לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2009, 16:44
צלמית המשתמש של ralf
  ralf ralf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.08
חברת ריינמטל תחמש את הספינות F-125 של חיל הים הגרמני בתותחי MLG 27

Rheinmetall to equip new German F125 frigates with MLG 27 light naval guns

Rheinmetall Defence has booked an order from the German Navy for another twelve MLG 27 light naval guns. The order is worth around €11.6 million.

Four new F125-class frigates will each be equipped with two new MLG 27 guns. Another four will be integrated into the German Navy's new combat supply ship, the Bonn. The frigates will be delivered starting in 2014.

By April 2012 – including earlier orders – Rheinmetall will have supplied the German Navy with a total of 99 light naval guns for various classes of surface combatants. Since its international market breakthrough in 2007, three foreign governments have ordered 49 of these guns, some of which are already entering service.

This state-of-the-art 27mm naval weapon system provides navies with a reliable self-defence capability in new operational scenarios such as counterterrorism, combating piracy and stopping smugglers.

The combination of a dynamic gun carriage, high-precision optics and highly advanced ammunition technology assures effective engagement of light, agile surface targets in all sorts of scenarios.

The MLG 27 can be installed on practically any surface combatant without penetrating the deck. The system can be remotely operated from a command unit, and is equipped with day/night target tracking sensors which permit automatic tracking of targets as well as manual control of the system.

מערכות נשק נסופות עבור הספינה F-125

8 טילי ים-ים/יבשה מסוג RBS 15 Mk III (טווח 200 ק"מ)

תותח 127 מ"מ ( עם תחמושת מונחית VULCANO לטווח 100 ק"מ)

2 מערכות הגנה RAM Block II חמושים בטילים מסוג RIM-116

מערכת הגנה מסוג MUSS של חברת ריינמטל

2 תותחי MLG 27 ( קליבר 27 מ"מ)

5 מק"כ 12.5 מ"מ (שליטה מרחוק)

2 מק"כ 12.5 מ"מ (שליטה ידנית)

( אפשרות להתקנת מערכת CIWIS מדגם Millennium 35 )

2 מסוקי NH-90

MLG 27

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://farm4.static.flickr.com/3525/3986830449_5379077445.jpg]

F-125

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://farm4.static.flickr.com/3373/3418357004_68e65ac669.jpg?v=0]

נערך לאחרונה ע"י ralf בתאריך 06-10-2009 בשעה 17:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2009, 18:16
צלמית המשתמש של ralf
  ralf ralf אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "אני חייב לציין שלפחות בסרטון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו גנוט
אני חייב לציין שלפחות בסרטון (וסרטונים אינם המציאות מן הסתם) זה נשמע מאד מאד מרשים.

שאלת המחיר כמובן עולה ואני חוזר ושואל האם יש לך מושג האם התותח והתחמושת ה"ל הוזכרו בהקשר של חיל הים שלנו - לדעתי לתותח כזה יכולה להיות השפעה אדירה על כל מערכה עתידית.

עידו, חוץ מדיבורים פה ושם על התעניינות חיל הים הישראלי בספינה גרמנית ( MEKO-100) אין שום דבר רציני או מעשי בהקשר הזה, עדיין ישראל לא ממש החליטה באלו ספינות היא מתכוונת להצטייד. נראה לי שזה תותח גדול מדי עבור הספינות שישראל מעוניינת לרכוש, תותח 76 מ"מ הוא אופציה יותר ריאלית.

אם כי התחמושת הזאת זמינה גם לתותחים בקוטר 155 מ"מ, כך שאולי חיל התותחנים יתעניינו בזה.

נערך לאחרונה ע"י ralf בתאריך 06-10-2009 בשעה 18:28.
ישן 06-10-2009, 20:41
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ralf שמתחילה ב "[QUOTE=עידו גנוט]מה הפרש בין..."

כן זה הבדל די גדול. אבל אולי אם יהיה מן דגם מוגדל סביב 2500 זה ייכנס. וגם אמרת שיש תותח 155 שמתאים לתחמושת הזאת. היא מאד מרשימה כאמור ויכולה להוות מכפיל כוח רציני עם הטווח העצום שלה אתה יכול לפגוע כמעט בכל מטרה בלבנון ובלא מעט מטרות בסוריה.

לגבי מימון - אני מניח שזה יתבצע איכשהו באופן דומה לפרויקט הצוללות קרי מימון חלקי גרמני או משהו כזה אחרת קשה גם לי לראות איך יצא מזה משהו.

תוספת: עשיתי בדיקה קלה בGE - ניתן לפגוע עם טווח של 100 ק"מ בכל מטרה בשטח לבנון ממרחק של 20 ק"מ בתוך הים וממרחק של 15 ק"מ מחוף לבנון ניתן לפגוע בכמעט כל מטרה באזור דמשק - זה חתיכת תותח...
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

נערך לאחרונה ע"י עידו גנוט בתאריך 06-10-2009 בשעה 20:47.
ישן 07-10-2009, 18:58
צלמית המשתמש של ralf
  ralf ralf אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "כן זה הבדל די גדול. אבל אולי..."

ציטוט:
כן זה הבדל די גדול. אבל אולי אם יהיה מן דגם מוגדל סביב 2500 זה ייכנס. וגם אמרת שיש תותח 155 שמתאים לתחמושת הזאת. היא מאד מרשימה כאמור ויכולה להוות מכפיל כוח רציני עם הטווח העצום שלה אתה יכול לפגוע כמעט בכל מטרה בלבנון ובלא מעט מטרות בסוריה.

בהחלט יש מצב לדגם מוגדל של הספינה MEKO-100 , אבל אולי בשביל להתקין תותח בסדר גודל כזה, צריך לוותר על מערכות אחרות שהיו מתוכננות לספינות הדור הבא של חיל הים הישראלי.

ציטוט:
לגבי מימון - אני מניח שזה יתבצע איכשהו באופן דומה לפרויקט הצוללות קרי מימון חלקי גרמני או משהו כזה אחרת קשה גם לי לראות איך יצא מזה משהו.

כרגע אני לא חושב שמימון גרמני אפשרי לפרויקט כזה (מן הסתם יעלה מאות מילונים), אחרי שכבר מימנו רכש צוללות לחיל הים הישראלי. לדעתי יש סיכוי גבוה יותר שישראל תקבל בסופו של דבר את הספינה האמריקאית LCS שהיא ספינה מתקדמת ו...בחינם.
ישן 07-10-2009, 21:04
צלמית המשתמש של ralf
  ralf ralf אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "מעניין. היה לי אתמול דיון עם..."

ציטוט:
מעניין.
היה לי אתמול דיון עם אחד מחברי הפורום בנושא העלות. הוא טען שפגזים מונחים הם סיפור יקר מאד (סדרי גודל של 100K דולר) כלומר סדר גודל דומה לחמ"מ רגיל.

אני לא יודע כמה זה עולה (נראה לי שהמחיר שנקבת מוגזם), אבל אם אכן הפגז הזה מסוגל לפגוע באופן מדויק ונקודתי במטרות שבמרחק 120 ק"מ (בשימוש בתותח 127/64) ופגוע בספינות אויב (מונחה אינפרא-אדום) בטווח של עשרות קילומטרים(כולל סירות קטנות ומהירות) אז בהחלט שווה את ההשקעה ופגז כזה יתן עוצמת אש גדולה מאוד לחיל הים.

ציטוט:
אם זה רמת המחיר זה יקר מידי בשביל שימוש בכמויות כמו שלרוב משתמשים בפגזים.

זה גישה שגויה לחלוטין, ברגע שיש לך פגז מונחה(מדויק) אז אתה תצטרך כמות הרבה יותר פחותה כדי להשיג את היעד מאשר שימוש בפגזים רגילים (לא מונחים).

ציטוט:
אגב לתותח יש גם פגזים רגילים ומה הטווח והמחיר שלהם?

התותח 127/64 LW עדיין לא נכנס לשימוש מבצעי, אבל מניסויים שנערכו לתותח החדיש הטווח שלו בשימוש בפגזים רגילים הוא 48 ק"מ, עד כה התותח נרכש על ידי חיל הים הגרמני אבל צפוי שהוא ישמש את הספינות מדגם FREMM שמיועדות עבור חילות הים של איטליה וצרפת.

חמשת התותחים שחיל הים הגרמני הזמין עלו יותר מ 70 מיליון יורו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר