לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2009, 14:52
צלמית המשתמש של ארי 13
  משתמש זכר ארי 13 ארי 13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 8rxz7m שמתחילה ב "טעימה מחול המועד סוכות"

דבר ראשון תרגע. לא שחכנו אותך ...

בקשר לתמונות -
רק אומר לך מראש שהבקורת תהיה קצת "בקורתית", כך שאם אתה מפחד מביקורות, עכשיו זה הזמן להפסיק לקרוא...

1. תמונה נחמדה, אבל - א. התמונה בנאלית מאוד. שים לב שאין שום התרחשות מעניינת, העלים לא בגוונים מיוחדים, ואין שום חיפושית שמנסה לאכול אותו... סתם ענף קטן ומשעמם. ב. הייתי איך שהוא נהנה עם כל הענף היה בפוקוס וכל הרקע היה מטושטש, מה שקרה פה זה שאומנם הרקע מטושטש אבל כל העלים בחלקו התחתון של המסך - מטושטשים גם הם. חבל.

2. זה כבר יותר טוב מהתמונה הקודמת אבל עדין יש מה לשפר. א. הגלשן (?) הכתום בצד ימין, יכולת להוריד אותו. הוא סתם "תקוע" בתמונה. פעם הבאה נסה להתבונן יותר כדי ליצור פריים אסתתי (ככה כותבים את זה?) יותר. ב. הצעה לשיפור - שים לב שהמזח והדייגים שעליו נמצאים בשטח מוצל, בעוד שהרקע והשמים באזור מואר (השמים אפילו נשרפו קצת). מה שהיה מומלץ לעשות זה לרדת לגובה של הדייגים (אם אפשר כמובן) כך שהם יהיו על רקע השמים, ואז למדוד אור מהאזור המואר (קרי - השמים) מה שהיה נותן לך תמונה מרהיבה של צלליות דייגים על המזח.

3. פה הייתי חוזר להערה על התמונה הראשונה. א.התמונה משעממת. זה נראה כמו איזה מופע קפוארה או משהו בסגנון, לכן היה כדאי לתפוס תמונה שכוללת התרחשות יותר מעניינת. ב. שים לב שוב לקטע העליות של התמונה. מה מוסיפים לנו הרגלים של הצופים? יכולת לוותר על זה בקלות.

4. פה התפיסה ממש מוצלחת ואין שום דבר שנדחף לתמונה. חבל רק על קצה הגלימה שטיפטיפה חתוך. כמו"כ עריכה קלילה להגברת הניגודיות לא היתה מזיקה. אבל שורה תחתונה - תמונה מוצלחת.

זהו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2009, 21:12
צלמית המשתמש של 8rxz7m
  משתמש זכר 8rxz7m 8rxz7m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ארי 13 שמתחילה ב "דבר ראשון תרגע. לא שחכנו אותך..."

.

א. תודה למגיבים.

ב. אני פה בשביל לקבל ביקורת. ואחת מהסיבות שאני אוהב את הפורום הזה זה בגלל שבפעמים הראשונות שלי פה "שחטו" אותי והראו לי כמה שאין לי מושג מה אני עושה (מאז יש התקדמות קטנה....).

ג.לצערי פוטושופ אני לא מבין יותר מקונטרסט, לבלס, בהירות ועוד דבר או שניים שאולי שכחתי עכשיו. ולכן אין ביכולתי להעלים פרטים מהתמונה בקלות כ"כ...

ד. לגבי התמונה השלישית, לא תפסתי אותו מפוזות טובות יותר בגלל שהמצלמה שלי עושה "פריים בחמש שניות" במקום חמש פריימים בשניה.... ומיקומי בצופים היה רחוק ולא אסטרטגי (עצלנות שלי...) אז היה קשה לשלוט בגבולות הפריים.

roeis01, תפיסה כמו שתיארת יש לי, אבל לא אהבתי אותם כ"כ והיו נראות לי די בנאליות, אז ניסיתי משהו טיפה שונה.

נ.ב. בנוגע לקנית מצלמה יד שניה, איזה דגשים הייתם ממליצים לי לבדוק לפני הקניה? (מדובר על 40D) {אפשר לשלוח לי הודעות פרטיות כדי שהמנהלים לא יעירו על זה שזה בפורום הלא נכון...}.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר