לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2004, 09:37
  maglanon maglanon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.04
ממש ממש לא נכון
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Snipeh שמתחילה ב "ואז מה אם יש שם עולים ?? מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Snipeh
ואז מה אם יש שם עולים ??

מה זה אומר ? אין רמה ?

שתדע לך שרוב הצלפים הם עולים מחבר העמים ולמה זה?

כי הם לא ישראלים !!! יש סבלנות יש סובלנות יש ידע פיזיקה מתמטקיה מאוד גבוה !!

אני אישית נולדתי בארץ, ולא אכפת לי מה הראו בטירונות !! מותר לך לבקר אני יבקר את הדיעה שלך

לפי דעתי גבעתי הכי מקוצענים בשטח היום !! נקודה !! מבין חטיבות החי"ר ...

זו טענה של רוסים-
מזה העולים יודעים מתמטיקה ופיזיקה יותר טוב? מה זה הקשקוש הזה ,למה הם נולדו מתמתיקאים , אתה בטח מאמין שהם נולדים יותר מפותחים ,ועוד מעט תגיד שאתיופים רק עכשיו ירדו מהעץ אז בגלל זה בד"כ לא רואים אותם לומדים- זו גם טענה של רוסים,
הקיצר אני מבטיח לך שתביא ישראלי שלומד כמו שצריך ורוסי גם , - אין הבדל.
אה ו"סובלנות וסבלנות" - הרוסים הם האנשים הכי קרים שאני מכיר והכי פחות סבלניים , איך שאני בא שואל איזה מוכר רוסי כמה זה הוא נותן לי מחיר ומסנן איזה בלאט מהצד. עזוב אותך בחייך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2004, 01:11
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
נח"ל - כולם קיבוצניקים, אהבתי
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי דוכיפת_כבוד שמתחילה ב "אני......"

תצאו כבר מהסרט הדפוק הזה שאתם נמצאים בו, רוב הנחלאווים, חוץ מגיוס בני משקים (שזה יוצא סך הכל פלוגה אחת בשנה בגדוד 50), הם לא קיבוצניקים, כמו שרוב הגולנצ'יקים הם לא "ערבים".באמת שאין לכם מושג על מה אתם מדברים, גבעתי הכי הרבה פעילות? אתם בכלל יודעים מה חטיבות אחרות עושות?
תשמע, זה שאתה לא שומע על הצנחנים, או נח"ל או גולני, לא אומר שהם עושות פחות, זה פשוט שיש חטיבות וגדודים שמעדיפים שכל פעולה שהם עושים, יכתבו בעיתון שזה הם. לעומת יש מקומות בצה"ל שכמעט אף פעם אתה לא תראה את השם שלהם בעיתון, אלא במקום זה יופיע "כוח צה"ל".
לסיכום, באמת שכל החטיבות אותו דבר (חוץ מהשמלה והכנפ"ץ בצנחנים P, לכולם לא חסרה עבודה, ובכולם יש אנשים טובים.
ההבדל היחידי הוא בגזרות, וגם הם, פעם זאת חמה יותר, פעם אחרת, ככה שאף פעם אי אפשר לדעת וגם ככה מחליפים לא מעט.
ישן 12-11-2004, 10:34
  Yehuda Yehuda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.03
תגובתי :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מר בחור שמתחילה ב "באיזה חטיבה אתם מעוניינים להיות???"

אני יושב כאן, אחרי שנה בצבא, רואה מה אתם כותבים ומה השיקולים שלכם.. ומה להגיד.. חבורת ילדים קטנים.
אחד רוצה צנחנים בגלל צבע כומתה או סיכה אחד אחר רוצה משהו בגלל שיש שם יחידה X.
בקיצור השיקולים שלכם לא משהו.
תקשיבו ותקשיבו לי טוב, החטיבות הכי פעילות מבין כל חטיבות החי"ר היום אלה גולני וגבעתי. היח"טיות שלהם לא רואות ממטר הרבה יחידות התנדבותיות אחרות בצה"ל ואני אומר לכם את זה מנסיון אישי של שנה בצבא בתוך אחת מהיחידות.
בתכל'ס שכל אחד מכם יבחר מה שהוא חושב שהוא מתעניין בו.. פירומן? לך להנדסה, אוהב כלים כבדים? לך לשריון או צמ"ה בהנדסה, אוהב לרוץ כמו אידיוט בג'בלאות עם משקלים על הגב? בוא אלינו לחי"ר רוצה לשבת במעגל ולשיר שירים? לך לנח"ל.
בקיצור, שכל אחד יברר מה כל יחידה עושה ויראה אם הוא יהנה מזה, אולי דובדבן ואגוז נשמע לכם זוהר ומגניב אבל כשאתם תהיו במסלול של היחידות האלה זה לא יעניין אותכם בכלל ואתם רק תרצו כבר לסיים מסלול ולהפסיק לסבול.
מקווה שנתתי לכם חומר למחשבה..
ישן 12-11-2004, 11:16
צלמית המשתמש של מר בחור
  מר בחור מר בחור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.04
אחי מצטער להגיד לך...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Yehuda שמתחילה ב "תגובתי :)"

אבל יש לך גאווה יחידתית גבוהה מדי.
כל היחידות(כולל הפלס"רים) בחטיבות החי"ר עושות את אותו הדבר,וזה די שטויות לחשוב שהפלס"ר הזה יותר טוב מזה או היח"טית הזאת יותר טובה בזאת,כי מה לעשות,כולם עוברים שם את אותו הכשרה.זה פשוט תלוי באנשים. כל שנה בתחרות הזאת של לוט"ר של צה"ל יש פלס"ר אחר שמנצח בין הפלס"רים,למה??כי זה פשוט תלוי באותו מחזור ולא ביחידה עצמה כי הם עוברים את אותו ההכשרה.

היחידות היחידות בחי"ר שאתה יכול לומר שהם מעל השאר,הם אגוז ודובדבן,כי מה לעשות כל אחת שולטת ביעודה בצורה הגבוהה ביותר. גם ההכשרה שלהם מאוד שונה מזאת של שאר היחטיות(כן אני יודע שהם לא יחטיות).אין מה לעשות בחי"ר אלה שתי היחידות שמבלטות מעל השאר.
ישן 05-12-2004, 10:52
  Vishvisher Vishvisher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Vishvisher שלח הודעה דרך MSN אל Vishvisher
אתם כל-כך צעירים ובורים, תתבגרו קצת אולי תבינו משהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מר בחור שמתחילה ב "באיזה חטיבה אתם מעוניינים להיות???"

נבטל לכם את ההנפצות: הנדסה קרבית = חי"ר לכל דבר+אפשרות החבלה.
ההכשרת חי"ר שלהם זהה לחלוטין לזו שיש לכם בגולני, גבעתי, צנחנים, נח"ל או בחי"ר ייעודי(למרות שבחי"ר ייעודי מתעסקים יותר בלש"ב ולוט"ר מאשר בשאר החטיבות כיוון שהם גדודים ייעודיים לשטחים).
הנדסה עושים פעולות ומבצעים בדיוק כמו כל שאר חטיבות החי"ר והיכולות שלהם לא נופלות מכל פעולה של חירניק ממוצע.

גולני דפוקים בראש? אתה יום אחד לא שרת בגולני, למה אתה סתם מקשקש? שועלי שמשון הכי תותחים? מי אמר לך את זה? אין שום הבדל בין החטיבות והמבצעים, פשוט לכל אחת יש גזרה משלה. הנח"ל לפני האינתיפאדה הנוכחית העבירו את הגזרה שלהם לגבעתי(כן, מאז שיצאנו מלבנון הנח"ל ישב באזח"ע ולא גבעתי) וכשהתחילה האינתיפאדה כבר לא יכלו להוציא את גבעתי משם והם נאלצו להשאר שם. ד"א, בעזה יושב גם גדוד 603 של הנדסה ואם למישהו נראה שהם לא עושים שם כלום אז הוא טועה ובגדול.

רק לידע הכללי שלכם: שועלי שמשון נמצאים במקום האחרון מבין כל היחסרים של חטיבות החי"ר. יחס"ר צנחנים נמצאים במקום השלישי, יחס"ר נח"ל במקום השני ופלס"ר גולני והיחידות המתלוות במקום הראשון.

בקשר לעולים או תושבי הארץ - מרבית הצלפים בצבא הם אכן יוצאי חבר העמים אבל יש מספיק צלפים שהם ילידי הארץ. הצלפים שהם יוצאי חבר העמים הם בעיקר חבר'ה שהגיעו לארץ בארבע-חמש השנים האחרונות ועדיין יש להם ידע מבית הספר וחינוך כזה. כיוון שברוסיה ובארצות בריה"מ לשעבר הידע במתמטיקה גבוה בהרבה מאשר במדינות אחרות, יש להם אכן ידע נרחב במתמטיקה ופיסיקה אבל גם לצלפים אחרים שאינם בני אותן ארצות יש.

נח"ל אשכנזים...אז? כיוון שמישהו הוא לבן עור, בלונדיני ובעל עיניים כחולות אז הוא לא מסוגל לכלום? אני משרת בנח"ל ויש שם הרבה אשכנזים באמת(אני עצמי אשכנזי אבל זו לא הפואנטה) אבל רובם סוסים של ממש ומעט מאוד מהם הם אותם "אשכנזים חננות" כמו שאתם כביכול מכירים אותם.

אני גם אבטל לכם הנפצה נוספת בקשר לנח"ל: היו שתי פעולות רחבות היקף בגזרות של הנח"ל שבהן הנח"ל השתתף בחודשיים האחרונים ובחומת מגן ובכלל בג'נין, הנח"ל עשה שמות במחבלים אז די לחשוב שהנח"ל זו חבורה של אפסים שיושבים עם האצבע בישבן, מזמזמים ומחכים לאיזה מחבל שיחטוף אותם.

בקיצור: תתבגרו, תתגייסו ותשכילו. תראו לבד מי עושה ומי לא עושה בשטחים ובכלל באזח"ע וצאו כבר מהסרט של זה יותר טוב מזה. תבינו שיש ייעוד, יש גזרה ויש הבדל אולי בסוג האנשים(שגם זה לא נכון, יש מספיק חבר'ה אצלי שרצו מג"ב וגולני והגיעו לנח"ל והם עדיין בראש של גולני אבל מסתדרים יופי עם הנחלוואים) אבל גם זה לא משנה את העובדה שכולם עושים אותו הדבר וכולם נלחמים.
ישן 01-01-2005, 23:22
  Expect Resistance Expect Resistance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.04
הסדר

אההה טוב

-צנחנים, עדיף פלס"ר או מגל"ן
נראה שיש שם אנשים איכותיים ולא סתם
ופלס"ר כי תמיד כדי רמה אחת יותר גבוהה

- פלס"ר גולני
פשוט חושב שזה פלס"ר קצת יותר טוב מהשאר (כן כן כולם עושים את אותו הדבר, לא אכפת לי)
הבעיה היחידה היא שאם לא מצליחים להגיע לפלס"ר נתקעים סתם בגולני......

-גבעתי
סגול זה הצבע שיש לפציעות מהפיינטבול

-נח"ל
הממ לא נכלל אצלי ממש, למרות שאני אשכנזי ו"רבע" קיבוצניק

ואם אף אחד מאלה.....טוב אני מניח שננסה להסתפק במטכ"ל או שלדג משהו כזה....לא יודע אם שמעתם עליהם
הם האלה שמסדרים את המיטות באוהלים בזמן שהמחלקה במד"ס, אבל יש להם איזה ניצוץ לא?

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר