לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2009, 17:36
  alonst alonst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.09
מגעיל הסיוט ברכישת ממיר דיגיטלי DVB-T KONKA מחברת טלראן

עם תחילת השידורים הדיגיטליים מיהרתי לרכוש ממיר דיגיטלי. בחרתי במכשיר DVB-T דגם KONKA KSDT 980 HDMI. המכשיר מוצע על ידי חברת טלראן. בחרתי לרכוש אותו דרך אתר חברת אולסייל (Olsale).

מה שנראה כמו רכישה פשוטה הפך למסע מתיש במאבק על שירות.

השורה התחתונה:

· המכשיר הגיע אחרי מועד ההספקה המובטח

· לא סופק עם כל מה שהובטח (בהמשך גיליתי שאני לא היחיד, יש עוד מיקרים בפורומים)

· השליח מסר את המוצר לאדם אחר מסיבות לא ברורות

· נציגי חברת טלראן ושליחיהם מיהרו לטעון שוב ושוב שאני שקרן במקום לבדוק מה קרה למוצר

בסופו של דבר ביטלתי את העיסקה (בעזרתה של חברת כרטיסי האשראי) והחלתי בפעולות נגד טלראן ואולסייל.

תקראו ותחשבו היטב לפני שאתם מהמרים על כספכם!

תקציר העלילה:

03/08/09 – הזמנתי את הממיר מאתר אולסייל.
התחייבות לאספקה תוך 7 ימי עבודה
הרוכשים מקבלים 2 מתנות: כבל HDMI, אנטנה

10/08/09 בשעות הבוקר – נציגת טלראן מתקשרת ומבשרת שתוך 48 שעות יגיע שליח עם המוצר. עד כאן בגבולות המועד המובטח.

12/08/09 אחה"צ – אני מתקשר לברר מה קרה למוצר היות ותמו 48 שעות כמו-גם 7 ימי העסקים המובטחים. מועבר בין נציגים שונים. בסוף מסוכם כי למחרת אחזור מעבודתי מוקדם כדי לקבל את פני השליח שיתייצב אצלי ב-14:00.

13/08/09 14:40 שליח אין. אני שוב מתקשר. מובטח לי שהשליח תוך שעתיים אצלי.

13/08/09 17:00 שליח אין. התקשרתי. נמסר שהנהג דיבר איתי וסירבתי לקבל את המוצר (?!). מוזר, כי בכל פעם טענו שהשליח ייצור איתי קשר וזה אף פעם לא קרה!

13/08/09 17:10 חוזר אלי אדי, האחראי על השליח, נוזף בי על זה שאני מתלונן ואומר שהשליח ייצור איתי קשר מייד.

13/08/09 18:10 השליח מודיע שהוא תוך 15 דקות אצלי. הבהרתי שאני מחכה לו. שליח אין!

16/08/09 10:00 (יום א') – אני מוציא לחברת טלראן ולחברת אולסייל התראה לפני תביעה בשל אי-אספקת המוצר.

16/08/09 10:30 אני מתקשר לחברת אולסייל. הם מבטיחים ביטול מיידי של העסקה אך מסרבים לתת פיצוי. בדיעבד אני גם מגלה שהעסקה לא בוטלה.

16/08/09 11:55 גדי מחברת טלראן מתקשר וטוען שעל-פי הרישומים המוצר נמסר לי (?!)

16/08/09 12:10 אדי, האחראי על השליח, מתקשר לנזוף בי (שוב). הוא מבהיר שהמוצר נמסר לשותפי יניב. יש בעיה קטנה – אין לי שותפים!!! גם כאשר אני מבהיר לו זאת הוא ממשיך לנזוף בי.

16/08/09 20:00 השכן מגיע עם הממיר. מתברר שזה הושאר בדירתו ביום ה' (13/08). הנהג לא בדק למי הוא מוסר את הממיר ולא וידא שאני מקבל אותו, למרות שהבהרתי שאני מחכה לו.
הממיר מגיע בשקית סופר ללא הכבל המובטח!

17/08/09 13:20 בשיחתי עם גדי מטלראן הוא מבטיח להסדיר את הפיצוי שדרשתי (האנטנה המשופרת) ולחזור אלי בהקדם. שום דבר מזה לא קרה!

19/08/09 10:50 הילה מאולסייל מעדכנת שהם מטפלים בנושא.

23/08/09 צהרים - התקשרתי לאולסייל לאחר שכלום לא קרה. נמסר שאחראי יחזור אלי תוך 24 שעות. זה לא קרה!

24/08/09 15:00 – התקשרתי לאולסייל. הילה ענתה. דואגת שאחראי יחזור תוך חצי שעה. זה לא קרה!

24/08/09 16:00 שוב הילה עונה. האחראי לא נמצא (?!)
הילה מעלה את גדי מטלראן לשיחת ועידה. מבטיח לשלוח את הכבל החסר ופיצוי. לא מובהר מה הפיצוי. שוב דרשתי לדבר עם אחראי.

24/08/09 16:50 גם הפעם הילה עונה (כנראה שהיא היחידה שעובדת בחברת אולסייל). נמצא ארז האחראי (אחרי שהתעקשתי). מתחייב לחזור עם תשובות לגבי הפיצוי והחלקים החסרים למחרת ב-11.

25/08/09 11:30 הילה מתקשרת (אלא מי) – הכבל נשלח בדואר רשום.
כפיצוי היא מציעה שארכוש את האנטנה בהנחה!!!
היא גם טורחת להבהיר שאם אני רוצה לבטל את העסקה עלי להחזיר את המוצר לספק בעצמי (זאת בניגוד להתחייבויות קודמות שיגיע אלי שליח!)
דרשתי שוב לדבר עם ארז.

איש כמובן לא חזר אלי.
את ההתנהלות המשכתי בפקסים.

בתאריך ה-30/08/09 הגעתי למשרדי טלראן ומסרתי את הממיר (שמעולם לא פתחתי) בשקית הסופר בה נמסר לי.

נדרשו עוד יומיים והתערבות של חברת כרטיסי האשראי עד לביטול העסקה על ידי אולסייל.

תחשבו טוב לפני שאתם עושים עסקים עם החברות האלה!

רגע אחרי:
בינתיים גיליתי שאני לא היחיד שזכה לשירות הגרוע ולבעיות עם הממיר. אשמח לשמוע את התגובות שלכם!

למען שירות טוב יותר,
אלון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר