לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2009, 12:11
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "שוכנעתי להישאר. הם הורידו את..."

תעבור לשירות אנלוגי, מינימום שבמינימום וזהו. מה אני יכול לומר לך.

תקליט כל שיחה איתם ותשמור כל קבלה ואישור.
תבקש אישור בכתב שישלח אליך בדואר להנחה שהם הסכימו לתת לך ותשמור אותו. תדרוש אותו אפילו בטלפון ושזה יהיה מוקלט.

אומנם בדרך כלל לאנס אומר זאת, אך אני במקרה הזה אני יותר גרוע מלאנס. תבקש אישור בכתב על כל דבר במיוחד כאשר מדובר בחברה גדולה או מוסד ממשלתי.
בזכות ה"פרנואדיות" הזאת קופת חולים ירדה ממני. עורך דין אמר לי לאחרונה, שאני זכאי לתבוע אותם על הטרדה לא חוקית, ניצחון במשפט ב 100% וכל זה בגלל שאני שומר כל קבלה ומכתב כבר שנים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2009, 12:30
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "הוט דופקים אותי בחשבונית"

כמה שזה לא נעים, תתחיל לצעוק. אין ברירה, השירות בארץ חרא הרבה בגלל הלקוחות שצועקים למרות שלא מגיע להם כלום. אבל מי שנדפק מזה בשורה התחתונה הם הלקוחות הטובים שלא אוהבים לצעוק על כל שטות.

אבל כבר אין מה לעשות, ניסית להיות לקוח נורמאלי, ניסית לקבל את מה שמגיע לך וזה לא עזר, אז תעבור לאסטרטגיה לוחמנית יותר. תתקשר ותבהיר להם שלא התנתקת בגלל שהבטיחו לך מבצע מסויים (הכל מופיע להם במחשב) תגיד שאתה רוצה פתרונות עכשיו ואתה לא מוכן ששוב יבטיחו לך הבטחות בלי שיתקיימו, תדרוש לדבר אם מישהו שיכול לנתק ואם הוא לא מסוגל לשנות את המחיר אז שינתק אותך באותו רגע, אם אומרים לך שיתקשר נציג עוד מעט אז תגיד שיש לך זמן ואתה מוכן להישאר על הקו, כל פעם שהם מתעקשים איתך תגיד להם שיסתכלו בהיסטוריה שלך ויראו כמה הם הטרידו אותך עד עכשיו ושכבר אין לך שום אמון בחברה ולכן אתה לא רוצה לנתק את הטלפון עד שלא ימצא פתרון. תסביר יפה לנציגים שאין לך שום דבר נגדם ואתה יודע שהם עושים את העבודה שלהם, אבל עבודה בצינורות הרגילים נכשלה.

אין מה לעשות, יש גבול לכמה צריך לסבול, אין שום סיבה שתהיה בחוזה עם חברה שגוזלת ממך כסף (זה גזל, אין לזה שם אחר) ואם להם אין בושה לגנוב ממך אז לך לא צריכה להיות בושה להיות לקוח לא נחמד.

ישן 01-10-2009, 14:22
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "כמה שזה לא נעים, תתחיל לצעוק...."

הסיטואציה מתסכלת אבל אני לא מרגיש צורך לשבת להם על הוריד כי זה משהו שכבר עשיתי להם בצורה מאוד מאוד מקיפה לא מזמן וממש הבנתי שמשהו לקוי בצורה כרונית בהתנהלות של הוט וצריך פשוט לבחור בין לקבל את זה או לנטוש והנתונים באתרים כלכליים מראים שהמון אנשים בוחרים לנטוש כי כנראה שהם לא מוכנים לקבל את זה.

אני בטוח שבסוף הדברים יסתדרו כי בסופו של דבר, כל פאשלה שעשו עד היום בהתקשרות עימי תוקנה בסופו של דבר. אם אני אראה שהפאשלה הנוכחית תחזור על עצמה שוב אני אבטל את הוראת הקבע כמו שהמליץ jolynana פה למטה.

בכל מקרה אני אשלח תלונה למועצה לשידורי כבלים ולווין.

ישן 01-10-2009, 14:03
צלמית המשתמש של jolynana
  jolynana jolynana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.03
עוד חודשיים כשיעברו ארבעה חודשים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "הוט דופקים אותי בחשבונית"

תתקשר לחברת כרטיסי האשראי
ותבטל את החיוב של הוט
כשיתקשרו אליך מהוט
תגיד שלא רצית להטריח אותם כי הם נראו לך עסוקים מכדי לטפל בבעיה שלך
אז דאגת לזה לבד
ארבע חודשים ששילמת 50 שקל יותר = חודש אחד חינם !
על פי החלטת המושבעים הצודקת והכוח שהופקד בידי ע"י המדינה אני שולח אותך בזה למאסר בלי אפשרות לחנינה לכל החיים !
חיים ? מה אתה מתכוון חיים ? אין לי חיים !
ילד , הנשמה שלך מוטב כי היא שייכת לישו ,מממממ... כי הישבן שלך שייך לי !

ישן 02-10-2009, 11:32
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

אתה דוגרי משדר גלים של שתול של יס.
ומה הבעיה? לא צריך לצעוק ולא נעליים, הנציגים לא אשמים בכך, הם עושים את העבודה שלהם.
דבר ראשון- כל נציג שאתה מדבר איתו, תקח את השם שלו ואת השם של הראש צוות שלו. זה המזהה שלהם, וככה יהיו לך עובדות מוצקות בידיים.
דבר שני- אם אחרי השיחה הבאה עם נציג שירות לא מזכים אותך, תבקש לדבר עם מנהל.
זהו, זה כל הסיפור.
ואני ממש לא ממליצה לך להתחיל עם חובות, כי השלב הראשוני של חוב זה חסימת VOD+משחקים.
השלב השני- הורדת ערוצים

אגב, כל החברות בשוק אותו הדבר, רק שתדע.
אני אכלתי הרבה חרא מנטוויז'ן, וגם עכשיו זה ממש לא גן עדן מבזק.

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:53

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר