לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2009, 19:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ירון, אתה גרת באריאל, ואתה יודע שאריאל ממש לא עונה להגדרות "קלאסיות"...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "בוא נתחיל מזה שאני לא משווה..."

של "התנחלות". זה יישוב חילוני ברובו, לא אידיאולוגי ברובו (רובם ימנים - אבל גם רוב תושבי מדינת
ישראל שבתוך הקו הירוק הם ימניים - אלה שבאריאל פשוט נחשפו למציאות יותר, ולכן הם ימניים יותר...),
ומגורים שם ממש לא יכולים לשמש כ"עדות אופי" לחיבה/אי-חיבה לתושבי בית-אל/עפרה/איתמר/פסגות
ושאר יישובי איו"ש שמזוהים יותר עם הגרעין האידיאולוגי בהתיישבות - ובהם עוסקת פקודת המח"ט, שכן
שם הנוהג של אירוח חיילים הוא מסורת ארוכת שנים שמאפיינת את היישוב כולו.
בקיצור, מגורים ביישובים מהסוג של אריאל לא בהכרח מעידים על חיבה למפעל ההתיישבות או למגשימיו,
אלא יכולים להיות גם תוצר של עבודה/לימודים (אהמ אהמ...)/איכות חיים וכיו"ב.
בכל מקרה, שמחתי לראות שלא השווית. עם זאת, אני חושב שלדבר על "עושים מה שבראש שלהם בגלל
א"י השלמה" בהקשר של התנהגות מתיישבים בזמן ההתקפלות, זה לא רציני בעליל - שכן גם אתה יודע
עד כמה גדול היה האיפוק מצד המתיישבים - וגם גדולי הקיצוניים לא העלו על דעתם להתנגד באופן שהיה
יותר מסמלי (תזכור איך הושתקו כל האגדות על חומצה).
אחרי 4 שנים של פליטוּת, אני חושב שניתן להתייחס יותר בסלחנות לאנשים שם שכעסו נורא על גירושם, והגיבו בהתזת מים וצבע (ושיהיה ברור - אני נ-ג-ד מעשים שכאלה, אבל להציג מעשה שכזה
כ"מחשבה שמותר לעשות הכל למען א"י השלמה" זה פשוט לא הוגן).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2009, 21:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא, ממש לא אותו הדבר. לו הייתה פקודה פורמאלית כזו לגבי ערבים - אנ"ש היו זועקים...
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "כמו שהאזכור של אום אל פחם היה לא רלוונטי..."

עתירות היו מוגשות, משפטאים מובהקים היו מנפנפים באצבעם כנגד פרקליט/ה צעיר/ה שהיה נשלח
להסביר את העמדה הזו באופן שהיה מבה יר שגם הוא/היא ושולחיו/ה מתנגדים לה בכל ליבם...

עם זאת, לא אבדה תקוותנו - המצב כיום הרבה פחות גרוע מכפי שהיה לפני שנים ספורות, והוא במגמת
שיפור, כפי שמעידים המכתבים ההיסטריים כנגד כל רפורמה בריאה במערכת...

ולפני שתעלה את השאלה ההגיונית איך קשורה פקודה של מח"ט שומרון לבג"ץ, אענה לך שזה מה שאני
שואל עצמי כבר שנים בקשר לבג"ץ ולנטייתו המופלאה להתעניין בכל נוהל בטחוני שעדאלה ושלום
עכשיו החליטו שראוי להיבחן משפטית...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:28

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר