לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2009, 23:27
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
המלצה קריאות במסגדים: צאו להגן על מסגד אל-אקצה

ציטוט:
אחרי עוד יום של מהומות, נשמעו קריאות במסגדים לשהות ליד מסגד אל-אקצה ולהדוף ניסיונות של יהודים להיכנס. מאות שוטרים יוצבו משעות הבוקר בהר הבית, שייסגר שוב למבקרים. ואם לא די בכך, היום תתקיים צעדת ירושלים. נתוני הצבא מצביעים על עלייה דרסטית במספר אירועי הטרור
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3785951,00.html

למה לא לקרוא לילד בשמו? זוהי אינתיפאדה חדשה.

אני מצפה מביבי, ברק, ליברמן, ואשכנזי, להפעיל יד ברזל נגד המחבלים האלו: נשק חם מכל הסוגים והקטרים, מ M16 ועד מסק"רים ו F16 , בכל הכוח מההתחלה, כי אחרת זה יימשך זמן רב.

ושכל הצדקנים למינהם יילכו לעזאזל: זו מלחמה על ארץ ישראל, ובירת מדינת ישראל .

מוות למחבלים !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2009, 08:17
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "קריאות במסגדים: צאו להגן על מסגד אל-אקצה"

ואני מצפה מנתניהו, ברק ושות', לעמוד פעם אחת ולומר את האמת:

ה"עם הפלסטיני" זו המצאה שלא הייתה קיימת לפני מאה שנה. למעשה ה"עם הפלסטיני" זו המצאת המאה! מדובר בערב רב של ערבים, אורחים לא קרואים. אין דבר כזה "היסטוריה פלסטינית". אין דבר כזה "תרבות פלסטינית". השקר הוא לחם חוקם של הערבים. אך לא רק סילוף העבר וההיסטוריה, תרבות השקר הערבית נטועה בהם כה עמוק כך שהם מסוגלים גם לשקר בנוגע להתרחשויות בהווה (ע"ע "קול הרעם").

קודם כל, לפני כל מו"מ, לפני פגישה עם אבו-מאזן וחבר מרעיו, צריך לשים את האמת על השולחן:

עם ישראל בעל הבית חזר לארצו מולדתו. ה"פלסטינים" הם אורחים לא קרואים. אחרי הסכמה עם ה"פלסטינים" על העקרון הזה, אין לי בעיה שינהלו מו"מ שיתחיל על בסיס עקרון זה.

ישן 06-10-2009, 08:58
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב ""העם הפלסתינאי" זו המצאה מה..."

אמת ויציב, ה"עם הפלסטיני" הוא עם של מלחמה, דם וטרור.

אני לא חושב שיש תקדים היסטורי לכך, שמדינה נטשה חבל ארץ פורח כפי שעשינו ומסרנו אותו ל"פלסטינים", אך במקום לגדל פרחים וירקות בחממות הפורחות, במקום להתפתח במדע, טכנולוגיה ורפואה, כל משאבי החברה הפלסטינאית נתונים לגידול צינורות מעופפים בדמות קסאמים וגראדים. כל ה"מוחות" הפלסטינאים משקיעים זמן ומרץ בתכנון הפיגוע הבא, או זירת המטענים הבאה.

ה"עם הפלסטיני" הוא קבוצת האנשים הכי פרזיטית בעולם. צריך לספק להם חשמל, מים, עבודה, ולחטוף קסאמים בתמורה, כולל על תחנת הכוח שמספקת להם חשמל חינם אין כסף. כל העולם צריך כל הזמן לדאוג להם, להעביר להם מזון וסחורות. לתרום להם סכומי כסף דמיוניים, שלו היו נתרמים לישראל היו מקדמים את הרפואה וההשכלה הגבוהה ולא את תעשיית המנהרות הטרור כמו בעזה.

ה"פלסטינאים" הם קבוצה פרזיטית, טרוריסטית, שפלשה לארץ לא להם.

אני כל הזמן שואל את עצמי, במה זכו ה"פלסטינים" שכל העולם דואג להם כל הזמן???? אין רעבים באפריקה? אין השמדת עם באפריקה? אין חיסול מתנגדי משטר בסין או איראן? מדוע תמיד ה"פלסטינים" צריכים להיות על ראש שמחתנו? לצערי אני יודע את התשובה: העולם צבוע, כל מדינה מסיבותיה, הנפט הערבי, הכסף הערבי, מספר הידיים הערביות שמורמות באו"ם, התפשטות האיסלאם באירופה, ועוד כהנה וכהנה סיבות שהתוצאה המצרפית שלהם היא לחימה דיפלומטית יומיומית בישראל על ידי כמעט כל מדינות העולם, רק כדי למצוא חן בעיני הערבים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר