לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2009, 16:47
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב ""כוס תה עם טולקין..."- שאלה/סקר/אתגר (מחק את המיותר)"

אויי לרגע שם האשכול כמעט ושבה אותי

אאכן ג.ר.ר טולקין הוא האיש הגאוני שהייתי מת לדבר איתו על ספריו איפה? אולי בISNGARD או בSHIRE כן כן את טולקין ארצה לפגוש ולומר לו על הספר שלו שהוא ספר מדהים (ושהוא לא צריך לקצץ שום מילה ממה שכתב \תיאר)

אבל רק הערה אחת ארצה להגיד לו, שהוא השתמש באמירה"לכול יצור קטן יש חלק גדול מהחיים" יותר למדי, אם תבחינו גם בסרט וגם בספר (LOTR) הוא השתמש בזוג פיפין ומרי בצורה מוגזמת שהם גרמו טעיות פה ושם (עם הזיקוקים\ בHELMS DEEP \ כשהם הסתכלו לתוכך כדור הבדולח ) כאילו יופי אבל זה קצת מוגזם או שהוא היה צרך לעבור דמות.

חוץ מזה לא אומר תו ואדבר איתו על בני לילית בני אדם ועל גובלנים חיחי.

אוףףף הייתי נותן את הכול רק כדי לפגוש אותו !
חזרה לפורום
ישן 04-10-2009, 20:23
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
סקר (מחקתי את המיותר! P:)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב ""כוס תה עם טולקין..."- שאלה/סקר/אתגר (מחק את המיותר)"

רובין הוב, סופרת פנטזיה, כתבה את טרילוגיית "הרואים למרחק" המוצלחת, את "האיש הזהוב" ועוד.
כסיימתי את הטרילוגיה השניה (וקראתי את ששת הספרים ברצף) הוצפתי במליון רגשות כלפי הדמויות שם.
הסוף היה מר-מתוק, וכ"כ רציתי לדון בסיפור עם עוד מישהו.
מעבר לזה, רציתי לומר לסופרת כמה הייתי מרותקת לספרים שלה, ולספר לה בדיוק מה כ"כ משך אותי בדמות הראשית (פיץ שמו, והוא זה שמגולל את הסיפור),
ואילו דמויות אהבתי או שנאתי יותר או פחות.
לצערי היא לא פרסמה מייל שלה, אבל יצא לי לממש את הענין עם סופרת אחרת.

ספר אחר שקראתי אחרי סדרת הספרים הזו נקרא "השתנות", וחובר ע"י הסופרת קרול ברג.
הוא היה מקסים, והיה לו סוף נהדר. יותר מאוחר כשסיימתי את שני ההמשכים חיפשתי מידע קצת על הגברת באטנטרנט -
והפלא ופלא! יש מייל והיא תשמח לקבל תשבוחות או הערות מכל קורא
כמובן שלא היססתי והיה לי ברור שאני הולכת לנצל את הענין, ובאמת קיבלתי ממנה תשובה בחזרה והיא הודתה לי על המכתב.

אז אומנם לא תפסתי אותה באייקון ולא נפגשנו פנים מול פנים, אבל גם זה היה מספק בשבילי.
ואם כבר, הייתי מעדיפה שנשב על כוס שוקו. תה זה לא הטעם שלי (;

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר