לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2005, 19:39
צלמית המשתמש של תוהו ובוהו
  תוהו ובוהו תוהו ובוהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
קח אותי שרון - תוכנית שידוכים להומוסקסואלים בכבלים

קח אותי שרון

ב-HOT עובדים במלוא המרץ על ריאליטי חדש וורוד לכבוד קיץ. התכנון: תוכנית שידוכים להומוסקסואלים
רועי הולר וסמדר שילוני

בימים אלה מפתחת חברת הכבלים תוכנית ריאליטי חדשה על עולם הגייז שתעלה בקיץ בערוץ "HOT3", כך נודע ל-ynet.

HOT מתכננת להרים בפעם הראשונה תוכנית ריאליטי מקורית והיא צפויה לעלות בעונת הקיץ. התוכנית תהיה בסגנון "קחי אותי שרון" ו"הרווק" - אבל

למגזר ההומוסקסואלי. במסגרת התוכנית ישודכו גברים בינם לבין עצמם - כשכל המשתתפים בתוכנית יהיו הומואים מוצהרים. מקורות ב-HOT מסרו ל-ynet כי ההפקה נמצאת כעת בשלבי גיבוש הפורמט. תגובה רשמית מ-"HOT": "לא מכחישים ולא מאשרים".

כבר זמן רב ש-HOT מחפשים לתת מענה קיצי ל"פרויקט Y" תוכנית הריאליטי של yes ששודרה בהצלחה בערוץ "yes Y" כבר שתי עונות (והשלישית כנראה בדרך). באחרונה עשו הכבלים צעד דומה בתחום הטלנובלות וניסו להשוות את ההצלחה של "השיר שלנו" (ערוץ הקולנוע הישראלי של yes) עם "טלנובלה בע"מ" שצוחקת על חשבון הז'אנר, בדומה ל"השיר שלנו".

הפורמט החדש מהווה צעד מהפכני בעולם הריאליטי הישראלי ובכלל. בעולם שודרו מעט מאוד תוכניות (ריאליטי או מז'אנרים אחרים) ברשתות בולטות, שמתעסקת בישירות בעולם ההומוסקסואלים. רק לפני מספר חודשים ביטלה רשת "FOX" תוכנית ריאליטי שביקשה מגברים סטרייטים להתחזות להומוסקסואלים תמורת פרס של 50,000 דולר.

בכלל, נראה ש-HOT קורצת באחרונה לשוק החד מיניים, ולאחרונה הכניסה החברה תכנים הומוסקסואליים ל"VOD" ("וידאו לפי דרישה") שכוללים סרטים כחולים ותוכניות שונות המיועדת לאוכלוסיה זו.

נערך לאחרונה ע"י תוהו ובוהו בתאריך 07-04-2005 בשעה 19:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר