לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2009, 17:38
  11114r 11114r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.09
שלום לכולם, אני צריך עצה ומידע בנושא, כולם מוזמנים, תודה

שלום לכולם, (בבקשה תקראו את הסיפור, ניראה כמו התבכינות אבל נגמר טוב) אני חייל בסדיר התגייסתי בנוב' 08, לפלחה'"צ, יש לי סעיף מיגרנות הורידו לי פרופיל 72, וכו' וכו' וכו'...לא הייתי מרוצה, הייתי עוד ילד אז לא הבנתי מה אני רוצה, אז יצאתי משם לג'וב מסריח, לקחו אותי למערך הטכני, שם הפכתי עולמות כדי לא לעשות קורס, אחרי כמה חודשים נפקדויות קצרות, מעצר,אינספור פסיכולוגים וקפסים, קיבלתי קה"ס 42 מסכן, והלכתי לעשות קורס של שבוע כי לא היו מוכנים להוציא אותי משם בדרך אחרת...בקיצר הגעתי לבסיס הסדיר שלי, שם הודיעו לי בשמחה שאני הולך לצאת חצאים, לא הייתי מרוצה מהמצב, להיות ג'ובניק מסריח ולטחון..אז היו לי שיחות עם כמה קצינים ובסוף שמו אותי פקיד, 3 חודשים אני פקיד, אבל לא פסלתי מקצוע, דבר שהוא לא חוקי מן הסתם...עכשיו החליטו פיתאום שהם רוצים לפסול לי מקצוע, להעלות אותי לוועדות שבצ"ר שלחו אותי לניורולוגים בקשר למיגרנות וכו'(כביכול בגלל המיגרנות אני לא יכול להיות בתפקיד, קשור בעבודה עם חומרים), יש לי נתונים די מרשימים, ואני בכושר שיא, הייתי שפיץ בטירונות, יש לי קב"א מקסימלי, דפ"ר מצויין, והייתי חייב לעשות קורס כי פשוט לא היו מוכנים לוותר עלי עד הסוף, בקיצור החלטתי, למרות שמאוחר מאוד, אני יוצא לגיבושים, אני נכנס לכושר עוד יותר טוב, שינתי מנטליות, אני מתחיל לטקטק עניינים, אני מניח שיעזרו לי, לא בעיה להעלות ל97 אני פשוט מסביר שאין לי כאבי ראש אני בריא, והבנתי שקה"ס אפשר לבטל אחרי 3 חודשים שאני בתפקיד סדיר(בדיוק הזמן שאני בתפקיד), וזה לא ממש בעיה המפקדים מתקשרים למדור כלשהו והם מבטלים אחרי התייעצות קפ"ס, ז הינה טיפלתי בדברים העיקריים, עכשיו מה הלאה? אני הולך למשקית ת"ש טופס 55, אני רוצה גיבוש אני מסוגל לעבור אותו, אבל הבעיה שהיא שזה ניראה מוזר, חשוד, אם זה כל כך קל למה אף אחד לא עושה את זה...אני מבקש ממכם עזרה מי שמכיר שיוכל להדריך אותי, תוכלו אפילו לשלוח הודעות לפרטי.
תודה לכולם!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2009, 10:03
  Eagle1 Eagle1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 11114r שמתחילה ב "שלום לכולם, אני צריך עצה ומידע בנושא, כולם מוזמנים, תודה"

אתה חושב שאתה יותר חכם מהרופאים שתוכל ככה פתאום לעבוד עליהם ולומר- זהו, נגמרו המיגרנות?ועכשיו בוא נחשוב על זה כמו אנשים בוגרים לשם שינוי-
נניח שאתה ביחידה מובחרת כלשהי בפעילות מסווגת כלשהי שדורשת ריכוז מקסימלי, שקט וכו' וכו'.
מה יקרה אם באמצע מבצע פתאום יתחילו לך מיגרנות? תיקח כדור?
אין מה לעשות- הפרופיל שלך מתאים לתפקיד הרפואי שלך, והתפקידים הקרביים שתוכל לעשות הם מתאימים בהתאם- ויש תפקידים מאוד מעניינים ומרחיקי לכת במערך הלוחם שתוכל להגיע אליהם בפרופיל הזה. (להזכירך, סגן הרמטכ"ל היוצא האלוף דן הראל היה תותחן...)
מה שכן אפשר לשנות זה חוות דעת וצורת התנהגות כמו שאמרו כאן אחרי שנה של בעיות. תצטרך לעבוד קשה וזה ייקח לך זמן...

ישן 06-10-2009, 17:46
  11114r 11114r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.09
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "אז סבלת לפני הצבא ממיגרנות..."

בוא נבהיר, התגייסתי לפלחה"צ עם פרופיל 72 על סעיף מיגרנות!...דבר שסבלתי ממנו מאוד לפני השירות הצבאי, ומאוד מאוד פחדתי להתגייס לקרבי כי פחדתי שיהיה לי התקף ואני פשוט ירה במישהו חח, אבל הייתי ילד לא היה לי מושג מה זה צבא באמת...התבגרתי מאז למדתי על עצמי הרבה, וכשהייתי בטירונות לא הייתי מוכן להאמין שאין לי כאבי ראש, אמרתי לעצמי כל הזמן: הינה הינה אני לא אשן עוד כמה לילות ויהיה לי התקף וכולם יראו אני יקיא אני אסבול"...אבל לא קרה כלום וכבר היה מאוחר מדי העיפו אותי...עכשיו אני מוכן, ואני ממש מסתכן בביטול הקה"ס והמיגרנות כי יכולים לדפוק אותי אחרי זה, אבל זה שווה את זה, שווה לטחות צעירות, לא לישון, להיות רעב, לחטוף פיצוצים, לקבל פקודות ממישהו בפזם שלי, הכול שווה את זה, אני יודע על מה אני מדבר
ישן 06-10-2009, 18:37
  Eagle1 Eagle1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי 11114r שמתחילה ב "בוא נבהיר, התגייסתי לפלחה"צ..."

תראה חביבי- התפתח פה ויכוח קצת מכוער על עניין שיכול להיות מאוד פעוט. אם הבנתי נכון, אתה טוען שסבלת בעברך הרחוק ממיגרנות וכיום (זה כמה שנים- אני מקווה לפחות) שאתה לא סובל יותר. כנראה בגלל פחד מוקדם וחוסר ידע לגבי הצבא הגעת לצו ראשון ודיווחת כמו ילד טוב על המיגרנות, למרות שסבלת מהן בעברך ולכן הורידו לך פרופיל מה שגרם לך לא להגיע לכאורה ליחידה לוחמת כמו שרצית. מה שאתה רוצה לעשות עכשיו זה לבקש שיעלו לך את הפרופיל בטענה שהדיווח היה דיווח לקוי ובסה"כ לא רצית להסתיר מידע רפואי קודם ופחדת שההתקפים יחזרו- והנה אחרי שנה בצבא נוכחת לגלות שאין התקפים.

אם מה שכתבתי נכון, כל מה שיש לך לעשות זה לגשת בנחמדות לרופא/נוירולוג שיראה אותך, לספר לו את הסיפור כולו כולל את הנימוקים והעבר הרפואי שלך ומה אתה מרגיש ומכיר על עצמך היום ולבקש ממנו להעלות את הפרופיל ל-97 (ויידרש מה שיידרש). ברגע שהפרופיל שלך יהיה 97, הבעיה היא כבר זניחה.

שיהיה בהצלחה!

ישן 07-10-2009, 07:37
  משתמש זכר שפני שפני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי 11114r שמתחילה ב "אחי עשית לי הרגשה טובה, נחמד..."

לגבי הקה"ס אני לא מבין בזה, אבל זה שאתה בשלושה חודשים האחרונים בלי בעיות משמעת זה כבר טוב, אני מוסיף על זה את הנתונים האישיים הגבוהים שאמרת שיש לך ואם תוסיף לזה המלצה טובה מהמפקדים שלך* (עדיף עם קצת פלאפלים), אז אלו בהחלט נתוני פתיחה טובים להתחיל את המהלך ליחידה קרבית.

*עצה שלי, אם תשיג המלצה מהמפקד שלך אז שהוא לא ירשום רק: "אני ממליץ", שיפרט שאתה חייל טוב, מבצע את התפקיד, עם הרבה מוטיבציה וכו'. (מקרה בחייל בעל "דפוק", שמפקדו רשם לו בטופס ביטול תב"ן אך ורק "אני ממליץ", ולא אישרו לו כי המפקד לא פירט למה).

הערה נוספת: לגבי מעבר ליחידה מובחרת, בגלל הפז"ם שלך ובעיות המשמעת שהיו לך בעבר, יש סיכוי נמוך לכך אז תהיה ריאלי בציפיות שלא תתאכזב מאוד אח"כ, אבל הכל אפשרי.

נערך לאחרונה ע"י שפני בתאריך 07-10-2009 בשעה 07:52. סיבה: הערה נוספת
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר