לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2009, 23:46
  nowdot nowdot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.09
כתבה ראש ממשלת אנגליה בראון - 50,000 משפחות 'כאוטיות' ישלחו למרכזי אימון לשיפור ההתנהגות

50,000 משפחות 'כאוטיות' ישלחו למרכזי אימון לשיפור ההתנהגות
אלפים מהמשפחות "הכאוטיות" ביותר של בריטניה ישלחו לרשת חדשה של מרכזי הכשרה בכדי לשפר את התנהגותם, כך הודיע גורדון בראון.
29.09.2009 : הטלגרף

(תרגום מהיר מקוצר)

ראש הממשלה אמר כי "כל אחד" מ 50,000 משקי הבית המפריעים ביותר של במדינה ייאלצו להשתתף בפרוייקט התערבות המשפחה. family intervention project
הוא אמר בכנס הלייבור בברייטון כי גישת “no nonsense” נחוצה בכדי להתמודד עם ילדים בעלי התנהגות אנטי חברתית והוריהם.

למרות שהוא לא הזכיר מספר, הובן כי תוספת £ 36 מיליון יוקצו בכדי להרחיב את הרשת הקיימת של מרכזים ברחבי בריטניה.

מר בראון הבטיח כי כל 50,000 המשפחות יישלחו לפרויקט עד סוף תקופת הפרלמנט הבא,
ב -2014 או 2015, והם ייענשו אם יסרבו.

הפרויקטים יספקו מה שהממשלה קוראת "עידוד נמרץ ותמיכה"
“intensive, one-on-one, hard-edged support”
עבור משפחות בהן סמים, שתיה, הורות גרועה ואבטלה מתמשכת הם בעיה.

על ידי מניעת הסלמת הבעיות, השרים טוענים שהם יכולים לחסוך למשלם המסים עד 3 מיליארד ליש"ט בטווח הארוך.

מקור:
http://www.telegraph.co.uk/news/new...ng-centres.html

תרגום גוגל

כתבות רלווטית לנושא:
Government anti-social behaviour pledge welcomed by Tees Valley Housing

http://www.gazettelive.co.uk/news/teesside-news/2009/10/02/government-anti-social-behaviour-pledge-welcomed-by-tees-valley-housing-84229-24836081/

TSA welcomes Government focus on Family Intervention Projects
30.09.2009
הרגולטור של דיור בר השגה באנגליה, שירותי the Tenant Services Authority TSA,
קיבל בברכה את התמקדות הממשלה בפרוייקטים להתערבות במשפחה
Family Intervention Projects FIPS,
אשר יביאו סנקציות על התנהגות אנטי חברתית ופשע.
מקור:
http://www.24dash.com/news/Housing/...ention-Projects

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2009, 13:04
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "מה זאת אומרת "אתה לא יודע מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
מה זאת אומרת "אתה לא יודע מה לכתוב"?
גם בארצות הברית יש מרכזי טיפול למשפחה.
לא יודע אם אתה מתעניין במספרים, אם כן, בדוק את נתוני הפשיעה באנגליה, בדגש על הפשיעה עד גיל 18 והשינוי בה בשנים האחרונות.
בעצם, תבדוק את אותו הדבר גם בארץ.

יש בעיה ולטאטא אותה מתחת לשולחן לא יפתור שום דבר, רק יחמיר.

לפעמים נדמה לי שהתגובות שלך הן באופן פאבלובי לצאת נגד כל מה שנכתב בפורום, ולא חשוב מה הנאמר.

שלושה ציטוטים לעיונך:

ציטוט:
most disruptive households will be forced to attend a family intervention
project
"

ציטוט:
The projects deliver what the Government terms “intensive, one-on-one, hard-edged support” for families where drugs, drink, bad parenting and persistent joblessness are a problem.

ציטוט:
Mr Brown promised that all 50,000 families would be sent to a project by the end of the next parliament, in 2014 or 2015, and would be punished if they refused
.

זאת אומרת, שאם אני מובטל, עליי להגיע בכפייה לטיפול, אחרת אני אענש? או אולי אני הורה לא הכי מוצלח בעולם (לפי איזה קריטריונים ושל מי בדיוק) יכפו עליי טיפול?

פאשיזם מתחיל לאט ובטיפטוף תוך התניית והרגלת הציבור לחוקים ההולכים ונעשים נוקשים דרקוניים ואנטי דמוקרטיים באמתלות שונות. בריטניה מוכיחה שוב ושוב שהיא בין המובילות.

ישן 05-10-2009, 22:02
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "מה זאת אומרת "אתה לא יודע מה..."

זד, אתה באמת רוצה שאני אזכיר לך מה היה בפעם האחרונה ששלחו אנשים "בעייתיים" למחנות נגד רצונם?

כל מקרה שבו אדם שלא מורשע בדין ונגזרה עליו תקופת מאסר בפועל,
מועבר למתקן כלשהוא כנגד רצונו, הינו בגדר חטיפה\משטר צבאי.

העובדה שהידיעה לא מזעזעת אותך מהיסוד, או לפחות לא גורמת לךלהביע אי הסכמה עם הדברים,
אולי כן מראה שיש לך מין מנגנון התנגדות אוטומטי כזה, שגם אם מחר אובמה יכריז על משטר צבאי,
ואנשים במנהטן יצטרכו לעבור במחסומים צבאים ויהיו בעוצר לילי החל מ 8 בערב, גם אז תמצא דרך להצדיק זאת.

אישית נראה לי שבסתר ליבך אתה אולי פרו משטר צבאי ולא מודע לזה?
פרו עידן של מעקב אחרי כל האזרחים "לטובת המערכת והציבור", ככה זה נראה
אם לוקחים את סך התגובות שלך בפורום כציר אחד ארוך ועקבי, ככה זה נראה לי מהצד בכל אופן..
ישן 05-10-2009, 22:40
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "כתבתי הודעה שלמה ומחקתי..."

אתה לא רצוי? זה חדש לי... לא מבין מאיפה הגעת למסקנה הזו,
או למסקנה שאני "מנתח" אותך, אנחנו משוחחים סה"כ, ואני משתף אותך בתחושה האישית שלי,
אני לא הבנתי איך זה גרם לך לשבור את הכלים ולהחליט שאתה לא רצוי, או שהנושא גולש לעניין אישי.
אתה צודק אני לא מכיר אותך, ולא מתיימר להגיד שאני מכיר אותך, אני רק מדבר על המכנה המשותף של התגובות שלך, זהו מהותו של דיון לא?

אני חושב שממש לקחת את זה למקום מפתיע ולא צפוי,
ואם זה הביא לכך שנפגעת ממשהו (למרות שאני לא הצלחתי לזהות ממה) אזי אני מתנצל על כך.

אתה בהחלט רצוי, ובהחלט מוזמן, וגם בשיחות שלנו בצ'ט יכלת לראות כמה אני מעריך את דעתך ואת מה שיש לך להגיד.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 05-10-2009 בשעה 22:46.
ישן 06-10-2009, 08:48
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אתה לא רצוי? זה חדש לי... לא..."

ZED אני גם לא מבין איך לקחת את זה לכיוון של "לא רצוי "בפורום. אני ציינתי עובדה שהתגובות שלך נראות לעיתים קרובות מדי, אנטי לכל מה שנכתב בפורום, כאילו אתה שולף אותן מהמותן בלי לתת מחשבה נוספת.
זו לפחות התחושה שלי. כאילו "אנחנו" בצד של המשוגעים פארנואידים, ואתה בה מהצד המוכיח והשפוי.

קונספירציות היו לאורך כל ההיסטוריה, וימשיכו להיות. מה שאתה מוכיח, כפי שכתבתי בתגובתי הראשונה לך, שאם מרגילים את הציבור לאט לאט ע"י חקיקה של חוקים ביזאריים כביכול חסרי משמעות, הציבור יקבלם בהבנה, עד למימוש התוכנית הגדולה. אם זה בשם הביטחון, כלכלה, בריאות וכדומה.

לא זוכר מי זה היה שאמר : אנשים המוכנים לוותר על חרותם למען מעט בטחון, לא ראויים לא לזה ולא לזה.

יאללה חג שמח !!!

ישן 06-10-2009, 10:31
  NWORESISTER NWORESISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "כתבתי הודעה שלמה ומחקתי..."

אתה פשוט מעצבן בתגובות הסתומות שלך

כל דבר שקורא אתה רושם איזה תגובה מגוחכת במטרה להצדיק

אתה טרול שרק רוצה להיות אנטי בפורום הזה.

אתה בכלל לא יודע מה הקריטריונים לקביעת מי משפחה מסוכנת.

אתה בטח גם לא יודע שבבריטניה מעבירים עכשיו חוק שאומר שעם אתה מסרב לקחת חיסונים אתה ''חולה'' בפרנויה ואפשר לאשפז אותך בכפייה כמו חולי נפש.

את זה אתה לא יודע נכון?

עכשיו מה תגיד?

''אהה זה דווקא נחוץ לאשפז בכפייה כי האנשים האלה פרנואידים. הכל בסדר אסור לך להתווכח עם הממשלה הם מסוכנים בלה בלה בלה''

ישן 06-10-2009, 18:12
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "לא שיניתי כלום, זה מה שכתוב..."

אם נעזוב בצד רגע את הבחור המדובר, שגם נחסם בעקבות ההתנהגות הלא ראויה שלו,
הדברים שהוא מביא הם דברים מדאיגים ביותר ואני מביא בפניך את הציטוט הזה:
ציטוט:
The change in the law opens the door to allowing people
who refuse the “swine flu” vaccine to be declared paranoid
and summarily sectioned (and thus forcibly drugged) under government guidelines.

משמע, בריטניה הולכת להפוך כל מי שתובע בעלות על גופו ל"חולה נפש" עפ"י החוק,
ובכך להפוך אותו נתון לשיעבוד ע"י המדינה שתשמש לו ולגופו אפוטרופוס, זה מפחיד מאוד,
ואם זה לא מפחיד אותך, זה צריך מאוד להפחיד אותך, ואת כולם. כי ברגע שקיימת חקיקה
שהופכת סרבנות שלי כאדם חופשי לביצוע אקט פולשני של המדינה בגוף שלי, לעילה לתייג אותי כ "פרנואיד" או בעל נכות נפשית,
זה תיבת פנדורה ופתח לגיהנום ללא תחתית - ותקדים כזה נוראי, לא יעצור באנגליה.
אנגליה היא האבטיפוס של כל מה שאנחנו מדברים עליו כאן, לאט לאט זולגת המציאות האנגלית לארה"ב,
ומשם היא תמשיך הלאה אל שאר העולם ובסוף אלינו - זו חקיקה שרומסת כל פיסה של זכויות אדם בסיסיות,
וזה צריך בהחלט להדיר שינה, או לכל הפחות לגרום לחשש אמיתי, בקרב כל אדם אינטילגנט, ראציונלי ונבון.
ישן 06-10-2009, 18:31
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "זד, אתה באמת רוצה שאני אזכיר..."

ואם לא תשתמש במושגים שרומזים לשואה, עדיין זה ישמע כל כך מזעזע

הריי אתה מתעלם מהסיבה שבגללה 50000 המשפחות האלו הוכרזו כמשפחות במצב חמור.

ייתכן מאוד שמדובר במשפחות שיש צורך להוציא את הילדים מהבית בגלל מה שקורה שם (לא חסרים בתים של אנשים שהם חורבה אמיתית, זבל שלא מפונה במשך חודשים, שלא נדבר על מזרקים וכלי עישון, הורים מסוממים או שיכורים שפוגעים בילדים או מאימנים בחינוך (או חוסר חינוך) שגובל באלימות והתעללות. אותם ילדים צריכים להיות מוצאים מהמשפחה הזאת ולהיות מועברים למשפחה אומנת.

הבעיה שזה לא כל כך פשוט להוציא ילד מביתו, והרבה פעמים מעדיפים למצוא דרכים שהילד יוכל להישאר בבית ולא להיות מועבר למשפחה אומנת. שלא לדבר על כך שילדים כאלו תורמים רבות לסטטיסטיקה בכל מה שנוגע לפשיעה.

אז הממשלה מציעה שבמקום טיפול קיצוני - הכנסה לכלא, לקיחת הילדים, השקעה מאוחרת בגמילה וכו, כבר עכשיו ההורים יעברו טיפול שילמד אותם מה זה להיות הורים ויכניס אותם לתוך מעגל העבודה והטיפול במשפחה. תהליך הכפייה הוא דבר שהיה קורה במוקדם או במאוחר, אם לא יכפו עכשיו שיעברו טיפול אז יכפו בעתיד את לקיחת הילדים מהבית (אם ישארו בכלל ילדים ואם הם לא יהיו מסוממים וברחובות עד אז)

ישן 06-10-2009, 20:36
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "ואם לא תשתמש במושגים שרומזים..."

אני לא מתעלם משום סיבה. אם יש משפחה במצוקה, יש עובדים סוציאלים שאמורים לטפל בזה,
לשלוח בני אדם למחנאות סגורים, היא לא אופציה דמוקרטית, היא אופציה פאשיסטית, ולגבי איזכור השואה, אדרבא,
לפני שאיכלסו יהודים במחנות ריכוז, הם איכלסו גם קומוניסטים ואנשי אופוזיציה למפלגה הנאצית.
תוציאו את המחנות מחוץ למשוואה, כי שום דבר טוב או רע לא יכול להצדיק לעולם כליאה של בני אדם במחנות סגורים.

ועצם זה שאתה קורא להליך משפטי, "טיפול קיצוני"
אבל כליאת משפחה במחנה סגור, היא בעיניך פתרון בריא יותר,
זה מאוד הזוי ותמוה בעיניי - ושוב, היום זה הם בתואנה כזו, מחר זה אתה בתואנה אחרת.

עלינו להזהר מאוד מתקדימים מסוכנים שכאלה, ממדרון חלקלק שכזה, שלטפס באמצעותו בחזרה למעלה הוא בגדר הבלתי אפשרי.
ישן 05-10-2009, 07:51
  spi spi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nowdot שמתחילה ב "ראש ממשלת אנגליה בראון - 50,000 משפחות 'כאוטיות' ישלחו למרכזי אימון לשיפור ההתנהגות"

ועכשיו ....אסור לשמור על ילדים ללא רשיון, גם אים זה ללא תמורה Lisa Snyder, a Michigan mom, helped her neighbors out each morning by watching their children for an hour before the bus came to take them to school, so their mothers could get to work.. Now though, she could be prosecuted if she continues her "neighborly" ways.

The Michigan Department of Human Services have warned her that she is violating the law by operating an unlicensed day-care center. Snyder's predicament has led to a debate throughout the country about whether a law focused on unlicensed day-care centers should be applied to parents pitching in to help out other parents in their community. This issue has struck a nerve in parents everywhere who depend on neighborly offers to ease daily burdens and balance work and family.

Since coming to national attention, the Governor of Michigan has instructed the Human Services agency director to work with the state legislator to change that law
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:23

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר