לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2005, 17:09
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
איגוד השופטים ל"הכח רמת גן" : לשיר את ההמנון במשחק נגד סכנין - זו פרובוקציה! "

הכח רצתה הימנון, איגוד השופטים התנגד
יום חמישי, 7 באפריל 2005, 17:00 מאת: אסף כשר ואילן גופר, אתר ספורט 5

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://wmh.walla.co.il/w/w-200/101781-4.jpg]

ארץ ציון וירושלים. מלמיליאן והכח (ערוץ 10)
הכח ר"ג ביקשה להשמיע את ההימנון לפני משחק הגביע מול סכנין. איגוד השופטים הוריד אותם כדי לא לעורר פרובוקציות

אני הכח רמת גן רצו להפוך את משחק שמינית גמר גביע המדינה מול בני סכנין (שבת,14:00, ערוץ 1) לחגיגת כדורגל, ואין כמו נגינת המנון לפני משחק כדי לתת לו חותם פטריוטי וממלכתי. אולם כשהעלו אנשי הכח את הרעיון בפני איגוד השופטים הומלץ להם בעדינות כי עליהם לרדת מהיוזמה. פרחים לשחקני סכנין, זה מספיק, אמרו להם אל תסבכו אותנו עם המילים של נפתלי הרץ אימבר.

ל'חדשות הספורט' נודע כי מנכ"ל האיגוד, יואב שטראוס, רמז למועדון כי הנושא רגיש ואולי כדאי לוותר מכיון שמדובר בפרובוקציה. אנשי הכח היו קשובים להמלצה והחליטו בסופו של דבר כי ההמנון לא ינוגן ברמת גן. באיגוד השופטים אישרו את הסיפור וכל שניתן לתהות הוא כיצד התהפכו היוצרות כך שבמדינת ישראל חוששים לנגן את ההמנון הלאומי של מדינת ישראל

הגזענות הזאת עוברת כל גבול! לא מספיק שמחזיקים מול אוהדי סכנין שלט "עבאס סואן אתה לא מייצג אותנו" , עכשיו גם מתכננים להשמיע להם "נפש יהודי הומיה" ! אנחנו יודעים איך ערבים חשים כשיש יהודים שעדיין הומים ! מוטב לתת להכח עונש על ההצעה הזאת ולהפוך את המשחק למשחק ללא קהל , כך לא יצטרכו הערבים לראות יהודים חיים .

ועכשיו , נעזוב לרגע את הציניות . בעקבות ההתפתחויות האחרונות , אני מחזק את ידם של אוהדי בית"ר שהחזיקו שלט "עבאס סואן אתה לא מייצג אותנו" . הוא גם לא מייצג אותי , לא הוא ולא יתר שחקני סכנין . וגם שחקנים יהודים שמשחקים בקבוצה כזאת הם בושה . ואם הקבוצה הזאת תגיע לאירופה אני אשמח אם תפסיד . היחידים שאני אשמח אם יתקדמו יפה באירופה , הם שופטי האיגוד , יהודים שכאלה שמפחדים להפגין את יהדותינו ברבים ישתלבו יפה בגלותיותם בכל מדינה מרכז אירופית- הגרו והצליחו !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2005, 17:24
צלמית המשתמש של looklook

"טמטום" לא . הם הרי מכירים את אוהדי סכנין. הם מבינים בכדורגל יותר ממני
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "טימטום גמור!"

אם הם אומרים ששירת הההמנון מול אוהדי הקבוצה היא פרובוקציה בשבילם - אני סומך עליהם שהם יודעים מה שהם אומרים .
כדי לחדד את הנקודה ולהמנע מעוד דברי טרחנות מצד כמה אנשים כאן , אני מדגיש . אין לי בעייה עם כל שחקן ערבי או יהודי מהנבחרת , אם אוהדי קבוצתו ואוהדיו לא גזענים ומוכנים לשמוע "נפש יהודי הומיה"
זה יופי של נייר לקמוס .
העובדה שאתה מזהה כאן טמטום מצד איגוד השופטים אבל לא גזענות מצד אוהדי סכנין מעוררת דאגה.

ישן 07-04-2005, 17:40
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
תודה על ההפניה למאמר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "והנה מישהו שחושף למי סואן מתכוון להצביע ..."

סואן מפחיד, כי הוא לעולם לא יהפוך להיות ערבי המחמד שלנו. אני מרשה לעצמי להניח כי הוא אף פעם לא יזדהה עם אבני הייסוד של זהותנו, כמו הדגל, צה"ל וחוק השבות. הוא מודע בכל רמ"ח איבריו לתפקידו כמייצג המגזר שלו, וזוהי קבוצת הייחוס שלו, לא דעת הקהל היהודית. סואן, למרבה החלחלה, לא רוצה להיות כמונו.

לפעמים הוא כועס, אפילו אגרסיבי. הוא לא יסכים להגיד לנו תודה מבוקר עד ערב על כך שאנחנו 'מרשים' לו לשחק כדורגל, לדבר חופשי ולהצביע לכנסת. הוא גם יסרב לעמוד במבחני הנאמנות הבלתי-פוסקים שלנו. מצד שני, אתם בוודאי זוכרים, הוא כבש את השער אתמול באיצטדיון רמת גן, ועוד לצד הנכון. איזה מין גיס חמישי זה?

המציאות, מסתבר, מורכבת מרסיסי פרטים קטנים, עמוסים בסתירות פנימיות. התפיסות הבסיסיות של הציבור הערבי בישראל בהחלט חותרות תחת הנראטיב עליו השתתנו את חיינו כאן, וההודאה הבלתי נמנעת בזכותן להתקיים תהיה כואבת. אבל במקביל חיה ונושמת גם השאיפה הכנה להשתלב ולרקום יחד יחסים של כבוד ושוויון. אז מה אנחנו מעדיפים?

-------

לא יכולתי להגיד את זה טוב יותר.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

ישן 07-04-2005, 19:26
  אקסטרה אקסטרה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
מי רוצה ערבי מחמד? כלב כבר לא טוב?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "תודה על ההפניה למאמר"

הנה תרגום ללא כחל וסרק לכתבה:

סואן מפחיד, כי הוא לעולם לא יהפוך להיות שותף אמיתי לחיים בצוותא במדינת ישראל.
הוא אף פעם לא יזדהה עם אבני הייסוד של זהותנו, כמו הדגל, צה"ל וחוק השבות.
הוא מודע בכל רמ"ח איבריו לתפקידו כמייצג המגזר שלו, וזוהי קבוצת הייחוס שלו, לא דעת הקהל היהודית.
סואן, למרבה החלחלה, לא רוצה להיות כמונו. אנחנו הרי האוייב.

לפעמים הוא כועס, אפילו אגרסיבי. הוא מסרב להודות לנו על כך שאנחנו מתייחסים אליו כאזרח-על במדינה, מפני שלמרות שלא שרת בצה"ל, הוא צורף לנבחרת כחול-לבן.
מפני שלמרות שהמדינה היא האוייבת שלו - הוא יונק ממנה.
הוא גם יסרב לעמוד אפילו במבחן נאמנות מינימלי.
ישן 07-04-2005, 18:07

גם אתה ברוטוס?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "מה הם עשו?"

קודם כל, הם לא הסתפקו בשלט. הם גם נהמו לעברו (הזכויות על המנהג המחליא הזה שמורות לאוהדי בית"ר מאז ימי סיריל מקנאקי, שלא היה ערבי אלא סתם שחור) וקיללו אותו, ממש כשם שעשו במשחקה של הנבחרת נגד קרואטיה.
שנית, על סמך מה קבעת שהוא לא מכבד את ההימנון? זה שהוא לא שר "נפש יהודי הומיה" עדיין לא אומר שהוא לא מכבד את ההימנון.
אוהדים של בית"ר הם גזענים עלובים, לא רק כלפי ערבים, אלא גם כלפי שחורים, כמו בדוגמה של מקנאקי, וגם כלפי "סתם" מוסלמי (איברהים נדאללה) שנאלץ לעזוב את הקבוצה אחרי שהאוהדים עשו לו את המוות, או חשודים כמוסלמים (ישמעאל אדו).

ישן 07-04-2005, 18:39
צלמית המשתמש של looklook

אבל אצל אוהדי בית"ר דווקא כן מצאת "גזענות" , מעניין .
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אני מגנה את ביזוי ההימנון. נקודה."

בעיני האתר הזה אובייקטיבי והקרן החדשה לישראל לא . מי שרוצה לקרוא על עלילותיה של הקרן הזאת מוזמן לאקטואליה .

ועכשיו נעבור לסקירה מהירה של הצהרותיך באשכול

א. את העובדה שימנע מאוהדי הכח לשיר את ההמנון , כינית "טמטום " אבל אמרת שאי אפשר להסיק ממנה על גזענותם של אוהדי סכנין מכיוון ש"המעשה עוד לא נעשה" . מכאן - שאם המעשה כבר היה "עשוי" - אפשר היה להסיק שמדובר בגזענות .

ב. כשהראיתי לך שאוהדי סכנין כבר ביזו את ההמנון במשחק נגד בית"ר ולכן המעשה בהחלט כבר נעשה . תירצת את זה כתגובה לקללות של אוהדי בית"ר . מכאן ש"מעשה עשוי" של ביזוי ההמנון הוא לא גזעני בנימוק שבית"ר התחילו לקלל קודם - זהו התרוץ שהשתמשת בו כדי להמנע מהצמדת התואר גזענים לאוהדי בני סכנין . גם בהמשך האשכול הזה לא כינית את המעשה הזה של ביזוי ההמנון כגזעני . אלא רק גינית אותו . מיותר לציין שגם באשכול ההוא לא ממש נזדעקת מגזענותם של הסכננינאים , אלא שמרת את ביטוי הזעם שלך אך ורק לאוהדי בית"ר - הדיווחים האמינים שהופיעו באשכול ההוא לא הכילו כל גזענות מצד אוהדי בית"ר ולעומת זאת הכילו ביטוי גזענות מצד סכנין . לכן ההטפות האנטי גזעניות שלך הם אפעס קצת קצת צבועות.

ישן 07-04-2005, 18:54
צלמית המשתמש של looklook

תגובה מטומטמת ובזויה אך לא גזענית?
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "ואני עומד מאחורי כל מילה שלי"

כן גזענית או לא גזענית?
תכתוב במפורש מה דעתך על התגובה .

הצלחת אגב , שוב לסלף . כי במשחק נגד הכח לא יהיו אוהדי בית"ר ובכל זאת חוששים באיגוד להשמיע את ההמנון .. מעניין למה? אולי הם חוששים שאוהדי סכנין ימשיכו להגיב ל"גזענות" של אוהדי בית"ר גם במשחק נגד הכח , ובמשחק נגד הרצליה ובמשחק נגד שעריים ובמשחק נגד בני יהודה ובמש...

וחביבי , בשביל לומר שאני גזען תצטרך להוכיח את זה . אני לא גזען , אין לי דבר נגד ערבים שנאמנים למדינה , אני רק מכיר בעובדה שרובם לא נאמנים למדינה , שונאים אותה ומייחלים לחורבנה .
ומי שמתעלם מגזענות כלפי יהודים - הוא לא ממש מטיף אמין נגד גזענות .

ישן 07-04-2005, 21:59

את זה שאתה גזען כבר הוכחת בעצמך
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תגובה מטומטמת ובזויה אך לא גזענית?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
ועכשיו , נעזוב לרגע את הציניות . בעקבות ההתפתחויות האחרונות , אני מחזק את ידם של אוהדי בית"ר שהחזיקו שלט "עבאס סואן אתה לא מייצג אותנו" . הוא גם לא מייצג אותי , לא הוא ולא יתר שחקני סכנין . וגם שחקנים יהודים שמשחקים בקבוצה כזאת הם בושה . ואם הקבוצה הזאת תגיע לאירופה אני אשמח אם תפסיד . היחידים שאני אשמח אם יתקדמו יפה באירופה , הם שופטי האיגוד , יהודים שכאלה שמפחדים להפגין את יהדותינו ברבים ישתלבו יפה בגלותיותם בכל מדינה מרכז אירופית- הגרו והצליחו !

השתלחת כאן בסואן בלי שום סיבה הגיונית (אפילו עוד לפני שגילית את המאמר בו "נחשף" שהוא עשוי להצביע לבשארה). השתלחת בו אך ורק משום שהוא ערבי, שהרי אין לו שום קשר ושום נגיעה להחלטה של איגוד השופטים. סואן כאדם לא עולל שום רע לך אישית או לאף יהודי אחר בשל היותו יהודי (כשחקן הוא מכסח בלי לעשות אבחנה בין יהודי לערבי...), ובכל זאת הכרזת שאתה מחזק את ידם של אוהדי בית"ר שאחזו בכרזה הגזענית והצהרת שהוא גם לא מייצג אותך.
הצהרת גם שתשמח אם סכנין תפסיד באירופה (ובארץ לא?...).
סכנין כקבוצה היא סמל ומופת לשילוב בין מוסלמים, נוצרים ויהודים - מה שאי אפשר לומר על הקבוצה שאת אוהדיה אתה מחזק, אותם אוהדים שגרמו לגירושו מקבוצתם של שחקן רק בגלל שהוא מוסלמי וכהה עור.

ישן 08-04-2005, 09:09
צלמית המשתמש של looklook

בפעם הבאה תסלף רק חלק מדברי - ככה זה נראה יותר אמין ..
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "את זה שאתה גזען כבר הוכחת בעצמך"

ראשית לא "השתלחתי " בסואן . אמרתי שהוא לא מייצג אותי , לא הוא ולא שאר שחקני סכנין , בגלל איך שאוהדי הקבוצה שלהם מתנהגים - ובסכנין שבה אלפי אוהדים (כן כן , ערוץ 7 הרבה יותר אמין מוואלה ומהקרן החדשה בעיני , צר לי) אין שום גורם מאזן כמו בירושלים שיחלק פרחים .
שנית , הכרזה עצמה אינה גזענית , בפעם האלף אין שום דבר גזעני ב"אתה לא מייצג אותנו"
אני בהחלט אשמח עם סכנין תפסיד גם בארץ וגם באירופה וגם באסיה אם אי פעם תגיע לשם . סכנין היא אות ומופת לזלזול אותו מפגינים ערביי ישראל במדינה שכה תורמת להם , אות ומופת לאי כיבוד העובדה שמדינת ישראל היא יהודית ,אות ומופת לגזענות , מה שמקל עליהם להיות כה גזענים זה יהודים טובים שמבינים את הצורך שלהם להמנע משירת ההמנון ואף לבזות אותו (כן , לא יקרה לערבי שום דבר אם הוא יקבל את העובדה שנפש יהודית הומיה בישראל, כמו שלא קורה שום דבר לדרוזים) והופכים אותם ל "מופת של דו קיום" . כדי להחשב היום לשמאלן איכותי באמת , צריך להפגין התעלמות שמאלנית אופיינית מהשנאה של ערביי ישראל כלפי היהודים , ולרדוף עד חורמה גכל ביטוי מחאה שבא מהכיוון ההפוך . חבל.

לבסוף לא חיזקתי את אוהדי ירושלים שגירשו שחקן בגלל שהוא היה ערבי . אם הם אכן עשו דבר כזה (ובהתחשב במקורות שמהם את שואב אינפורמציה , זה לא בטוח בכלל) אני מגנה את זה באמת ובתמים . אסור לנו לרדוף מוסלמים .

ישן 08-04-2005, 09:31
צלמית המשתמש של looklook

אין גבול (לשמאלנות?)
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי wolf_ast שמתחילה ב "אתם לגמרי מתעלמים מדבר אחד :"

"השאלה היא אם בכל משחק בגביע המדינה מנוגן ההמנון, כי אם לא, צודק איגוד השופטים ואכן מדובר בפרובוקציה.

חבל שאתם לא מזדעזעים מהעובדה שהקבוצה משתמשת בהמנון למטרות כאלה."

אם מישהו לא מנגנים את ההמנון במשחקי גביע המדינה ובכל זאת ר"ג רוצה לנגן אותו , אז זו פרובוקציה? למה? כי ערבים לא מסוגלים לשמוע את ההמנון סתם ככה ולכן צריך להשמיע אותו רק כשכללי הטקס ממש מאלצים אותנו אחרת זה מגרה את עצביהם החשופים ויזרז את אלימותם המתפרצת ?
באמת אין גבול להתבטלות העצמית ? לנכונות לבזות את עצמינו בפני ערביי ישראל ? פשוט עצוב .

ישן 08-04-2005, 10:04
צלמית המשתמש של looklook

2 דברים .
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי wolf_ast שמתחילה ב "הפעם טרחת לקרוא, אבל לא התאמצת להבין"

א) את זה שמדובר ב"דווקא " נגד קבוצה ערבית , בדית , כדי לחזק את הטיעון שלך על הפרובוקציה . אין שום עדות לזה .
ב)סתם לצורך הויכוח , נניח שקבוצה אחרת הייתה מחליטה להשמיע את ההמנון דווקא נגד קבוצה ערבית . כי הם רוצים להתגאות בזה שהם יהודים נאמנים למדינה אל מול הערבים וכי זה מייחד אותם אל מול הקבוצה הערבית . דבר שאתה היית מכנה פרובוקציה? האם יש למנוע זאת מהם , משום שהערבים לא יוכלו לעמוד ב"פרובוקציה" כזאת? בגלל שהערבים לא מסוגלים לשמוע "נפש יהודי"

אתה מתגלה כאן כ"גזען הפוך"

ישן 08-04-2005, 10:11
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
אבל באמת השוות בין ההמנון לדגל פלסטין, מה לעשות...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי wolf_ast שמתחילה ב "הפעם טרחת לקרוא, אבל לא התאמצת להבין"

דגל פלסטין לא מייצג אף אחת מהקבוצות שם, ההמנון מייצג את שתיהן. שירת ההמנון לא אמורה להביך, להציק או להפריע לבני-סכנין, ואם היא מפריעה - אז ה"פרובוקציה" הזאת היא חיובית, כי היא חושפת את הגזענות וחוסר הנאמנות למדינה שקיימת בקרב האוהדים שלה. הבעיה כאן היא ההנחה שההמנון אכן מפריע, שמבוססת בעצמה על גזענות והתנשאות - הערבי הבור והמסכן לא יכול להיות פלורליסט ונאור כמונו, היהודים, אז אנחנו לא נשיר לידו את המנון המדינה שלו, כי הוא לא יכול להתמודד עם התכנים הבעייתיים שלו... זו גישה שמונעת מראש השתלבות של הערבים בארץ, שלא בתפקיד קשר ימני.
ישן 08-04-2005, 10:46
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

הוא לא חייב להזדהות עם "נפש יהודי הומיה"
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי wolf_ast שמתחילה ב "בוא לא נהיה צבועים"

הוא לא חייב לשיר את ההמנון אם הוא לא רוצה, וגם יהודי שלא מזדהה עם ההמנון לא חייב לשיר אותו או להקשיב לו. אבל למנוע מאדם שכן רוצה לשיר את ההמנון, בגלל שיש אנשים שלא מזדהים עם ההמנון - זה אבסורד... אלא אם כן לדעתך ההמנון בפני עצמו הוא גזעני או שיש בו כדי להעליב ערבים או לפגוע בהם, וזה כבר דיון בפני עצמו. כלומר, האם העובדה שיש כאלה שנפגעים מההמנון היא לחובתם או לחובתינו ?

האם בהמנון של צרפת או גרמניה יש איזכור כלשהו לערבים או מוסלמים ? לא, הם עוסקים בלאום הצרפתי/גרמני בהתאם, לא באזרחי המדינה. אבל תעלה בדעתך שחקן נבחרת צרפתי שלא ישיר את ההמנון ? אז אצלנו עוד איכשהו מבינים שחקנים שלא ישירו את ההמנון, אבל תאר לך שמישהו ימנע מצרפתי פטריוטי לשיר את ההמנון, כי "הוא לא מזדהה איתו"... או שמישהו יקרא להמנון "פרובוקציה" - יהפכו אותו לפואה גרה
ישן 08-04-2005, 09:58
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

זה כמו שתגיד שחגיגות יום העצמאות זה לעשות ד ו ו ק א
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי wolf_ast שמתחילה ב "נחמד שציטטת אותי, חבל שלא קראת גם"

בוא אני אספר לך משהו, כל בית שאתה בונה בארץ, כל יהודי שעולה לארץ, כל אישיות יהודית שמודפסת על שטרות או שנקרא עליה רחוב - כל אלה זה לעשות ד ו ו ק א. מה לעשות שהציונות בפני עצמה נתפסת בצד השני כהתרסה ופרובוקציה ?

הבעיה שאתה מתעלם ממנה, היא שהפרובוקציה שאתה מדבר עליה היא דבר שאמור להיות טבעי, מלכד ומרגש - ההמנון שלנו. אם ההמנון שלנו נתפס בפרובוקציה אצל מגזר מסוים, הבעיה היא אצלנו או אצל המגזר ? וכדי להקל עליך תחשוב שהמגזר שאני מדבר עליו הוא לא ערבים, אלא הסאטמרים למשל. בעיניהם, גם עמידה בצפירה ביום הזיכרון היא פרובוקציה - אולי גם את המנהג הזה יש להפסיק ?
ישן 08-04-2005, 10:28
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

אם אלך במאה-שערים ביום הזיכרון זו תהיה פרובוקציה ?
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי wolf_ast שמתחילה ב "אתה קצת מבלבל בין נושאים"

הם הרי לא מכבדים את הצפירה (לא כולם, גם בתוך העדה החרדית יש כאלה שעומדים בצפירה) כי היא מנהג הגויים, אז אם אעמוד שם זו תהיה פרובוקציה ?

אי אפשר לכנות מעשה ראוי, ציוני, פטריוטי - פרובוקציה, ועוד להשוות את זה למעשה לא-מוסרי, לא-ראוי, אנטי-ציוני ואנטי-דמוקרטי, של לנופף בדגל מדינת אויב, או חמור מזה - לשרוק במהלך ההמנון.

הייתי רוצה לראות את כל אלה שהגנו בחירוף נפש על מצעד הגאווה בי-ם - פרובוקציה פר-אקסלנס, אומרים לי ששירת ההמנון יותר גרועה מחשיפת ישבנים פומבית. במילותיו של שרון - "אתם השתגעתם ?". מדובר כאן בהמנון של המדינה שלך ! עכשיו יש כאן אזרחים ישראלים שמתכחשים להמנון, ולא רק שלא מוכנים לשיר אותו, הם אפילו לא מוכנים לשמוע אותו ! את ההמנון של המדינה שלהם ! ולמי באים בטענות ? לא לאזרחים (הוירטואלים, אגב, שהרי איש לא פנה ושאל אותם) האנטי-פטריוטיים, אלא דווקא לאלא שהם פטריוטיים.

השלב הבא הוא שיבואו בטענה לשוטרים שהם עושים ד ו ו ק א לקהל האוהדים, ומונעים מהם להביא איתם חזיזים ורימוני עשן... אתם לא מבינים שהם לא מזדהים עם החוק במדינה ? נו, איזה חוסר סובלנות...

ועכשיו תגיד - אבל למה דווקא ? אז הנה הסיבה - דווקא, בגלל שיש אנשים לא פטריוטיים באולם, אנחנו נגביר את האהדה למדינה ע"י שירת ההמנון. כן, דווקא. ואם זה מרגיז גם אותך, אדרבה ואדרבה - נשיר בקול גדול ושכל האנטי-ישראלים יתפוצצו (רק שיעשו את זה בבית בבקשה, ולא באוטובוס).
ישן 08-04-2005, 10:38
  wolf_ast wolf_ast אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.05
האמת היא
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אם אלך במאה-שערים ביום הזיכרון זו תהיה פרובוקציה ?"

שגם אני לא שר את ההמנון.
הסיבות הן עקרוניות ולא לאומיות או פוליטיות.
עניין של סמלים שמטרתם המוצהרת היא לאחד, ותוצאתם היא הפרדה, יהירות, ושנאת האחר (מכאן כוחן של מדינות כמו ישראל וארה"ב לדוגמא, אבל גם חולשתן לדעתי).
זה לא הפריע לי לשרת בצבא ולא מונע ממני לעשות מילואים ולשלם מיסים.
ואין לזה קשר לדעה שלי בנושא ההמנון במשחקי כדורגל (נחש מה, אני תמיד בעד הקבוצה הישראלית. כש"הפועל" שיחקה אז בUEFA, אפילו קפצתי משמחה כשהם הבקיעו, ואני אוהד מכבי בנאדם!).
אז אתה רואה - אין קשר בין המנון לאהבת המדינה או לישראליות או ציונות.
סבא שלי לא עומד בצפירה של יום הזיכרון, אבל הוא עדיין עלה לארץ אחרי מלחמת העולם השנייה ורצה להתגייס לצבא, והיה יותר ציוני במעשים שלו מהרבה "ציונים לפי הצהרתם".
ישן 08-04-2005, 17:59
צלמית המשתמש של Big Bad Joe
  Big Bad Joe Big Bad Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.02
הימנון ? - כאילו דה ???????????????
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "איגוד השופטים ל"הכח רמת גן" : לשיר את ההמנון במשחק נגד סכנין - זו פרובוקציה! ""

ההימנון ?
יצאתם מדעתכם ?
הימנון, במדינת ישראל ?
המנון שרים במדינה ריבונית.
לא אצלנו.
אצלנו, דינת ישראל, מודל 2005, מתביישים לשיר ההימנון.
במשחק גביע המדינה, לא ינגנו ההימנון, "לא להרגיז" אזרחים ישראליים, לגיטימיים, מקבוצה מהמגזר !
נו, כנראה שהם לא לגיטימיים כל כך.
המילים של ההימנון וגם הלחן, האמת, מעט קשים לי.
הלחן רדום ולא מדרבן או מתלהם, כמו רוב ההימנונים.
ויש לי בעייה לעיתים, עם המילים, רק לגבי היהודים.
חסר לי בית שמדבר על אחים, אחים באמת, מבין הדרוזים, המוסלמים, אפילו נוצרים, שבאמת קשרו עם עמנו את גורלם.
אבל לנגן ההימנון, במשחק מול הפועל סכנין? חברים זו הכרזת מלחמה.
בושה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בושה שעוד לא קם מישהו (יש שם בכלל מישהו בכנסת, בממשלה הזו? ) שישלח את כל היועצים בהתאחדות ושלוחותיה לים של עזה...
לכל הרוחות ההימנון, לא מנוגן כי הוא מעורר פרובוקציה ?
נראה לכם שזה היה קורה באנגליה, לפני משחק נגד סקוטלנד, אירלנד או וולש ?
שם יש כיבוש אמיתי ואלי הסקוטים יקללו בהמנון, אבל ההימנון ינוגן וישירו אותו בכל פה !!!
כך נוהגת מדינה ריבונית.
אתם חושבים על זה ? זה אפילו לפני שהערבים מהווים 50 אחוז מהאוכלוסיה כאן.
כנראה באמת גמרנו את הסוס כאן.
הלו יש שם מישהו ?
"עם ישראל חי, תלוי רק עד מתי".
בושה !!!!!!!

נערך לאחרונה ע"י Big Bad Joe בתאריך 08-04-2005 בשעה 18:02.
ישן 08-04-2005, 18:11
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
כנראה הם מעדיפים את המילים האלה
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Big Bad Joe שמתחילה ב "הימנון ? - כאילו דה ???????????????"

My country , my country
My country , the land of my grand fathers
My country , my country
My country , my nation , the nation of eternity
With my determine , my fire and the volcano of my revenge
The longing of my blood to my land and home
I have climbed the mountains and fought the wars
I have conquered the impossible , and crossed the boarders
My country , my country , the nation of eternity
With the resolve of the winds and the fire of the guns
And the determination of my nation in the land of struggle
Palestine is my home , Palestine is my fire , Palestine is my revenge
and the land of eternal
I swear under the shade of the flag
To my land and nation , and the fire of pain
I will live as a guerrilla , I will go on as guerrilla ,
I will expire as guerrilla until I will be back
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר