לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2009, 18:13
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
כוחו של עיתון_ סיפורו של L‪.‬A‪.‬TIMES

אמש היתה תוכנית מעניינת מאוד על המשפחה שייסדה את העיתון.
ארבע דורות של המשפחה החזקה בלוס אנג’לס, השפיעו ע”י העיתון שהוציאו.
עם האג’נדה האישית ואידאלים שלהם ‪-‬
הם ייסדו את עיר העתיד - וחשפו את הצד האפל של החלום האמריקאי...

בתחתית המסך יש אפשרות לבחור פרקים.
בפרק 8 - על נקסון (=1:02 מהסוף) -
הם מציינים בפרוש את העצמה שהייתה להם ליצור קריירה לפוליטיקאים.
הם בחרו = Hand picked ‪ ‬ - לתפקידים ציבוריים
9 מתוך 10 מושלים, סנטורים, נציגים לקונגרס וראשי ערים‬...

‪בדצמבר 2008, טרביון - חברת האם של העיתון, הכריזה על פשיטת רגל‬

ממליצה לצפות - Inventing LA*

*כאן אפשר לראות עוד פרטים

‏A documentary by Emmy-winning filmmaker Peter Jones, tells the story of the Los Angeles Times and the city’s most powerful family. For four generations, the Chandlers wielded unique influence through their newspaper. In their pursuit of personal agendas and civic ideals, they built the city of the future, but also exposed the dark side of the American dream.

.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2009, 21:13
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
העתון ,העתונאות והעיתונאים כבר מזמן חדלו לשרת את האינטרס האמיתי של זכות הציבור לדעת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "כוחו של עיתון_ סיפורו של L‪.‬A‪.‬TIMES"

העתון הוא גוף כלכלי שאחד מעיסוקיו,בין השאר, הוא כתיבה עתונאית.
שיקוליו הם שיקולי רווח והפסד, שיקולים של גוף פיננסי, שאת תוצאותיו ניתן למצוא בחיבור בכל צומת מרכזית של גורמי השפעה.
הכוונה שעיתון יכול בהחלט ליטול חלק פעיל וסובייקטיבי לחלוטין (גם בלי נקיפות מצפון) בקבלת החלטות ולמנף את האינטרסים שלו באמצעות כתבות צבע (צהוב, שחור או וורוד).
במקרה זה , מפתח הצבעים הוא מאד פשוט:
צהוב - רכילות צהובה ומרושעת אם יש צורך.
שחור - אין צורך לפרט עד כמה עתון מסוגל להשחיר דימוי.
ורוד - גם השחרחר ביותר יהפוך לוורוד אם העתון חפץ ביקרו.
אני כלל לא מתפלא על "הגילוי הנאות" . אפשר לחשוב שבארצנו הקטנטונת הדברים שונים.
ראינו את החיבור בין עיתון = להון = לשלטון.
ישן 07-10-2009, 08:09
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כל כך הרבה פרקים על מה שניתן לומר במילה אחת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "כוחו של עיתון_ סיפורו של L‪.‬A‪.‬TIMES"

"מושחתים".

גם בארץ כמובן המצב דומה.

'הארץ' הינו עיתון בעל אג'נדה פוליטית קיצונית התומכת לא אחת באויבי המדינה בה הוא מתפרסם. אפשר להתבדח כמנחם בגין אודות שושלת העיתון אך צריך גם לתהות כיצד עיתון שתפוצתו קטנה מ5% - מצליח לשרוד זמן כה רב ולצלוח משברים כלכליים. לי יש תאוריה בנושא...

ידיעות אחרונות היה מאז ומתמיד צהובון המתפרנס ממכירה. המכנה המשותף ב47 היה גבוה מהנוכחי וזוהו מקור ההתדרדרות... מעריב היה פעם עיתון ואי שם בשנות השבעים חדל ממלאכה זו. מאז משלבים שני העיתונים עיתונות ועסקים. כלומר את העסקים של בעלי השליטה...

תחושתי היא כי אותה אג'נדה שמבצעת הנשמה בלתי פוסקת לפיו הלא תמיד מצוחצח של עיתון הארץ מעניקה מפעם לפעם נשימות הצלה גם למעריב וידיעות. כך זכינו לדור של כתבים שאין מאומה בכתבתם למעט הכותרת הצועקת והמחטיאה שניתנה בכלל ע,י העורך. כך זכינו לרצף של שגיאות ואי דיוקים בגוף כתבות. כך זכינו לסיסמאות במקום ראיונות וכך זכו מאות ואלפי מושחתים לנותני חסות מנומנמים...

ואז... ואז בא האינטרנט...

בעוד בטלויזיה רק מי שיש לו כישורים עילאיים המאפשרים לו לנהוג במונית ולדקלם כרטיסיות טריוויה יכול להתבטא ולהתעשר - הרי שברשת שנחתה על הפוליטיקאים כרעם ביום בהיר יכול סתם אדם משכיל להביע דעה. אומנם אתרי העיתונים עדיין מובילים גם ברשת, מסננים טוקבקים, פוזלים לאינטרסים של הבוס ומעסיקים 'עיתונאים' נמוכים יותר אפילו מהאח הכתוב הפיסח ובכל זאת - הבלוגים והפורומים מחלחלים אט אט לשיח הציבורי.

היכולת שלי ושלך להתבטא מבלי להזדקק למאמר המערכת של שלום רוזנפלד זו המהפכה האמיתית.
זו אולי גם הסיבה היחידה בגינה הרצת בובה בדמות ציפיטפוט לראשות הממשלה כשלה..

זו אולי הסיבה שיש כאלה הרוצים לפגוע ברשת ובזכות חופש הבטוי. אלה שהתרגלו לקרוא דברי בלע והסתה כנגד יריביהם הפוליטיים בהארץ ודומיו מתקשים לעמוד במחשבה שאי שם איש רהוט בלוס אנג'לס כותב ללא הפרעה כנגד אובמה ושואל שאלות המפריעות להם.

אדמיני 'פרש' היקרים - יש לכם אוצר ביד. שימרו עליו וטפחו אותו...

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 07-10-2009 בשעה 08:13.
ישן 07-10-2009, 15:10

אדמיני 'פרש' היקרים - יש לכם אוצר ביד. שימרו עליו וטפחו אותו - אליה וקוץ בה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כל כך הרבה פרקים על מה שניתן לומר במילה אחת?"

האינטרנט הוא כר נרחב להבעת הודעות. מאידך האינטרנט הוא כלי שאין עליו בקרת סינון לחומר שעובר דרכו.
הבעייה באינטרנט היא באי יכולתה של מערכת הסינון לבקר על תכני המסרים העוברים בה. התחושה היא שהכל מותר ואין דין ואין דיין.

אם כל הרצון לשמור על Politicly correct , ישנן פרצות רבות שקשה לסתום אותן, אף לא בפורום הזה.

בקיצור מערכת אכיפה טובה יכולה למנוע את ההידרדרות המוסרית של הבעות הדעה.

(אין זה שונה מתחומים אחרים בחברה הישראלית שהצייתנות וכיבוד חוקים, כיבוד זולת ונימוסים רחוקים ממנה).

העתונות בסך הכל משקפת את אותנו ומספקת לנו את אותה מציצנות האהובה על הישראלי הממוצא.
ישן 07-10-2009, 17:38

ההשוואה צריכה להעשות מול מערכות הרשמיות החדשות ולא מול אוטופיה עיתונטאית
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אדמיני 'פרש' היקרים - יש לכם אוצר ביד. שימרו עליו וטפחו אותו - אליה וקוץ בה"

התחושה שהכל מותר וכי אין דין ואין דיין קיימת במובהק גם בכל סוגי העיתונות 'הרשמיים'. מותר להעלים מידע, מותר לסלף נתונים, ניתן לבדות היסטוריה, ניתן לתמוך באוייב, ניתן להפוך את הקורבן לאשם, ניתן להפוך פושעי אפסיים לדמויות רומנטיות, ניתן לטהר רוצחים, ניתן לכוון את טעם הקהל לפי האינטרסים השיווקיים של הבוס, ניתן לקלל את מי שמסכן את עסקיו של בעלי העיתון, ניתן להטות משפט, ניתן לקלל, ניתן להפוך את הרדידות לדת, ניתן לקרוא לטרור שלום ולטרוריסטים פעילי שלום, ניתן להמנע מבקורת על מי שבחר לגנוב ולגזול ונמנע מישום כללי משפט וצדק בסיסיים כל זמן שזה מועיל לספונסר של העיתון, ניתן להפוך מוסיקה זוועתית למיין-סטרים, ניתן לזרוע פניקה בצבור אם ליגת הכדורגל בפגרה ואיזה וירוס עבר במקרה בסביבה וניתן לעשות כל דבר מחליא שסרסורי ההון-תקשורת זוממים לעשות.

100 טוקבקים רדודים [ששמונים מתוכם מוזמנים ע"י בעלי ההון] - אפילו לא מתקרבים למימדי האין דין ואין דיין שיצרה התקשורת הכתובה והמשודרת.

ישן 07-10-2009, 19:56

מנית בצורה מרשימה את כל "מצוות העשה" של התשקורת בארץ ובעולם
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ההשוואה צריכה להעשות מול מערכות הרשמיות החדשות ולא מול אוטופיה עיתונטאית"

הפורום הוא גם בבואה של פני החברה ההומוגנית בישראל, עם מגוון הדעות המושמעות/מודפסות על ידי כל אחד מאתנו.אבל הפורום אינו חברת חדשות, אינו מייצר חדשות והשם "סקופים" אינו מדייק כלל, מכיוון שאנו לא מייצרים חדשות, אלא מסתמכים על חדשות שהופצו בעיתונות/אתרי מדיה ושאותם אנו מביאים ומדיינים עליהם.

השאלה התאורטית היא האם העיתונות האלקטרונית תגבר על העיתונות הכתובה במלחמה על ליבו של הקורא.
היתרון יהיה בכך שהעיתונות האלקטרונית היא במידה מסיימות עיתונות אינטראקטיבית שבה לקורא יש זכות כתיבה ותגובה שלא בנוסח של "מכתבים למערכת" היכולים על פי רוב להיות ממוינים ומסווגים על ידי מערכת העיתונים, כפי שקורה כיום.

ובנוסף, נשאלת שאלה האם אותם כותבים בעיתונות האלקטרונית,אינם כותבים באופן מוטה אף הם?

השורה התחתונה היא - האם גם פורום לא סובל מאותה בעייה?
ישן 08-10-2009, 07:42

גם העיתונות הכתובה אינה מתבססת באמת על כתבי שטח אלא על הודעות מטעם סוכנויות הידיעות,
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "מנית בצורה מרשימה את כל "מצוות העשה" של התשקורת בארץ ובעולם"

דוברים, יחצ"נים וכו' ואפילו מיחזור מידע מעיתונות זרה ופורומי אינטרנט.

הרי אינך חושב כי אפרת וייס מקפצת בין הרי השומרון בטרם היא כותבת על נוער הגבעות? זה לא שעמירה הס היסוותה עצמה פעם בתור עץ זית וביצעה תחקיר מעמיק בענין זהות 'הכורתים' כולל מעקב אחר החלקה, פקפוק במקורותיה, למידת הפן החקלאי של הנושא ושאר ירקות.

זה לא רק מבורות ורשעות [אם כי אלה תנאי פתיחה לא רעים במקצוע זה]. כאשר עליך להדפיס בכל יום 100,000 ערימות של 100 דפים, להפיצם בין 1000 ישובים ו 10,000 קיוסקים ולמלאם ב1,000,000 מילים ואותיות עד השעה 03:00 - אין זמן לפרטים שוליים כ'אמת', 'אתיקה', 'עומק', 'ענין'. זה צריך להיות מהיר, זה צריך להיות מובן לקהל היעד של הפרסומת הסמוכה לסיגריות, זה צריך למשוך את העין - זה צריך להיות צ-ה-וב..

שיטת העבודה הינה נטילת מסר לקוני מסוכנות או יחצ"ן ועטיפתו במלל המתאים לאינטרס הכלכלי או הפוליטי של בעל העיתון או לקוחותיו הגדולים ובנפח הדרוש.

שום דבר שגולש ממוצע באתר אינטרנט עממי לא יכול לעשות לבד.

הנה תרגיל מחשבתי:

השרות המטאורולגי העביר לידך ידיעה לפיה הצפי השנתי לגשם בצפת זהה לממוצע הרב שנתי ועומד על 712 מ"מ.

אני מכריז על תחרות נטולת פרס ליצירת כתבה בת 500 מילים ממידע יבשושי זה אשר תכלול את:

[1] זקני צפת
[2] בקורת על ביבי
[3] מחמאה לאובאמה
[4] מנת ארס כלפי המתנחלים
[5] מסר לפיו חייבים לשחרר את גלעד שליט 'בכל מחיר'
[6] מילה טובה על בנק לאומי (שבמקרה פרסם מודעת ענק בעמוד 17)
[7] ציטטה מפיו של שימון פרס
[8] טיפ טיפה מהנרטיב הפלשתיני

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 08-10-2009 בשעה 08:03.
ישן 08-10-2009, 08:02

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "גם העיתונות הכתובה אינה מתבססת באמת על כתבי שטח אלא על הודעות מטעם סוכנויות הידיעות,"

כתבתנו עלי וייס מוסרת כי מן השרות המטאורולגי נתבשרנו על שנה גשומה במיוחד ואנו צפויים ל712 מ"מ של גשם התואמים את הממוצע הרב שנתי. 'זקני צפת' כבר מזמן אינם זוכרים שנה בה ירד גשם במידה הקרובה לממוצע זה ותושבי העיר נערכים לבאות. פורטונה, חסידת ברסלב משוטטת בין הסימטאות הציוריות, שריד לתרבות הערבית המפוארת שנחרבה בנכבה ומחפשת לשווא אחר ניילונים שיאטמו את חלונות ביתה. פעם הייתי קונה ניילונים היא מספרת אבל מאז שביבי העלה את המיסים והרס את הכלכלה אני צריכה לאסוף אותם. משפחה של מתנחלים המתארחת באחד מן הבתים הערביים מדיפי הניחוח של מזרח תיכון אחר מפזרת אשפה על המדרכה. הם חושבים שהם בהתנחלות שלהם אומרת פורטונה ומתפללת כי לפחות את עצי הזית שברחוב הם לא יעקרו כהרגלם.

ליד פתח המרכול מתגודדים מספר אזרחים. האם שנה עם ממוצע גשמים שכזה מפחידה אתכם? אני שואלת. נביל, הנער השליח שהיה פעם בעליה של חוילה רחבת ידיים בצפת וזוכר עוד ימים של דו קיום ושלום ברחובות צפת מחייך חיוך רחב כאילו אמר 'אינשאללה' אך מאחרי החיוך מסתתרת השאלה האם שוב תתלה ממשלת נתניהו בגשם בכדי לעצור את התפלת המים? אובאמה כבר הבין מזמן שבלי התפלת מים ועצירת הבניה היהודית בישראל אין עתיד למזה"ת. רק אנחנו עוד תקועים עם 'אנשי האתמול. שימון פרס אמר פעם כי "יהודי הרוצה מים - צריך לעמול כפליים". לא הקשבנו לו אז וכעת נאלץ לשלם פי שלוש.

נביל מסיים את דבריו ופורטונה ממשיכה כפופה בחיפושיה אחר פיסות ניילון במורד הרחוב. סולימאן, הכספר טוב הלב מסניף בנק לאומי הסמוך מבחין במצוקתה, יוצא מפתח הבנק המוביל המהווה משענת לתושבים במצוקתם ומעניק לה פיסת ניילון עם לוגו של הבנק. שיהיה לך לסתום את הדליפות בחורף הוא אומר בביישנות. שאלוהים יברך אותך אומרת 'פורטונה' ומוסיפה ושיתנו כבר לחמאס את כל מה שהוא רוצה, אפילו את צפת ורק שיגמר כל הענין הזה עם החיל החטוף. נביל וסולימאן מהנהנים בהסכמה והגשם מתחיל לטפטף.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 08-10-2009 בשעה 08:05.
ישן 08-10-2009, 19:57

חככתי בדעתי כיצד אני יכול להתמודד עם כתבה כל כך מוצלחת שהבאת וניסיתי את כוחי גם אני.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[font=Verdana]כתבתנו עלי וייס..."

איחוד או לא - על פי המגאזין רעם ובארק ייתכן!
"

לאחר הפירוק המתוקשר של להקת "זקני צפת" בשנת 1996, נודע לי ממקורות המקורבים להנהלת חברת התקליטים"הנרטיב הפלסטיני" שניזונה עד כה מתקציב שמן שהעמיד לרשותה בנק לאומי , כי החברה מנסה לשקם את עצמה אחר תדמית שלילית שעוררה בקרב רוכשי תקליטוריה על ידי נסיון לאחד את הלהקה זקני צפת הייתה הלהקה המובילה באגף הפרוע הזה.

קשה היה לקבל את תגובתו של מאור כהן מנהיג הלהקה המוצא את פרנסתו בין חלטורה לחלטורה כאשר האחרונה שבהן היתה שיתוף פעולה ייחודי עם בנק לאומי והופעה בפוסטר מדיה ענקי בחוצות תל-אביב מטעם בנק לאומי והערוץ השני מפיק הסדרה "מסודרים".

מאור כהן מסרב לחדש פעולה עם חברת "הנרטיב הפלסטיני" בשל חילוקי דיעות שהתגלעו במהלך נסיונותיו של כהן להטות את פעילותה הסמוייה של חברת התקליטים לטיפוח הנרטיב הפלסטיני בכל הקשור לליבוי היצרים והשנאה כלפי המתיישבים היהודים בחבלי יהודה ושומרון, שבעיני החברה נחשבים למתנחלים פורעי חוק.
בשיחה אישית נמסר לי כי החברה השתמשה בחלק מהציטטות שהשמיע שמעון פרס בזכותם של הפלסטינים לחיות בשלום, לזכות באדמותיהם שנלקחו מהם שלא כדין וכי הנושא אף זכה לגיבויו המלא של אובאמה, שדרש את הקפאת ההתנחלויות. החברה אף הגדילה עשות בהפקת סדרת תקליטורים המתעדים דברי בלע ונאצה, עם הנחיות מדוייקות כיצד יש להעלות את הדברים הללו ליוטיוב.
בין השאר מושמעות שם קריאות נגד ביבי, בכל השפות .
חברת "הנרטיב הפלסטיני" אף התפרסמה ביחסה השלישי כלפי מוסדות הדת בישראל ופעלה בהפקות תקליטורי מחאה כנגד הממסד הדתי שאינו עושה די בהכרזה על תפילות מיוחדות להעלאת כמות הגשמים מ-712 מ'מ לשנה , לפחות ל-1712 לשנה.

(אין לי כוונה לשרבב לשטויות שכתבתי את הנושא העדין של גלעד שליט – זה לא המקום- גם במקרה של מילתא דבדיחותא)
ישן 09-10-2009, 20:50
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
גם השנה /ניסיון לכתבה.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "גם העיתונות הכתובה אינה מתבססת באמת על כתבי שטח אלא על הודעות מטעם סוכנויות הידיעות,"

גם השנה ימשיכו להידלדל מאגרי המים של ישראל וגם השנה תמשיך ישראל לשאוב את מימיהם של הפלסטינים - אזרחי ישראל ושאינם - שמנסים, כבר שנים, ללא הועיל לאגור מעט מים כדי להשקות את שדות הירק העלובים שלהם ואין פלא שהם נכשלים . בצפת למשל, צפוים לרדת רק 712 מילימטרים, בדומה לממוצע הרב שנתי. הכיבוש הישראלי, שלא טורח לבנות עבור הפלסטינים אפילו מערכת ביוב ראויה לשמה בוודאי שאינו מתכוון להזרים אליהם כמויות נוספות של מים, אם ממשלות השמאל לא עשו זאת ממשלת נתניהו עוד תתגאה בקיצוצים הצפוים בכפרים הערביים שבוודאי יאפשרו לה לבנות עוד כמה בתי רעפים בהתנחלויות, לגזול עוד שטח אדמה.

וכך גם השנה יאלצו אחמד, חמיד ובן דודם מחמוד ללכת לשוק של כרמיאל ולהתחנן בפני העוברים ושבים עבור נדבה ולקוות שהגזענות עדיין לא פשתה בכל הישראלים היהודים ושיהיה מי שיתרום להם כמה שקלים ברגע שיראה את הסכין חלודה שקיבלו במתנה מעבד המשחיז של הכפר, פליט מצד סבו שהיה מזקני צפת, גם הוא קורבן של נסיבות חייו תחת הכיבוש, ועסקיו הקודמים בתחום מכירת חלקי חילוף למכוניות פשטו את הרגל לאחר שהשלטונות התנכלו לסוכנים שלו וכלאו אותם בעוון גניבה בכלא השרון.

בכל זאת, שאלתי את חמיד, אין במציאות חייך הקשה איזה זיק של אור? איזו קרן של תקווה? איזו התחלה של אובמה טובה?
מה אגיד לך, אמר לי חמיד, וואלה אין , המצב בכפר קשה-קשה, כול השבאב משתעממים, ברחובות, אין להם מה לעשות חוץ מללכת לקניון בכרמיאל ולנסות להתעסק בזונות.
עד לעיסוק בזנות? עד לשם הדרדרתם, מציאות החיים הקשה שלכם שנוח לנו כישראלים תמיד להתעלם ממנה הובילה אותכם למכור את גופכם תמורת כמה שקלים בודדים כדי שתוכלו לקנות תנור קטן שיחמם אותכם בחורף המתקרב?
לא לא, יא מג'נון, אני מתכוון להתעסק עם זונות יהודיות
אה,הזונות הן הבחורות היחידות שמוכנות להתעלם מההבדלים התרבותיים ויכולות לראות גם את האחר?
לא לא, אני מתכוון לכל היהודיות, הן הרי כולן זו..

בשלב זה עצרתי את שטף דבריו של חמיד, אולי גם לי, בכל זאת למרבה הצער ישראלי יהודי, קשה לשמוע על המציאות העגומה שיצרנו פה

"חמיד, אולי בכל זאת משהו בכל המציאות הלאומנית המטורפת הזאת משמח אותך? בכל זאת אובמה נבחר השנה לנשיאות ארצות הברית, אתה בוודאי מזדהה איתו בתור מיעוט נרדף "
"כל הכבוד לאובמה הזה שישחרר את האסירים שלנו מהכלא",
"אתה מתכוון לגלעד שליט שחייב , פשוט חייב לחזור הביתה לאמא שלו"
"נראה לך שאני מתכוון לחזיר הזה? אני מתכוון לכל הערבים שיושבים בכלא רק כי הציונים טענו שהם ניסו להרוג יהודים והם בכלל ממשפחות טובות ואף אחד בכפר שלהם לא מאמין שהם עוסקים בטרור והכל עלילה של השב"כ ."

אני מקווה שאובמה ישחרר אותם, המשיך חמיד, רק שלא יבוא בטעות להר הבית , שמה שייח ראאד לא אוהב לראות כושים שרק ירדו מהעצים, אבל זה טוב בשביל אמריקה שרק לא ישלוט עליהם איזה קוף יאהוד"

"לאן אתה הולך עכשיו חמיד" גייסתי בקלות אמפתיה לנער הזה, רק בן 28 וכבר חטף כדור גומי כשכל חטאו הוא ניסיון לתקוף את החיילים בגדר ההפרדה"

"אני הולך ללאומי עכשיו, ללאומי."
לסניף בנק לאומי הקרוב לביתך? להפקיד את מעט הכסף שהלורדים היהודים הסכימו לזרוק עליך באדנותם?
"נראה לך? אני הולך לביטוח לאומי כדי לקחת עוד כסף מהיאהוד המטומטמים שמוכנים לשלם לי ולפאטמה כסף על כל ילד שאנחנו עושים בשביל פלסטין הגדולה"

הבטתי בעצב בחמיד בשעה שהתרחק ממני, צועד באיטיות אל מחוץ לשוק כשהוא אוחז בידו שק של ירקות אותו קיבל במתנה מיהודי טוב לב בעל פנים מבוהלות, תמורת שמירה על הדוכן שלו. גם אלה, חשבתי לעצמי על אמרתו האלמותית של שמעון פרס, גם אלה קורבנות השלום.

איך?
ישן 09-10-2009, 22:00

לוקלוק, תלמידי היקר - אינך קורא את המטלות?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "גם השנה /ניסיון לכתבה."

בשביל מה ובשביל מי אני מתאמץ אם יש לי תלמידים כאלה.

אני חוזר על המטלות שבקשתי בחיבור של לא יותר ממאה מילים:

[1] זקני צפת

איפה הלכו לך לאיבוד זקני צפת, מה עשו לך?

[2] בקורת על ביבי

פתאום אין לך ביקורת על ביבי?

[3] מחמאה לאובאמה

ניתן להשקיע יותר מאמץ בנושא ולהדגיש את תרומתו של האיש כבעל פרס נובל וכמי שפועל בכל מאודו לשלום בין העמים (אני מתקשה להאמין למה שאני קורא את מה שאני כתבתי)

[4] מנת ארס כלפי המתנחלים.

[איפה הארס, איפה?

[5] מסר לפיו חייבים לשחרר את גלעד שליט 'בכל מחיר'

סביר.

[6] מילה טובה על בנק לאומי (שבמקרה פרסם מודעת ענק בעמוד 17)

יש לך כמה מילים טובות?

[7] ציטטה מפיו של שימון פרס.

מה עשה אבא שימון שהרדמת אותו בחיבור, תביא משהו מחמם את הלב מהגיגיו של הוזה

[8] טיפ טיפה מהנרטיב הפלשתיני.

יפה מאד

בהשוואה לשאר הכותבים (לדוגמא - השטויות שכתב פלמינג - תלמיד בינוני למדי), מגיע לך ציון 80. לך תשוויץ לחברה!
ישן 09-10-2009, 12:06

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אגיד לך למה לדעתי פורום..."

אבל שוב, אל תשכח כי הידיעות הללו נמצאות בעתונים מגמתיים.
פעולת "העתק-הדבק" היא לא פעולת סינון של גוף ותוכן הידיעה.
וגם העובדה שחלק מאתנו "חוטא" ובוחר להציג ידיעות מגמתיות, מבחינת התכנים, גם הם כשלעצמם הטייה.
יש כאלה הבוחרים ידיעות בעלות אופי לאומי/לאומני/ימני - המשקפות את הלך רוחם.
יש כאלה שיבחרו דווקא ידיעות בעלות אופי חברתי וכך הלאה.

הדבר היחיד שאין עליו שליטה הוא תוכן התגובות שלנו וכאן אני מסכים בהחלט עם ישראלה - שפורומים הם נכס.
הם יביסו לבסוף את העתונאים והעתונות.

אגב, כבר כיום יש מגמה עולה ב-WWW2 , ברשתות החברתיות של טוויטר ויוטיוב שבהן ניתן לקבל מידע אמין,מקורי ובלתי תלוי מהשטח.
המידע מגיע לכל מקום ופינה בעולם ואין עליו שליה או בקרת עריכה - הדוגמא הבולטת היתה שידור חי של הארועים אחרי הבחירות המזוייפות באיראן.

לא צריך עורך, לא צריך כתבן, לא צריך מערכת משומנת היטב - צריך רק סלולרי אחד קטן שיעשה את העבודה ואולי תוסף של כותרת לתמונה - זאת העתונות הלוחמת במיטבה.

זאת אגב, אחת הטענות המרכזיות שהיו נגד רפי גינת שהוא בוחר את האייטמים שלו לתקוף בכלבוטק מתוך מצאי שיעשה גלים ורייטינג , אבל מתנזר מכתבות על אנשים קטנים שסובלים מעיוולת המערכות הגדולות.
זאת גם הטייה בפני עצמה. ערוץ המידע טמון בכסף הגדול.,
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר