעקבות הדיווחים על הקלטת והדילמה אם לשדר אותה או לא-מה דעתכם?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
מצד אחד אני בדעה שלא לשדר
למרות שהכתירו כבר את גלעד שליט כ"חייל של כולנו", יש לו משפחה והם ורק הם צריכים לקבל את ההוכחות לשלומו
אבל מצד שני זה חשוב לדעת הקהל, חשוב לדעת שלא עובדים עלינו ושהכל אותנטי
אם אני הייתי בוחן את האופציות דעתי הייתה שלא לשדר
יש דברים שפשוט לא צריך לפרסם (סליחה נוסבאום, דניאל ושאר הפטפטנים מהתקשורת שעל קלטת של דקה שעדיין לא שודרה כבר עשיתם פסטיבל חדשותי ומעניין מה תעשו שהקלטת כן תגיע לידי משפחת שליט...)

הוא לא החייל של כולנו, יש לו הורים, זכותם למעט פרטיות, ודי לחטטנות, תרבות חטֵ‏טת.
ותעזוב את כל ההצדקות של אנשי התקשורת, כולם מעוניינים לעשות את הרייטינג על חשבונו. מזילים דמעות תנין, האויב האמיתי של ערוץ 2 הוא ערוץ 10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2009, 16:34
  lazio88 lazio88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "בעקבות הדיווחים על הקלטת והדילמה אם לשדר אותה או לא-מה דעתכם?"

אר פי-עוד לא ראיתי חוצפן כמוך מעודי!
מה זאת אומרת גלעד הוא לא שלי וכן שלי והאסירים הם כן שלי?
מי אתה בכלל שתדבר ככה?
גלעד נשלח בשם מדינת ישראל והוא נחטף תוך כדי מילוי תפקידו בשם מדינת ישראל והגנה עליה בדיוק
כמו שאותם אסירים שאתה טוען שהם כן שלך נמצאים בידי ישראל בשם פשעים שבוצעו כנגד חיילי ואזרחי ישראל
בסוג של מגלומניה כמו שלך עוד לא נתקלתי...
אם אתה נגד העסקה אז זכותך להגיד את דעתך ובסוף יחליט הרוב או הממשלה כמו בדמוקרטיה
אבל אין לך בעלות על שום דבר באופן פרטי

ועכשיו לגבי שידור הקלטת-נכון היה לפרסמה מהסיבה שאגב הובהרה למשפחת שליט והייתה חלק מהשיקולים לפרסמה היא כדי לא לתת לחמאס הזדמנות להשתמש בקלטת הזאת לצרכיו שלו ולפרסמה
באופן בעיתוי או באור שהוא רוצה שתפורסם הקלטת כדי ליצור לחץ ישראלי או דברים מהסוג הזה ולכן החליטה המשפחה לשתף בקלטת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר